עבור אל תוכן

חוק הגיוס אושר בקריאה ראשונה, החרדים קרעו את החולצות

• אנא התחבר בכדי להגיב
26 תגובות לנושא זה

BooBs

BooBs
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
20
רגיל
זה נכון שצרך שהם יעבדו אבל הם את האמת הצבא לא זקוק להם צה"ל לא צריך הרבה כח אדם הוא צריך כח אדם מתומצת ואיכותי ולצערי ילד שלמד עד גיל 18 רק גמרא עם כמה שגמרא מחדד את השכל והכל צה"ל לא זקוק לאדם כזה צה"ל מחפש אנשים שמבינים במטמתיקה ופיזיקה ומחשבים על מנת לפתח מהם כוחות לוחמי-סייבר ומהנדסים וכו' המלחמה על ידי טנקים וחיל רגלים היא כבר לא אפקטיבית בעידן שלנו.

hatulile

hatulile
  •  חברים רשומים
  • 168 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
16
רגיל
בסדר אבל הם יכולים לתרום במשהו...זה לא התפקיד עןשה את האדם אלא האדם עושה את התפקיד , מצידי שיהיו קלדנים או שנת שירןת או רופאים , רק שיתרמו חלק !!

BooBs

BooBs
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
20
רגיל

צפה בהודעהhatulile, ב-26.07.2013 - 01:38 AM, אמר:

בסדר אבל הם יכולים לתרום במשהו...זה לא התפקיד עןשה את האדם אלא האדם עושה את התפקיד , מצידי שיהיו קלדנים או שנת שירןת או רופאים , רק שיתרמו חלק !!
אולי הם יכולים לתרום אבל צה"ל לא מעוניין ב"כאב ראש" הזה של ללמד אותם מהבסיס מטמתיקה ואנגלית (וזה במידה שהם יסכימו בכלל כן?) כוץ מזה אתה יכול לראות את מה שאני אומר גם על דתיים לאומיים וחילונים הניפויים שעושים בצה"ל ליחידות מחשוב ויחידות עילית בעורף הם מאד קשות וזה בגלל שצה"ל מעוניין באנשים שכבר יודעים הכי הרבה ולפי דעתי חרדי שלא למד בחייו שום דבר חוץ מגמרא וכתבי קודש לא מסוגל להתחרות באדם שלמד במשך 12 שנה במוסדות לימוד כאלו ואחרים .

TheShark

TheShark
  •  חברים רשומים
  • 480 הודעות
    • מונה תודות: 57 תודות
50
טוב
בעשור האחרון לצבא כבר לא ממש אכפת החיילים שהם לא קרביים עולים לו הון במיוחד שעל חלק גדול מהם הוא היה מוותר בלי בעיה
הבעיה היא שאם הוא יעשה את זה זה יגרום לירידה מאסיבית בגיוס

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

hatulile

hatulile
  •  חברים רשומים
  • 168 הודעות
16
רגיל
תראה ,  זה באמת סיפור לתחזק את כל האנשים האלה , וברור שהעלויות הן אנסטרונומיות כשמדובר על מספרים שכאלה , אבל אנחנו מדינה חולה , צריך כולכך הרבה כוח אדם , רוב האנשים האלה הם אנשים טובים ,ומצדי שיתרמי בישרותי הרווחה, שיעשו משהו אפילט הכי קטן בשביל המדינה הזאת , כי הם חלק ממנה בדיוק כמוני, בדיוק כמוני שאנע לומד 12 שנה ואני לומד פיזיקה ומדעי המחשב...זה לא אומר שאני יותר חשוב מהם, שוב , זה לא חשיבות התפקיד , זה איך אתה כושה את התפקיד

nako

nako
  •  חברים רשומים
  • 127 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
6
רגיל
מבחינה סטטיסטי ככל שהשנים עוברות ככה גדל הריבוי של החרדים. לא משנה מה יקרה בדרך אנחנו חייבים וגם רוצים שהם יהיו חלק מצה"ל. יקח לזה זמן עד שזה יחלחל למוח של החרדים אבל בסוף זה יהיה משהו שנמצא בשגרה.

hatulile

hatulile
  •  חברים רשומים
  • 168 הודעות
16
רגיל
אני ממש מקווה שאתה צודק , כי אחרת המדינה הזאת הולכת למקום ממש רע.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים