עבור אל תוכן

מכת מדינה! תינוקות נשכחים ברכבים!

• אנא התחבר בכדי להגיב
24 תגובות לנושא זה

BooBs

BooBs
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
20
רגיל

צפה בהודעהOpTiMusPriMe, ב-17.07.2013 - 16:40 PM, אמר:

ממליץ לכולכם לראות את הסרטון הבא:

תראו מה עובר על הילד כשהוא נשכח ברכב.

*סרטון לא קל לצפייה.
שמע סרטון מזעזע...

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
שמעו זה נושא כואב..
בסוף התוצאה היא שהילד מת..
עכשיו יש הורים שבאמת ובתמים לא שמו לב ובאמת החיים שלהם לא שווים כלום.. ענישה לא תעזור להם ספציפית ואם היה עונש מוות הם היו מעדיפים למות..
אבל כמו בכל דבר יש את האלה שיקחו טרמפ על זה שלא עושים כלום בעניין וינצלו את זה..
יש הורים שחווים משברים.. לא בא להם ילד.. אחריות גדולה מדי, לחץ נפשי, שיגעון לא משנה מה.. והם יכולים לקחת על זה טרמפ ולעבור את זה מבלי יותר מדי לסבול..
לדעתי הפיתרון היחיד זה להמציא משהו אני לא יודע מה בדיוק אבל משהו שיפתור את הבעיה לאנשים שלא רוצים לשכוח את הילדים באוטו ואותו דבר להורים שכן רוצים לשכוח את הילדים שלהם באוטו ולצאת זכאים..
אני מקווה שהבנתם את הרעיון שאין איזה משהו כרגע  שפותר גולבאלית את הבעיה, כי תמיד יש שני צדדים.. ובמקרה הזה הצד ששוכח באמת והצד שרוצה להרוג..

Hell

Hell
  •  חברים רשומים
  • 15 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
5
רגיל

צפה בהודעהTHEX, ב-17.07.2013 - 14:42 PM, אמר:

כיצד למנוע??? להחליף שכל לאותם הורים...

עזוב אותך דברים מטרידים שעוברים עלינו ביום יום, איך אפשר לעזאזל לשכוח את הילד שלך באוטו? איך???? זה פשוט הזוי ומגעיל, אסור להורים כאלה להחזיק ילדים, או במצב שלנו, צריך להתחיל להוציא רישיון להורים!!!!

העיקר את האייפון או הגלקסי ההורים ישר מוציאים מהרכב, כי את זה הם לא ישכחו, הרי הוא יתחמם מהשמש וייהרס לא? אוי פשוט גועל נפש של הורים, הפלאפון חשוב יותר מאשר הילד הקטן שלהם

למה ישר לתקוף?

המקרים האחרונים קראו בישובים דתיים\ התנחלויות.

תחשוב שיש לך 14 ילדים. 8 אתה אוסף מהגן ולוקח למרכול. היום שלך עמוס כמו לא יודע מה, המון ילדים קניות, בית כנסת ועוד מלא דברים.

אני לא אומר שהם בסדר אם מה שהם עשו, אבל מאוד הגיוני במשפחות כאלו.
ועוד דבר, עובדים על מכשיר חדש שבמקרה ושכחת את התינוק (!!) שלך באוטו  הוא יצלצל אלייך או משהו דומה.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3799 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
450
מעולה

צפה בהודעהBooBs, ב-17.07.2013 - 17:37 PM, אמר:

שמע סרטון מזעזע...
הרג אותי הסרטון הזה לא זוכר שהרגשתי ככה צמרמורת בחיים

Moran

Moran
  •  חברים בכירים
  • 1235 הודעות
    • מונה תודות: 95 תודות
52
טוב
בסיכום אפשר לומר שכולנו מודאגים מזה , ו " רק שלי זה לא יקרה " ואין כזה מה לעשות בדבר!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים