עבור אל תוכן

Supertorrents - מת !

• אנא התחבר בכדי להגיב
11 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
google
translate

שלום,

אז .. מאיפה להתחיל?

אני יצרתי SuperTorrents לפני יותר מ 9 שנים, כאשר הייתי בן 16 ועדיין בתיכון עם העזרה של כמה אנשים, כי הם כבר לא מזוהים עם האתר. לפני שנים בערך 3-4 הפסקתי לעבוד על זה והמשכתי הלאה לדברים אחרים, לגיטימיים יותר ואני כבר מסתכל על מנת להרחיק מSuperTorrents לקצת זמן לעצמי עכשיו.

זה, יחד עם PRQ (שרת המארח שלנו) לאחרונה שיש לסגור את חשבון PayPal שלהם ולקחת רק תשלומים באמצעות העברה בנקאית השבדית, ואת העובדה שהאתר הזה כבר עולה לא מעט כסף (בערך $ 1000/month) משלי כיס מאז שהפסקנו לקבל תרומות לפני שנה הובילה אותי להחלטה שאני כבר לא רוצה להיות מזוהה עם או לשלם לאתר יותר.

כמו שאני לא היה מפעיל אותו במשך 3-4 שנים, שנתתי צוות הפעלת אתר הגישה למסד הנתונים כיום ואפשרו להם להפוך את אתר אינטרנט חדש של שימוש בו, כי לא ישא בכל זיקה אליי, או את SuperTorrents / מותג ST באופן כללי. אני מאמין שהם מתכוונים לשמור את כל החשבונות ויחסים / דרגות כפי שהיו, אבל זה נתון לשינויים.

עד כמה שאני יודע, הם עדיין מחליטים על מה שם האתר החדש והגדירו אותו. זה אמור להסתיים בתוך כמה ימים והקישור יהיה זמין בדף זה כאשר הוא מלא.

בינתיים הם ביקש ממני לפרסם קישור לערוץ IRC - supertorrents irc.supertorrents.org / #

כמו כן, חברת seedbox, Seed.ST, אינה מושפעת מסגירת SuperTorrents, היא תמשיך לרוץ ולהיות מעודכנת ומתוחזק ויש לנו תוכניות גדולות עבורו בעתיד הקרוב.

תודה שנשאר איתנו כל השנים האלה, ואני מאחלים לצוות הנוכחי מזל טוב על המשימה שלהם.

נ 'ב כאן הוא PreDB בנינו במשך 9 השנים האחרונות (4.8 מ'מראש של).

Ersan
Sysop / בורא
SuperTorrents.org

תמונה שפורסמה

נערך על-ידי jjbiggs, 08.07.2013 - 22:47 PM.

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 979 הודעות
    • מונה תודות: 318 תודות
260
מעולה
חבל לשמוע, היה טראקר לא רע עם קטגוריית מוזיקה נחמדה ביותר.

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
RIP

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל
עצוב לראות עוד ועוד טראקרים גדולים נסגרים.
ממה שהבנתי גם SaM יכול להיות שיסגר בגלל קשיים כלכליים.

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
בהחלט חבל.
היה טראקר מעולה.

הנה תרגום טיפה יותר טוב מהגוגל:
שלום,

אז.. איפה להתחיל?
יצרתי את SuperTorrents לפני יותר מ-9 שנים כשהייתי בן 16 ועדיין הייתי בתיכון עם עזרה מכמה אנשים שכבר
אינם מזוהים עם האתר. בערך לפני 3-4 שנים הפסקתי לעבוד על הטראקר, ועברתי לנושאים אחרים יותר
לגיטימיים וניסיתי להרחיק את עצמי מהאתר כבר זמן מה.

זה, ביחד עם ש-PRQ (החברת שרתים שלנו), סגרו לאחרונה את חשבון הפייפל שלהם ומוכנים לקבל רק העברה
בנקאית מבנק שוודי, והעובדה שהאתר עולה לא מעט כסף (בערך 1000$ בחודש) שיצא מהכיס שלי מאז שהפסקנו לקבל תרומות לפני כשנה, הובילו אותי להחלטה שאני לא רוצה להיות יותר מקושר או לשלם על האתר יותר.

לאור העובדה שאני לא מנהל את האתר כבר 3-4 שנים, נתתי לצוות שמנהל כרגע את האתר גישה למסד, ואישרתי להם לפתוח אתר חדש עם כל התוכן שהם רוצים, כל עוד הם לא מקשרים את זה אלי, או למותג SuperTorrents\ST בכללי. אני מאמין שהם מתכוונים להשאיר את כל החשבונות והדרגות\יחסים כמו שהם היו, אבל זה נתון לשינויים.

עד כמה שידוע לי, הם עדיין מחליטים על שם בשביל האתר החדש ובתהליכי בניה של האתר. התהליך אמור להסתיים בתוך כמה ימים ולינק יהיה זמין בדף זה כשהאתר יושלם.

בנתיים הם ביקשו ממנו לפרסם לינק לערוץ IRC
irc.supertorrents.org/#supertorrents

כמו כן, החברת סידבוקסים שלי, Seed.ST, לא תהיה מושפעת מזה ש-SuperTorrents נסגר, והיא תמשיך לפעול,  להתעדכן ולתהיות מתוחזקת ויש לנו תוכניות גדולות לעתיד הקרוב.

נ.ב הנה המסד נתוני ה-PRE שלנו שבנינו ב-9 השנים (למעלה מ-4.8 PRE).
ארסאן
סיסאופ\יוצר
SuperTorrents.org

נערך על-ידי The-Dicktator, 08.07.2013 - 23:25 PM.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל

צפה בהודעהThe-Dicktator, ב-08.07.2013 - 23:25 PM, אמר:

בהחלט חבל.
היה טראקר מעולה.

הנה תרגום טיפה יותר טוב מהגוגל:
שלום,

אז.. איפה להתחיל?
יצרתי את SuperTorrents לפני יותר מ-9 שנים כשהייתי בן 16 ועדיין הייתי בתיכון עם עזרה מכמה אנשים שכבר
אינם מזוהים עם האתר. בערך לפני 3-4 שנים הפסקתי לעבוד על הטראקר, ועברתי לנושאים אחרים יותר
לגיטימיים וניסיתי להרחיק את עצמי מהאתר כבר זמן מה.

זה, ביחד עם ש-PRQ (החברת שרתים שלנו), סגרו לאחרונה את חשבון הפייפל שלהם ומוכנים לקבל רק העברה
בנקאית מבנק שוודי, והעובדה שהאתר עולה לא מעט כסף (בערך 1000$ בחודש) שיצא מהכיס שלי מאז שהפסקנו לקבל תרומות לפני כשנה, הובילו אותי להחלטה שאני לא רוצה להיות יותר מקושר או לשלם על האתר יותר.

לאור העובדה שאני לא מנהל את האתר כבר 3-4 שנים, נתתי לצוות שמנהל כרגע את האתר גישה למסד, ואישרתי להם לפתוח אתר חדש עם כל התוכן שהם רוצים, כל עוד הם לא מקשרים את זה אלי, או למותג SuperTorrents\ST בכללי. אני מאמין שהם מתכוונים להשאיר את כל החשבונות והדרגות\יחסים כמו שהם היו, אבל זה נתון לשינויים.

עד כמה שידוע לי, הם עדיין מחליטים על שם בשביל האתר החדש ובתהליכי בניה של האתר. התהליך אמור להסתיים בתוך כמה ימים ולינק יהיה זמין בדף זה כשהאתר יושלם.

בנתיים הם ביקשו ממנו לפרסם לינק לערוץ IRC
irc.supertorrents.org/#supertorrents

כמו כן, החברת סידבוקסים שלי, Seed.ST, לא תהיה מושפעת מזה ש-SuperTorrents נסגר, והיא תמשיך לפעול,  להתעדכן ולתהיות מתוחזקת ויש לנו תוכניות גדולות לעתיד הקרוב.

נ.ב הנה המסד נתוני ה-PRE שלנו שבנינו ב-9 השנים (למעלה מ-4.8 PRE).
ארסאן
סיסאופ\יוצר
SuperTorrents.org

פאק!!
זה היה מרשים שהוא אמר שהוא פתח את הטראקר בגיל 16, כבר אז אמרתי שהוא בטח איזה גאון או משהו להצליח להרים טראקר כזה בתקופה שלא היו הרבה טראקרים יחסית.
אבל פאקינג Seed.ST זה החברה שלו? הבן אדם הזה טחון משהו מטורף וגאון ברמות אחרות!
והוא רק בן 25!

Oxygen

Oxygen

Legendary user

•  חברים בכירים
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 63 תודות
38
בינוני

צפה בהודעהEli236, ב-08.07.2013 - 23:36 PM, אמר:

פאק!!
זה היה מרשים שהוא אמר שהוא פתח את הטראקר בגיל 16, כבר אז אמרתי שהוא בטח איזה גאון או משהו להצליח להרים טראקר כזה בתקופה שלא היו הרבה טראקרים יחסית.
אבל פאקינג Seed.ST זה החברה שלו? הבן אדם הזה טחון משהו מטורף וגאון ברמות אחרות!
והוא רק בן 25!

אם היה כול כך טחון הוא היה משאיר את טראקר באוויר...
לפי מה שהוא אמר בהודעה שהוא צריך לשלם 1000 דולר לחודש
אז בעצם לא טחון כנראה רצה לחסוך הוצאות ועוד..

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב

צפה בהודעהshahartheman, ב-09.07.2013 - 00:28 AM, אמר:

אם היה כול כך טחון הוא היה משאיר את טראקר באוויר...
לפי מה שהוא אמר בהודעה שהוא צריך לשלם 1000 דולר לחודש
אז בעצם לא טחון כנראה רצה לחסוך הוצאות ועוד..
להחזיק אתר זה לא רק כסף, זה גם זמן, והרבה. יש לך תיקוני באגים לבצע, יש לך מערכות חדשות להכניס, יש לך מנהלים ומפקחים לנטר, יש לך עשרות אלפי משתמשים על הראש, יש לך שרת לוודא שיציב וכו' וכו' וכו'. זה לא קל כמו שזה נראה.

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7265 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
עצוב לשמוע

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 862 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה
חבל, היה אחלה אתר.
אמנם לא היה לי אותו, אבל מי יודע, אולי אי פעם הייתי מעוניין להכנס אליו.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3799 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
450
מעולה
חבל מאוד

Milan

Milan
  •  חברים בכירים