עבור אל תוכן

דיון | טראקר חדש

• אנא התחבר בכדי להגיב
55 תגובות לנושא זה

Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד

צפה בהודעהMagno, ב-02.07.2013 - 22:25 PM, אמר:

סלח לי אבל מה שכתבת דיי מטומטם..
מה שאמרת זה כמו להגיד שכל הגויים אנטישמים -___-
הביטס DR ופיוזר הם ההוכחה ההפך ממה שאתה אומר אז אל תגיד שטויות, לישראלים יש חלק משמעותי בטראקרים גדולים,
זה שאתה לא אוהב לשתף זה לא אומר שכל הישראלים ככה, ואם לא שמת לב אתה בקהילת שיתוף ככה ש....
טוב אני מניח שהבנת לבד.
מצטער להגיד לך, אבל אתה טועה ובגדול.
90% מהישראליים לא אוהבים לשתף, שלא נדבר על זה שהם לא יודעים מה זה HNR בכלל.
אתה דיברת כאל אנשי הפורום הידועים בכך שהם מודעים למשמעות השיתוף ומשתפים ככל יכולתם. אבל הפורום זה אפילו לא 5% מקהילת המורידים.
זה דבר ידוע שישראליים לא אוהבים לשתף, אין מה להכחיש רק בגלל שראיתי כמה אנשים איכותיים בפורום שלנו.
שארק צודק ב 100% במה שהוא אומר. זה בדיוק למה קהילות ההורדות ישירות פורחות הרבה יותר מקהילת הטראקרים הישראליים.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני

צפה בהודעהMuzic, ב-02.07.2013 - 22:30 PM, אמר:

אתה דיברת כאל אנשי הפורום הידועים בכך שהם מודעים למשמעות השיתוף ומשתפים ככל יכולתם. אבל הפורום זה אפילו לא 5% מקהילת המורידים.
זה דבר ידוע שישראליים לא אוהבים לשתף, אין מה להכחיש רק בגלל שראיתי כמה אנשים איכותיים בפורום שלנו.
שארק צודק ב 100% במה שהוא אומר. זה בדיוק למה קהילות ההורדות ישירות פורחות הרבה יותר מקהילת הטראקרים הישראליים.
כמה שטויות..
תהיה בטוח שאם הייתה מודעות החשיפה הייתה  רבה יותר,
נו באמת, אתה משווה לי אתר כביכול הנראה סודי עם הזמנות לאתר הורדות ישירות עם 200 עמודים בפייסבוק והורדה ישירה?
דיי עם השטויות, ואתה מדבר כאילו אנחנו עוף מוזר, אתה חושב שכל האמריקאים, צרפתים חזק בתחום הזה? דיי לחיות בסרטים ולחשוב שאנחנו שונים,
זה מגוחך בכלל להתייחס לטענות האלה.. אחוז המשתמשים הפיראטים המורידים בטורנטים ובכלל בטראקרים פרטיים פחות או יותר דומה בעולם ובמדינות שונות,
אתם נדבקים לסטיגמות שזה מדהים...

ובבקשה אל תגיב לזה, תגיבו לנושא ולעניין לשמו נתח הנושא,
ואלי תודה רבה על התגובה היא תועבר לו:)

נערך על-ידי Magno, 02.07.2013 - 22:38 PM.

nitzann

nitzann
  •  חברים רשומים
  • 19 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
כול טארקר ישראלי היה טוב
אבל עוד טארקר כללי נראה לי חבל עדיף טארקר על נושא מסויים
מוזיקה יש מעט תוכן ישראלי אין טעם לפי דעתי לפותח בשביל טארקר
משחקים אין צורך להסביר למה
נשאר סדרות וסרטים שזה נראלי הכי כדאי כרגע
בכל מקרה בהצלחה

NoaMessI0

NoaMessI0
  •  Z-Sites
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 81 תודות
59
טוב
מה חסר בטראקרים הישראליים היום שטראקר חדש יבוא ויוסיף? תכנים ישראליים יש בשפע, סרטים עם תרגום מובנה יש בשפע, מוזיקה ישראלית לא חסר, אני לא רואה טעם בעוד אחד..
צריך להשקיע במה שיש ולטפח את הסצינה הישראלית כמה שיותר, ולא ע"י פתיחת טראקר חדש אלא ע"י השקעה בקיימים.

נערך על-ידי NoaMessI0, 02.07.2013 - 23:38 PM.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל

צפה בהודעהMuzic, ב-02.07.2013 - 22:30 PM, אמר:

מסכים איתך באופן חלקי.
רוב הישראלים לא מודעים בכלל למה זה טורנט, הם חושבים שהם מורידים וזהו, הם לא יודעים איך זה עובד.
ברגע שיודעים איך זה עובד אז אנשים יותר משתפים פעולה ומשתפים.
אחד הדברים שיכולים לעזור בטראקר, במיוחד בקטע של ישראלים זה מערכת ניקוד טובה, עדיף כזאת כמו של PTP שמביאה נקודות לפי מספר ג'יגות בשיתוף, או מערכת שתביא לפי מספר הטורנטים בשיתוף. הסיבה היא שישראלים פשוט לא אוהבים להרגיש פראירים וברגע שיש בונוס אז הם מרגישים שהם משתפים והם מקבלים מזה משהו. וככה גם מקבלים מהירויות גבוהות כי אנשים ישאירו בישתוף יותר זמן וגם הישראלי לא ירגיש שמנצלים אותו.
ומערכת HnR טובה גם יכולה לעזור בזה שאנשים ישאירו יותר בשיתוף.
אבל דבר אחד מאוד חשוב בקטע של מערכת בונוס זה לתת דברים טובים בתמורה לנקודות, סחר בנקודות כמו שיש בפיוזר יכול להיות טוב. ועוד דברים טובים שיכולים להיות. בעיקר בקטע של בקשות ברגע שהבקשות ממולאות על ידי הצוות זה נותן יותר מוטיבציה להשקיע ולצבור נקודות ולבקש בקשות שימולאו. אני לא אומר את זה בקטע של הריב שהיה לי עם וויט רב וכל זה. אבל למשל בהביטס לי אישית יש יותר מוטיבציה להשיג נקודות בשביל להשיג בקשה כי אני יודע שהבקשה שלי תמולא. לעומת זאת בדאון רב אחרי שהשגתי 2 בקשות ששתיהם לא מולאו כבר לא הייתה לי מוטיבציה ממש להשיג נקודות כי ידעתי שגם ככה אין לי מה לעשות איתם. נכון שבהביטס זה ממש קשה להגיע למספיק נקודות לבקשה (לדעתי האישית צריך להוריד את זה ל100 או 200 נקודות כי 400 זה ממש מוגזם) אבל לפחות הבקשות ממולאות במלואם גם אם זה אומר כמה עונות. למשל אני ראיתי בקשה שמולאה שהבקשה הייתה 5 עונות הביאו חבילה שלמה של כל ה5 עונות שהדביקו את הכתוביות והעלו במיוחד להביטס!

צפה בהודעהNoaMessI0, ב-02.07.2013 - 23:38 PM, אמר:

מה חסר בטראקרים הישראליים היום שטראקר חדש יבוא ויוסיף? תכנים ישראליים יש בשפע, סרטים עם תרגום מובנה יש בשפע, מוזיקה ישראלית לא חסר, אני לא רואה טעם בעוד אחד..
צריך להשקיע במה שיש ולטפח את הסצינה הישראלית כמה שיותר, ולא ע"י פתיחת טראקר חדש אלא ע"י השקעה בקיימים.

מה חסר?
סדרות עם תרגום מובנה
סדרות עם דיבוב
סרטים עם דיבוב.
מוזיקה.
סרטים ממש ממש ממש חסר הרבה.
עונות שלמות של סדרות, במיוחד כאלה יחסית ישנות (מלפני 3 שנים כבר אין עונות שלמות).
יותר תוכן ישראלי בעיקר של סדרות שלוקח הרבה זמן עד שמגיע לטראקרים.
רוב הסרטים שיש בטראקרים זה בעיקר "הסרטים המוכרים" האלה שיורידו 2000 איש מה שנקרא "המיינסטרים" אין שם סרטים קצת יותר ישנים או קצת פחות מוכרים, גם אם קיים להם תרגום ברשת עדיין לא מעלים אותם לטראקרים.

נערך על-ידי Eli236, 03.07.2013 - 00:56 AM.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
    • מונה תודות: 439 תודות
323
מעולה
אגיד לכם ראש, אין מקום באינטרנט לעוד טראקר ישראלי כללי.
הוא יכול להצליח אם הוא יתמקד רק במוזיקה או סרטים או העדפה הפרטית שלי - סדרות.
טראקר ישראלי נוסף כללי יהיה מיותר לגמרי.

לגבי השיתוף של הישראלים, אתם שוכחים שלחצי מהמדינה יש מהירות העלאה של 80 ק"ב בשניה (כל החבילות של 15 מגה הורדה)
גם אם הם ישתפו 1200 טורנטים במשך 3 שנים הם לא יעלו יותר מכמה עשרות ג'יגות בודדות.
זה למה הטראקרים מחו"ל מצליחים גם אם מעט סידרים להקים ארכיון ולשתף טורנטים מעל 4 שנים ברציפות.
בארץ בקושי יש לך מהירות העלאה, ואם תעודד משתמשים לשתף כמה מאות טורנטים כל מה שתקבלו זה עומס מטורף על הטראקר כשכל הסידרים בעצם לא יכולים להעלות כלום, ככה שהשיתוף הוא מיותר לגמרי.
טראקר ישראלי תמיד יהיה מעולה בתחום של הטורנטים החדשים כי ישתפו אותם על סידבוקסים אבל הניסיון להקים טראקר ישראלי שישקיע למשל בתכנים ישנים, כישלון מראש.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
15
רגיל

צפה בהודעהMikel, ב-03.07.2013 - 00:58 AM, אמר:

אגיד לכם ראש, אין מקום באינטרנט לעוד טראקר ישראלי כללי.
הוא יכול להצליח אם הוא יתמקד רק במוזיקה או סרטים או העדפה הפרטית שלי - סדרות.
טראקר ישראלי נוסף כללי יהיה מיותר לגמרי.

לגבי השיתוף של הישראלים, אתם שוכחים שלחצי מהמדינה יש מהירות העלאה של 80 ק"ב בשניה (כל החבילות של 15 מגה הורדה)
גם אם הם ישתפו 1200 טורנטים במשך 3 שנים הם לא יעלו יותר מכמה עשרות ג'יגות בודדות.
זה למה הטראקרים מחו"ל מצליחים גם אם מעט סידרים להקים ארכיון ולשתף טורנטים מעל 4 שנים ברציפות.
בארץ בקושי יש לך מהירות העלאה, ואם תעודד משתמשים לשתף כמה מאות טורנטים כל מה שתקבלו זה עומס מטורף על הטראקר כשכל הסידרים בעצם לא יכולים להעלות כלום, ככה שהשיתוף הוא מיותר לגמרי.
טראקר ישראלי תמיד יהיה מעולה בתחום של הטורנטים החדשים כי ישתפו אותם על סידבוקסים אבל הניסיון להקים טראקר ישראלי שישקיע למשל בתכנים ישנים, כישלון מראש.
למה לא? אני מאמין שאם הצוות מעלים של Nako, Horadot.net, iDown היו מגויסים לאיזה טראקר והיו מעלים בו אני מאמין שהטראקר הזה היה יכול להיות ממש מצליח.
ולגבי האינטרנט אני מקווה עוד לשינוי, שמעתי שעומדים לשנות איזה משהו, לפני חודשיים פרסמו פה איזה משהו על מעבר תשתיות או דבר כזה לכאלה עם מהירויות העלאה גבוהות יותר. איזה כתבה מDAMRKER נראלי.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
לא מבין למה אתם חושבים שטראקר שמתמקד בנושא מסוים יצליח. אין עודמקום לטראקר ישראלי, בשביל מה צריך עוד אתר שיעלה תכנים עם כתוביות וקצת סדרות ישראליות.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
15
רגיל

צפה בהודעהKD_35, ב-03.07.2013 - 10:04 AM, אמר:

לא מבין למה אתם חושבים שטראקר שמתמקד בנושא מסוים יצליח. אין עודמקום לטראקר ישראלי, בשביל מה צריך עוד אתר שיעלה תכנים עם כתוביות וקצת סדרות ישראליות.
זה הקטע. שאם זה כל מה שהוא יעשה אז זה באמת יהיה מיותר.
אם הוא ישקיע יותר מטראקרים אחרים אז זה כבר יהיה טוב.

TheShark

TheShark
  •  חברים רשומים
  • 477 הודעות
    • מונה תודות: 57 תודות
50
טוב

צפה בהודעהEli236, ב-03.07.2013 - 01:09 AM, אמר:

למה לא? אני מאמין שאם הצוות מעלים של Nako, Horadot.net, iDown היו מגויסים לאיזה טראקר והיו מעלים בו אני מאמין שהטראקר הזה היה יכול להיות ממש מצליח.
ולגבי האינטרנט אני מקווה עוד לשינוי, שמעתי שעומדים לשנות איזה משהו, לפני חודשיים פרסמו פה איזה משהו על מעבר תשתיות או דבר כזה לכאלה עם מהירויות העלאה גבוהות יותר. איזה כתבה מDAMRKER נראלי.

אני מזכיר לך שהצוות מעלים האלה העללו לאתרים שעליהם התוכן היה הם לא איחסנו את זה על המחשבים שלהם או השרתים שלהם זה מאד שונה

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
בעיני, הטרקר הישראלי היחיד שיצליח יהיה טרקר לסדרות, שיתמקד בהבאה של סדרות ישראליות. רק אז יהיה לו מספיק אנשים.
המון אנשים מחפשים בנרות את הסדרות הישראליות מהVOD והערוצים הישראליים.
אין מקום לעוד טרקר כללי שעושה Reseed לטורנטים גנריים מFL ו-TL.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהEli236, ב-03.07.2013 - 10:18 AM, אמר:

זה הקטע. שאם זה כל מה שהוא יעשה אז זה באמת יהיה מיותר.
אם הוא ישקיע יותר מטראקרים אחרים אז זה כבר יהיה טוב.
אם הוא לא יביא צוות מקליטים שיעלו הרבה תכנים ישראלים הוא באמת יהיה ממש מיותר. גם ככה אפשר כמעט הכל היום לראות באתרים של רשת קשת או 10.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
15
רגיל

צפה בהודעהTheShark, ב-03.07.2013 - 11:08 AM, אמר:

אני מזכיר לך שהצוות מעלים האלה העללו לאתרים שעליהם התוכן היה הם לא איחסנו את זה על המחשבים שלהם או השרתים שלהם זה מאד שונה
היה באתרים האלה מעל ל10TB נראלך שהם באמת היו יכולים לאחסן הכל במחשבים שלהם?
אם רוצים לבקש ממעלים דברים כאלה צריכים לשלם להם. מה לעשות שישראלי לא ילך ויקנה כרטיס הקלטה ב1,000 שקל ויקליט ויחתוך ויעלה רק בשביל שילחצוו לו על תודה? תאמין לי שגם אף אחד אחר לא היה עושה את זה. לצוותי מעלים ברוב האתרים משלמים יפה מאוד בשביל העבודה שהם עושים.

צפה בהודעהKD_35, ב-03.07.2013 - 12:15 PM, אמר:

אם הוא לא יביא צוות מקליטים שיעלו הרבה תכנים ישראלים הוא באמת יהיה ממש מיותר. גם ככה אפשר כמעט הכל היום לראות באתרים של רשת קשת או 10.
אפשר למצוא אבל באיכות גרועה ועם פרסומת כל 2 דקות.
ושוב, צריך גם סדרות עם דיבוב, סרטים עם תרגום מובנה, סדרות עם תרגום מובנה.
הדברים האלה דורשים השקעה.
האנשים שמשקיעים את הזמן הזה רוצים תגמול מתאים שהוא יותר מלחיצה על תודה.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהEli236, ב-03.07.2013 - 13:37 PM, אמר:

היה באתרים האלה מעל ל10TB נראלך שהם באמת היו יכולים לאחסן הכל במחשבים שלהם?
אם רוצים לבקש ממעלים דברים כאלה צריכים לשלם להם. מה לעשות שישראלי לא ילך ויקנה כרטיס הקלטה ב1,000 שקל ויקליט ויחתוך ויעלה רק בשביל שילחצוו לו על תודה? תאמין לי שגם אף אחד אחר לא היה עושה את זה. לצוותי מעלים ברוב האתרים משלמים יפה מאוד בשביל העבודה שהם עושים.

אפשר למצוא אבל באיכות גרועה ועם פרסומת כל 2 דקות.
ושוב, צריך גם סדרות עם דיבוב, סרטים עם תרגום מובנה, סדרות עם תרגום מובנה.
הדברים האלה דורשים השקעה.
האנשים שמשקיעים את הזמן הזה רוצים תגמול מתאים שהוא יותר מלחיצה על תודה.
פשוט האכיות של ההקלטות פצצה.
בנוגע לשאר, כמו שאלי (elil) אין מקום  וטעם לעוד טראקרים שיעשו ריסיד לTL וFL.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
לכל מי שאומר תביאו עוד מקליטים , מה אתם באמת תמימים שחלושבים שזה קלי קלות להקליט ולקודד ??
ראשית צריך חומרה בהתאם שלפעמים מגיע לכמה אלפי שקלים ושנית צריך ידע בקידוד !
המקליטים היחידים שברשת התאספו לצוות TVNETIL והסיבה שהם לא העלו לטראקרים היא ידוע ( בהורודת ישירות לפחות היו עושים כמה גרושים שיכסו להם את ההוצאות שרת ) .

עוד טראקר זה ממש מיותר , במיוחד שרוב מקליטי טי וי נט עברו לטראקרים ( רובם מעלים לכל הטראקרים ) ו 2 מהם מעלים רק לפיוזר ומשם זה עובר לאחרים!

גם פיוזר עם 2 מקליטים זה לא טראקר שמתקרב בכלל לרמה הרצויה ויש לו דרך ארוכה עד שיגיע להביטס או דאונרב.

לגביי מי שאמר לסרטים וסדרות תרגום מובנה , בדאונרב והביטס יש מובנה כל סדרה או סרט שיוצא לו תרגום.

בקיצור מיותרררר.

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה

צפה בהודעהDDD, ב-03.07.2013 - 14:22 PM, אמר:

לכל מי שאומר תביאו עוד מקליטים , מה אתם באמת תמימים שחלושבים שזה קלי קלות להקליט ולקודד ??
ראשית צריך חומרה בהתאם שלפעמים מגיע לכמה אלפי שקלים ושנית צריך ידע בקידוד !
המקליטים היחידים שברשת התאספו לצוות TVNETIL והסיבה שהם לא העלו לטראקרים היא ידוע ( בהורודת ישירות לפחות היו עושים כמה גרושים שיכסו להם את ההוצאות שרת ) .

עוד טראקר זה ממש מיותר , במיוחד שרוב מקליטי טי וי נט עברו לטראקרים ( רובם מעלים לכל הטראקרים ) ו 2 מהם מעלים רק לפיוזר ומשם זה עובר לאחרים!

גם פיוזר עם 2 מקליטים זה לא טראקר שמתקרב בכלל לרמה הרצויה ויש לו דרך ארוכה עד שיגיע להביטס או דאונרב.

לגביי מי שאמר לסרטים וסדרות תרגום מובנה , בדאונרב והביטס יש מובנה כל סדרה או סרט שיוצא לו תרגום.

בקיצור מיותרררר.
כמה גרושים?
הם עשו הרבה כסף.
זו הסיבה שברגע שהאתר התפרק רוב המקליטים נעלמו מעטים בלבד נשארו להעלות לטראקרים.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
נערך..
אתם מוזמנים לתת את דעתכם

נערך על-ידי Magno, 03.07.2013 - 15:38 PM.

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב

צפה בהודעהMagno, ב-03.07.2013 - 14:44 PM, אמר:

למי שרוצה לנסות...
http://www.goldshares.us/
קשה לנסות אתר כשההרשמה אליו סגורה