עבור אל תוכן

דיון | טראקר חדש

• אנא התחבר בכדי להגיב
55 תגובות לנושא זה

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
דיברתי עם זה שפותח את הטראקר, הוא אמר לי לפתוח אשכול בשמו,
הוא עכשיו רוצה עצה ממכם
על מה יהיה הטראקר?
מערכת האתר
והאם לפתוח מערכת נקודות מסחר כמו בסייפר וכו'...
תנו כל דבר/עצה שיש לכם בראש..
עדכון: יפתח גם טראקר מוזיקה

תדונו

נערך על-ידי Magno, 02.07.2013 - 14:37 PM.

BooBs

BooBs
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
20
רגיל
לפי דעתי כדאי שיהיה מערכת של נקודות באתר..
ודבר חשוב שלפי דעתי ייקבע את הרמה של הטראקר ברמה הישראלית זה ההתמחות שלו הם צריכים להחליט על נושא אחד שהם יתמחו בו מאד לדוגמה שירים או סרטים או ספרים אנערף..

TheShark

TheShark
  •  חברים רשומים
  • 480 הודעות
    • מונה תודות: 57 תודות
50
טוב
לפי דעתי הוא צריך לקחת בחשבון שאם הפרטים שלו לא מוסווים הוא יתבע...
חוץ מזה על מה כבר אפשר לפתוח טראקר שה 3 הקיימים לא ממלאים?

YARPI

YARPI
  •  חברים רשומים
  • 274 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
11
רגיל
לדעתי מיותר עוד טראקר ישראלי... יש כבר שלושה טראקרים מעולים. מה שיהיה בחדש יהיה כל מה שיש בנוכחיים... למרות שאם יהיה ממש רציני יכול להיות שירוץ טוב. בהתחלה אני חשבתי אותו הדבר על פיוזר ויש לציין שעם צוות המקליטים שלהם ועם ארכיוני TVNETIL שיש להם הם הפתיעו אותי מאוד לטובה.
בקשר לנקודות, לדעתי צריך, אבל שלא יהיה אפשר לקנות איתם ג'יגות העלאה/ הורדת ג'יגות. שיהיו רק להזמנות/ כותרות משתמש וכו'...
מה שכן בנוסף צריך להיות פריליצ'ים על תכנים נבחרים...

Porcupine

Porcupine
  •  חברים רשומים
  • 106 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
12
רגיל
כרגע יש 3 טראקרים ישראלים ואף אחד מהם לא באמת מתמחה בתכנים ישראלים.
יש המון תכניות וסדרות שלא מוקלטות ומועלות.
ב-TVNETIL למשל היה מבחר ענק, עונות שלמות וכמעט כל תוכן ישראלי שהיה משודר בטלויזיה היה מועלה לאתר.
היום כמות התוכן מועטה מאוד, קח לדוגמא סדרה כמו "גולשי ספות" שמשודרת אך ורק בהוט, כלומר מי שיש לו יס לא יכול לצפות בה. הביקוש אליה הוא גדול ועדיין לא מקליטים ומעלים למרות שהיא זמינה ב-VOD ובאיכות גבוהה (HD 720P).
אם אתם רוצים להצליח, תבנו על מצוינות בתחום התוכן הישראלי, כלומר מילוי הארכיון בתוכן ישן יותר והקלטה והעלאה של כל תוכן ישראלי שמשודר.

בהצלחה!

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה

צפה בהודעהPorcupine, ב-02.07.2013 - 15:04 PM, אמר:

כרגע יש 3 טראקרים ישראלים ואף אחד מהם לא באמת מתמחה בתכנים ישראלים.
יש המון תכניות וסדרות שלא מוקלטות ומועלות.
ב-TVNETIL למשל היה מבחר ענק, עונות שלמות וכמעט כל תוכן ישראלי שהיה משודר בטלויזיה היה מועלה לאתר.
היום כמות התוכן מועטה מאוד, קח לדוגמא סדרה כמו "גולשי ספות" שמשודרת אך ורק בהוט, כלומר מי שיש לו יס לא יכול לצפות בה. הביקוש אליה הוא גדול ועדיין לא מקליטים ומעלים למרות שהיא זמינה ב-VOD ובאיכות גבוהה (HD 720P).
אם אתם רוצים להצליח, תבנו על מצוינות בתחום התוכן הישראלי, כלומר מילוי הארכיון בתוכן ישן יותר והקלטה והעלאה של כל תוכן ישראלי שמשודר.

בהצלחה!
צריך צוות מקליטים
כלומר צריך אנשים עם כרטיס טלוויזיה(שעולה כסף והרבה מאוד אנשים לא מוכנים לשלם כסף בשביל זה) וצריך שמי שיש לו כרטיס טלוויזיה גם ידע להשתמש בו
אם יש לך אנשים כאלה רק תגיד תאמין לי שאנחנו תמיד מחפשים מקליטים

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
אני בעד טראקר סדרות (gazelle), עם מערכת נק', אבל אי אפשר לסחור בנק'. כלומר יהיה ניתן לקנות איתן דברים רק עבור המשתמש.

נערך על-ידי Google, 02.07.2013 - 15:43 PM.

Porcupine

Porcupine
  •  חברים רשומים
  • 106 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
12
רגיל

צפה בהודעהtitan35, ב-02.07.2013 - 15:10 PM, אמר:

צריך צוות מקליטים
כלומר צריך אנשים עם כרטיס טלוויזיה(שעולה כסף והרבה מאוד אנשים לא מוכנים לשלם כסף בשביל זה) וצריך שמי שיש לו כרטיס טלוויזיה גם ידע להשתמש בו
אם יש לך אנשים כאלה רק תגיד תאמין לי שאנחנו תמיד מחפשים מקליטים

היום לא ניתן כבר לחבר את הממיר ישירות למחשב ללא כרטיס טלויזיה?

ומקליטים קיימים לא יכולים להקליט יותר תכנים?
אם הכמות תוכן שמועלה כל יום הייתה גדולה אז לא הייתי שואל אפילו, אבל מעלים כמות מועטה, היום לדוגמה עלה בסך הכל "האח הגדול" מאתמול.
להקליט תכנית מה-VOD זה כזה סיבוך?
כי לעומת ערוץ 2 אין שם פרסומות אז אין צורך בלשבת ולחתוך את הפרסומות.

ושלא תבין אותי לא נכון, אני לא חושב שמישהו חייב לי משהו, אבל זה נראה כאילו הטראקרים בארץ רוצים להשתפר וזה לדעתי מה שצריך לעשות כדי להשתפר.
טראקר ישראלי צריך להיות מומחה לתכנים ישראלים.
כי אם אין אני לי, מי לי?
כלומר: טראקרים מחו"ל לא יעשו את העבודה בשבילנו...

ShowTime

ShowTime
  •  חברים רשומים
  • 411 הודעות
    • מונה תודות: 55 תודות
43
בינוני

צפה בהודעהPorcupine, ב-02.07.2013 - 17:32 PM, אמר:

היום לא ניתן כבר לחבר את הממיר ישירות למחשב ללא כרטיס טלויזיה?

ומקליטים קיימים לא יכולים להקליט יותר תכנים?
אם הכמות תוכן שמועלה כל יום הייתה גדולה אז לא הייתי שואל אפילו, אבל מעלים כמות מועטה, היום לדוגמה עלה בסך הכל "האח הגדול" מאתמול.
להקליט תכנית מה-VOD זה כזה סיבוך?
כי לעומת ערוץ 2 אין שם פרסומות אז אין צורך בלשבת ולחתוך את הפרסומות.

ושלא תבין אותי לא נכון, אני לא חושב שמישהו חייב לי משהו, אבל זה נראה כאילו הטראקרים בארץ רוצים להשתפר וזה לדעתי מה שצריך לעשות כדי להשתפר.
טראקר ישראלי צריך להיות מומחה לתכנים ישראלים.
כי אם אין אני לי, מי לי?
כלומר: טראקרים מחו"ל לא יעשו את העבודה בשבילנו...
מקליט טלווזיה עולה 200 דולר כיום באיבי ...
וגם זה לא ב HD לפי מה ששמעתי ממקור אחד שהוא די אמין אבל כנראה שלא כל כך מבין אז אל תתפוס על המילה
בוא נגיד ככה
למה שמעלה ילך יקנה עכשיו כרטיס הקלטה לטלוזיה יקליט כל היום ישב יחתוך יש פה פרסומת שם פרסומת באמצע
יעלה אחרי 5 דקות הוא רואה את זה בכל הטראקרים האחרים (הישראלים) ברשת בלי קרדיט בלי כלום
האם זה שווה את כל המאמץ ?

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
46
בינוני
אין את האפשרות להעביר תכנים מוקלטים בממירים של יס והוט? ראיתי שיש חיבור USB.. זה לא כדי להעביר תוכניות מוקלטות?

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1426 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
מה זה הבילבולי מוח שרצים פה ???
בטראקרים הישראלים יש שפע סדרות מוזיקה וסרטים ישראלים , מי שרוצה להקים טראקר חדש שיבנה אחד בלי להגיד על האחרים שהם גרועים!
מעולם לא היה באתרי הורדה ישראלים ( הורדה ישירה אימיול וכ"ו ) כל כך הרבה תוכן ישראלי כמו שיש היום בטראקרים הישראלים.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
46
בינוני

צפה בהודעהDDD, ב-02.07.2013 - 17:43 PM, אמר:

בטראקרים הישראלים יש שפע סדרות מוזיקה וסרטים ישראלים , מי שרוצה להקים טראקר חדש שיבנה אחד בלי להגיד על האחרים שהם גרועים!
מעולם לא היה באתרי הורדה ישראלים ( הורדה ישירה אימיול וכ"ו ) כל כך הרבה תוכן ישראלי כמו שיש היום בטראקרים הישראלים.

איפה ראית שמישהו אמר על טראקרים ישראלים שהם גרועים?
מישהו עורך לי את ההודעה!!!!!

נערך על-ידי Magno, 02.07.2013 - 18:41 PM.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהNonstop, ב-02.07.2013 - 17:39 PM, אמר:

מקליט טלווזיה עולה 200 דולר כיום באיבי ...
וגם זה לא ב HD לפי מה ששמעתי ממקור אחד שהוא די אמין אבל כנראה שלא כל כך מבין אז אל תתפוס על המילה
בוא נגיד ככה
למה שמעלה ילך יקנה עכשיו כרטיס הקלטה לטלוזיה יקליט כל היום ישב יחתוך יש פה פרסומת שם פרסומת באמצע
יעלה אחרי 5 דקות הוא רואה את זה בכל הטראקרים האחרים (הישראלים) ברשת בלי קרדיט בלי כלום
האם זה שווה את כל המאמץ ?
מאותה סיבה שהוא משקיע מאות שקלים כדי לפתוח את הטראקר.

ShowTime

ShowTime
  •  חברים רשומים
  • 411 הודעות
    • מונה תודות: 55 תודות
43
בינוני

צפה בהודעהGoogle, ב-02.07.2013 - 18:34 PM, אמר:

מאותה סיבה שהוא משקיע מאות שקלים כדי לפתוח את הטראקר.
בעלי הטראקרים כמעט ולא מעלים תכנים רגילים ביום ביום - בדרך כלל .
הם מעלים תכנים מיוחדים והכל ...
אני לא חושב שבעל אתר ישקיע כסף במכשיר שהוא בקושי ישתמש בו ויעלה בו פעם בשבוע +-

TheShark

TheShark
  •  חברים רשומים
  • 480 הודעות
50
טוב

צפה בהודעהNonstop, ב-02.07.2013 - 18:42 PM, אמר:

בעלי הטראקרים כמעט ולא מעלים תכנים רגילים ביום ביום - בדרך כלל .
הם מעלים תכנים מיוחדים והכל ...
אני לא חושב שבעל אתר ישקיע כסף במכשיר שהוא בקושי ישתמש בו ויעלה בו פעם בשבוע +-

כן דיי בעייתי להגיד את זה במיוחד שיש לך מקליט שהוא בעל אתר בפיוזר או לפחות מישהו בדרגה מאד מאד גבוהה

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
המקליטים הקיימים עושים ככל יכולתם.
מי שחושב שיש מעט מדי הקלטות / תכנים ישראלים מוזמן בחום לקנות  כרטיס טלוויזיה ולהצטרף להביטס.

נערך על-ידי titan35, 02.07.2013 - 21:08 PM.

GaRy HaMbuRGery

GaRy HaMbuRGery
  •  חברים בכירים
  • 397 הודעות
    • מונה תודות: 46 תודות
38
בינוני
נגיד לי יש כרטיס טלוויזיה אבל הוא לא מקליט ב HD

נערך על-ידי zorankid, 02.07.2013 - 21:29 PM.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל
לפי דעתי מערכת ניקוד יכולה להיות מעולה.
בקשר לטראקר מוזיקה אני חושב שצריך לשלב את המוזיקה בתוך הטראקר הכללי כי זה ממש בעיה לצבור העלאה בטראקר מוזיקה.
אנשים מחפשים טראקר ישראלי בשביל תוכן ישראלי ובשביל תרגום מובנה.
אישית בשבילי הרבה פעמים Hebits וגם DownRev שהיה לי לא הספיקו לי בשביל זה והרבה פעמים אני צריך להדביק בעצמי כתוביות לסדרות, ודי כואב לי הלב למחוק את זה אחרי זה מהמחשב.
בעקרון נראלי שאם הם רוצים טראקר מצליח הם יצטרכו להביא את הצוות העלאה שהיה לNako ואולי את הצוות של Moridim.me שיביאו הרבה הרבה הרבה תוכן עם תרגום עברי מובנה.
כל טראקר ישראלי זה יוזמה מבורכת.
ואם הוא יהיה באמת ממש מושקע מבחינת צוות מעלים איכותי והנהלה איכותית אני לא רואה שום סיבה שהוא לא יצליח בגדול.
לסיכום:
הרבה הרבה מוזיקה שתהיה חלק מהטראקר הכללי ולא בתור טראקר נפרד, ברוב המוזיקה שתהיה ישראלית, מזרחית, בקיצור בעברית.
הרבה הרבה הרבה עונות שלמות של סדרות עם תרגום, זה ידרוש הרבה עבודה אבל הקהל הישראלי ממש צריך את זה, כי זה דברים שקשה למצוא, אפילו סדרות כמו משפחת סימפסון, פאמילי גאי, אחת שיודעת, שני גברים וחצי ועוד מלא סדרות לא הצלחתי למצוא בטראקרים הישראלים עם תרגום מובנה וזה משהו שממש צריך (אם תרצו אני יכול להעלות את משפחת סימפסון עונות 21-23 עם תרגום שהדבקתי, את שני גברים וחצי עונות 1-3 עם תרגום שאני הדבקתי, את פאמילי גאי עונה 10 שאני הדבקתי) אבל בתור העלאה חד פעמית פה ושם כשאני מדביק לעצמי גם ככה אני ימחק את זה אחרי זה וכואב לי הלב למחוק.
לצערי המהירות אינטרנט היחסית נמוכה שיש לי מקשה עליי להעלות, יש לי 15 מגה אינטרנט והמהירות העלאה המקסימלית שאני מגיע אליה היא 80 kb/s שזה ממש קשה להעלות במהירות כזאת איטית לא מאפשרת לי להעלות הרבה תוכן שיש לי על המחשב. וכל עוד שמה שאני עושה זה להעלות בהתנדבות אני לא יוכל לשדרג את המהירות אינטרנט ולעשות "עבודה במשרה מלאה" של העלאת תכנים מהסוג הזה.
הדבקה של עונה שלמה של סדרה לוקחת משהו כמו 45 דקות להכנת הכל (חילוץ מרארים, הפרדת תיקיות לכל פרק, לשים תרגום בתקיית כל פרק, להפוך את התרגום לSSA כדי שיהיה יותר נוח לצפות בו וטעינה של הכל לAVIRECOMP). ואז זה כבר לוקח בערך חצי אורך של פרק להדביק אליו כתוביות כשמשתמשים במצב טורבו בAVIRECOMP, סה"כ בערך 5 שעות עד שזה מסיים להדביק כתוביות לכל העונה (23 פרקים בדרך כלל שכל פרק חצי שעה).
לפי דעתי טראקר שיביא את ההשקעה הזאת וידאג להעלות חבילות של עונות שלמות עם תרגום מובנה יצליח ובגדול.
אבל לא נראה לי שתצליחו למצוא מישהו שיסכים לעשות את העבודה הזאת של העלאת עונות שלמות עם תרגום מובנה כשהוא זה שמדביק את התרגום והוא יעשה את זה בחינם. ככה שזה ידרוש גם השקעה כספית מצד ההנהלה אם תרצו לפתח טראקר מצליח.

צפה בהודעהtitan35, ב-02.07.2013 - 20:33 PM, אמר:

המקליטים הקיימים עושים ככל יכולתם.
מי שחושב שיש מעט מדי הקלטות / תכנים ישראלים מוזמן בחום לקנות  כרטיס טלוויזיה ולהצטרף להביטס.
הכל טוב ויפה עד שזה מגיע להשקעה כספית גדולה והשקעה גדולה של זמן בלי באמת לקבל תגמול כספי לזמן הזה. אנשים לא יסכימו לעשות את זה. קשה לי להאמין שקבוצות שחרור כמו AFG, LOL וכדומה לא מרוויחים כסף בכלל ועדיין ממשיכים לעשות את זה. מה לעשות שטבע האדם זה לא להרגיש פראיר וברגע שלא מרוויחים כסף ורק מפסידים כסף אז מרגישים פרארירים.

צפה בהודעהDDD, ב-02.07.2013 - 17:43 PM, אמר:

עם כל הכבוד הורדות.נט עקפו את הביטס, דאון רב ופיוזר ביחד.
ומבחינת סדרות עם תרגום מובנה Nako עברו את הביטס, דאון רב ופיוזר. גם בכמות תוכן וגם בזמני שחרור.
הקטע בהם היה שהמהירות הורדה היו איטיות כי זה היה שרתי אחסון קבצים שביקשו כסף בשביל הורדה במהירות גבוהה, וכשלא שילמו המהירויות שאפו ל50 KB/S במקרה הטוב.
לפי דעתי טראקר שרוצה להגיע לרמות תוכן האלה יצטרך לשלם למעלים ברמה שהיו לNako כדי שהם יבואו וישקיעו מהזמן ומהכסף שלהם בשביל להביא תוכן לאתר.
ואני לא מזלזל חס וחלילה בטראקרים הישראלים, אני חושב שהם עושים עבודה מבורכת ואישית Hebits הוא הטראקר הראשי שלי למרות כל הטראקרים בחו"ל שיש לי. אבל תמיד יהיה מה לשפר.

נערך על-ידי Eli236, 02.07.2013 - 21:48 PM.

TheShark

TheShark
  •  חברים רשומים
  • 480 הודעות
50
טוב
בוא נניח שכל מה שאלי כתב פה באמת נצרך
עשינו את זה
אה יש בעיה אחת
קהל ישראלי לא אוהב לשתף ! ואל תגידו לי שזה לא נכון זה מאד נכון
כש TV היה למעלה אף אחד לא היה צריך להסתמך על זה אנשים היו מורידים מאתרים בתשלום
עכשיו כשהוא ירד אז גם המוטיבציה לעלות ירדה

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
46
בינוני

צפה בהודעהTheShark, ב-02.07.2013 - 22:18 PM, אמר:

בוא נניח שכל מה שאלי כתב פה באמת נצרך
עשינו את זה
אה יש בעיה אחת
קהל ישראלי לא אוהב לשתף ! ואל תגידו לי שזה לא נכון זה מאד נכון
כש TV היה למעלה אף אחד לא היה צריך להסתמך על זה אנשים היו מורידים מאתרים בתשלום
עכשיו כשהוא ירד אז גם המוטיבציה לעלות ירדה
סלח לי אבל מה שכתבת דיי מטומטם..
מה שאמרת זה כמו להגיד שכל הגויים אנטישמים -___-
הביטס DR ופיוזר הם ההוכחה ההפך ממה שאתה אומר אז אל תגיד שטויות, לישראלים יש חלק משמעותי בטראקרים גדולים,
זה שאתה לא אוהב לשתף זה לא אומר שכל הישראלים ככה, ואם לא שמת לב אתה בקהילת שיתוף ככה ש....
טוב אני מניח שהבנת לבד.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים