עבור אל תוכן

סיקור קטגוריית מוזיקה השלמם

• אנא התחבר בכדי להגיב
14 תגובות לנושא זה

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1426 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
  • סיקור קטגוריית מוזיקה השלם
טוב במאמר זה אני הולך לסקר אל כל הטראקרים הכללים העוסקים במוזיקה!!!
יש הרבה טראקרים שלא הוספתי אותם מכל מיני סיבות מקצועיות וטכניות!!!
הסיקור התחלק ל 2 חלקים: סיקור כללי ודירוג ע"פ קטגוריה

סיקור כללי על כל הטראקרים שיהיו במאמר
EXIGOמידע כללי- כמות משתמשים 2370. כמות טורנטים 27000.
כל התוכן בטראקר הוא באיכות FLAC .
הטראקר הנדיר בעולם הרבה לא ידוע אליו כמובן קהילה בו היא האיכותית ביותר.
הזמנות- יש בסך הכל בקרוב ל 100 הזמנות למשתמשים

WHAT.CD
מידע כללי- כמות משתמשים 130000. כמות טורנטים 868000.
מאגר המוזיקה הגדול שיש בעולם מתמחה בכל סוגי המוזיקה, יש להם ריפרים משלהם  אנשים מקודדים מוזיקה בלעדית לאתר כל הסצינה העולמית נמצאת שם...יש שם  פורמי. חלוקות איכותית ביותר להרבה מאוד טראקרים טובים בעולם!!
קשה לשמור אל רטיו בלי שרת ומומלץ לעלות תכנים משלך
הזמנות-1.ראיון במירק חסום לישראל. 2. תרומה כספית מזכה בהזמנות. 3. משתמש  בכיר ומעלה מזכה בהזמנות.4.בטראקרים שיש פורמי חלוקות אפשר להשיג

wafflesמידע כללי-כמות משתמשים 67000 . כמות טורנטים 280000.
מאגר מוזיקה איכותי ביותר יש שם הכל אני מצאתי שם 90% מכל מה שחיפשתי.
קהילה הטובה ביותר לכל מי שעוסק במוזיקה כן אפילו טובה יותר מאשר של WHAT.CD .
פורום חלוקות בהחלט מרשים ויש שם חלוקות טובות להרבה טראקרים.
הזמנות- 1. קניה בחנות הבונוס 2. משתמש בכיר ומעלה מקבל 2 בחודש(רוב הזמן  ההזמנות סגורות בכלל) 3. ע"י תרומה מקבלים הזמנות. 4. בטראקרים שיש פורמי  חלוקות ניתן להשיג

BT-MUSIC
מידע כללי- כמות משתמשים לא ידוע. כמות טורנטים 38000
טראקר שכל התוכן בו אך ורק באיכות FLAC טראקר שיש בו הכל מהכל כנראה תמצאו  שם את רוב מה שחיפשתם ועוד באיכות FLAC . הטראקר הזה צייד משתמשים לא קטן  ומזמין אליו את המעלים הטובים ביותר שיש ב וואפלס וואט. קהילה איכותית  ביותר וכמו כן יש גם פורום חלוקות איכותי ביותר.
הזמנות-מקבלים אותם רק בעלי דרגת מעלה ומעלה..כל השאר יכולים לשכות מהזמנות  ומאוד קשה להיכנס אליו כי גם בפורמי חלוקות של טראקרים אחרים  לא מחלקים  אותו.

music-vid

מידע כללי- כמות משתמשים 2000 . כמות טורנטים 36500 .
זה אתר מוזיקה שונה מאחרים כי יש בו רק וידיאו קליפים והופעות חיות בלבד,  האתר בעצם מחליף לנו את MTV VH1 ערוצי המוזיקה המוכרים ביותר. האתר מכיל  כמות תוכן איכותית ביותר והם מקפדים אל זה מאוד. האתר גם מתמחה במוזיקה  משנות ה 50 ועד ימינו יש בו הכל מהכל החל מפאקים לכל זמר ועד להופעות חיות.  הקיצור זה אתר חובה לכל חובב מוזיקה...דבר אחרון זה טראקר שאין תחליף לו  והתוכן שתמצאו בו אין במקום אחר בכל רשת האינטרנט.
הזמנות- מקבלים אותם רק בעלי הדרגות הגבוהות ביותר (וכמה כאלו יכולים להיות  בטראקר של 2000 משתמשים) ורק אלו מקבלים ורק כשהם גם תורמים לאתר.משתמש  רגיל שיתרום לא יקבל!!!

supertorrents-st

מידע כללי-כמות משתמשים 17000 . כמות טורנטים למוזיקה בלבד 25000
טוב זה אתר כללי לכל דבר שיתאחד עם טראקר בת שעסק אך ורק במוזיקה ונהפף  לטראקר כללי עם קטגוריית מוזיקה איכותית ביותר. טוב מה מיוחד בו אתם  שואלים....יש בו שיחרורי סצינה מהירים ביותר הבוט המובנה בטראקר פשוט סוס  עבודה שמעלה מאות טורנטים כל יום עם פרי מטורף.
תוכן ישן קשה למצוא בו וגם FLAC נדיר למצוא בוא למרות שיש. עוד דבר חשוב  לכל מי שמעלה לאתרים כמו וואט וואפלס זה טראקר חובה שיהיה לו מאוד עוזר  ומאוד שימושי.
הזמנות-אין הזמנות אליו תתפלאו אבל האדמין החליט לא להביא הזמנות לאף  משתמש.כנראה רק הצוות מחזיק הזמנות.......כמו כן יש לציין שבכל טראקר שיש  בו פורום חלוקות אפשר להשיג אליו הזמנות כמעט ללא הגבלה!!!

coexist

מידע כללי-כמות משתמשים לא ידוע. כמות טורנטים 7000 .
טראקר מוזיקה נחמד ביותר ללא רטיו הוא חדש ונפתח לא מזמן ועוד יתפוס תאוצה כנראה.
אין בו יותר מדיי תוכן וגם הקהילה בו לא הכי פעילה אבל עדיין למי שלא פריק מוזיקה הטראקר הזה יספק אותו כנראה.
הזמנות- משתמשים מקבלים בו הזמנות בצורה דיי קלה ויש גם בכל טראקר שיש בו פורום חלוקות הזמנות אליו!!!

libble

מידע כללי- כמות משתמשים לא ידוע. כמות טורנטים לא ידוע
טראקר מוזיקה נחמד מאוד יש הרבה שיחרורים בעיקר סצינה מאוד נוח למי שלא פריק מוזיקה.
יותר מדיי אין מה להגיד אליו.
הזמנות-פתוח להרשמה ברוב הפעמים

דירוג כללי מבוסס תוכן בלבד

WHAT.CD
WAFFLES
BT-MUSIC
EXIGO
MUSIC-VID
ST
CE
LIBBLE

דירוג נדירות בלבד

EXIGO
MUSIC-VID
BTIMUSIC
WAFFLES
WHAT.CD
ST
CE
LIBBLE

דירוג FLAC בלבד

BT-MUSIC
EXIGO
WHAT.CD
WAFFLES

דירוג וידיאו בלבד

MUSIC-VID
MUSIC-VID
MUSIC-VID

AOM BITME MUSIC-VID
אלו הטראקרים היחידים בעולם שאין להם תחליף מבחינת איכות וכמות התוכן המיוחד לו!!!

מדריך זה נכתב ע"י ואין להעתיק אותו ללא אישור ממני!!!
כמו כן אני מודה לכל אלו שמסרו לי מידע אל הטראקרים השונים והמדריך הזה לא היה נכתב בלעדיהם!!!

הערה:
תעזרו לי להכניס עוד טראקרים לסיקור המורחב הזה תביאו לי עוד שמות
תעזרו לי למלא את המידע החסר!!!

הערות וביקורת בונה התקבלו בברכה

נערך על-ידי smasher7, 13.08.2010 - 21:01 PM.

קיבל תודות על-ידי 2 משתמשים:

TheZohan

TheZohan
  •  צוות לשעבר
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 32 תודות
19
רגיל
פשש איזה השקעה, תודה על המידע..

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
תודה רבה על ההשקעה .
אני מסכים של-AOM , MUSIC-VID אין תחליף היום . גם BITME טרקר חשוב אבל לו יש תחליפים .
לגבי הטרקרים של מוזיקה , הסקירה שלך מכילה הרבה מאוד אתרים בתחום אבל WHAT.CD טוב יותר בהרבה מכל השאר ולדעתי הוא הטרקר החשוב ביותר בתחום המוזיקה . קיים עוד טרקר רוסי מאוד לא מוכר שטוב יותר מ-WHAT.CD מבחינת מבחר התכנים אבל הוא לא מסודר כמו ה-WHAT .

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1426 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהDel Dude, ב-28.07.2010 - 20:14 PM, אמר:

תודה רבה על ההשקעה .
אני מסכים של-AOM , MUSIC-VID אין תחליף היום . גם BITME טרקר חשוב אבל לו יש תחליפים .
לגבי הטרקרים של מוזיקה , הסקירה שלך מכילה הרבה מאוד אתרים בתחום אבל WHAT.CD טוב יותר בהרבה מכל השאר ולדעתי הוא הטרקר החשוב ביותר בתחום המוזיקה . קיים עוד טרקר רוסי מאוד לא מוכר שטוב יותר מ-WHAT.CD מבחינת מבחר התכנים אבל הוא לא מסודר כמו ה-WHAT .

תוכל בבקשה להגיד לי מה שמו של הטראקר הזה????? אני גם יודע רוסית אני יוכל להיסתדר שם!!!

amitvv

amitvv
  •  חברים רשומים
  • 120 הודעות
    • מונה תודות: 8 תודות
3
רגיל

צפה בהודעהdenis18, ב-28.07.2010 - 20:17 PM, אמר:

תוכל בבקשה להגיד לי מה שמו של הטראקר הזה????? אני גם יודע רוסית אני יוכל להיסתדר שם!!!
בוא נעלה את הנושא שהעלתי בטורנט לדיון גם פה
כי יש פה כמה שמבינים יותר ממני
1. היום M-V פחות נדיר מBTMusic + יש אשכול חלוקה של M-V בHDBits שכל מי שמבקש מקבל
2. גם בטראקרים של הDVD-R :
Swebits
SweDVDR
SDBits
יש תכנים בלעדיים שלא ניתן למצוא בשום טראקר אחר (לא שחרורי סצינה כמובן)
דניס פוסל את מה שאני אומר
מה אתם חושבים?

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1426 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהamitvv, ב-28.07.2010 - 21:17 PM, אמר:

בוא נעלה את הנושא שהעלתי בטורנט לדיון גם פה
כי יש פה כמה שמבינים יותר ממני
1. היום M-V פחות נדיר מBTMusic + יש אשכול חלוקה של M-V בHDBits שכל מי שמבקש מקבל
2. גם בטראקרים של הDVD-R :
Swebits
SweDVDR
SDBits
יש תכנים בלעדיים שלא ניתן למצוא בשום טראקר אחר (לא שחרורי סצינה כמובן)
דניס פוסל את מה שאני אומר
מה אתם חושבים?

2. מה שאמרתי שיש תחליף לכל טראקר חוץ מ M-V AOM BITME
מה שאתה אומר בעצם שיש פה ושם תוכן שאין במקום אחר בטראקר שאתה ציינתה....וזה נכון כי כל טראקר מעלה תכנים ייחודיים לו אבל כל מה שיש שם 75 אחוז אני ימצא בטראקרים אחרים!!!! וטראקרים שאני אמרתי לא תמצא אפילו 25 אחוז מהתוכן בטראקרים אחרים................הבנתהההההההההההההההה

1. בדקתי עם מישהו שיש לו HDBITS מה שאמרתה נכון יש חלוקה כזאת אבל אחינו היא כבר לא מעודכנת וניפתחה מלפני 90 שבועות מאז הרבה ישתנה!!!!  בוא תנסה לבקש אני בטוח שלא יתנו לך ואני אומר את זה לא כי אני מזלזל בך אלה זה טראקר עם 2000 משתמשים לא יכול להיות שזה עדיין קיים שנותנים הזמנות חופשי.................תבקש ותיווכח שלא יתנו לך הזמנות................
לגביי פדרוס ביררתי גם ולא קשה להיות שם מעלה עם יש לך שרת וידע מינימלי בשיחרורי סצינה אפשר להיות שם מעלה ואז תקבל הזמנות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ותגיד כמה ישראלים אתה מכיר שיש להם HDBITS????  וכמה אתה מכיר שיש להם M-V או פדרוס???

נערך על-ידי denis18, 28.07.2010 - 22:14 PM.

donniedarko

donniedarko
  •  חברים בכירים
  • 191 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
14
רגיל
מוזיקה זה דבר שקל מאוד למצוא גם ללא טראקר מיוחד, כשאתה יודע מה אתה מחפש.  אני מחפש  טראקר עם קהילה מפותחת בכל קטגוריות המוזיקה ובהבנה והאהבה שלהם למוסיקה. על מה אתה ממליץ?

נערך על-ידי donniedarko, 29.07.2010 - 06:17 AM.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1426 הודעות
129
מעולה
רוב הסיכוים היום הכי קל לך בתור ישראלי למצוא וואפלס!!! קהילה  טובה שמבינה במוזיקה בצורה מקצועית ויש גם המון תוכן!!!! בשביל להיות שם אתה תצטרך שרת !!!!!

Fatferret

Fatferret
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל
איזה השקעהההההה
עוזר מאוד

:thankyou2:

Oruchimaru

Oruchimaru
  •  חסומים
  • 173 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
4
רגיל
וואו איזה השקעה תודה רבה

Qwix

Qwix
  •  חברים רשומים
  • 31 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
ממש עזרת לי!
תודה רבה.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2315 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה
פדרו / Pedro's BTMusic
הם פותחים את מערכת ההזמנות ל9 ימים.

נערך על-ידי Mikel, 08.05.2013 - 21:48 PM.

Milan

Milan
  •  חברים בכירים
  • 789 הודעות
    • מונה תודות: 141 תודות
106
מעולה
תודה רבה על המידע!עזר לי מאוד.

Capsule

Capsule
  •  חברים רשומים
  • 3 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אנשים!

מי שיש לו בעיה להיכנס לאחד הטראקרים הנ"ל אני ממליץ בחום על Soulseek.
יש לו כמעט אותה כמות אלבומים / שחרורים כמו ל-WHAT.CD (ייתכן שבז'אנרים מסויימים אפילו יותר ממנה), רק עם 2 חסרונות - 95% מהחומר זה MP3, והז'אנרים זה בעיקר Underground ולא יותר מדי ישראלי. (כולל שחרורי אינדי סטייל Bandcamp והרבה מאוד אלקטרוניקה).

זה תוכנה Oldschool, כמו Napster. אתה מוריד ממשתמש אחד, אבל יש שם אנשים מאירופה מהירים רצח.

למען הסר ספק - אני לא מספים או מפרסם מטעמם, פשוט ניסיתי חלק מהטראקרים הנ"ל (Libble) וחלקם אפילו לא מתקרבים להיצע של RuTracker החינמי (שלא נדבר על Soulseek). ושנכנסתי לראיון ב-WHAT העיפו אותי כי אני ישראלי, אז שפשוט ילכו לחפש אותי בסיבוב! והיה לי טונות לתרום להם, אני מזמין גם אלבומים מחו"ל, גם קונה בארץ, ומעביר אותם עם EAC למחשב באופן תקני. וכדי לקבל הזמנה אליהם כולם רוצים מינימום Seedbox לא לכולנו יש כסף לזה, חלקנו כבר מפרנסים את עצמם וגרים מחוץ לבית. (ולגבי ספריית מוסיקה - יש לי קרוב ל-2000 שחרורים רשמיים מחתרתיים, קיצר הפסד שלהם...)

בלי שום קשר - ח"ח על הרשימה, שההודעה לא תתפרש כזלזול חלילה...

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהCapsule, ב-21.06.2013 - 16:21 PM, אמר:

אנשים!

מי שיש לו בעיה להיכנס לאחד הטראקרים הנ"ל אני ממליץ בחום על Soulseek.
יש לו כמעט אותה כמות אלבומים / שחרורים כמו ל-WHAT.CD (ייתכן שבז'אנרים מסויימים אפילו יותר ממנה), רק עם 2 חסרונות - 95% מהחומר זה MP3, והז'אנרים זה בעיקר Underground ולא יותר מדי ישראלי. (כולל שחרורי אינדי סטייל Bandcamp והרבה מאוד אלקטרוניקה).

זה תוכנה Oldschool, כמו Napster. אתה מוריד ממשתמש אחד, אבל יש שם אנשים מאירופה מהירים רצח.

למען הסר ספק - אני לא מספים או מפרסם מטעמם, פשוט ניסיתי חלק מהטראקרים הנ"ל (Libble) וחלקם אפילו לא מתקרבים להיצע של RuTracker החינמי (שלא נדבר על Soulseek). ושנכנסתי לראיון ב-WHAT העיפו אותי כי אני ישראלי, אז שפשוט ילכו לחפש אותי בסיבוב! והיה לי טונות לתרום להם, אני מזמין גם אלבומים מחו"ל, גם קונה בארץ, ומעביר אותם עם EAC למחשב באופן תקני. וכדי לקבל הזמנה אליהם כולם רוצים מינימום Seedbox לא לכולנו יש כסף לזה, חלקנו כבר מפרנסים את עצמם וגרים מחוץ לבית. (ולגבי ספריית מוסיקה - יש לי קרוב ל-2000 שחרורים רשמיים מחתרתיים, קיצר הפסד שלהם...)

בלי שום קשר - ח"ח על הרשימה, שההודעה לא תתפרש כזלזול חלילה...
לפי מה שהבנתי, וואט חוסמים ראיונות במירק עם ישראלים, אבל הזמנה אתה כן יכול להשיג. ולפי מה שאתה כותב, נשמע שזה טראקר בשבילך.

חחח אתה משווה משהו בכלל ל Libble ?

נערך על-ידי Google, 21.06.2013 - 16:51 PM.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: סקירת אתר טורנט

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים