עבור אל תוכן

סוף סוף סוף נרשמתי ל BTN - מחפש טיפים / המלצות / פיצרים

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

doronhn

doronhn
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
    • מונה תודות: 28 תודות
12
רגיל
שלום לכולם,

אז סוף סוף קיבלתי הזמנה ל BTN טראקר הסדרות הטוב בעולם. הבנתי שיש כל כך הרבה אפשרויות לעשות שם, כמו לסמן סדרות ולהוריד אותם באופן אוטומטי.

אשמח אם תוכלו לרשום לי איך עושים כל דברים, מה הפיצרים שאתם מכירים?

המון תודה!

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2315 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה
חכה חכה.. קודם אתה צריך להיות PU ורק אז יהיה לך RSS
ותודה לא תזיק חח :)

http://www.zsc.co.il...btn-אשמח-לעזרה/

http://www.zsc.co.il...article/86-btn/

נערך על-ידי Mikel, 23.06.2013 - 12:54 PM.

doronhn

doronhn
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
    • מונה תודות: 28 תודות
12
רגיל
תודה

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב
גם אני מחפש טיפים חח
השאלה אם באת להתקדם בדרגות ולסדר חשבון כמו שצריך או רק להוריד ולנצל את הRatioless.
אני אישית מנסה להתקדם, גם כדי לפתוח פיצ'רים (כמו RSS הורדה אוטומטית לפי איזה סדרה ואיכות שאני רוצה מה שעושה חיים קלים מאוד, כי אני פשוט חוזר הביתה ובודק מה ירד, לא צריך לדאוג ולחפש מה יצא ולהיזכר איזה סדרות אני רואה), גם כדי להשיג הזמנות לאתרים נדירים אחרים כמו PTP, וגם כדי סתם לטפס במוניטין.
אפשר כמובן להישאר ככה ורק להוריד מה שאתה רוצה ולהשאיר בשיתוף והדרגות יבואו הרבה יותר לאט, אין חוק נגד זה או איסור על זה.
הפיצ'ר היוצא דופן היחיד שיצא לי להכיר בנתיים זה Series Collector. נגיד אתה רוצה להוריד עכשיו איזו סדרה שיש לה הרבה עונות וכו'. אתה נכנס לדף של הסדרה ואתה רואה הרבה עונות ואיכויות וכו' וזה ממש מבלבל ומסבך. יש לך בצד ימין חלונית קטנה בשם Series Collector, שם אתה בוחר אם להוריד עונות או פרקים או שניהם, סוג איכות, סוג קובץ, רזולוציה, מקור הקריעה ומקור ההעלאה, והפיצ'ר מייצר לך קובץ RAR עם כל קבצי הטורנט של הסדרה הזו שהתאימו לדרישות שלך. כל מה שנותר זה לגרור אותם לuTorrent וזהו :)
ממליץ לך להתקדם בדרגות, לפחות לPU שיהיה לך משתמש מכובד.

נערך על-ידי DaKiller, 23.06.2013 - 14:28 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים