עבור אל תוכן

כמה שאלות

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

bbvvbbvv

bbvvbbvv
  •  חברים רשומים
  • 184 הודעות
    • מונה תודות: 19 תודות
13
רגיל
שלום לכולם!
יש לי כמה שאלות..
1. נרשמתי שבוע שעבר לBCG וניסיתי להוריד איזה משחק שהיה בפריל'יץ וזה לא לא מתחיל את ההורדה..ואז אני רואה בביטורנט  שכתוב בלשונית של "טראקרים" "מנסה להתחבר " ואחרי איזהה כמה דקות אני רואה שכתוב "כישלון" וניסיתי את בעוד שתי טורנטים וזה עדיין לא עובד...
2.אני הולך לקנות עכשיו סידבוקס ואני רוצה לבפר בזה לTL אני צריך להודיע להם? ואם כן אז איך כי אצלי במחשב שאני ניכנס ללשונית של הצ'אט בTL אז בהתחלה זה אמר לי להוריד משהו איזה תוסם לכרום הורדתי אותו ועדיין אני לא מצליח לראות את הצ'אט רואים רק דף לבן..
3. נגיד שהורדתי סרט למחשב ואז אני רוצה להעלות אותו לסידבוקס כדי שיבפר לי יותר- אני מתכוון שהורדתי נגיד מפיוזר ואני בפבר גם לפיוזר..  אז אני יכול פשוט להעלות את הסרט דרך הFTP ואז גם את הטורנט וזה יעשה "ניבדק" וזה וזה יגיע למאה אחוז ורגיל..
או שאסר כי זה ניקרא כאילו הורדתי את הטורנט פעמיים (מישהו פה אמר לי שאסור להוריד פעמיים את אותו טורנט)
טוב זהו..
תודה לכל העוזרים!

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
מותר לך לעשות את הנבדק הזה אבל שים לב שיקח לך המון זמן להעלות את זה לסידבוקס ( תלוי במהירות העלאה הביתית שלך)

אתה כן צריך להודיע לTL על סידבוקס לדעתי זה בחתימה אבל אני ממש לא בטוח

BCG יכול להיות שהיה להם בעיה.. או בעיה בטורנט ספציפית תנסה עכשיו או שתנסה קובץ אחר

bbvvbbvv

bbvvbbvv
  •  חברים רשומים
  • 184 הודעות
13
רגיל

צפה בהודעהNickLess, ב-21.06.2013 - 14:25 PM, אמר:

מותר לך לעשות את הנבדק הזה אבל שים לב שיקח לך המון זמן להעלות את זה לסידבוקס ( תלוי במהירות העלאה הביתית שלך)

אתה כן צריך להודיע לTL על סידבוקס לדעתי זה בחתימה אבל אני ממש לא בטוח

BCG יכול להיות שהיה להם בעיה.. או בעיה בטורנט ספציפית תנסה עכשיו או שתנסה קובץ אחר
לא הבנתי מה הכוונה שלך ל"לדעתי זה בחתימה אבל אני..." מה הככונה בחתימה?
אני עכשיו ניסיתי שוב ועדיין לא עובד לי..יש לך איזה עצה אחרת או משהו?

Milan

Milan
  •  חברים בכירים
  • 789 הודעות
    • מונה תודות: 141 תודות
106
מעולה
בקשר לשאלה אחת,תנסה לעשות " עדכן טראקר" זה תמיד עובד לי.

bbvvbbvv

bbvvbbvv
  •  חברים רשומים
  • 184 הודעות
13
רגיל
טוב אחים שלי עליתי על הבעיה שלי בbcg הבעיה היתה שהיה לי ביטורנט והם לא תומכים בביטורנט.. אז הורדתי עכשיו יוטורנט וזה עובד!!!!

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהbbvvbbvv, ב-21.06.2013 - 14:40 PM, אמר:

לא הבנתי מה הכוונה שלך ל"לדעתי זה בחתימה אבל אני..." מה הככונה בחתימה?
אני עכשיו ניסיתי שוב ועדיין לא עובד לי..יש לך איזה עצה אחרת או משהו?
בTL אתה צריך להודיע להם בצ'אט שיש לך שרת ולתת להם את ההוכחות שהם מבקשים. אחרי זה בפרופיל יהיה כתוב שיש לך סידבוקס ואתה תוכל להוריד אליו בלי חששות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים