עבור אל תוכן

כמה שאלות לגבי BTN, אשמח לעזרה

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב
שלום,
לאחרונה נרשמתי לBTN, אחלה אתר. מנסה לצבור שם נקודות /העלאה, צריך קצת עזרה עם זה ויש לי כמה שאלות.
1. בTC הייתי הולך לאיזה סרט רנדומלי, רואה אם חסר העלאה באיכות כלשהי, מעלה ומחכה שיורידו וככה צובר העלאה. בBTN לא מצליח למצוא שום דבר שחסר חח יש לכם טיפים למה להעלות?
2. העלתי כמה דברים ושיתפתי כמה טורנטים ולפי החישובים שלי אמור להיות לי 28 ג'יגה העלאה, בפרופיל כתוב עדיין 0. גם כמות ההורדה לא מתעדכנת, כתוב לי 230 מגה והורדתי סביבות ה4-5 ג'יגה. אני מחובר לIRC כבר יום וזה כותב שאני לא מחובר ולא מקבל נקודות. יש למישהו מושג למה זה ככה? גם לכם זה ככה בימים האחרונים?
3. ניסיתי לחפש בבקשות משהו להעלות אבל רוב מה שמבקשים או שלא קיים או שאני לא מצליח למצוא. יש לי כמה טראקרים נחמדים שאפשר למצוא שם דברים באיכויות ספציפיות (TL, IPT, TVT, FL, GFT, לאחרונה גם HDWing אבל עוד לא הבנתי מה הולך שם) אבל לא מצליח למצוא משהו להעלות לBTN. אשמח להמלצות איך למצוא בקשות שקלות למילוי ולטראקרים טובים שאפשר למצוא שם את הדברים האלה.

היו לי עוד כמה שאלות אבל שכחתי לבנתיים, אשאל אח"כ.
תודה

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2317 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה
1. זה כל היופי בBTN, לא חסר שם כמעט כלום. והזמני פרה פשוט מדהימים. תצטרך להתאמץ מאוד כדי להצליח להעלות משו.
2.השרתים של BTN נדפקו בשבועות האחרונים, ככה שעד שיתקנו את זה הסטטיסטיקה לא תתעדכן לאף אחד.
זה אומר שעדיף לך לחכות לפני שתתחיל להעלות.
תזכור שהעלאות הן נטו בשביל הכיף/הסנאצ'ים, אין רטיו בטראקר הזה.
3.הבקשות האלו נוצרו מהסיבה שהאנשים מבקשים, כי הם צריכים את התוכן ולא מצאו אותו בעצמם בשום טראקר אחר. בדרך כלל בקשות מסובכות של תוכן ישן מעלים מהיוזנט (גם נתקלתי בהעלאות של תוכן ישן מהסייטים של הסצינה, תוכן שלא היה בשום טראקר) או קורעים ישירות מהדיסק/אייטונס.
כן יש כמה טראקרים שבדרך כלל מעלים מהם תכנים ישנים לBTN:.
TV VAULT
THE BOX
TVT.COM
SCENEHD
תנסה לתפוס בקשה קלה, או הדבר הכי קל בקשה של עונה מלאה, אבל אז תצטרך לחכות ל5 בבוקר שיעלו את הפרק האחרון של העונה בשביל למלא את הבקשה וקרוב לוודאי שיגנבו לך תבקשה, הפסדתי ככה 5 מיליון נקודות אז התייאשתי.

תקרא תסיקור שלי עליו, יעזור לך.

נערך על-ידי Mikel, 21.06.2013 - 10:41 AM.

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
50
טוב

צפה בהודעהMikel, ב-21.06.2013 - 10:36 AM, אמר:

1. זה כל היופי בBTN, לא חסר שם כמעט כלום. והזמני פרה פשוט מדהימים. תצטרך להתאמץ מאוד כדי להצליח להעלות משו.
2.השרתים של BTN נדפקו בשבועות האחרונים, ככה שעד שיתקנו את זה הסטטיסטיקה לא תתעדכן לאף אחד.
זה אומר שעדיף לך לחכות לפני שתתחיל להעלות.
תזכור שהעלאות הן נטו בשביל הכיף/הסנאצ'ים, אין רטיו בטראקר הזה.
3.הבקשות האלו נוצרו מהסיבה שהאנשים מבקשים, כי הם צריכים את התוכן ולא מצאו אותו בעצמם בשום טראקר אחר. בדרך כלל בקשות מסובכות של תוכן ישן מעלים מהיוזנט (גם נתקלתי בהעלאות של תוכן ישן מהסייטים של הסצינה, תוכן שלא היה בשום טראקר) או קורעים ישירות מהדיסק/אייטונס.
כן יש כמה טראקרים שבדרך כלל מעלים מהם תכנים ישנים לBTN:.
TV VAULT
THE BOX
TVT.COM
SCENEHD
תנסה לתפוס בקשה קלה, או הדבר הכי קל בקשה של עונה מלאה, אבל אז תצטרך לחכות ל5 בבוקר שיעלו את הפרק האחרון של העונה בשביל למלא את הבקשה וקרוב לוודאי שיגנבו לך תבקשה, הפסדתי ככה 5 מיליון נקודות אז התייאשתי.

תקרא תסיקור שלי עליו, יעזור לך.
קראתי, אין בו תשובות לשאלות שלי בגלל זה פתחתי אשכול.
2. השרתים נדפקו ז"א הם לא סופרים הורדה והעלאה או שזה פשוט לא מראה בפרופיל? האם אני סתם מעלה ללא תועלת? המטרה שלי היא כמובן לעלות בדרגות כמה שיותר מהר, אני יודע שאין רטיו.
3. לצערי אין לי את הטראקרים האלה, אני אמצא כמה דברים להעלות, העיקר להגיע לPU ומשם כבר לא כזה קריטי.
תודה
ואם למישהו יש טיפים כלשהם לאיך הם עשו נקודות/העלאה, אשמח לשמוע

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב

צפה בהודעהDaKiller, ב-21.06.2013 - 11:11 AM, אמר:

קראתי, אין בו תשובות לשאלות שלי בגלל זה פתחתי אשכול.
2. השרתים נדפקו ז"א הם לא סופרים הורדה והעלאה או שזה פשוט לא מראה בפרופיל? האם אני סתם מעלה ללא תועלת? המטרה שלי היא כמובן לעלות בדרגות כמה שיותר מהר, אני יודע שאין רטיו.
3. לצערי אין לי את הטראקרים האלה, אני אמצא כמה דברים להעלות, העיקר להגיע לPU ומשם כבר לא כזה קריטי.
תודה
ואם למישהו יש טיפים כלשהם לאיך הם עשו נקודות/העלאה, אשמח לשמוע
תשתף קבצים גדולים עם פחות מחמש מעלים
אתה תקבל על זה כפול 5 נקודות
אני משתף משהו 180GB זה 90K לחודש

YARPI

YARPI
  •  חברים רשומים
  • 274 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
11
רגיל
כעיקרון הוא כן סופר את ההורדה/העלאה. הוא רק לא מוסיף את זה למונה. אם תיכנס לטורנט היסטורי תוכל לראות שם על כל פרק/עונה כמה העלית. הבעיה היא שזה משום מה מופיע בסוגריים ולא מוסיף את זה למונה. אני מאמין שכשהם יסדרו את התקלות זה יתווסף אוטומטית למונה. כ"כ, סביר להניח שבסוף התקלות הם ייתנו פיצוי לכלל המשתמשים...

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
50
טוב

צפה בהודעהMoyal55, ב-21.06.2013 - 11:27 AM, אמר:

תשתף קבצים גדולים עם פחות מחמש מעלים
אתה תקבל על זה כפול 5 נקודות
אני משתף משהו 180GB זה 90K לחודש
חח זה מה שאני עושה, את כל הסדרות שיש לי במחשב אני מוחק ומוריד מחדש מBTN לשיתוף ארוך. אני אמצא עוד כמה שטויות עם מעט משתפים להוריד.
נשאר רק סנאצ'ים וdata, צריך איזה טריק להשיג סנאצ'ים. כשאני מעלה, על כל מוריד אני מקבל Snatch אחד או כמה?

צפה בהודעהYARPI, ב-21.06.2013 - 11:30 AM, אמר:

כעיקרון הוא כן סופר את ההורדה/העלאה. הוא רק לא מוסיף את זה למונה. אם תיכנס לטורנט היסטורי תוכל לראות שם על כל פרק/עונה כמה העלית. הבעיה היא שזה משום מה מופיע בסוגריים ולא מוסיף את זה למונה. אני מאמין שכשהם יסדרו את התקלות זה יתווסף אוטומטית למונה. כ"כ, סביר להניח שבסוף התקלות הם ייתנו פיצוי לכלל המשתמשים...
תאמת לא ממש אכפת לי מהמונה, כל עוד זה רשום איפה שהוא וייחשב לי בסוף אני רגוע.

YARPI

YARPI
  •  חברים רשומים
  • 274 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
11
רגיל
כשאתה מעלה, כמות הסנאצ'ים שהיו לטורנט - הם נוספים לך...

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2317 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה

צפה בהודעהDaKiller, ב-21.06.2013 - 12:11 PM, אמר:

חח זה מה שאני עושה, את כל הסדרות שיש לי במחשב אני מוחק ומוריד מחדש מBTN לשיתוף ארוך. אני אמצא עוד כמה שטויות עם מעט משתפים להוריד.
נשאר רק סנאצ'ים וdata, צריך איזה טריק להשיג סנאצ'ים. כשאני מעלה, על כל מוריד אני מקבל Snatch אחד או כמה?
לא חשבת על ריסיד?

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
50
טוב

צפה בהודעהMikel, ב-21.06.2013 - 12:43 PM, אמר:

לא חשבת על ריסיד?
הכל ברארים וגירסאות שונות, למי יש כוח חח
חוץ מזה שאני צריך גם 100 ג'יגה Data