עבור אל תוכן

^^nosTEAM^^ - האתר ל-SP+MP למשחקים

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

DarbeL17E

DarbeL17E
  •  חברים רשומים
  • 100 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
5
רגיל
שלום חברים,

ברצוני להכיר לפניכם את האתר nosTEAM,האתר הזה מספק בשבילכם משחקי מחשב,עכשיו אתם שואלים את עצמכם:"נו אז מה? משחקי מחשב פרוצים אפשר למצוא ברשת בקלות",אז ככה nosTEAM מספקים לכם משחקי מחשב עם MultiPlayer,כל הפורצים שאני מכיר עדיין לא הצליחו לעשות MP למשחקים.

עכשיו לכל הלא-מאמינים, הפריצה של המולטי-פלייר עובדת בצורה הזאת(ככה אני לפחות הבנתי...)הפורץ(TeknoGods)לוקח את קבצי המשחק ופורץ אותם כמו פריצה רגילה,עכשיו הפורץ לוקח את קבצי המשחק ומעביר אותם לשרתים אחרים,כלומר אלו לא השרתים של החברה שפיתחה את המשחק,ולכן אפשר לשחק ב-MP,החסרונות בפריצה הזו,שיש בה לפעמים הרבה צ'יטרים וכו',למשל ב-COD:MW3 יש נקודות על הריגה,בפריצה הזו יכול להיות "חדרים" שעל כל הריגה תקבלו 99999 נקודות וככה אתם עולים רמות בצ'יק וזה לא כיף,אבל לא חסרים "חדרים" בלי צ'יטרים והם כמו ה-"חדרים" של המשחק המקורי.

מכיון ש-nosteam הם אתר שלא רוצה לפרסם את הטורנטים(מכיון שאין זה חוקי)עליכם להיכנס ל-TPB ולהקליד את שם המשחק אותו אתם רוצים להוריד ואחרי השם להקליד nosteam ובתוצאות אמור לצאת לכם כותרת של משחק כמו שהיא מופיעה באתר nosteam,nosteam מספקת patchים לרוב המשחקים באתר אני חושב שאפילו לכולם,את ה-patch יהיה עליכם להוריד בנפרד מהאתר nosteam,לדוגמא אם ברצונכם להוריד את ה-patch של COD:MW3 יהיה עליכם להיכנס לאתר nosteam איפה שרשום COD:MW3 SP+MP ולהיכנס לשם ושם תונחו איך להוריד את ה-patch.

אני ניסיתי כבר את האתר הזה והכל עובד מצוין,גם הפריצות הם לא מסובכות בכלל,ואין סיכוי שלא תבינו מה לעשות!

יום טוב!

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: הכרזה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים