עבור אל תוכן

דיון|Fuzer,DownRev או Hebits,את מי אתם מעדיפים? ולמה?

• הנושא נעול הנושא נעול
8 תגובות לנושא זה

DarbeL17E

DarbeL17E
  •  חברים רשומים
  • 100 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
5
רגיל
שלום חברים!

עקב הדיון הקודם שנפתח על ידי,קיבלתי תגובות בנושא הטראקרים הישראלים,וכולם יודעים מה היו התגובות...אז החלטתי לפתוח דיון בנושא הטראקרים הישראלים וברצוני שתאמרו לי את מי אתם הכי מעדיפים ואת מי הכי פחות ולמה,פרטו כמה שיותר :)

אבל,וזה אבל חשוב מאוד,שדיון זה לא יגרור ליצירת מלחמת עולם שלישית בפורום! דברו בכבוד! ובלי להעליב!

אז ככה,הטראקר האהוב עליי הוא DR אחריו Fuzer ולבסוף Hebits.

את DR אני הכי מעדיף בגלל:

1.מהירויות גבוהות.

2.לא חסר לי שם כמעט שום תוכן.

3.הנהלה מצוינת.

4.עיצוב נוח מאוד לעין.

5.האפשרויות הקיימות באתר הם מדהימות!(מערכת בקשת תכנים,אפשרות הטבלת שיתוף,החנות,בקיצר,הכול!

Fuzer:

הפעם האחרונה שהייתי ב-Fuzer  זו הפעם שלפני שהאתר נסגר עקב בעיה בשרתים למשך זמן רב מאוד,והמשתמשים נמחקו מהמערכת :( לכן לא יכולה להיות לי דעה מכיון שיכול להיות ש-Fuzer השתפר מאוד מאז..את זה אתם תגידו לי :p , אבל בסך הכללי ממה שאני זוכר אחלה פורום פחות טראקר.

Hebits:

כשנרשמתי ל-Hebits בראשונה זו הייתה הפעם הראשונה שנרשמתי לטראקר פרטי,כל כך התלהבתי,וחשבתי שזה הטראקר הכי טוב בעולם... אבל אז הורחקתי מהאתר אחרי ש-"הצפתי" את הצ'אט עקב כך שלא ענו לי...ואז נכנסתי ל-DR,והבנתי ש-Hebits לא כאלו טובים כמו שחשבתי,הפורום על הפנים,99% לדעתי מהפורום הוא רק בעיות טכניות,הצוות לא כזה "מסביר פנים",מערכותיו של הטראקר מאוד פשוטות,כמו שאני אוהב להגיד:"The Basic Of The Basic",מהירויות לא בשמיים,זה לא שאני בא להעליב או משהו אבל זו דעתי ככה הטראקר נראה בעיני ואין ספק שהנכם יכולים לחלוק עליי,אבל דבר אחד שאני יכול לציין לשבח את Hebits זה את הבונוסים שיש לטורנטים (העלאה X2,העלאה X3...).

זו דעתי על שלושת הטראקרים הישראלים...אבקש ממכם לתת את דעתכם,מפורטת ככל האפשר ;)

יום טוב :) :) :)

נערך על-ידי roihadad286, 20.06.2013 - 14:19 PM.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
אני אישית מעדיף את הביטס.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל
Hebits - מהירויות שחרור הרבה יותר גדולות. הרבה יותר טורנטים. מהירויות הכי גבוהות. ואף פעם המנהל שלהם לא קרא לי בן זונה ושיקר לי בפרצוף...

DarbeL17E

DarbeL17E
  •  חברים רשומים
  • 100 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהEli236, ב-20.06.2013 - 14:23 PM, אמר:

Hebits - מהירויות שחרור הרבה יותר גדולות. הרבה יותר טורנטים. מהירויות הכי גבוהות. ואף פעם המנהל שלהם לא קרא לי בן זונה ושיקר לי בפרצוף...
בנאדם,בוא נשמור על שפה נקייה!

מנהל מסוים בטראקר ישראלי אחר קרא לך במילות גנאי או שיקר לך? אם כן בפרטי,לא נרצה להעליב אף אחד!

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה

צפה בהודעהroihadad286, ב-20.06.2013 - 14:18 PM, אמר:

שלום חברים!

עקב הדיון הקודם שנפתח על ידי,קיבלתי תגובות בנושא הטראקרים הישראלים,וכולם יודעים מה היו התגובות...אז החלטתי לפתוח דיון בנושא

אבל,וזה אבל חשוב מאוד,שדיון זה לא יגרור ליצירת מלחמת עולם שלישית בפורום! דברו בכבוד! ובלי להעליב!

Hebits:

כשנרשמתי ל-Hebits בראשונה זו הייתה הפעם הראשונה שנרשמתי לטראקר פרטי,כל כך התלהבתי,וחשבתי שזה הטראקר הכי טוב בעולם... אבל אז הורחקתי מהאתר אחרי ש-"הצפתי" את הצ'אט עקב כך שלא ענו לי...ואז נכנסתי ל-DR,והבנתי ש-Hebits לא כאלו טובים כמו שחשבתי,הפורום על הפנים,99% לדעתי מהפורום הוא רק בעיות טכניות,הצוות לא כזה "מסביר פנים",מערכותיו של הטראקר מאוד פשוטות,כמו שאני אוהב להגיד:"The Basic Of The Basic",מהירויות לא בשמיים,זה לא שאני בא להעליב או משהו אבל זו דעתי ככה הטראקר נראה בעיני ואין ספק שהנכם יכולים לחלוק עליי,אבל דבר אחד שאני יכול לציין לשבח את Hebits זה את הבונוסים שיש לטורנטים (העלאה X2,העלאה X3...).

זו דעתי על שלושת הטראקרים הישראלים...אבקש ממכם לתת את דעתכם,מפורטת ככל האפשר ;)

יום טוב :) :) :)

הצוות לא מסביר פנים?

למה? כי הוא לא מקבל הצפת צ'אט בהבנה?
דבר נוסף
הביטס הוא טראקר תפנימו להורדות בלבד
רוצה פורום יש לך את ZSC בשביל זה.

וסתם בשביל הקטע
גם בהביטס יש מהירויות מטורפות (כולם עם שרתים)
יש מערכת בקשות ויש כל תוכן שתרצה.

נערך על-ידי titan35, 20.06.2013 - 14:30 PM.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
אני מעדיף את DR
כי המערכת שלהם יותר נוחה
טורנטים בהרבה מקרים יותר מהירים
ויותר תכנים ישראלים

אבל אני חייב גם את הביטס כי כבר יצא לי לחפש דברים והיה אותם בהביטס ולא בDR ולהיפך

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
אצלי אין או או
כולם טובים ובכל אחד יש איזה יתרון..
פיוזר- הקהילה,ההקלטות, הבקשות שבד"כ מבוצעות
הביטס- תרגומים בלעדים, תכנים בלעדיים מדי פעם שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר
דאוןרב-מערכת טראקר אמיתית, כמות תוכן גבוה, תכני מוזיקה ישראלית גבוה

לדעתי אין כאן בחירה כל אחד משלים את השני..

DarbeL17E

DarbeL17E
  •  חברים רשומים
  • 100 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהtitan35, ב-20.06.2013 - 14:29 PM, אמר:

הצוות לא מסביר פנים?

למה? כי הוא לא מקבל הצפת צ'אט בהבנה?
דבר נוסף
הביטס הוא טראקר תפנימו להורדות בלבד
רוצה פורום יש לך את ZSC בשביל זה.

וסתם בשביל הקטע
גם בהביטס יש מהירויות מטורפות (כולם עם שרתים)
יש מערכת בקשות ויש כל תוכן שתרצה.
כשאמרתי שהצוות לא "מסביר פנים" התכוונתי לכך שהיו לי כמה היתקלויות איתם שהם פשוט לא היו נעימים עימי,הרגשתי שהם עונים לי בקרירות,הצפת הצ'אט לא הייתה הסיבה העיקרית,המנהל שאמר לי את הסיבה שהורחקתי אמר:"נראה לך הגיוני 60 הודעות(בפורום) ואתה בקושי חודש בטראקר?!" ואני מצטט!

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7265 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
הודעה אוטומטית
נושא זה ננעל על ידי
סיבה: דנו ודשו מספיק בנושא הזה ננעל למניעת ספאם
בתודה מראש, צוות ZSC - פורומים, טורנטים וקהילת שיתוף ישראלית

0 משתמשים קוראים נושא זה