עבור אל תוכן

דיון|למה לעזאזל אתם צריכים כל כך הרבה טראקרים?!

• הנושא נעול הנושא נעול
28 תגובות לנושא זה

DarbeL17E

DarbeL17E
  •  חברים רשומים
  • 100 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
5
רגיל
שלום לכולם,

אחרי מעקב בשיחות הצ'אט ובפורום ראיתי שהרבה משתמשים רוצים לקבל הזמנה לטראקרים בינ"ל וכו',השאלה שלי היא למה אתם צריכים כל כך הרבה טראקרים?! לי אישית DR ממלא את כל צרכי!

אשמח לתשובות מפורטות,עדיין לא הצלחתי לתפוס ת'עניין הזה.

Chopper

Chopper
  •  חברים בכירים
  • 648 הודעות
    • מונה תודות: 56 תודות
53
טוב
FL כללי.
BTN סדרות.
PTP ו-CHD ועכשיו נרשמתי ל-HDW לסרטים.
DR והביטס ישראלי.
וואט וRUTRACKER מוזיקה.
TL IPT TD PTN HDME הם טראקרים שנרשמתי לפני הרבה הרבה זמן, שנכון אני לא משתמש בהם אבל בגלל הבאפר הגדול חבל לזרוק אותם.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
פעם ראשונה שאני בטראקרים חשבתי שסייפר זה כל העולם ואין יותר מזה..
עד שגיליתי יותר..
ואם כבר מדברים, רק היום מחקתי מהרשימה 5 טראקרים שאני כבר לא צריך..

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה
יש הרבה, אבל תאמין לי שגם למי שיש 50+ טראקרים,
לבסוף משתמש רק ב8-10 סופית..כל השאר בונוס.

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
ישנם כמה סוגי משתמשים:
אספנים: רוצים שיהיו להם כמה שיותר טראקרים, ללא שום סיבה נראית לעין.
מעלים: צריכים מקורות תוכן מטראקרים בחו"ל, כדי להעלות לטראקרים ישראליים (מאיפה אתה חושב דאון רב משיגים הרבה מהתכנים שלהם?)
טראקר לכל מטרה: יש אנשים שלא אוהבים טראקרים כלליים, והם רוצים טראקר לכל תחום. BTN לסדרות, PTP לסרטים וכו'.
אי היעלמות מהסצינה: כיום, כל מבקש הזמנה רוצה הוכחת רטיו מטראקר כלשהו. אם במצב תיאורטי שתקבל באן מDR, לא יהיה לך שום טראקר לתת ממנו הוכחת רטיו. אתה יכול להעילם בכזאת קלות מהסצינה.
השגת כל תוכן שאתה רוצה: טראקרים המתמחים בז'אנר מסויים, כמו BTN, יחזיקו אצלם דברים שלרוב לא תמצא בשום טראקר כללי אחר.
ריסיד.: לרוב אתה מגיע למצב שבו אתה נמצא בטראקר מסויים בסכנת חסימהעל יחס נמוך, אז אתה מוריד תכנים מאתר אחר ומשתף אותם באותו טראקר, כך שתוכל לצאת מסכנת חסימה וליצור לעצמך באפר גדול יותר.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
לא כולם ( רובם ) כל מי שנמצא בעסק יש לו עיניים גדולות
רוצים לאסוף את כל האתרים שיש והם במרדף אחריהם ;)
ומה שקורה בסוף אי אפשר אפשר לתחזק כמות גדולה של אתרים
ומקבלים באן בסוף.

נערך על-ידי jjbiggs, 19.06.2013 - 21:08 PM.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל
יש כאלה שאוספים.
אישית אני משתמש בכל מה שיש לי.
ואם DR מספק אותך אז אתה ממש לא מוריד ברמה של רוב הפורום שם. HEBITS + DOWNREV לא הספיקו לי יש מלא תוכן שאין בשתיהם!
לי יש FL, SCC, IPT, TVT, Hebits, BCG לשעבר גם DownRev ועדיין יש דברים שזה לא מספיק לי במיוחד בקטע של הסדרות. בגלל זה אני צריך גם BTN. חוץ מזה אני לא צריך עוד.
לדוגמה HDW פתחו הרשמה ולא נרשמתי כי אין לי מה לעשות עם הטראקר.
לדוגמה: משפחת סימפסון עונה 23 שהורדתי לפני כמה זמן לא מצאתי בכל הטראקרים שלי רק בSCC מצאתי אותו.
שני גברים וחצי עונה 2 מצאתי רק בIPT במהירות טובה.
אני מאמין שBTN יסגור לי את הפער הזה.

DarbeL17E

DarbeL17E
  •  חברים רשומים
  • 100 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
5
רגיל

צפה בהודעהTheGuru, ב-19.06.2013 - 21:05 PM, אמר:

ישנם כמה סוגי משתמשים:
אספנים: רוצים שיהיו להם כמה שיותר טראקרים, ללא שום סיבה נראית לעין.
מעלים: צריכים מקורות תוכן מטראקרים בחו"ל, כדי להעלות לטראקרים ישראליים (מאיפה אתה חושב דאון רב משיגים הרבה מהתכנים שלהם?)
טראקר לכל מטרה: יש אנשים שלא אוהבים טראקרים כלליים, והם רוצים טראקר לכל תחום. BTN לסדרות, PTP לסרטים וכו'.
אי היעלמות מהסצינה: כיום, כל מבקש הזמנה רוצה הוכחת רטיו מטראקר כלשהו. אם במצב תיאורטי שתקבל באן מDR, לא יהיה לך שום טראקר לתת ממנו הוכחת רטיו. אתה יכול להעילם בכזאת קלות מהסצינה.
השגת כל תוכן שאתה רוצה: טראקרים המתמחים בז'אנר מסויים, כמו BTN, יחזיקו אצלם דברים שלרוב לא תמצא בשום טראקר כללי אחר.
ריסיד.: לרוב אתה מגיע למצב שבו אתה נמצא בטראקר מסויים בסכנת חסימהעל יחס נמוך, אז אתה מוריד תכנים מאתר אחר ומשתף אותם באותו טראקר, כך שתוכל לצאת מסכנת חסימה וליצור לעצמך באפר גדול יותר.
תשובה ראויה! העניין הובן,אך אם זה לא מפריע לאף אחד,אשמח לשמוע דעות של אחרים.

ShowTime

ShowTime
  •  חברים רשומים
  • 411 הודעות
    • מונה תודות: 55 תודות
43
בינוני
במקום לרשום את כולם :
תמונה שפורסמה
אני לא משתמש בכולם כמובן רק בספיציפים
למשל SCC, TVT , HDT , HEBITS , BCG , FL , IPT ,
אני משתמש ב GK וב CG כדי למאלות בקשות ב TC :)
אני לא אספן אבל אני צריך כמה שיותר מקורות מפני שאני מעלה

הסיבה שהרבה צריכים כמו שאמרו לך היא בשביל התוכן לא את אותו תוכן יש בכל טראקר
למשל יש לך טראקרים עם שחרורי סצינה מהירים יש כאלה שזה חשוב להם ויש כאלה שזה לא כל כך
יש טראקרים שבהם מתעסקים בסוגי מוזיקה עושים אותם מרכזים ומעלים בנפרד אבל לא מתמקדים בהם את כל הסוגים האחרים ויש כאלה שמתמקדים בהכל שאז יש בהם פחות תוכן כמו שהיה בדוגמא הראשונה שנתתי

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
לי אישית DR או כל טראקר ישראלי אחר לא סיפק רבע מהצרכים אף פעם, הבין לאומים פשוט טובים יותר ואותו דבר (רק שצריך להוריד כתוביות בעצמך). שאתה מגיע לסצנה אתה לא יכול לקבל ישר הזמנה לאתר כמו PTP או WHAT, כדי לקבל את ההזמנה אתה צריך להוכיח את עצמך בטראקרים אחרים. אז אתה צריך  לצובר טראקרים כדי להתקדם.
ד"א למה זה מעצבן אותך שלאנשים יש כמה טראקרים?

Moran

Moran
  •  חברים בכירים
  • 1204 הודעות
    • מונה תודות: 90 תודות
47
בינוני
אני עם 10 , לא יותר לא פחות.
מסודר איתם .

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
15
רגיל

צפה בהודעהMoran, ב-19.06.2013 - 21:44 PM, אמר:

אני עם 10 , לא יותר לא פחות.
מסודר איתם .
ואם יציעו לך טראקר פורנו לא תיקח? :p

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
    • מונה תודות: 439 תודות
323
מעולה
כשאני באתי לפורום הזה תכננתי להשיג BTN ולעוף מפה, הסתדרתי מעולה עם DR ופיראט ביי במשך שנתיים וחצי.
תוך 8 יום מההרשמה שלי לפה השגתי BTN, אבל היה את הסיפור שכל הפורום נחסם בו, וקיבלתי באן אחרי 3 יום מההרשמה אליו.
אז כדי להשיג BTN שוב הייתי חייב להשקיע בפורום מחו"ל ולהשיג כמה שיותר טראקרים בתקווה שבאחד מהם יהיה גיוס לBTN.
כמובן קיבלתי מהפורום ההוא BTN אבל גם החשבון הזה נחסם (שוב מאותה סיבה פתטית: הזמנה מפורום ולא מגיוס).
עד שהשגתי את TC קיבלתי הרבה הזמנות בעקבות המוניטין שצברתי בפורום מחו"ל (לא אזכיר את שמו), השקעתי 20 יום בTC כדי לעלות לPU וכמובן השגתי את BTN מהגיוס שם.
ועד השלב שהיה לי BTN כבר היה לי 20 טראקרים שאין לי מה לעשות איתם.
לאחר שקיבלתי PTP מהגיוס בBTN שמעתי שיש כמה טראקרים שכן שווה להשיג, וכל מה שהייתי צריך זה לבקש אותם, כי כבר היה לי את המוניטין שאני צריך בפורום הזה ובפורום ההוא מחו"ל
אז קיבלתי את הטראקרים שאני כן משתמש בהם: SCC, WAFFLES, CHD, HD-WING, HEBITS, FL

כיום החלטתי לשמור מעט מאוד מהטראקרים שיש לי, רק רבע מהם.

DR הותיק שהיה איתי שנתיים, החלטתי גם לתרום לו בפעם הראשונה כדי להביע את הערכה שלי אליו.
BTN כמובן לסדרות
PTP לסרטים
RUTRACKER / WAFFLES למוזיקה
CHD / HD-WING לתכני HD
SCC לתכני סצינה, בעיקר חבילות מגניבות ומוזיקה להעלות לוואפלס.
FL לסגור את הפינה של סרטים שאין בטראקרים האחרים (מבטיח לכם שאין בPTP הכל.) ומשחקים פעם ב..

יש לי עוד המון טראקרים, באמת המון, אבל אין לי שימוש בהם
יש לי IPT עם 3 טרבייט שאין לי מה לעשות איתו (ככה קיבלתי אותו), את TVT, PTN, TC, WHAT.CD, SCENEHD, A-HD, BCG, NCORE, GFT
ועוד 20 טראקרי אספנים שלא ראויים להזכיר את שמם, או שאני לא זוכר את השמות שלהם.

*אם אקבל באן בכל הטראקרים שיש לי, אין לי בעיה לחזור לפיראט ביי (אבל כן לשמור על BTN ו-DR  כי הם הכי חשובים לי.)

Moran

Moran
  •  חברים בכירים
  • 1204 הודעות
    • מונה תודות: 90 תודות
47
בינוני
תכלס כולנו ישראלים ואנחנו רוצים בסוף את DR השולט :)

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהMoran, ב-19.06.2013 - 22:06 PM, אמר:

עם הנהלה כזאת, לא ממש מעוניין בו.

נערך על-ידי Google, 19.06.2013 - 22:09 PM.

Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד

צפה בהודעהGoogle, ב-19.06.2013 - 22:07 PM, אמר:

מסכים לגמרי.
לא מבין מה עושים ממנו...

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
15
רגיל

צפה בהודעהMoran, ב-19.06.2013 - 22:06 PM, אמר:

מה עשיתם ממנו מי ישמע :|
היה לי אותו חצי שנה וחוץ מפעם אחת את הWWE רסלמניה ואיזה עונה של דקסטר שבסוף גם היה בVOD בחינם לא הורדתי משם עוד כלום.
הביטס הרבה יותר טובים גם מבחינת המהירות הורדה וגם מבחינת התוכן וגם מבחינת הזמני שחרור וגם מבחינת העיצוב וגם מבחינת החיפוש ההרבה יותר נוח.
וכמובן שהיינו רוצים את כל התוכן עם תרגום עברי מובנה בטראקרים בעברית. אבל עד שזה יקרה צריך טראקרים מחו"ל.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
    • מונה תודות: 439 תודות
323
מעולה
אל תגלשו מהדיון לדבר על הישראליים, הדיון הוא על טראקרים מחו"ל.

תשמרו את הדיון על דאון רב / הביטס מחוץ לאשכול הזה בבקשה.
אחרת, אזהרות יעופו פה.

נערך על-ידי Mikel, 19.06.2013 - 22:37 PM.

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב
סיבות לטראקרים רבים?
קודם כל יש את הטראקרים בנושאים מסויימים. לדוגמה BTN לסדרות, שעד לפני כמה ימים שבאמת קיבלתי הזמנה לשם לא הבנתי למה כולם התכוונו בזה שהוא הטראקר הכי טוב לסדרות ויש בו הכל. אחרי שחיפשתי יומיים~ בדף הבקשות שלהם ולא הצלחתי למצוא שום דבר שחסר באתר וקיים באינטרנט, הבנתי מה ז"א שיש שם הכל (או שפשוט המקורות שלי לא כאלה טובים).
יש לדוגמה את TVT שהוא גם לסדרות אבל לא טוב כמו BTN. מצד שני יש בו הרבה פריליצ'ים לעונות וכו' אז אפשר להוריד משם דברים, למרות שצברתי שם העלאה מטורפת ואני יכול להוריד משם הכל.
כמובן יש גם טראקרים לסרטים, eBooks, מוזיקה, משחקים (לא זוכר אם נשאר משהו חוץ מBCG) וכו'. המטרה כאן שוב היא שבטראקרים שמתמחים רק בתחום מסויים יהיו הרבה יותר תכנים נדירים ואיכותיים מאשר בטראקרים שיש בהם הכל.
אז למה לך טראקרים שיש בהם הכל? כי יש שטויות שמישהו מצא באיזה חור באינטרנט והעלה רק לטראקר אחד כלשהו ואין באחרים, זה עוזר אם אתה מחפש את זה או אם אתה מעלה את זה לטראקרים אחרים. ושוב, יש כל מיני חבילות פריליץ' שאין בטראקרים אחרים וככה אתה יכול לעגל פינות ולחסוך רטיו בטראקרים אחרים.
עוד סיבה - קח לדוגמה את What.CD, טראקר מוזיקה הידוע בהיותו קשה מבחינת העלאה וצבירת באפר. מצד אחד קשה מאוד לשרוד שם למשתמש הממוצע, מצד שני יש שם הרבה תכנים נדירים שנשמרים לאורך זמן. ועכשיו קח לדוגמה את SCC, טראקר אמנם די נדיר אבל אם אתה מבפר בו בעזרת איזה חבילת פריליץ' טובה וסידבוקס ממוצע, אתה תוכל להוריד כמה מוזיקה שאתה רוצה. למשתמש הממוצע טראקר כללי מספיק למוזיקה, מי שחולה על מוזיקה כמובן צריך משהו רציני יותר.
לסיכום, טראקרים בנושאים מיועדים למשהו שאתה ממש פעיל בו, אם אתה ממש אוהב סדרות ורואה הרבה וכו' אז BTN בשבילך. אם אתה רואה 3 סדרות פעם ב אז גם DR יספיק לך. טראקרים כלליים נועדו לכל מה שאין לך כוח להשקיע בו בנפרד, ובכללי לכפילות ומקורות נוספים. אתה מבפר את המשתמש מכמה משחקים חדשים שיצאו חמים, ועל חשבון ההעלאה הזאת אתה מוריד מוזיקה וסרטים וסדרות. אם טראקר אחד נופל או לא עובד, יש לך עוד 5 להחליף אותו. אם יש לך רטיו נמוך באחד מהם, אתה מוריד מטראקר אחר או מוצא את מה שאתה צריך בפריליץ' בטראקר אחר.
מה גם שאם יש לך הרבה טראקרים - יש לך הרבה הזמנות משם, אתה יכול לשתף אותם בקהילות שיתוף הזמנות כמו כאן, לצבור מוניטין ולקבל הזמנות לטראקרים אחרים. במידה ותקבל באן באחד מהם, אתה תוכל לבקש הזמנה מחדש בקהילות או בגיוס באחד הטראקרים האחרים.
ככה אתה מבטיח לעצמך גיוון, אמינות, זמינות, וביטוח שלא ייעלמו לך המקורות אף פעם.
כמובן שהמחיר על זה זה לתחזק מספר טראקרים וסידבוקסים ולהעלות תכנים וכו', אבל לחובבי שיתוף כמו הרבה מהפורום כאן זה יותר תחביב מאשר עונש.
לכל מי שחופר על DR, אחלה טראקר והכל, מאוד קל מבחינת חוקים ובונוסים, אבל באמת שאין בו משהו מיוחד. מספק תכנים ישראליים, טראקר סבבה בכללי, אבל לא משהו מיוחד, לא מוריד משם כמעט וכלום ואני רשום שם שנים.

נערך על-ידי DaKiller, 19.06.2013 - 23:10 PM.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7252 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

צפה בהודעהGoogle, ב-19.06.2013 - 22:07 PM, אמר:

גוגל בבקשה תרגיע ...

0 משתמשים קוראים נושא זה