עבור אל תוכן

L. Messi vs C. Ronaldo

• אנא התחבר בכדי להגיב
11 תגובות לנושא זה

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3799 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
450
מעולה
מה אתם חושבים מי יותר טוב?
אני באופן אישי הרבה יותר אוהב את מסי וגם בסרטון אפשר לראות איזה דברים מדהימים הוא עושה

Cigar

Cigar
  •  חברים רשומים
  • 170 הודעות
    • מונה תודות: 28 תודות
18
רגיל
הם משחקים בעמדות שונות, אבל בכל מקרה לפי דעתי מסי יותר טוב, הוא שולט יותר טוב בכדור, יותר זריז, יותר מכוון ויותר טקטי.

Nirogol

Nirogol
  •  חברים רשומים
  • 149 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
21
רגיל
מראדונה, תראו קליפים שלו ביוטיוב מה הבנאדם עושה עם המגרשים והנעליים המגעילות של פעם, אוכל את שתייהם. לשאלתך, מסי, ברור !

danielbennou

danielbennou
  •  חברים רשומים
  • 53 הודעות
    • מונה תודות: 20 תודות
6
רגיל
הוידיאו ספציפית מראה שמסי הרבה יותר טוב כי הוא מתמקד בדריבל...
בנתונים הפיזים רונאלדו יותר טוב..

מסי יכול לעבור את כל המגרש משהו שרונלדו לא יכול לעשות..

המאבק די שקול נוטה לכיוון מסי

SilentHill

SilentHill
  •  חברים רשומים
  • 70 הודעות
    • מונה תודות: 30 תודות
22
רגיל
רונאלדו. יש משחקים שבהם אתה יכול פשוט לשכוח שיש מסי על המגרש. מצד שני בכל משחק וגם במשחקים פחות טובים של רונאלדו כולם יודעים שהוא שם ואם הוא מקבל כדור הוא מגיע לרחבה. וגם אני לא יכול להתעלם מההופעות החלשות של מסי עם ארגנטינה, ואיך רונאלדו משחק עם פורטוגל. שרואים את זה חושבים שמסי משחק רק בשביל כסף ולא בשביל המדינה שלו..

המטרה זה לא לעשות דריבל ולעבור את כל המגרש, המטרה היא לתת תחושה שיש פליימייקר על המגרש שאפשר לסמוך עליו, ואצל מסי זה לא קורה בכל משחק, אפילו לא ברוב המשחקים.

נערך על-ידי SilentHill, 15.06.2013 - 16:16 PM.

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה

צפה בהודעהSilentHill, ב-15.06.2013 - 16:15 PM, אמר:

רונאלדו. יש משחקים שבהם אתה יכול פשוט לשכוח שיש מסי על המגרש. מצד שני בכל משחק וגם במשחקים פחות טובים של רונאלדו כולם יודעים שהוא שם ואם הוא מקבל כדור הוא מגיע לרחבה. וגם אני לא יכול להתעלם מההופעות החלשות של מסי עם ארגנטינה, ואיך רונאלדו משחק עם פורטוגל. שרואים את זה חושבים שמסי משחק רק בשביל כסף ולא בשביל המדינה שלו..

המטרה זה לא לעשות דריבל ולעבור את כל המגרש, המטרה היא לתת תחושה שיש פליימייקר על המגרש שאפשר לסמוך עליו, ואצל מסי זה לא קורה בכל משחק, אפילו לא ברוב המשחקים.
אתה מדבר שטויות
ההפך ברוב המשחקים מרגישים שיש פליימייקר על המגרש
ולא חשוב כמה שומרים על מסי ברגע שהוא מצליח להשתחרר הוא תמיד יגיע עם הכדור למצב יפה או לרחבה

SilentHill

SilentHill
  •  חברים רשומים
  • 70 הודעות
    • מונה תודות: 30 תודות
22
רגיל

צפה בהודעהtitan35, ב-15.06.2013 - 16:18 PM, אמר:

אתה מדבר שטויות
ההפך ברוב המשחקים מרגישים שיש פליימייקר על המגרש
ולא חשוב כמה שומרים על מסי ברגע שהוא מצליח להשתחרר הוא תמיד יגיע עם הכדור למצב יפה או לרחבה
זו דעתי, זה שאתה לא מבין כלום לא אומר שאני טועה.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל
סתם בזבוז זמן לעשות תחרות בינהם. שתיהם שחקנים טובים אני לא מבין למה תמיד צריך את התחרות מי יותר.
אבל למסי יש משהו אחד שלרונלדו אין וזה שמסי נאמן ולא זונה של כסף כמו רונאלדו שיעזוב קבוצות בשביל 5 מליון יותר שגם ככה הוא מקבל 50 מליון.

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה

צפה בהודעהSilentHill, ב-15.06.2013 - 16:21 PM, אמר:

זו דעתי, זה שאתה לא מבין כלום לא אומר שאני טועה.
אני לא מבין כלום?
סליחה, שכחתי שאני מדבר עם מראדונה בכבודו ובעצמו.

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
http://m.youtube.com...h?v=979W1QB1H2Q

http://m.youtube.com...h?v=1QlLZuehOQA

רונאלדיניו מספר 1

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
    • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה
לפי דעתי מסי.

Rusty311

Rusty311
  •  חברים רשומים
  • 22 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אני גם לא מבין למה עושים תמיד את ההשוואה, בעייני שני שחקנים הכי ענקיים שיש היום, למסי יש יתרון ברור אחד, הוא לדעתי השחקן הכי מהיר בעולם עם כדור ובהדגשה עם כדור..!
לעומת זאת רונאלדו הרבה יותר אתלט ממנו חזק מהיר בעיטה מצויינת בשתי רגליים, מבחינת דריבל כל אחד יכול להסתכל על זה שונה ולאהוב או להתחבר לשחקן אחד יותר...אני במקרה הזה חושב שמסי יותר מרשים
בגלל כמות השחקנים שהוא מושך אליו והמצבים שהוא יוצר לעצמו ולחברים שלו, זה נראה כאילו אי אפשר לעצור אותו אלא אם כן שמים לו גליץ',
אבל עם כבר במראדונה עסיקנן אז אני לא מתיימר להגיד מי היה הכי גדול מראדונה או פלה כי לא חוויתי את שניהם בתור אוהב כדורגל, בשבילי חלוץ מספר 1 בעולם ישאר לתמיד רונאלדו "השמן"!!!

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים