עבור אל תוכן

תגידו כמה אתם משלמים על התשתית והחבילת גלישה שלכם ?

• אנא התחבר בכדי להגיב
21 תגובות לנושא זה

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה

צפה בהודעהDevious, ב-10.06.2013 - 18:16 PM, אמר:

אני גם בבזק ובזק בינלאומי , בזכות האשכול הזה..העלתי מ 15 ל 20 מגה והורדתי תמחיר ב 30 שקל

יפה, מעולה! :)
לפחות כבר משהו.

תחשבו על זה ככה..
המחיר שהיה לכם סתם לדוגמא לפני שנתיים בחיים לא יורידו לכם אותו סתם ככה מיוזמתם,
אתם צריכים להתקשר, להתמקח ורק אחרי זה יורידו לכם. או לחילופין יציעו לכם באותו מחיר או במחיר של 10 ש"ח יותר מהירות גבוהה יותר ממה שיש לכם.
אבל לשלם לצורך הדוגמא על 15 מגה היום באיזור ה 90 ש"ח ברור מאליו שזה קצת מוגזם.

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-10.06.2013 - 21:28 PM, אמר:

יפה, מעולה! :)
לפחות כבר משהו.

תחשבו על זה ככה..
המחיר שהיה לכם סתם לדוגמא לפני שנתיים בחיים לא יורידו לכם אותו סתם ככה מיוזמתם,
אתם צריכים להתקשר, להתמקח ורק אחרי זה יורידו לכם. או לחילופין יציעו לכם באותו מחיר או במחיר של 10 ש"ח יותר מהירות גבוהה יותר ממה שיש לכם.
אבל לשלם לצורך הדוגמא על 15 מגה היום באיזור ה 90 ש"ח ברור מאליו שזה קצת מוגזם.
צודק בהחלט , בהתחלה התקשרתי לבזק ואמרתי להם שאני רוצה שהם ישדרגו לי את המהירות ל 100 מגה וכולי..וניסיתי לקחת את המבצע של 100 מגה והגעתי עד למנהל של הקו שירות לקוחות והוא הסביר לי שאין את המבצע הזה יותר ואין שום סיכוי שבעולם שיתנו 100 מגה במחיר הנ"ל..ואז הוא הציע לי רק ת 20 מגה באותו המחיר אז ביקשתי להתנתק באותו הרגע ואז הוא העביר אותי להתנתקות ושמה היא אמרה שהיא לא תחייב אותי ותוריד לי תמחיר ב 10 שקל ותעלה תמהירות ל 20 ..
בבזק בינלאומי שהתקשרתי אמרתי ישר נלך על הסיפור של התנקנות וביקשתי להתנתק וכמובן שהנציגה נלחצה וישר הסבירה לי במשך 20 דקות על כמה הם טובים וכולי...והיא הורידה לי בסוף את המחיר ב 30 שקל ונתנה לי 20 מגה שוב בלי התחייבות.. והוסיפה אנטיוירוס ועוד כל מיני דברים שאני לא באמת צריך בחינם לכמה חודשים .

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים