עבור אל תוכן

מהיום ניתן לשלם גם בביטקויין ולקבל עדכון ב SMS

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
    • מונה תודות: 38 תודות
61
טוב

תמונה שפורסמה

מהיום ניתן לשלם עבור השרתים / סידבוקסים / כלל השירותים שלנו גם באמצעות ביטקויין!

תמונה שפורסמה

חברים יקרים שלום,

כידוע לכם אנו פועלים ועומלים יום יום על מנת להישתפר ולשפר את מגוון השירותים שלנו, זמניות התמיכה, אפשרויות תשלום וכו'

אחד מהעדכונים העיקריים שלנו הוא שמהיום ניתן לשלם גם באמצעות המטבע הוירטואלי ביטקויין.

בעת תהליך הרכישה בשלב התשלום מחליפים מפאייפל לביטקויין ומשלמים בעזרת החשבון שלכם ב https://coinbase.com/

תמונה שפורסמה

העדכון השני ולא פחות חשוב מהראשון הוא שמהיום אנו שולחים עדכונים ישירות לסלולרי שלכם, עדכונים אודות השירותים שלכם, חשבוניות שנוצרו או שולמו, במקרה של החלפת פרטי לקוח או סיסמא, אם תפתחו פנית שירות תקבלו SMS כאשר תתקבל תגובה לפניה שלכם ועוד.

למעוניינים בשירות ניתן להזין את מספר הטלפון ישירות מעמוד עריכת הפרופיל שלכם או מהעמוד הייעודי הבא: שירותים -> הגדרות עדכון באס אם אס

את המספר פלאפון שלכם מזינים בצורה הבאה, אם המספר שלי הוא: 0546205605 אני מזין את קידומת ישראל בלי פלוס 972 ואת המספר שלי בלי האפס הראשון ככה שבסוף יוצא לי: 972546205605

שימו לב אנו מחוייבים ומתחייבים לסודיות ולפרטיות שלכם גם לפי הסכם השירות שלנו לכן אין לכם מה לחשוש וניתן לעדכן את המספר שלכם, כמובן שהמספר לא נשמר באף מאגר ותמיד ניתן למחוק אותו מהמערכת בעת הצורך.

נערך על-ידי Servers.mn, 01.06.2013 - 22:18 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
נחמד נחמד,
אבל עד עכשיו לא כל כך הבנתי מה זה הביטקוינים האלה ואיך העסק הזה עובד.

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
אפשר לקנות את הביטקויין בפלאפון ואז לשלם לכם ? יש אפשרות כזו?

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-01.06.2013 - 22:38 PM, אמר:

נחמד נחמד,
אבל עד עכשיו לא כל כך הבנתי מה זה הביטקוינים האלה ואיך העסק הזה עובד.
מטבע שלא תלוי בשום ממשלה ואנונימי לגמרי. היה לו שימוש בעיקר לסמים ופדופליה ברשת הtor, בזמן האחרון נהיה פופלרי להשקיע בו. הערך שלו הולך לצנוח בעקבות זה שmt.gox (הבורסה הכי גדולה של המטבע) הולכת לבטל את האנונמיות וגם כי זה קונספט דפוק שעוזר באמת רק לעבריינים.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים