עבור אל תוכן

אפל חוזרת לסמסונג ( לפחות בכל הנוגע למסכי ה-lcd )  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 DarbeL17E

DarbeL17E
  •  חברים רשומים
  • 100 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
5
רגיל

נראה שהדם הרע השורר בין אפל לסמסונג אינו מונע משתי החברות להמשיך לעבוד יחדיו. למרות שדיווחים אחרונים גרסו שיצרנית האייפד הולכת להתרחק מהאויבת מס' 1 שלה, נראה שלפחות לגבי מסכי ה-LCD, העסקים כרגיל בין השתיים.


תמונה שפורסמה


לפי הדיווח של ET News:


"שוק הזכוכית הדקה בקוריאה צובר תאוצה הודות לאפל, שממשיכה לרכוש מסכי LCD למוצריה מסמסונג. חברות המייצרות מסכים אלו הראו רווחים יפים ברבעון השני של השנה. רק מכירות ארבע החברות הגדולות: Soulbrain, Chemtronics, Global Display, ו-Avatec, בשנת 2013 עשויות להגיע לכמות של 534 מיליארד וון קוריאני (יותר ממיליארד וחצי שקלים), גידול של 34%, שנה אחר שנה."


התעשייה גורסת שאפל החליטה לחזור לסמסונג בגלל יכולתה של החברה הקוריאנית לייצר זכוכית דקה. זכוכית דקה הינה מרכיב חשוב מאוד במסכי ה-LCD של מכשירים ניידים – אפל משתמשת בהם באייפונים ובאייפדים.


חוץ מזה, לא דווח על דברים נוספים, כך שקשה לקבוע האם אפל משתמשת בשירותיה של סמסונג באופן זמני, או שההסכם שנחתם בין החברות הינו לפרק זמן ארוך יותר.


כידוע, החברות היו שותפות עסקיות שלהן יחסי ידידות עד למאבקים המשפטיים. אפל הגישה תביעה נגד סמסונג באפריל 2011 על העתקת עיצוב ופטנטים ממוצרי אפל. מאבק משפטי זה הוא רק חלק מהר געש משפטי בין החברות, הנערך בימים אלו ברחבי העולם.


אז מה אתם חושבים על היחסים בין אפל לסמסונג? ספרו בתגובות.

תודה רבה ל-דניאל ארבבוף מ-www.iphoneil.netתויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים