עבור אל תוכן

סיפור הכי עצוב שתקראו!

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

Effectively

Effectively
  •  צוות לשעבר
  • 2514 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד

סיפור מטורף!

קרדיט למישהו אחר על התירגום .
כדי להעצים את החוויה , הפעילו ברקע את השיר My Immortal של Evanscence .
ג'ני הייתה כל כך שמחה על הבית החדש שהם מצאו .
היא פרקה את הקופסאות והמזוודות בנוחות רבה בעוד שהיא מסתכלת על הוילונות החדשים אשר עפים ברוח .
'איזה כיף זה היה שאקבל חדר רק שלי' חשבה לעצמה . הבית ספר עמד להתחיל , היא תצטרך חברים בקרוב .
היום הראשון בבית ספר היה מעולה ! היא הכירה חברים חדשים , ואפילו קבעה דייט !
היא חשבה 'אני רוצה להיות פופולרית ואני הולכת להיות , כי אני יוצאת עם ה"כוכב" שלהם !'
'כדי להיות מקובל בבית ספר הזה , אני צריכה כוח , ולצאת עם הנער הזה בטוח יעזור לי !'
הייתה רק בעיה אחת שתעצור את גורלה . הוריה לא נתנו לה לצאת לדייט , הם חשבו שהיא צעירה מדי .
'אני פשוט לא אגיד להם את האמת המוחלטת , הם לא ידעו את ההבדלים , מה יש לי להפסיד ?' חשבה לעצמה .
באותו לילה היא ביקשה מהוריה להשאר עם חבריה ללילה , הוריה הזעיפו אך לבסוף הסכימו .
מתרגשת , היא התארגנה לאותו אירוע גדול . בעודה מתארגנת במהירות והתרגשות כאילו שאיבדה את חושיה ,
ג'ני החלה להרגיש אשמה בגלל שקריה . אבל מה זה פיצה , מסיבה , ורכיבת לילה ? זה כלום !
אוקיי , אז הפיצה הייתה מצוינת והמסיבה הייתה מאוד כיפית , אבל הנסיעת לילה הייתה צריכה לחכות ,
דן (הבחור שיצאה איתו) היה חצי שיכור . אך הוא נישק אותה ואמר לה שהוא בסדר גמור .
החדר התמלא בעשן ודן לקח נשיפה , ג'ני לא יכלה להאמין שדן באמת מעשן את הדברים האלה .
עכשיו דן היה מוכן לנסיעה , אך לא לפני שעישן עוד ג'וינט . הם קפצו למכונית מוכנים לקראת נסיעת הלילה ,
בלי לחשוב שדן יותר מדי שיכור כדי לנסוע . הם כמעט הגיעו העירה , כשדן ניסה לגעת בג'ני .
ג'ני לא הייתה מרוצה ודחפה את דן אחורה וביקשה ממנו להחזירה הביתה . 'אולי ההורים שלי צדקו , אולי אני באמת יותר מדי צעירה ?
איך יכולתי להיות כזאת מטומטמת ?' כאשר דן נסע בכעס , ג'ני ידעה שחייה בסכנה . היא התחננה לדן שיעצור , שלא יסע כל כך מהר !
אך דן לא הקשיב , להפך , הוא רק הגביר את המהירות . 'רק תן לי ללכת   הביתה אלוהים ! אני אתוודה על כל שקריי רק תן לי לחזור הביתה !' לפתח ראתה   ג'ני אור לבן חזק מאוד .'אוי אלוהים ! בבקשה עזור לנו ! אנחנו עומדים   להתנגש !'
היא לא זכרה את עוצמת ההתנגשות , היא רק זכרה את הכל הופך לשחור , ולפתע מישהו מושך אותה מהמכונית המעוותת .
"תקראו לאמבולנס ! הילדים הללו בצרה !" צעק האיש . 'האם דן בסדר ?' חשבה לעצמה . היא קמה בבית החולים לפרצופים עצובים .
"את היית מעורבת בתאונה , וזה לא נראה טוב בכלל ." "דן לא שרד את   התאונה" אמרו לה . "עשינו כל מה שביכולתנו , וזה נראה כאילו גם אנו עומדים   לאבד אותך ." "אבל האנשים המכונית השנייה ?!" שאלה ג'ני . "הם לא שרדו גם   כן " ענו לה . ג'ני החלה לבכות ולהתפלל "אלוהים , סלח לי על מה שעשיתי ,  כל  מה שרציתי היה להנות ללילה אחד !" "תגידו לאותה משפחה , שאני אעשה הכל  כדי  שהם יקבלו אותם בחזרה " . "תגידו לאמי ואבי שאני מצטערת על שקריי  שגרמתי  לכמה אנשים למות " "בבקשה אחות , התוכלי להגיד להם בשבילי ?" אך  האחות רק  עמדה שם , ולא הסכימה , אך לקחה את ידיה של ג'ני עם דמעות . לאחר  כמה רגעים  , ג'ני מתה .
איש אחד שהיה שם וראה את המאורע , שאל את האחות "למה לא תמלאי את בקשתה   האחרונה ? " היא הסתכלה על האיש עם מבט עצוב מלא דמעות . "כי האנשים   במכונית השנייה , היו אביה ואמה " .

WorstKing

WorstKing
  •  חברים בכירים
  • 324 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
14
רגיל
סיפור לא כל כך עצוב (קצת עצוב אבל לא ריגש אותי או העציב אותי  )
מה לעשות שלי יש עצבים מברזל ורגשות ממתכת

נערך על-ידי WorstKing, 25.07.2010 - 15:35 PM.

Effectively

Effectively
  •  צוות לשעבר
  • 2514 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד

צפה בהודעהWorstKing, ב-25.07.2010 - 15:33 PM, אמר:

סיפור לא כל כך עצוב (קצת עצוב אבל לא ריגש אותי או העציב אותי  )
מה לעשות שלי יש עצבים מברזל ורגשות ממתכת

חחחחח לב ברזל ><

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
דיי עצוב!!!!

Tech

Tech
  •  חברים בכירים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
2
רגיל
עצוב מאוד...

קראתי את זה לפני המון זמן...

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
הזוי בצורה דפוקה

Oruchimaru

Oruchimaru
  •  חסומים
  • 173 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
4
רגיל
לא ממש עצוב לא ריגש אותי בשיט ואין לי לב ברזל :D
אם אתם רוצים סיפור עצוב באמת סתקלו זה באמת יגרום לכם לבכות...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים