עבור אל תוכן

הודעה לכולם מ BCG

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

petel1

petel1

תורם

•  VIP
  • 1353 הודעות
    • מונה תודות: 226 תודות
143
מעולה
BCG Birthday Bonus:

I know we said we would run with this till the end of August as our  Birthday is August, but as altinertia is back, he has said he wants to  wait till the bonus has finished, before he even begins coding anything  new.

Well I would prefer he starts whatever he has planned as soon as  possible, so the BCG Birthday Bonus will be removed Saturday 31st July,  and then he can get to work.

I have no idea how long it will take him to complete what he has  planned, it could be 1 month, it could be 6 months, but it will improve  the site.

So if you have anything in your Bookmarks, or any Hit and Runs you need  to download/seed, then i suggest you start sooner rather than later as  you only have 1 week to take advantage of the Bonus.

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
תודה על הידיעה פטל :)

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
חרא טרקר !!!! ככה לחסום את החשבון של יוזר אחרי שנים בגלל שהיו שני משתמשים שפטל הזמין שנחסמו ?
מה אני פאקינג אשם בזה ? לא אוהב את הענישה הקולקטיבית הזו ...
איך אני אביא עכשיו לידיי את משחקי WII ו-PC-ISO החמים ביותר ? איך אוכל להסתכל אליהם בעיניים ולהגיד שהחשבון נחסם אחרי שהקפדנו על כל כללי האתר שם ? איך ?

Effectively

Effectively
  •  צוות לשעבר
  • 2514 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד

צפה בהודעהDel Dude, ב-25.07.2010 - 09:35 AM, אמר:

חרא טרקר !!!! ככה לחסום את החשבון של יוזר אחרי שנים בגלל שהיו שני משתמשים שפטל הזמין שנחסמו ?
איך אני אביא עכשיו לידיי את משחקי WII ו-PC-ISO החמים ביותר ? איך אוכל להסתכל אליהם בעיניים ולהגיד שהחשבון נחסם אחרי שהקפדנו על כל כללי האתר שם ? איך ?

מי מבין אותך יותר ממני , ביפרתי שם ליחס מעולה ! לא הסתכלתי בכלל בעיניים , אחרי קצת זמן אני רואה שאין משתמש , מת . נחסם פשוט וקל . על מה למה ?
כי הייתי מוזמן של שגיא . ממש אשמתי . |:

petel1

petel1

תורם

•  VIP
  • 1353 הודעות
    • מונה תודות: 226 תודות
143
מעולה

צפה בהודעהDel Dude, ב-25.07.2010 - 09:35 AM, אמר:

אילן,
נסה שוב במירק אם אתה רוצה.
הפעם כנס בניק שלך באתר שלהם ולא בניק אחר.
השאלה גם אם הורדת מהם לאחרונה.
או שתחכה להרשמה שתפתח.
אם אתה רוצה ביטגיימר שלח מייל.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים