עבור אל תוכן

עמאשה לק"ש, אלעד גבאי למכבי חיפה  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Porcupine

Porcupine
  •  חברים רשומים
  • 106 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
12
רגיל
קישור לכתבה באתר One:
http://www.one.co.il...cle/217262.html

כמו שכתוב בכתבה במסגרת העסקה וויאם עמאשה (חלוץ) יחזור לק"ש ואלעד גבאי (מגן ימני) יעבור למכבי חיפה.
כמו כן, גם דלה ימפולסקי ואוראל דגני זומנו לשיחה עם המאמן אריק בנאדו כשכרגע נראה שישאילו את השניים לקבוצה אחרת.

דעתי האישית בתור אוהד מכבי חיפה היא שהעסקה עם ק"ש מצוינת לחיפה. עמאשה אמנם חלוץ טוב, אך הביאו אותו למועדון על מנת למכור אותו לחו"ל ולעשות עליו רווח. השנה חלה ירידה ביכולת שלו, הוא נפצע לא מעט, איבד מהחדות והביטחון וכרגע נראה שאין סיכוי למכור אותו לחו"ל. מועדונים באירופה לא נוטים להתעסק עם שחקן זר שעבר פציעה, כמו כן עמאשה כבר לא צעיר במיוחד (יהיה בן 28 באוגוסט). רוצים להביא חלוץ זר וישראלי ולקדם את שובל גוזלן לבוגרים ולתת לו דק' משחק ולכן לעמאשה ביכולתו הנוכחית אין מקום בסגל.
אלעד גבאי הוא מגן צעיר, חלק מסגל הנבחרת ושיחק השנה עם ק"ש בשלב הבתים של הליגה האירופית ולכן הפוטנציאל של מכירה אפשרית שלו לחו"ל גבוה. הוא צפוי להילחם על מקום בהרכב עם אייל משומר הותיק.
דגני וימפולסקי שלא קיבלו הרבה דק' העונה צפויים להיות מושאלים לקבוצה אחרת. אני חושב שימפולסקי שחקן עם המון כישרון ויכולת פיזית מרשימה, הוא שחקן שיכול להתפתח ולהיות שחקן מוביל והשאלה שלו לקבוצה אחרת על מנת לקבל דק' משחק היא הכרחית, בעיקר כשכרגע יש ריבוי שחקנים בעמדה שלו ורצון לשלב שחקני נוער. בעתיד הוא צפוי לחזור במקום שחקנים שימכרו לחו"ל.
אוראל דגני גם הוא שחקן טוב, אך איבד את המקום שלו בסגל הנבחרת ומשחק ההתקפה שלו לא טוב מספיק למכבי חיפה ולכן בעקבות הגעתו של אלעד גבאי צפוי להיות מושאל.

מה דעתכם על השינויים הצפויים במכבי חיפה?

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים