עבור אל תוכן

עזרה בהעלאה לTC - הבנת מושגים

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל
בס"ד

שלום לכולם,
אני רוצה להתחיל לצבור קצת באפר בTC.
ושמעתי שהדרך הכי טובה היא למלא בקשות.
אבל יש מלא דברים שאני לא מבין מה הם אומרים או איך אני יכול לבדוק אותם.

בבקשות יש לשונית Bounty מה זה אומר?

בהעלאה יש כל מני דברים שאני לא יודע איך לבדוק שהם:

Format

Container

Quality

Source Media

Release Description

איך אני בודק את כל הדברים האלה?

ובמילוי בקשה איך אני עושה שאני מילאתי?
בFILL שם אני אמור לשים מה בדיוק? קישור לטורנט שהעלתי? קישור לעמוד בTC שהעלתי? מה בדיוק?

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב
Bounty זה הפרס שאתה מקבל על זה שאתה ממלא את הבקשה.
פורמט זה איזה קידוד יש לסרט, כתוב לך בשם של השחרור. תסתכל בדף של ההעלאה, מתוך הרשימה תבחר במה שכתוב בשם של השחרור.
Container זה סוג הקובץ שמכיל את הסרט, פשוט תבדוק מה הסיומת של הקובץ/איזה קבצים זה. אם זה קבצים של דיסק (ISO/IMG כלשהו), אז זה DVD או Bluray, תבדוק בפרטים של השחרור. אם זה קובץ וידאו יחיד, תבדוק מה הסיומת שלו. AVI זה AVI, מן הסתם. MKV זה Matroska, השאר לא בטוח, כמו שאמרתי תבדוק בשם של השחרור/פרטים/nfo.
Quality זה איכות (רזולוציה) של הסרט. 720p/1080p/1080i זה די ברור וכתוב בשם של השחרור. Standard Def זה כל מה שלא HD (לא 720p/1080p/1080i).
Source זה המקור של הסרט, ז"א מאיזה סוג של מדיה הוא נקרע במקור. זה או מדיסק כלשהו, או מהורדה רשמית כלשהי. גם כתוב בשם של השחרור/פרטים.
Release Description זה תיאור של השחרור, בד"כ אתה אמור לשים פה העתק של הnfo וScreenshots מהסרט כדי שייראו איך האיכות. יש כפתור מתחת לתיבה שמוביל למדריך שמסביר איך לעשות את זה.
לגבי הלינק, בדף של סרט כלשהו יש כמה לינקים לכמה איכויות. ליד כל שם של איכות יש כמה כפתורים. יש DL שזה הורדה של הטורנט, יש RP שזה לדווח על הטורנט. ויש PL, שזה Permanent Link - קישור קבוע לשחרור ולאיכות הספציפית הזאת. תעשה על זה לחצן ימני - העתק קישור ותדביק את זה בFill Request.
אני חדש שם אז אני לא חזק בזה, אבל זה בכללי מה שאני יודע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים