עבור אל תוכן

Depeche Mode: Delta Machine 2013

• אנא התחבר בכדי להגיב
12 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

תמונה שפורסמה

מידע:

על האלבום עבדו מרטין גור, דייב גאהן ואנדי פלטשר במהלך 2012 עם המפיק בן הילר והממקסס Flood בניו יורק ובסנטה ברברה שבקליפורניה.
"הכתיבה לאלבום היתה מאוד תובענית, כי רציתי שהסאונד של השירים האלה יהיה מאוד מודרני. רציתי שאנשים ירגישו טוב כשהם מקשיבים לו, שיקבלו קצת נחת. יש בו פשוט משהו קסום", אומר גור.
"באלבום הזה שינינו לגמרי את השיטה בה אנו יוצרים אלבום. כשהרגשנו שהאלבום מתחיל להישמע יותר מידי נורמלי, הפכנו את הכל ונתנו לו את הסאונד האורגני של דפש מוד. אני לא יכול לחכות שהמעריצים ישמעו את זה", מוסיף גאהן.
המהדורה המיוחדת של 'Delta Machine' כוללת דיסק נוסף עם 4 שירים חדשים נוספים וספר בכריכה קשה עם 28 עמודים יצירת האמן הנחשב Anton Corbijn.
כידוע, הלהקה האהובה תפתח את מסע ההופעות החדש שלה לקידומו בפארק הירקון ב-7 במאי.
מסע ההופעות האירופאי, הכולל 34 הופעות, ייפתח כאן (כפי שהיא עשתה במסע ההופעות הקודם) ואז ימשיך לעוד 24 מדינות, ביניהן יוון, בולגריה, רומניה, טורקיה, סרביה, הונגריה, קרואטיה, סלובקיה, בריטניה, גרמניה, שוויץ, דנמרק, צרפת, רוסיה, שבדיה, אוקרינה, בלגיה, ספרד, פורטוגל, איטליה, צ'כיה, פולין, ליטא ובלארוס. בהמשך השנה הלהקה מתכננת להופיע גם בארה"ב.
האלבום האחרון של הלהקה היה 'Sounds of the Universe' מ-2009, שאמנם החזיק 3 שבועות בפסגת מצעד המכירות של 'מוסיקה נטו' והגיע אל פסגת המצעד ב-14 מדינות, אבל הגיע רק עד המקום השני בבריטניה והשלישי בארה"ב.
שנה אח"כ יצא הסט 'Tour Of The Universe' המתעד את מסע ההופעות שבא בעקבות האלבום (כצפוי, שבועיים בפסגת מצעד המכירות שלנו) ובשנה שעברה יצאו אלבומי הרמיקסים 'rEmixEs 2: 81-11'.
דפש מוד הוקמה ב-1980 והצעידה 48 להיטים במצעד הבריטי ו-12 אלבומים שהגיעו אל עשרת הראשונים, שניים מהם הגיעו אל הפסגה. לפי חברת EMI, הלהקה מכרה יותר מ-100 מיליון אלבומים וסינגלים ברחבי העולם, מה שהופך אותה ללהקה האלקטרונית המצליחה בכל הזמנים.
הלהקה אהובה מאוד בישראל ואחרי שביטלה את הופעתה המתוכננת בקיץ 2006 בשל המצב הביטחוני, היא הופיעה ב-10 במאי 2009 באיצטדיון רמת גן מול 50,000 מעריצים. במהלך מסע ההופעות 'Tour Of The Universe' הלהקה הופיעה מול 2.7 מיליון מעריצים ב-102 הופעות, ב-40 מדינות והוא נחשב לאחד מסיבובי ההופעות המצליחים ביותר בעולם בשנים האחרונות.

תמונה שפורסמה

רשימת השירים:
דיסק 1:

1. Welcome To My World
2. Angel
3. Heaven
4. Secret To The End
5. My Little Universe
6. Slow
7. Broken
8. The Child Inside
9. Soft Touch/Raw Nerve
10. Should Be Higher
11. Alone
12. Soothe My Soul
13. Goodbye

דיסק 2: בונוס
1. Long Time Lie
2. Happens All The Time
3. Always
4. All That's Mine

הורדה:

http://thepiratebay....dition.FLAC-P2P

נערך על-ידי jjbiggs, 08.05.2013 - 17:09 PM.

קיבל תודות על-ידי 2 משתמשים:

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
    • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה
תודה רבה, יש לי את כל הדיסקים שלהם ואני שומע אותם כבר שנים!! וגם אתמול הם היו בהופעה בישראל :p

אתה שומע אותם?

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
214
מעולה

צפה בהודעהtutim, ב-08.05.2013 - 22:00 PM, אמר:

תודה רבה, יש לי את כל הדיסקים שלהם ואני שומע אותם כבר שנים!! וגם אתמול הם היו בהופעה בישראל :p

אתה שומע אותם?

יש לי את רוב הלהיטים האוספים !!!
5 אוספים, 3 אלבומי הופעה ו-49 סינגלים.
בנוסף הייתי ב-2001 בהופעה בצרפת  One Night in Paris

אחים שלי היו אתמול בהופעה קנו ל-VIP!!!

נערך על-ידי jjbiggs, 08.05.2013 - 22:12 PM.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהjjbiggs, ב-08.05.2013 - 22:10 PM, אמר:

יש לי את רוב הלהיטים האוספים !!!
5 אוספים, 3 אלבומי הופעה ו-49 סינגלים.
בנוסף הייתי ב-2001 בהופעה בצרפת  One Night in Paris

אחים שלי היו אתמול בהופעה קנו ל-VIP!!!
ואו מעריץ אותך גבר, לא קל למצוא בישראלים ילדים שאוהבים לשמוע את DM (אני מכיר הרבה אבל בהשוואה לחו"ל זה לא קרוב)....
יש לי גם כמה אוספים שלהם ואלבומים, דיסקים מאוד ישנים שלהם שאבא שלי קנה פעם, מאוד רציתי ללכת להופעה אבל לצערי אבא שלי לא יכל לבוא איתי אז בסוף נאלצתי לוותר על זה... :S

נערך על-ידי tutim, 08.05.2013 - 23:13 PM.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
214
מעולה

צפה בהודעהtutim, ב-08.05.2013 - 23:10 PM, אמר:

ואו מעריץ אותך גבר, לא קל למצוא בישראלים ילדים שאוהבים לשמוע את DM (אני מכיר הרבה אבל בהשוואה לחו"ל זה לא קרוב)....
יש לי גם כמה אוספים שלהם ואלבומים, דיסקים מאוד ישנים שלהם שאבא שלי קנה פעם, מאוד רציתי ללכת להופעה אבל לצערי אבא שלי לא יכל לבוא איתי אז בסוף נאלצתי לוותר על זה... :S

אני כבר לא ילד חחח  עברתי את זה
אני מדבר איתך על הופעות ב-VHS תקופות אחרות .
בקשר לאלבום החדש, DM הפציצו בכל הכוח ויש להיטים חדשים .
Welcome To My World
Angel
Heaven
Secret To The End
My Little Universe
Slow
Broken

נערך על-ידי jjbiggs, 08.05.2013 - 23:15 PM.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהjjbiggs, ב-08.05.2013 - 23:12 PM, אמר:

אני כבר לא ילד חחח  עברתי את זה
אני לא יודע את הגיל שלך, אז סורי :p

בכל מקרה...

סחתיין על הופעה, ועוד בצרפת? זה היה בין הופעות הכי טובות של DM!
איך היה?

אגב אם אתה בעניין של DM אז אתה בטח בעניין גם של radiohead, NIN, placebo, richard ashcroft, ועוד כמה... יש מצב?

:)

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
214
מעולה
radioheas - עוד להקת רוק אלטרנטיבי גדולה תוצרת בריטניה
ניין - The Fragile חזק ביותר
אלבום ההופעה And All That גדול
וכמובן יש לי את Could Have Been בדיסק חצי "מת"
placevo- עדיין יש לי את אלבום הבכורה שלהם Placebo

ובקשר להופעה ב-2001, היה פשוט ענק ללא ספק ההופעה הכי טובה שלהם וזה עלה לי הרבה כסף עוד ביורו.
כיום ב-2013 לא יכולתי גם המשכורת נכנסה באיחור לחשבון (יכולתי לקנות את ה-VIP ) אבל זה כבר היסטוריה.
בכל מקרה אני מתכנן לנסוע להופעה בגרמניה או ב-UK.

נערך על-ידי jjbiggs, 08.05.2013 - 23:36 PM.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה
פשש כל הכבוד, הטעם מוזיקה שלך מעולה! :)

כיף לראות שיש עוד אנשים בארץ ששומעים את הלהקות האלה, והם ללא ספק להקות מצוינות וכמובן שיש לי עוד מלא להקות להביא ואם אתה שומע את כל מה שאמרתי אז אני בטוח ב 100% שאם אני יכתוב פה עוד אז גם אותם אתה מכיר....

סחתיין :pardon:

נערך על-ידי tutim, 08.05.2013 - 23:40 PM.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
214
מעולה

צפה בהודעהtutim, ב-08.05.2013 - 23:40 PM, אמר:

פשש כל הכבוד, הטעם מוזיקה שלך מעולה! :)

כיף לראות שיש עוד אנשים בארץ ששומעים את הלהקות האלה, והם ללא ספק להקות מצוינות וכמובן שיש לי עוד מלא להקות להביא ואם אתה שומע את כל מה שאמרתי אז אני בטוח ב 100% שאם אני יכתוב פה עוד אז גם אותם אתה מכיר....

סחתיין :pardon:

תאמין לי, יש עוד להקות מובילות והרשימה לא נגמרת
פינק פלויד
הביטלס
U2
ג'נסיס
רוקסן (ישראלי)
קווין
נירוונה

נערך על-ידי jjbiggs, 08.05.2013 - 23:59 PM.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהjjbiggs, ב-08.05.2013 - 23:58 PM, אמר:

פינק פלויד
הביטלס
U2
ג'נסיס
רוקסן (ישראלי)
קווין
נירוונה
ברור אגב מבין כל מה שאמרת אני שומע נירוונה, קווין מדי פעם, ביטלס גם מדי פעם, U2, וכמובן כמובן פינק פלויד בראש ובראשונה, שבבית שלי יש לי כמה דיסקים שלהם שפעם הם מכרו אותם לזמן קצר באריזה עם גלויות מטורפות של פינק פלויד וכיום כבר תמצא את זה במקומות לאספנות במקרה הטוב או איפשהו ב EBAY אבל כן את רוב הלהקות שאמרת יש לי דיסקים שלהם....

אם תרצה בן דוד שלי היה שר לפני כמה שנים, אבל כעיקרון הוא אומן מטורף, לפי דעתי הרבה יותר מעל הרמה פה של כל הישראלים, והוא הפיק את האלבום האחרון של כנסיית השכל, ובכללי פעם הוא היה שר אבל היום כבר לא, אבל כמובן שיש לו עוד מספר הפקות ברמה שלא מגיעה פה לאף אחד בישראל, ובנוסף לכל זה הוא הפיק השנה מוזיקה למוזיאון שואה בפולין, במוזיאון מרכזי וזה עדיין בתהליכים וזה כבוד P:

אם תרצה לשמוע שירים שלו אז תגיד לי, אני ישלח לך בפרטי.

נערך על-ידי tutim, 09.05.2013 - 00:08 AM.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהjjbiggs, ב-08.05.2013 - 23:58 PM, אמר:

כפי שאמרתי לך על בן דוד שלי, שהוא אומן וכ'ו...

אני לא חושב שיש פה מישהו מישראל שמסוגל להגיע לרמה הזאת, מדובר על רמה אירופאית ברמה גבוהה מאוד...

טוב אז בוא נתחיל מההפקה האחרונה שלו, בינהם כנסיית השכל...

http://moshebavvour....-portfolio-2012

השיר האחרון זה השיר הפותח של כנסיית השכל באלבום החדש, אבל בלי שום קשר כל האלבום החדש זה המוזיקה שלו....

שים לב לסאונד....

וזה הלהקה שלו משנת 2009 שכרגע כבר לא פעילה מסיבות אישיות...

http://www.myspace.c...&owner=21982432

מה דעתך?

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
214
מעולה

צפה בהודעהtutim, ב-09.05.2013 - 12:14 PM, אמר:

יפה מאוד!  יש לו עוד פרויקטים עתידיים?
עוד משהו, אתה מכיר את R.E.M. (מייקל סטייפ, ביל בר, פיטר באק, ומייק מילס)  איזה אלבומים יש לך? ( מחפש את האוסף שלהם ולא מוצא )
אלבומים אלו חסרים לי:
Murmur
Reckoning ‏
Fables of the Reconstruction
Lifes Rich Pageant
Document ‏
Green

נערך על-ידי jjbiggs, 09.05.2013 - 18:22 PM.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהjjbiggs, ב-09.05.2013 - 18:19 PM, אמר:

יפה מאוד!  יש לו עוד פרויקטים עתידיים?
עוד משהו, אתה מכיר את R.E.M. (מייקל סטייפ, ביל בר, פיטר באק, ומייק מילס)  איזה אלבומים יש לך? ( מחפש את האוסף שלהם ולא מוצא )
אלבומים אלו חסרים לי:
Murmur
Reckoning ‏
Fables of the Reconstruction
Lifes Rich Pageant
Document ‏
Green
ברור שמכיר אותם, אני ואח שלי שומעים אותם!

למען האמת אין לי בכלל דיסקים או אוספים שלהם, לפני כמה שנים בכלל לא שמעתי אותם, אח שלי השמיע לי אותם והתלהבתי מהם לפני שנתיים בערך ככה שאין לי אף אלבום שלהם....

*אגב הפרוייקט היחידי שבנתיים הוא עובד עליו זה על מוזיאון השואה בפולין, ואת כנסיית השכל הוא עזב בגלל שהוא אמר שהם מטורפים (מבחינה אמיתית) והוא לא יכול לסבול את זה אז פשוט הוא סיים להם את האלבום ואז הוא קם והלך, והם בכלל תכננו שהוא ימשיך להלחין להם מוזיקה, אז ככה שבשבילו אישית זה פיספוס אבל החלטה שלו....

הוא כבר פחות מתעסק עם מוזיקה, כמו שאמרתי מסיבות אישיות, אני בספק אם הוא בשנים העתידיות יוציא מוזיקה של הלהקה שלו או מוזיקה בכללי, אני חושב שאם כן אז זה רק לפרוייקטים מסויימים.

נערך על-ידי tutim, 09.05.2013 - 21:26 PM.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: טורנט להורדה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים