עבור אל תוכן

דיון מעמיק על ההזמנות

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

Moran

Moran
  •  חברים בכירים
  • 1235 הודעות
    • מונה תודות: 95 תודות
52
טוב
לאחר שקראתי את המאמר של eli האדמין שלנו
אפשר לראות את האשכול פה
http://www.zsc.co.il...י-חלוקת-הזמנות/

הרי כ 95 אחוז , מכלל הטראקרים רוצים תרומה ונותנים איזה שהוא בונוס כזה או אחר.
השאלה היא למה הכל סגור ? ובעצם למה הכל מתבצע עם הזמנות , או שבכלל לא ..
הרי ככל שיהיה יותר משתמשים כך הסיכויים שאחד מהם יתרון הוא גדול יותר ( נניח על כל 100 משתמשים 1 יתרום )
וזה הרי ככה בכל העולם ובכל דבר.
אני משווה את זה לחנות נניח , למה לתלות שלט שאסורה כניסה לX קהל , זה מוריד את הרווחים.

תחשבו על זה ותבינו שעולם ההזמנות האלה , זה בלוף בסופו של דבר.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3799 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
450
מעולה
יש מצב שיש לאתר יותר מדי משתמשים או מספיק והם לא רוצים יותר
אין אתר בעולם שלא פותח את ההזמנות שלו כל כמה חודשים\שנים
כך את TL לדוגמא יש להם חבילות של תרומה אני לא ממש זוכר אבל נניח אתה תורם 20 דולר אתה VIP לחודש ואתה יכול להוריד ללא הגבלה ואחרי שהVIP נגמר ההורדה לא נחשבה לך בכלל רק העלאה נחשבת
כל האתרים האלה עושים כסף אל תדאג להם לכל אחד יש את הדרך שלו
FTN לדוגמא אין לו אותו אבל אם אני רוצה לקבל הזמנה צריך לתרום 10 או 20 דולר
לא חסר דרכים שהם עושים כסף

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2315 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה
מה אתה רוצה?!
טראקר רוצה לשמור על איכות.
אם מישהו שהוריד טרבייט עם רטיו חרא פשוט יוכל לקנות הזמנה אחרי שתי דקות, למה שהוא ישקיע?

ההזמנות נועדו כדי שמשתמשים יעריכו את החשבון שלהם בטראקר מסוים.
הטראקרים לא מחייבים ואפילו מאוד לא מקדמים את ההזמנות.
בטראקרים נורמלים ואיכותיים, התרומות נועדו נטו לתחזוק האתר.

GFT הוא דוגמא רעה, אתה לא רואה את זה קורה בטראקרים אחרים.

royechip

royechip

משתמש חסום

•  חסומים
  • 259 הודעות
    • מונה תודות: 33 תודות
14
רגיל
לא מכיר אתר שחוסם אנשים בגלל שמישהו עשה משהו
יש לי הזמנות אני תמיד יחלק לא יצע לי להזמין מישהו ועשו לי משהו אז לא מפריע לי להזמין אנשים יש לי תבקש תקבל

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב
כמו שאמרו, המטרה לשמור על איכות הטראקר. למה שאני אשקיע במשתמש והעלאה אם אני יכול להוריד כמה שאני אצליח, לקבל באן ולהירשם מחדש?
הרעיון הוא שמי שיש לו הזמנה לחלק כנראה הצליח בצורה כזו או אחרת בטראקר (הרבה העלאה, רטיו גבוה), יודע את מי להזמין ואת מי לא, ואיך לעזור לו בהתחלה שלא יקבל באן. ככה הטראקר מגיע למצב של משתמשים איכותיים שמשקיעים ושומרים על רטיו גבוה. מדי פעם כמובן כן נרשמים אנשים שלא מצליחים לשרוד ומקבלים באן, בשביל זה יש את ההזמנות שיגייסו משתמשים חדשים.
אני חושב שמצב אידאלי לטראקר סגור זה שיהיה לו מספר משתמשים קבועים איכותיים שמעלים כמו שצריך וההרשמות יהיו סגורות. ככה הטראקר מבטיח לעצמו איכות גבוהה והמשתמשים נהנים גם כן.
אתרים כמו GFT נואשים לתרומות אז נאלצים למכור הזמנות בשביל להתקיים. זה מפגר שמישהו שרק נרשם ויש לו כסף יקבל הזמנות וחסינות בעוד שמי שמשקיע לא יקבל את זה, אבל ככה זה, טראקר צריך להתקיים איכשהו.

נערך על-ידי DaKiller, 04.05.2013 - 20:10 PM.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל
תראה,
אני רוצה להאמין שהכסף של התרומות באמת הולך למקום טוב של תחזוקת האתר.
אבל גם אם חלק ממנו הולך לכיס של הבעלים אז זה לא כזה נורא בהתחשב בכמה הוא משקיע באתר בשביל המשתמשים אז אם הוא עושה מזה קצת רווח זה לא כזה נורא. וגם אם הוא עושה הרבה רווח אז שיהנה, לי זה לא מפריע.

לגבי הזמנות, כמו שמייקל אמר, הם רוצים שתעריך את המשתמש שלך ושתשקיע באתר. אתה מסכים איתי שבFL אתה יותר משתדל להעלות מאשר בTPB? מודה שגם אני.
כל הקטע שהאתר פרטי זה גורם לאנשים יותר להרגיש חלק מהאתר הזה. כי ברגע שיש 20,000 משתמשים אז כל משתמש מרגיש שהוא יותר צריך לתרום מאשר אם יש 5 מליון.
מה גם שמתי שאתר פרטי אז זה גם מעיד על האיכות של הטורנטים.
אישית, מתי שהורדתי מTPB, על כל קובץ הייתי עושה סריקת וירוסים 5 פעמים. ושאני מוריד מטראקרים פרטיים אני לא עושה כי אני נותן אמון בזה שזה אתר פרטי ואנשים לא יעלו אליו וירוסים.
ההזמנות זה בשביל לגרום לכולם להשקיע, לכולם לתרום. כי שחושבים על זה אז זה בעצם המהות של הטורנט, זה רעיון שהוא פשוטו כמשמעו גאוני. לא מסתמכים על שרתי הורדה שרק רואים בנו ארנקים מהלכים. אז הם מגבילים לנו מהירות הורדה, מגבילים לנו הורדות ביום, מגבילים הורדה ביום, מגבילים גודל קובץ ועוד מלא הגבלות. בעצם טורנט זה קהילה, פשוטו כמשמעו. קהילה אחת גדולה שכל אחד אחראי לשני. זה בעצם מה שהמשפט של TL אומר "תראה מה קורה שמעלים (Look What Happend When You Seed). בעצם נוצרות קהילות שדואגים אחד לשני.
זה למה מגבילים הזמנות. כדי שאנשים יעריכו את המשתמש שלהם.
והאתרים מסתדרים מבחינת תרומות, ושהם לא מצליחים להסתדר אז הם פותחים הזמנות כי האינטרס של כל אתר זה לגדול כמה שיותר כי יותר סידרים זה יותר מהירות וככה כולם מרוויחים.
אבל הנה, TPB, אתר פתוח, מעל מליון משתמשים ומלא טורנטים שם לא זזים בכלל. לעומת TL, FL, IPT, SCC וכמעט כל טראקר פרטי אחר, לרוב פחות מ100 אלף משתמשים וכל הטורנטים טסים. גם טורנטים ישנים.
ומה גם שפחות אנשים זה פחות ליצ'רים וככה יש פחות עומס על כל טורנט ואפשר להוריד יותר מהר.

בקיצור,
זה למה יש הזמנות.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
בגלל שככה הערך של האתר ירד.. וככה הרצון לתרום לאתר ירד..
למי היית מעדיף לתרום לBITSOUP,TPB או לBTN,PTP?
אותו דבר.. ככל שההיקף של האתר קטן וחזק ככה האתר חזק וככה גם התרומות..

Moran

Moran
  •  חברים בכירים
  • 1235 הודעות
    • מונה תודות: 95 תודות
52
טוב
טוב כנראה כמו כל דבר בעולמנו , גם התחום הזה קשה )

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
התחום הזה לא קשה, הוא פשוט משמעתי. בוא נשווה שניה את הטראקרים הסגורים ל-zsc. אני כרגע יכול לקלל אותך וחצי מהמשתמשים באתר, לקבל באן ופשוט להירשם מחדש. אין שום דבר שמונע ממני זאת. כמנהל טראקר, אני יכול להגיד לך שרוב הבאנים שאנחנו מחלקים, הם נטו על בעיות משמעת. כמעט ואין היום זייפנים, אנשים עם רטיו נמוך, או כל בעיה שתגדיר אותה כמצדיקת באן. אצלנו הנושא טיפה יותר מסובך, אך יראה לך כמה חשוב לשמור על קהילה סגורה, שניתן להרשם רק עם הזמנה: מקודם הראתי לך שאני בכיף יכול לקלל כל משתמש פה, אך בסופו של דבר אלו רק מילים. לא מת אף אחד. בפיוזר, משתמש יכול לקנות דברים תמורת נקודות. האם אתה היית רוצה לסגור עסקה על משתמש הסטים שלך, ביפור, דולרים בפייפל, או כל דבר אחר, לגלות שאותו אדם עבד עליך, לקח לך גם את הנקודות וגם את הסטים, קיבל באן וחזר לעבוד על עוד משתמשים כבר למחרת? גם אני לא.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים