עבור אל תוכן

שאלה סידבוקס

• אנא התחבר בכדי להגיב
9 תגובות לנושא זה

bbvvbbvv

bbvvbbvv
  •  חברים רשומים
  • 184 הודעות
    • מונה תודות: 19 תודות
13
רגיל

שלום לכולם !

השאלה שלי היא אם אני קונה סידבוקס אני יכול להעלות במהירות של 100 מגה גם סרטים/משחקים/שירים לא

טורנטים

? או שזה טוב רק לטורנטים?

ועד שאלה אם מישהו מבין בזה אז.. מותר להעתיק קישורים מאתרים אחרים ולשים באתר שלי?

תודה לכל העוזרים!

נערך על-ידי bbvvbbvv, 04.05.2013 - 20:02 PM.

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב
זכור לי כבר אשכול כזה
בעיקרון לסידבוקס בד"כ יש גישת FTP וHTTP, אבל זה אומר שכדי שמישהו יוריד ממך דרך אחד מאלה אתה צריך להביא לו את פרטי ההתחברות של הסידבוקס, שזה מסוכן.
אתה לא יכול להעלות לשרתי HTTP כמו RS וכו' דרך סידבוקס, בשביל זה אתה צריך Dedicated Server.
מה ז"א להעתיק קישורים? איזה אתר יש לך?

bbvvbbvv

bbvvbbvv
  •  חברים רשומים
  • 184 הודעות
13
רגיל

צפה בהודעהDaKiller, ב-04.05.2013 - 19:31 PM, אמר:

זכור לי כבר אשכול כזה
בעיקרון לסידבוקס בד"כ יש גישת FTP וHTTP, אבל זה אומר שכדי שמישהו יוריד ממך דרך אחד מאלה אתה צריך להביא לו את פרטי ההתחברות של הסידבוקס, שזה מסוכן.
אתה לא יכול להעלות לשרתי HTTP כמו RS וכו' דרך סידבוקס, בשביל זה אתה צריך Dedicated Server.
מה ז"א להעתיק קישורים? איזה אתר יש לך?
פתחתי את האשכול הזה ליפני יומיים בערך בפורום דיבורים ונעלו לי אותו...
אני לא יודע מה זה RS אבל נגיד אני רוצה להעלות ל- FILEFLYER אז אני לא יכול להעלות דרך הסידבוקס איכשהו את הסרט עצמו ישר לFILEFLYER ( אם לא אזה אתה מכיר דרך לעשות את זה במהירות..)

ובקשר לשאלה שלא קשורה לפה... לא שיש לי אתר עדיין אבל נגיד אני רואה אתר שיש קישור להוריד משהו אז אחד שיש לו אתר יכול להעתיק את הקישור לאתר שלו או שזה אסור?..
תודה על העזרה..

ShowTime

ShowTime
  •  חברים רשומים
  • 411 הודעות
    • מונה תודות: 55 תודות
43
בינוני
לשאלה הראשונה שלך :
אתה יכול לעשות דבר כזה עם FILEFLYER ליצור טורנט ולהעלות לשם רק את הקובץ טורנט וכאשר יורידו את הטורנט זה יוריד את הטורנט מהסידבוקס

ולשאלה השניה:
אסור להעתיק קישורים אם זה מה שהבנתי (נגיד יש טורנט ב IPT ואתה נותן קישור למישהו להוריד אותו זה אסור בהחלט)

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
50
טוב

צפה בהודעהbbvvbbvv, ב-04.05.2013 - 19:44 PM, אמר:

פתחתי את האשכול הזה ליפני יומיים בערך בפורום דיבורים ונעלו לי אותו...
אני לא יודע מה זה RS אבל נגיד אני רוצה להעלות ל- FILEFLYER אז אני לא יכול להעלות דרך הסידבוקס איכשהו את הסרט עצמו ישר לFILEFLYER ( אם לא אזה אתה מכיר דרך לעשות את זה במהירות..)

ובקשר לשאלה שלא קשורה לפה... לא שיש לי אתר עדיין אבל נגיד אני רואה אתר שיש קישור להוריד משהו אז אחד שיש לו אתר יכול להעתיק את הקישור לאתר שלו או שזה אסור?..
תודה על העזרה..
RS זה RapidShare, זה כמו FileFlyer. למיטב ידיעתי אין דרך להעלות מסידבוקס ישירות לשרת כלשהו, בשביל זה אתה חייב Dedicated Server עם גישת שולחן עבודה מרוחק.

אנחנו מדברים פה על הפצה לא חוקית של תוכן פיראטי, כמובן שאתה יכול להעתיק לינקים. אם אתה פותח אתר של הורדות ישירות אז מן הסתם שזה ייראה פתאטי ועלוב שאתה מעתיק קישורים, אבל אם סתם אתה רוצה להעתיק קישור אז ברור, כולם עושים את זה. כמובן שמדובר בלינקים חופשיים (הורדות ישירות, אתרי טורנט פתוחים). אסור להפיץ טורנטים מאתרים סגורים, מה גם שהטורנט ייחודי למשתמש שלך ותקבל באן תוך כמה דקות כי 100 איש יורידו את אותו קובץ מכתובות IP שונות מהמשתמש שלך.

bbvvbbvv

bbvvbbvv
  •  חברים רשומים
  • 184 הודעות
13
רגיל

צפה בהודעהDaKiller, ב-04.05.2013 - 19:54 PM, אמר:

RS זה RapidShare, זה כמו FileFlyer. למיטב ידיעתי אין דרך להעלות מסידבוקס ישירות לשרת כלשהו, בשביל זה אתה חייב Dedicated Server עם גישת שולחן עבודה מרוחק.

אנחנו מדברים פה על הפצה לא חוקית של תוכן פיראטי, כמובן שאתה יכול להעתיק לינקים. אם אתה פותח אתר של הורדות ישירות אז מן הסתם שזה ייראה פתאטי ועלוב שאתה מעתיק קישורים, אבל אם סתם אתה רוצה להעתיק קישור אז ברור, כולם עושים את זה. כמובן שמדובר בלינקים חופשיים (הורדות ישירות, אתרי טורנט פתוחים). אסור להפיץ טורנטים מאתרים סגורים, מה גם שהטורנט ייחודי למשתמש שלך ותקבל באן תוך כמה דקות כי 100 איש יורידו את אותו קובץ מכתובות IP שונות מהמשתמש שלך.
אז הבנתי שיש אפשרות .. אז אתה יכול להסביר לי איך אני יכול לקבל את הדבר הזה Dedicated Server?

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
50
טוב

צפה בהודעהbbvvbbvv, ב-04.05.2013 - 20:04 PM, אמר:

אז הבנתי שיש אפשרות .. אז אתה יכול להסביר לי איך אני יכול לקבל את הדבר הזה Dedicated Server?
אין אפשרות מסידבוקס.
Dedicated Server זה שירות שאתה משכיר על בסיס חודשי (כמו סידבוקס). סידבוקס זה גישה לקליינט טורנט שרץ על מחשב בעל מהירות אינטרנט גבוהה. אתה שולט על הקליינט מרחוק וגורם לו להוריד ולהעלות את הטורנטים שלך.
Dedicated Server זה גישה לשולחן עבודה של מחשב בעל מהירות אינטרנט גבוהה. אתה שולט על המחשב מרחוק בעזרת שירות שולחן העבודה המרוחק. זה מחשב לכל דבר, אתה יכול להתקין עליו תוכנות, להיכנס ממנו לאתרים (כמו FileFlyer) והכל. לצורך ההבנה, אם תקנה Dedicated Server, תתקין עליו קליינט טורנט עם אפשרות גישה מרחוק ותתן את הגישה למישהו, זה יהיה בדיוק כמו סידבוקס בשבילו.
אתה לא "מקבל את הדבר", אתה משלם עליו ומשכיר אותו. החברות שמוכרות סידבוקסים בד"כ גם מוכרות Dedicated Servers (שרתים ייעודיים), וההיפך.

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
    • מונה תודות: 38 תודות
61
טוב

צפה בהודעהDaKiller, ב-04.05.2013 - 20:15 PM, אמר:

אין אפשרות מסידבוקס.
Dedicated Server זה שירות שאתה משכיר על בסיס חודשי (כמו סידבוקס). סידבוקס זה גישה לקליינט טורנט שרץ על מחשב בעל מהירות אינטרנט גבוהה. אתה שולט על הקליינט מרחוק וגורם לו להוריד ולהעלות את הטורנטים שלך.
Dedicated Server זה גישה לשולחן עבודה של מחשב בעל מהירות אינטרנט גבוהה. אתה שולט על המחשב מרחוק בעזרת שירות שולחן העבודה המרוחק. זה מחשב לכל דבר, אתה יכול להתקין עליו תוכנות, להיכנס ממנו לאתרים (כמו FileFlyer) והכל. לצורך ההבנה, אם תקנה Dedicated Server, תתקין עליו קליינט טורנט עם אפשרות גישה מרחוק ותתן את הגישה למישהו, זה יהיה בדיוק כמו סידבוקס בשבילו.
אתה לא "מקבל את הדבר", אתה משלם עליו ומשכיר אותו. החברות שמוכרות סידבוקסים בד"כ גם מוכרות Dedicated Servers (שרתים ייעודיים), וההיפך.

הסבר מעולה :)
אנחנו יכולים להמליץ לך על
seedbox.co.il
שרתיםיעודיים.co.il

נערך על-ידי Servers.mn, 05.05.2013 - 09:09 AM.

xOMajorClubberOx

xOMajorClubberOx
  •  חברים רשומים
  • 78 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
4
רגיל
רק קח בחשבון ששרת יעודי אם חיבור של 100 סימטרי אם שולחן עבודה
נגיד אובונטו או ווינדוס בתוספת תשלום יעלה הרבה יותר מאשר סידבוקס

כי שרת יעודי זה שרת שרק אתה יושב עליו ואין אליו עוד משתמשים אלה
אם כן אתה מגדיר משתמשים נוספים

אפשר היום להשכיר שרתים של OVH קימסופי אבל הקטע שב OVH