עבור אל תוכן

גוגל ו LG כבר עובדות ביחד על הנקסוס הבא  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
בעוד עולם הטכנולוגיה כולו מצפה לועידת ה I/O של גוגל בציפייה להשקת מכשיר ה X Phone החדש של החברה,אשר מייצר לא מעט "הייפ" ברשת בחודשים האחרונים, אנו מקבלים היום דיווח מפתיע במיוחד דווקא מקוריאה, שם ה Korea Times מדווח כי במהלך המסע האחרון של לארי פייג', מנכ"ל גוגל לקוריאה, הוא נפגש עם קו בון-ג'ון (Koo Bon-Joon), מנכ"ל חטיבת האלקטרוניקה של LG. בפגישה דנו פייג' ובון-ג'ון בדרכים לשיפור שיתוף הפעולה בין גוגל ו LG, כשחלק מהפרויקטים שעלו בשיחה כללו את ה Google Glass, ה LG-Google OLED TV ומוצר אחד מעניין במיוחד – הנקסוס 5.
הקוריאה טיימס מצטט מקור אנונימי שדיווח על הפגישה, שאומר כי "LG צריכה עזרה מגוגל כדי להמשיך את המומנטום העסקי שלה בשוק הסמארטפונים והטלוויזיות, ולכן נערכה הפגישה בין שני המנכ"לים". בקוריאה טיימס מדווחים כי חטיבת מוצרי האלקטרוניקה של LG עובדת כבר עתה ביחד עם גוגל על ייצורו של מכשיר סמארטפון נוסף בסדרת הנקסוס, כשב LG היו שמחים להרחיב את שיתוף הפעולה עם גוגל ולהשתתף בפרויקטים נוספים של החברה כמו טלוויזיית OLED וה Google Glass.

תמונה שפורסמה

העובדה שגוגל בחרה להמשיך את שיתוף הפעולה עם LG מפתיעה מעט, שכן עם השקת הנקסוס 4 החליפו שתי החברות לא מעט האשמות בנוגע לבעיות האספקה של המכשיר, זאת בניגוד להשקות של מכשירי נקסוס קודמים מבית סמסונג ו HTC. הנקסוס 5 צפוי להגיע אלינו ככל הנראה במהלך הרבעון השלישי של השנה, כשכרגע עוד מוקדם לדבר על מפרט טכני, אך מן הסתם נקבל מסך ברזולוציה משופרת, ככל הנראה של 1080p, מעבד מרובע ליבות מתקדם, 2GB זיכרון ומעלה, וככל הנראה גם את מערכת ההפעלה אנדרואיד 5.0.

מקור: http://www.iopanel.n...חד-על-הנקסוס-5/

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים