עבור אל תוכן

SCC : SceneAccess

• הנושא נעול הנושא נעול
15 תגובות לנושא זה

Dark Passenger

Dark Passenger
  •  חברים רשומים
  • 160 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
15
רגיל
שלום לכם ושבת שלום!

כפי שאומרת הכותרת, אני מעוניין בהזמנה לטראקר SCC.

אתחיל במספר משפטים על עצמי ואח"כ אגש להוכחות.

גיליתי את העולם של הטראקרים הפרטיים לפני כחצי שנה, משיחה אקראית עם חבר שלי. הוא הזמין אותי ל- HD-SPACE, וזה היה בעצם הטראקר הראשון שלי. למרות שבטראקר הזה, יש כמות מסוימת של פריליץ', קרה והרטיו שלי התדרדר מעט מתחת ל-1, בגלל מהירות האינטרנט האיטית שלי בבית (8MB). חששתי לאכזב אותו, ולכן לאחר כמה דיפדופים באינטרנט גיליתי את הדבר המקסים הזה שנקרא סידבוקס. ומאז, הכל היסטוריה והפכתי לממש משתף=SEEDER מין המניין.

אני מכיר את החוקים המרכזיים בטראקרים הפרטיים, כמו חובת רטיו של לפחות 1, H&R וכו'. בכל מקרה, בטרם כל תחילת שימוש שלי בטראקר חדש, הדבר הראשון שאני מבצע הוא קריאת החוקים והכללים, שלא חס וחלילה אסכן את החשבון של מי שהזמין אותי.

אני משתמש די חדש בפורום, אך אני מבטיח לכם שדבר זה לא צריך להרתיע אתכם. כמובן שהבטחות כל אחד יכול להבטיח , ולכן אתן לכם הוכחה של המשתמש שלי בטראקר שקיבלתי בפורום זה מלפני פחות משבוע (ראו בהוכחות HD-TORRENT). כפי שאתם רואים, בפחות משבוע, הצלחתי לעבור 2 דרגות משתמש, ואני כבר נמצא בדרגת HD MONSTER.

חשוב לי לציין שאני בשום אופן לא אספן. אני לעולם לא הולך לרדוף אחרי PTP, כי מבחינת סרטים אני יכול להשיג את מבוקשי בטרקרי ה-HD שברשותי. אני לא הולך לרדוך אחרי WHAT או WAFFLES, כי מבחינת מוזיקה אני יכול להשיג זאת בטראקים הכלליים שברשותי. אני רודף אחרי SCC מסיבה פשוטה: אוספי החבילות הנהדרות שבו, המהירויות וזמני ה- PRE-TIME המעולים שבו. זהו באמת הטראקר שיסגור לי את כל הפינות מבחינת איכות התוכן.

התחייבויות שלי כלפיכם:
1.מתחייב לפתוח שם משתמש שונה בטראקר החדש משם   המשתמש בפורום זה.
2. מתחייב להיות פעיל בטראקר.

3. מתחייב לשמור על רטיו גבוה.
4. מתחייב לקרוא את החוקים בטראקר לפני תחילת השימוש.

5. מתחייב לא לזייף ולא לפתוח משתמש כפול.
6. אשמח למלא כל דרישה נוספת שלכם.

כעת, אחרי כל החפירה הזאת, הגיע הזמן להוכחות:
1. ספיד-טסט:

תמונה שפורסמה

2. הוכחת שרת סידבוקס:
תמונה שפורסמה

3. הוכחת רטיו מספר 1:
תמונה שפורסמה

4. הוכחת רטיו מספר 2:
תמונה שפורסמה

5. הוכחת רטיו מספר 3:
תמונה שפורסמה

6. הוכחת רטיו מספר 4:
תמונה שפורסמה

7. הוכחת רטיו מספר 5:שימו לב: פה אני מצרף את HD-TORRENTS, אין לי בו עדיין באפר ענק- אני מצרף אותו מהסיבה המצוינת בהקדמה שרשמתי:
תמונה שפורסמה

בזאת אני מסיים את בקשתי. מקווה מאוד שביום מין הימים, אני אקבל את הפרס הנוצץ הזה שנקרא SCC  :rotstar2_e0:

תודה רבה-רבה לכם מראש :thanks:

:tanx11: :thankyou:

:thankyou2:

בברכה,
הנוסע האפל - Dark Passenger

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
    • מונה תודות: 444 תודות
326
מעולה
האמת שחסר לי 35 ג'יגה העלאה ואני מקבל הזמנה. אבל בלי סידבוקס זה לא יקרה בשנה הקרובה.

בכל מקרה, בהצלחה.
בינתיים תהנה מהסיקור שכתבתי עליו :)

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Dark Passenger

Dark Passenger
  •  חברים רשומים
  • 160 הודעות
15
רגיל

צפה בהודעהMikel, ב-03.05.2013 - 20:08 PM, אמר:

האמת שחסר לי 35 ג'יגה העלאה ואני מקבל הזמנה. אבל בלי סידבוקס זה לא יקרה בשנה הקרובה.

בכל מקרה, בהצלחה.
בינתיים תהנה מהסיקור שכתבתי עליו :)

תודה לך, מייקל. כמו שכבר אמרתי בעבר, הסיקורים שלך מגדירים מחדש את המילה "איכות".
לפחות אני יודע שאולי בעוד שנה, אני אצליח להיכנס לשם, חחח :p

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל
טוב תראה (כנראה אני אשבור לך כמה חלומות) SCC הוא טראקר באמת נחמד וקהילה (עזוב את הטורנטים) הקהילה שווה הכול.
בתור אחד שפעם היה כמוך נראלי היו לי עשרה בתאכלס השתמשתי בשלושה כמו מה שקורה היום בערך. נכון שSCC הוא נחמד וזה לא שקר אבל מנפחים לך סיפורים בתאכלס אם יש לך TL אתה לא צריך SCC  אז הסרט יוצא ברבע שעה מוקדם יותר ל-SCC  זה באמת עד כדי כך חשוב??
תראה נכון המהירות גבוהה לפחות אצלי כשהיה סידבוקס הגעתי ל-100MB לשנייה אבל בתאכלס זה לא באמת כזה משנה נכון? כי המשתמש הביתי מוריד במקסימום ב-10 MB לשנייה (לא שאני מזלזל כן  זה אחלה מהירות יותר גבוהה משלי לפחות) וTL מספק 10 ואף יותר(אז זה מספיק) השימוש הנרחב שלי ב-SCC נבע  בגלל שלא כול כך אהבתי את TL/FL.עוד דבר שנראלי שחשוב שאזכיר (לפני שנה זה היה ככה אולי הדברים השתנו היום) לטראקר יש נטייה לחסום IP ישראלי זאת אומרת שאם אתה נרשם דרך פרוקסי (ורוב האתר נרשום ככה) יש לך 2 ברירות: 1.להוריד פרופיל הכוונה לא להשתתף בדיונים ועוד (ואם  כול כמות הטראקרים שלך זה הדבר היחיד שיש לך מה לעשות איתו). ובנסוף להוריד טורנטים עם הרבה מעלים/מורידים. אפשרות ב: לתרום לאתר (כביכול כדי להראות שהינך משתמש ראוי) וכך יש לך סוג של חסינות מבאן(לפחות כל היה בזמני).ותזכור SCC טראקר נפלא אבל לא חייבים אותו (אם אתה מסתדר טוב עם TL/FL  אתה מחוסה ) אחרת באמת חפש  את SCC.
אם יש לך שאלות בנושאים הקשורים ל-SCC  מוזמן לפנות אליי בפרטי,בכול מקרה בהצלחה.

נערך על-ידי jacksparorw, 04.05.2013 - 15:14 PM.

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2275 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה

צפה בהודעהjacksparorw, ב-04.05.2013 - 15:11 PM, אמר:

טוב תראה (כנראה אני אשבור לך כמה חלומות) SCC הוא טראקר באמת נחמד וקהילה (עזוב את הטורנטים) הקהילה שווה הכול.
בתור אחד שפעם היה כמוך נראלי היו לי עשרה בתאכלס השתמשתי בשלושה כמו מה שקורה היום בערך. נכון שSCC הוא נחמד וזה לא שקר אבל מנפחים לך סיפורים בתאכלס אם יש לך TL אתה לא צריך SCC  אז הסרט יוצא ברבע שעה מוקדם יותר ל-SCC  זה באמת עד כדי כך חשוב??
תראה נכון המהירות גבוהה לפחות אצלי כשהיה סידבוקס הגעתי ל-100MB לשנייה אבל בתאכלס זה לא באמת כזה משנה נכון? כי המשתמש הביתי מוריד במקסימום ב-10 MB לשנייה (לא שאני מזלזל כן  זה אחלה מהירות יותר גבוהה משלי לפחות) וTL מספק 10 ואף יותר(אז זה מספיק) השימוש הנרחב שלי ב-SCC נבע  בגלל שלא כול כך אהבתי את TL/FL.עוד דבר שנראלי שחשוב שאזכיר (לפני שנה זה היה ככה אולי הדברים השתנו היום) לטראקר יש נטייה לחסום IP ישראלי זאת אומרת שאם אתה נרשם דרך פרוקסי (ורוב האתר נרשום ככה) יש לך 2 ברירות: 1.להוריד פרופיל הכוונה לא להשתתף בדיונים ועוד (ואם  כול כמות הטראקרים שלך זה הדבר היחיד שיש לך מה לעשות איתו. ובנסוף להוריד טורנטים עם הרבה מעלים/מורידים. אפשרות ב: לתרום לאתר (כביכול כדי להראות שהינך משתמש ראוי) וכך יש לך סוג של חסינות מבאן(לפחות כל היה בזמני).ותזכור SCC טראקר נפלא אבל לא חייבים אותו (אם אתה מסתדר טוב עם TL/FL  אתה מחוסה ) אחרת באמת חפש ו את SCC.
כמה תיקונים:
אין באנים לישראלים יותר בSCC
לא חייב לתרום
לא צריך להירשם דרך פרוקסי
אני משתתף בדיונים בSCC
וכותבים מכוסה

נערך על-ידי titan35, 04.05.2013 - 15:14 PM.

NoaMessI0

NoaMessI0
  •  Z-Sites
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 81 תודות
59
טוב

תראה נכון המהירות גבוהה לפחות אצלי כשהיה סידבוקס הגעתי ל-100MB לשנייה אבל בתאכלס זה לא באמת כזה משנה נכון? כי המשתמש הביתי מוריד במקסימום ב-10 MB לשנייה (לא שאני מזלזל כן  זה אחלה מהירות יותר גבוהה משלי לפחות) וTL מספק 10 ואף יותר(אז זה מספיק) השימוש הנרחב שלי ב-SCC נבע  בגלל שלא כול כך אהבתי את TL/FL.עוד דבר שנראלי שחשוב שאזכיר (לפני שנה זה היה ככה אולי הדברים השתנו היום) לטראקר יש נטייה לחסום IP ישראלי זאת אומרת שאם אתה נרשם דרך פרוקסי (ורוב האתר נרשום ככה) יש לך 2 ברירות: 1.להוריד פרופיל הכוונה לא להשתתף בדיונים ועוד (ואם  כול כמות הטראקרים שלך זה הדבר היחיד שיש לך מה לעשות איתו. ובנסוף להוריד טורנטים עם הרבה מעלים/מורידים. אפשרות ב: לתרום לאתר (כביכול כדי להראות שהינך משתמש ראוי) וכך יש לך סוג של חסינות מבאן(לפחות כל היה בזמני).ותזכור SCC טראקר נפלא אבל לא חייבים אותו (אם אתה מסתדר טוב עם TL/FL  אתה מחוסה ) אחרת באמת חפש ו את SCC.
כבר אין חסימה לישראלים.
יש המון תכנים כמו חבילות שוות שאין בTL\FL, ככה שגם אם יש לך TL\FL אתה צריך גם את SCC

Dark Passenger

Dark Passenger
  •  חברים רשומים
  • 160 הודעות
15
רגיל

תראה נכון המהירות גבוהה לפחות אצלי כשהיה סידבוקס הגעתי ל-100MB לשנייה אבל בתאכלס זה לא באמת כזה משנה נכון? כי המשתמש הביתי מוריד במקסימום ב-10 MB לשנייה (לא שאני מזלזל כן  זה אחלה מהירות יותר גבוהה משלי לפחות) וTL מספק 10 ואף יותר(אז זה מספיק) השימוש הנרחב שלי ב-SCC נבע  בגלל שלא כול כך אהבתי את TL/FL.עוד דבר שנראלי שחשוב שאזכיר (לפני שנה זה היה ככה אולי הדברים השתנו היום) לטראקר יש נטייה לחסום IP ישראלי זאת אומרת שאם אתה נרשם דרך פרוקסי (ורוב האתר נרשום ככה) יש לך 2 ברירות: 1.להוריד פרופיל הכוונה לא להשתתף בדיונים ועוד (ואם  כול כמות הטראקרים שלך זה הדבר היחיד שיש לך מה לעשות איתו). ובנסוף להוריד טורנטים עם הרבה מעלים/מורידים. אפשרות ב: לתרום לאתר (כביכול כדי להראות שהינך משתמש ראוי) וכך יש לך סוג של חסינות מבאן(לפחות כל היה בזמני).ותזכור SCC טראקר נפלא אבל לא חייבים אותו (אם אתה מסתדר טוב עם TL/FL  אתה מחוסה ) אחרת באמת חפש  את SCC.

אני כל כך מעוניין ב- SCC, בגלל החבילות ואיכות התוכן שבו. נכון שאין לי אותו, אבל קראתי עליו מספיק בשביל לדעת שזהו הטראקר שיסגור לי את כל הפינות בהיבט הזה.

בנוסף, לגבי ההשוואה שלך ל- TL: גם אם יש איזו חבילה זהה שיוצאת גם ב- SCC, וגם ב-TL. ב- SCC היא בפריליץ', וב-TL אני כל פעם יאבד 20-70 גיגה בעבורה. כמו-כן ,כמו שנועם אמר, יש המון חבילות שוות שם שאין ב TL או לחילופין ב- FL.

לסיום, אני לא אבקש טראקר, לפני שאני אקרא ואחקור עליו מספיק ואדע בבירור שהוא ישמש אותי בתדירות גבוהה. אני לא רודף אחריו רק בשביל לסמן עליו V ולתקוע אותו במועדפים.

וכמובן, לגבי החסימה, היא כבר לא קיימת.

ותודה לך לגבי המשפט האחרון שרשמת :)

נערך על-ידי Dark Passenger, 04.05.2013 - 15:54 PM.

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
17
רגיל

צפה בהודעהtitan35, ב-04.05.2013 - 15:14 PM, אמר:

כמה תיקונים:
אין באנים לישראלים יותר בSCC
לא חייב לתרום
לא צריך להירשם דרך פרוקסי
אני משתתף בדיונים בSCC
וכותבים מכוסה

תודה על התיקון לא שמתי לב ,ובקשר ל"מדיניות החדשה" גם תודה על התיקון (כפי שאמרתי הצגתי מקרה של מלפני שנה) :)

צפה בהודעהNoaMessI0, ב-04.05.2013 - 15:15 PM, אמר:

כבר אין חסימה לישראלים.
יש המון תכנים כמו חבילות שוות שאין בTL\FL, ככה שגם אם יש לך TL\FL אתה צריך גם את SCC
תראה בניגוד אליך אני לא מסתמך על השמועות  יש לי ניסיון.ממה מורכבת חבילה מכמה סרטים בודדים שחוברו יחד (אני מקווה אנחנו על אותו עמוד), את אותם סרטים אתה יכול למצוא בנפרד  בטראקרים שיש לך וגם נראלי שתוכל למצוא חבילות במידה וזה לא מה שהוא יוצא מן הכלל...טיפ קטן לעתיד אם אתה רוצה טראקר כמו SCC ,על תצא עם משפט בסגנון "החבילות שבו" ותביא 10 טרארקים כדוגמה כי זה רק מוציא אותך אספן,תן סיבה שתראה אמיתית יותר ותביא פחות הוכחות לטראקרים הכול כך "נחשבים". בכול מקרה בהצלחה בהשגת הטראקר :)

נערך על-ידי jacksparorw, 04.05.2013 - 15:51 PM.

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
17
רגיל

צפה בהודעהDark Passenger, ב-04.05.2013 - 15:48 PM, אמר:

אני כל כך מעוניין ב- SCC, בגלל החבילות ואיכות התוכן שבו. נכון שאין לי אותו, אבל קראתי עליו מספיק בשביל לדעת שזהו הטראקר שיסגור לי את כל הפינות בהיבט הזה.

בנוסף, לגבי ההשוואה שלך ל- TL: גם אם יש איזו חבילה זהה שיוצאת גם ב- SCC, וגם ב-TL. ב- SCC היא בפריליץ', וב-TL אני כל פעם יאבד 20-70 גיגה בעבורה. כמו-כן ,כמו שנועם אמר, יש המון חבילות שוות שם שאין ב TL או לחילופין ב- FL.

לסיום, אני לא אבקש טראקר, לפני שאני אקרא ואחקור עליו מספיק ואדע בבירור שהוא ישמש אותי בתדירות גבוהה. אני לא רודף אחריו רק בשביל לסמן עליו V ולתקוע אותו במועדפים.

מובן, לגבי החסימה, היא כבר לא קיימת.
בנקודה מסויימת אתה צודק אבל כשאנשים מבפרים כאן טרות על גבי טרות לכול טראקר, אם אתה לא מוריד באמת כבד של סרטים/משחקים או מעלה לטראקר מסויים לא תהיה לך שום בעיה גם 10 שנים.חוץ  מזה אתה די מזכיר אותי לפני שנה אם אתה לא מאמין לי אתה מוזמן לשאול את אלי הוא ועוד איך יעיד :crazy:

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
326
מעולה

צפה בהודעהjacksparorw, ב-04.05.2013 - 15:57 PM, אמר:

בנקודה מסויימת אתה צודק אבל כשאנשים מבפרים כאן טרות על גבי טרות לכול טראקר, אם אתה לא מוריד באמת כבד של סרטים/משחקים או מעלה לטראקר מסויים לא תהיה לך שום בעיה גם 10 שנים.חוץ  מזה אתה די מזכיר אותי לפני שנה אם אתה לא מאמין לי אתה מוזמן לשאול את אלי הוא ועוד איך יעיד :crazy:
אין לי מושג מה אתה רוצה מהבנאדם. באמת

אין לי סידבוקס, לא סובל את tl, לא מעניין אותי הפרה טיימס של scc
כל המוזיקה היא בפריליץ' קבוע, תמיד. וזה מה שאני מוריד ממנו תמיד.
שכחת גם שכל העונות של הסדרות הן בפריליץ' קבוע, לא משהו שקיים בtl.

NoaMessI0

NoaMessI0
  •  Z-Sites
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 81 תודות
59
טוב

צפה בהודעהjacksparorw, ב-04.05.2013 - 15:50 PM, אמר:

תודה על התיקון לא שמתי לב ,ובקשר ל"מדיניות החדשה" גם תודה על התיקון (כפי שאמרתי הצגתי מקרה של מלפני שנה) :) תראה בניגוד אליך אני לא מסתמך על השמועות  יש לי ניסיון.ממה מורכבת חבילה מכמה סרטים בודדים שחוברו יחד (אני מקווה אנחנו על אותו עמוד), את אותם סרטים אתה יכול למצוא בנפרד  בטראקרים שיש לך וגם נראלי שתוכל למצוא חבילות במידה וזה לא מה שהוא יוצא מן הכלל...טיפ קטן לעתיד אם אתה רוצה טראקר כמו SCC ,על תצא עם משפט בסגנון "החבילות שבו" ותביא 10 טרארקים כדוגמה כי זה רק מוציא אותך אספן,תן סיבה שתראה אמיתית יותר ותביא פחות הוכחות לטראקרים הכול כך "נחשבים". בכול מקרה בהצלחה בהשגת הטראקר :)
אני לא מתבסס על שמועות איך הבאת את זה? אני אומר מה שאני יודע מה שראיתי אני לא יחרטט אותו..

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1998 הודעות
    • מונה תודות: 106 תודות
63
טוב
Scc הוא טראקר מעולה בעיקר בזכות חבילות הפריליץ' , אני מסכים שאין טראקר שמתקרב אליו מהבחינה הזאת. לא TD ולא IPT. (בכמות החבילות)
עכשיו אם הייתי צריך לבחור טראקר אחד לסרטים זה היה SHD, ואם היתה לי אפשרות לבחור טראקר נוסף אז הייתי בוחר ב- SCC .

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
326
מעולה

צפה בהודעהIMAGINE, ב-05.05.2013 - 12:28 PM, אמר:

Scc הוא טראקר מעולה בעיקר בזכות חבילות הפריליץ' , אני מסכים שאין טראקר שמתקרב אליו מהבחינה הזאת. לא TD ולא IPT. (בכמות החבילות)
עכשיו אם הייתי צריך לבחור טראקר אחד לסרטים זה היה SHD, ואם היתה לי אפשרות לבחור טראקר נוסף אז הייתי בוחר ב- SCC .
חח טראקר סרטים זה PTP
SHD לא כזה טוב ואיכותי עם סרטים .. אפילו כטראקר HD הוא לא כזה איכותי

Dark Passenger

Dark Passenger
  •  חברים רשומים
  • 160 הודעות
15
רגיל
בשעה טובה, הצלחתי סוף-סוף להיכנס לטראקר המדהים הזה.
אני מעוניין למסור תודה ענקית ל-
מייקל!-!-!
תמונה שפורסמה
וכמובן גם לחברים נוספים בפורום שניסו להירתם לעזרתי.

מנהלים, אפשר לנעול. תודה!

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
326
מעולה
בכיף :)

Gandolph13

Gandolph13