עבור אל תוכן

משקפי גוגל גלאס נפרצו: המעבד, זיכרון ה-RAM וגרסת האנדרואיד נחשפים  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

תמונה שפורסמההמשקפיים מגיעים עם מעבד כפול ליבה TI OMAP 4430, הזכור בעיקר ממכשירי הגלקסי נקסוס וקינדל

מקור: http://net.nana10.co...&sid=127&pid=48


משקפי המציאות ההרבודה של גוגל, Google Glass, עושים הרבה גלים בתקופה האחרונה. זאת, הודות להגעתן של היחידות הראשונות לנסיינים שנבחרו על ידי גוגל להיות בני המזל שיהנו מהפלא הטכנולוגי לפני כולם.


מהרגע בו יצאו המשקפיים מהמעבדות הסודיות של גוגל, אנו מקבלים יותר ויותר פרטים אודות המפרט והיכולות שלהם. לפני זמן לא רב נחשף המפרט החלקי של המשקפיים וכעת אנחנו זוכים למידע מעמיק יותר אודות המעבד וגרסת האנדרואיד של Google Glass.


את המידע החדש מביא ג'יי לי (Jay Lee) שהצליח לנצל פירצה שנמצאה מוקדם יותר המאפשרת להכניס את המשקפיים למצב איתור באגים (debug). לאחר שהכניס את משקפיו למצב זה, הצליח לי לחשוף כמה פרטים מעניינים מאוד אודות החומרה והתוכנה של Google Glass.תחילה מצא לי כי המשקפים המיוחדים מגיעים עם מעבד כפול ליבה TI OMAP 4430 הזכור לנו בעיקר ממכשירי ה-Galaxy Nexus וה-Kindle Fire. מה שמעניין בבחירה של גוגל הוא שמדובר במעבד של Texas Instruments שהודיעה לפני זמן לא רב כי היא מוותרת על תחום המובייל, מה שמעלה שאלות אודות החומרה של המוצר המוגמר שיגיע אלינו בשנה הבאה.


כמו כן, לי דיווח כי המכשיר מגיע עם זיכרון RAM בנפח 682MB, אך הוא מסתייג ואומר כי כמה הודעות שנתקל בהם במהלך בדיקתו הצביעו על כך שלמכשיר בעצם יש 1GB של זיכרון RAM. לבסוף מציין לי כי המשקפיים מריצים כעת את גרסת מערכת ההפעלה אנדרואיד 4.0.4, כפי שנאמר לנו באופן רשמי לפני זמן קצר מאוד.


נערך על-ידי jjbiggs, 28.04.2013 - 11:32 AM.


תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים