עבור אל תוכן

תנאי סף להגשת בקשה לטראקר בפורום הצעת הזמנות

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

Dark Passenger

Dark Passenger
  •  חברים רשומים
  • 160 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
15
רגיל
היי,

רציתי בבקשה לשאול האם החוק שרשום בפורום בקשת הזמנות ש"עליי לצבור 3 נקודות מוניטין לפני שאני יכול לבקש הזמנה" תקף גם כשאני מבקש הזמנה לטראקר שמישהו מציע את ההזמנה אליו בפורום הצעת הזמנות?  או שעליי סה"כ לעמוד בתנאים שמציב החבר פורום שמציע את ההזמנה?

למשל, נפתח עכשיו נושא בפורום "הצעת הזמנות" של חבר פורום המציע הזמנה לטראקר karagarga. האם אני יכול להגיש בקשה לטראקר הזה (תוך כמובן סיפוק כל ההוכחות הנדרשות ע"פ הכללים + עמידה בתנאי סף של מציע ההזמנה)?

בנוסף, אם מהירות האינטרנט שלי בבית איטית, אך יש לי סידבוקס: האם אני יכול לפרסם הוכחת סידבוקס במקום speed test?
אם כן, כיצד אני מפרסם הוכחת סידבוקס (לא מצאתי מידע על כך בפורום)? אני מעריך שאני צריך לרשום את שם המציע הזמנה בכתובת URL למעלה, לטשטש את הטורנטים שאני מוריד/משתף ואת שמות הטראקרים הפרטיים. אם יש עוד משהו, אשמח לדעת (במידה וניתן לפרסם הוכחת סידבוקס).

תודה רבה ושבת שלום :)

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
אהלן וברוך הבא לפורום,

לשאלותיך:

1. החוקים של "בקשת הזמנות" תקפים רק כאשר מבקשים הזמנה במיוחד לך. כשאתה מבקש הזמנה בהצעה של מישהו אחר - תקפים החוקים של פורום "הצעת הזמנות". כלומר, אתה לא צריך 3 מוניטין.

2. אתה עדיין חייב לפרסם ספידטסט. אבל מאוד יועיל אם תפרסם גם את הוכחת הסידבוקס.

3. הוכחה לסידבוקס - בדומה להוכחה לטרקר. מחק את הפרטים המזהים (URL ושמות הטורנטים), אבל תשאיר פרק שיזהה שזה המשתמש שלך - תכתוב את שם המזמין בשורת הכתובת.

Dark Passenger

Dark Passenger
  •  חברים רשומים
  • 160 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
15
רגיל
:tanx11:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים