עבור אל תוכן

Password Generator Professional 5.54 + Serial לכל העצלנים שבנינו  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב

Password Generator Plus v5.54 + Serial

תמונה שפורסמה

למרות שכמעט ואף אחד לא שמע עליה, תוכנה זו יכולה להיות שימושית מאוד לאנשים שבנינו שנרשמים לאתרים רבים ודואגים לאבטחת המשתמשים שלהם (טראקרים?), אז זה יכול לחסוך לנו את הסבל של לשבת מול דף הרשמה לטראקר הנדיר שסופסוף השגנו ולשבור את הראש כי המערכת בררנית ורוצה גם אות גדולה וגם אות קטנה וגם מספרים בסיסמה.

אז מה בעצם התוכנה עושה?

התוכנה מחוללת (Generates בעברית) רשימה של סיסמאות רנדומליות. איזה סיסמאות? איזה שבא לכם! אורכים לבחירתכם, אותיות גדולות/קטנות לבחירתכם, מספרים לבחירתכם, תווים מיוחדים לבחירתכם. אם אתם מספיק חטטנים ומוכנים לחדור אל מעבר ללשונית הראשונה בדף ההגדרות, התוכנה אפילו תתן לכם לכלול תווים משפות אחרות, או בפשטות כל תו כלשהו שהמחשב מאפשר ומכיר. במילים אחרות, התחל - תוכניות - עזרים - כלי מערכת - מפת תווים, ומשם השמיים (וזיכרון הRAM) הם הגבול. מצד שני, אם אין לכם מדפסת שתוכלו להדפיס בה רשימה כזאת לשימוש עתידי, ואין לכם כוח לזכור סיסמאות רנדומליות לחלוטין, אפשר לחולל סיסמאות שניתנות להגהה (Pronouncable), כגון ayUhOYam או NoJAFoki. למה זה שימושי? כי זה יחסית קל יותר לזכור, ואם מישהו שואל אותכם מה הסיסמה שלכם, תוכלו להגיד לו "איוהויאם, מאייתים את זה כמו שזה נשמע". יש גם אופציה לחולל סיסמאות שמכילות מילים שלמות מתוך מילון של מילים ובכך להקל על זכירת הסיסמה (על חשבון חוזק הסיסמה מאחר וגם לפורץ שסורק Bruteforce יש מילון, וכנראה הרבה יותר מגוון משלכם).

חוץ מלחולל בצורה רנדומלית תווים/מילים מוזרות כרצוננו, התוכנה מציעה לכם עוד מספר פונקציות, חלקן שימושיות וחלקן פחות. התוכנה תאפשר לכם להוסיף לרשימה כמה עמודות, כגון ערך הHEX של הסיסמה אם אי פעם תתהו איך הסיסמה היתה נראית בעולם שמדבר רק HEX. התוכנה גם מאפשרת עמודה פונטית, שזה רצף של מילים שמתחילות באותיות של הסיסמה או שמות של מספרים, אמור להקל על הקריאה של הסיסמה. לדוגמה - Ib3d = INDIA - beta - Three - delta. למרות שבנינו, Why the foxtrot-uniform-charlie-kilo would you need this?
תמונה שפורסמה
אופציה חשובה יותר היא האפשרות להוסיף עמודת שם משתמש, ויותר חשוב עמודת שם משתמש רנדומלי. כך ניתן ליצור רשימה של שמות משתמש רנדומליים וסיסמאות רנדומליים לשימוש באתרים שונים, בלי שיהיה קשר ביניהם. למי שמבין קצת באבטחה יבין למה זה חשוב. אפשר כמובן לבחור איך ייראו שמות המשתמש, אם הן רנדומליות לגמרי (כמו הסיסמאות) או כוללות חלקים קבועים (לדוגמה 'DaKiller' ואחריו 3 תווים רנדומליים) או כל שילוב של השניים ('DaKiller', אחריו מספר רנדומלי, אחריו התו '-', אחריו 2 אותיות רנדומליות, הראשונה גדולה והשניה קטנה, אחריו סמיילי כלשהו). בקיצור, אפשר לקבוע לתוכנה את הגבולות והסדר עד לתו האחרון.

כמובן שאת הכל בסוף אפשר לייצא לקובץ טקסט ולהדפיס/לשמור במחשב. לדעתי, גם האנטיוירוס הכי טוב בעולם לא יגן על הקובץ במחשב כמו להדפיס אותו, לשים במגירה בבית ולמחוק מהמחשב. אלא אם אנונימוס יתחילו לפרוץ לבתים ולגנוב פתקים עם סיסמאות.
אם יש אופציה כלשהי שנראית לכם חשובה ולא כתבתי כאן שהיא קיימת, היא כנראה קיימת ופשוט לא ציינתי זאת, ממליץ להוריד ולנסות לשחק איתה קצת כדי להבין מה הולך ואיך הכל עובד. זאת תוכנה יחסית פשוטה, נוחה ומהירה, כל אחד ילמד לשלוט בה אחרי כמה דקות של ניסיונות.

הורדה:

http://depositfiles....files/25in8o9ne תודה WBB על הלינק, כולל סריאל בקובץ טקסט.
או חפשו במקורות אחרים שלכם.

#2
 Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7291 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
תודה על הפרסום תוכנה מעולה מאוד יש לי גירסה מ 2008
היות וקצת קשה למצא הורדה טובה שנוח להוריד אז התוכנה
קיימת ב ipt

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: הורדה ישירה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים