עבור אל תוכן

טראקרי סדרות

• אנא התחבר בכדי להגיב
37 תגובות לנושא זה

TnTorrents

TnTorrents
  •  חברים רשומים
  • 129 הודעות
    • מונה תודות: 39 תודות
28
רגיל

צפה בהודעהMikel, ב-10.04.2013 - 19:30 PM, אמר:

אפשר תמונות?
שלח לי בפרטי
כן בטח אני אכין לך  עכשיו כמה :)

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
    • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה
כעיקרון עד עכשיו, מכל הטראקרי סדרות שהיו לי, אני הכי נהנה מ TVT.RO, אך אני חושב ש BTN לוקח אותו..... (אין לי BTN אבל אני חושב ככה).

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
    • מונה תודות: 443 תודות
325
מעולה

צפה בהודעהTAM1R, ב-10.04.2013 - 19:38 PM, אמר:

כעיקרון עד עכשיו, מכל הטראקרי סדרות שהיו לי, אני הכי נהנה מ TVT.RO, אך אני חושב ש BTN לוקח אותו..... (אין לי BTN אבל אני חושב ככה).

תהיה בטוח שBTN מנצח אותו.
כי סדרות מהשנה האחרונה או הפרק של אתמול אפשר להשיג בכל טראקר.
סדרות בHD מ2009 קשה למצוא בפרשון, יש רק מעטות

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהMikel, ב-10.04.2013 - 19:43 PM, אמר:

תהיה בטוח שBTN מנצח אותו.
כי סדרות מהשנה האחרונה או הפרק של אתמול אפשר להשיג בכל טראקר.
סדרות בHD מ2009 קשה למצוא בפרשון, יש רק מעטות
יש לי חבר שיש לו את הטראקר הזה והוא המליץ לי עליו, כמובן על המהירות המטורפת שיש שם, שגם על הסדרות הכי ישנות יהיו סידרים והמהירות עדיין תהיה מטורפת....

אבל אני לא צופה בסדרות ישנות, כעיקרון רק השנה התחלתי לראות סדרות כמו החץ, המתים המהלכים ועוד כמה....

עד לפני שנה לא הייתי מוריד סדרות או צופה חוץ מאולי שתי גברים וחצי ומשפחת סימפסון או Friedns מדי פעם בלילות וכמובן שזה לא היה בעקביות, הייתי רואה מתי שהיה לי משעמם.

נערך על-ידי TAM1R, 10.04.2013 - 20:03 PM.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
325
מעולה

צפה בהודעהTAM1R, ב-10.04.2013 - 20:02 PM, אמר:

יש לי חבר שיש לו את הטראקר הזה והוא המליץ לי עליו, כמובן על המהירות המטורפת שיש שם, שגם על הסדרות הכי ישנות יהיו סידרים והמהירות עדיין תהיה מטורפת....

אבל אני לא צופה בסדרות ישנות, כעיקרון רק השנה התחלתי לראות סדרות כמו החץ, המתים המהלכים ועוד כמה....

עד לפני שנה לא הייתי מוריד סדרות או צופה חוץ מאולי שתי גברים וחצי ומשפחת סימפסון או Friedns מדי פעם בלילות וכמובן שזה לא היה בעקביות, הייתי רואה מתי שהיה לי משעמם.
קיצור אתה לא צריך אותו.
אני חייב אותו כמו אוויר לנשימה.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהMikel, ב-10.04.2013 - 20:05 PM, אמר:

קיצור אתה לא צריך אותו.
אני חייב אותו כמו אוויר לנשימה.
חח כן כעיקרון אין לי מה לעשות איתו, ואגב איזה סדרות אתה רואה (ישנות)?

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
חפרתם באשכול, כולה ביקש שמות של טראקרים לסדרות D:.

TnTorrents

TnTorrents
  •  חברים רשומים
  • 129 הודעות
    • מונה תודות: 39 תודות
28
רגיל

צפה בהודעהTAM1R, ב-10.04.2013 - 20:10 PM, אמר:

ואואו יש שם כל כך הרב ה ועל מהירויות כל כך  גבוהות אין על הטראקר הזה בעולם BTN לנצח!!!

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
325
מעולה

צפה בהודעהTAM1R, ב-10.04.2013 - 20:10 PM, אמר:

עדיף להדגים לך שתתפוס מושג בעצמך.
http://www.imdb.com/list/LMS03_08VM0/

נסה לחפש את כל הסדרות מתחת ל2010 בגרסא שתואמת לגרסה המסונכרנת של הכתוביות.
אני יכול להגיד לך שהיו חסרות בBTN בערך 20 סדרות מהרשימה בגרסא הספיציפית.
בעקבות בקשות שיצרתי, חסרות היום רק 4 סדרות. שאותם אין בשום טראקר בעולם, וחיפשתי בכולם.
יש בBTN לסדרות ישנות HD שבכלל לא ידעת לפני זה שקיים.
נגיד העונה השניה של בונז מ2006 עלתה שם בHD של הסצינה, הייתי בהלם שזה בכלל שוחרר בשנת 2006, אבל המדיה אינפו לא משקר.

לגבי הסדרות שאני רואה באופן אישי
בערך 80 סדרות, הרוב הגדול סיימתי כבר
רוצה רשימה מלאה?

הנה סטטיסטיקה מBTN, תרגיש חופשי להדהם (יש מילה כזו?).
http://vvcap.net/db/...WSYw4-1kItF.png

נערך על-ידי Mikel, 10.04.2013 - 20:29 PM.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהMikel, ב-10.04.2013 - 18:06 PM, אמר:

בפורום הזה לעולם לא תשיג אותו. בקשתי הזמנה ואף אחד לא הבין על מה דיברתי.
תכלס העיצוב שלו מכוער, מותר להעלות אליו רק HDTV זה אומר בלי WEB-DL ובלוריי בכלל
קשה לשרוד בו בלי סידבוקס ואין לו כמעט ערך מוסף מעל TVT.RO

תכלס רן לא יהיה לך מה לעשות עם הטראקר הזה. TVT.ro מעולה
BTN במקום הראשון ויש גם את BITEME.TV שמחייב סידבוקס וחסום בארץ
thebox.bz טראקר סדרות בריטי שתמיד פתוח להרשמה

אין חוץ מ5 אלה טראקר סדרות שראוי להזכיר תשם שלו
מה? על מה אתה מדבר? כל חלוקה מרוכזת שלי היה שם 3 הזמנות לטראקר הזה, ואני לא היחיד שחילק. איפה אף אחד לא ידע למה התכוונת?
TVT.COM הרבה יותר טוב מפרשון, ולטעמי גם יותר מBTN. יש לו עיצוב מכוער זה נכון, אבל הוא הרבה יותר נוח מBTN ופרשון כשאתה מבין איך זה פועל, בעיקר כשאתה מוריד עונות שלמות.
לסדרות כמו דקסטר יש יותר מ-4 אלף משתפים לפרק, זאת כמות שBTN יכולים רק לחלום עליה.

והקרדיטים לא פועלים בשיטה של תעלה ג'יגה ותקבל ג'יגה קרדיט. אני חושב שכל ג'יגה = 1.5 ג'יגה העלאה. אני לא בטוח לגבי זה, אף פעם לא יצא לי לבדוק

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה

צפה בהודעהkoby21, ב-10.04.2013 - 20:33 PM, אמר:

מה? על מה אתה מדבר? כל חלוקה מרוכזת שלי היה שם 3 הזמנות לטראקר הזה, ואני לא היחיד שחילק. איפה אף אחד לא ידע למה התכוונת?
TVT.COM הרבה יותר טוב מפרשון, ולטעמי גם יותר מBTN. יש לו עיצוב מכוער זה נכון, אבל הוא הרבה יותר נוח מBTN ופרשון כשאתה מבין איך זה פועל, בעיקר כשאתה מוריד עונות שלמות.
לסדרות כמו דקסטר יש יותר מ-4 אלף משתפים לפרק, זאת כמות שBTN יכולים רק לחלום עליה.

והקרדיטים לא פועלים בשיטה של תעלה ג'יגה ותקבל ג'יגה קרדיט. אני חושב שכל ג'יגה = 1.5 ג'יגה העלאה. אני לא בטוח לגבי זה, אף פעם לא יצא לי לבדוק

יותר טוב מBTN, אתה בטוח שאתה לא טיפה.... מגזים ?

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
325
מעולה

צפה בהודעהkoby21, ב-10.04.2013 - 20:33 PM, אמר:

כן כתבתי את זה בחלוקה. זה 1.5 העלאה

ב3 חודשים האחרונים חיפשתי אליו הזמנה כאן ולא היה, אולי לפני זה חילקו.
אתה יכול לראות תבקשה שפתחתי אליו בדצמבר, אף אחד לא הבין מה רציתי.
בסוף קיבלתי הזמנה מפורום בחו"ל

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהRanCohen, ב-10.04.2013 - 20:35 PM, אמר:

יותר טוב מBTN, אתה בטוח שאתה לא טיפה.... מגזים ?
כל אחד ודעתו :)
לדעתי הוא טוב יותר. אני לא חושב שאני מגזים.
בניגוד לBTN המשתמשים שם לא מגבילים העלאה בשביל נקודות/מילוי הזמן של ההיט אנד ראן. אם תגיע לטורנט של 3 משתפים, אני בטוח ב100% שTVT יוריד לך יותר מהר.
גם אין היט אנד ראן שזה יתרון עצום לאלה שלא אוהבים לשמור תכנים.

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
על TVT.COM אי אפשר לעשות RSS(אפשר אבל זה מעצבן ביותר כי זה מתעדכן כל שעתיים). בפרשון אני משתמש בRSSים ובTVT לעונות.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
325
מעולה

צפה בהודעהkoby21, ב-10.04.2013 - 20:42 PM, אמר:

כל אחד ודעתו :)
לדעתי הוא טוב יותר. אני לא חושב שאני מגזים.
בניגוד לBTN המשתמשים שם לא מגבילים העלאה בשביל נקודות/מילוי הזמן של ההיט אנד ראן. אם תגיע לטורנט של 3 משתפים, אני בטוח ב100% שTVT יוריד לך יותר מהר.
גם אין היט אנד ראן שזה יתרון עצום לאלה שלא אוהבים לשמור תכנים.
בקטע הזה אתה צודק.
הורדתי טורנט עם 3 סידרים מBTN בגודל 13 ג'יגה, לקח לי 3 וחצי יום על 80 ק"ב
הלוואי ויתחילו לעשות משו כדי שהמשתמשים יבטלו תהגבלת העלאה.

פעם אחת בכלל היו 4 סידרים ונתקעתי שבועיים על 40℅ עד שפניתי למנהל
והוא הכריח תסידרים לבטל תהגבלה שלהם, שהיתה על 1kb

Mark

Mark
  •  חברים רשומים
  • 174 הודעות
    • מונה תודות: 7 תודות
7
רגיל
BTN.. הוא סוג של המרכז הענקי ביותר של כל הסדרות מכל הזמנים מכל הארצות.
למעט העובדה שכל אחד יכול להעלות שם (גם בפרשון אבל..) יש שם מלא אנשים שמבינים היטב בקידוד, הקלטה וריפינג (DVD, WEB) ו.. אין עליו.
גם thebox אחלה טראקר, נחמד למרות שאין בו יותר מדי סדרות שוות אלא אם כן אתם משום מה אוהבים סדרות בריטיות, אבל הוא מקור מעולה לנקודות קלות בBTN (אני מדבר מניסיון של כ5 מיליון כאלה).
הרשימה שלי תהיה בערך כזו:
1) BTN
2) TVT.RO
3) thebox.bz
אלה פחות או יותר אלה שיש לי היכרות עמוקה איתם

ולכל אלה שתוהים - HD SPACE, BIT HDTV או כל טראקר HD או SD כללי שיש: הם זבל. האוסף הכי טוב של טראקרים הוא אוסף של טראקרים ייעודיים לנושא מסוים, למשל:
BTN - סדרות
PTP - סרטים
IPT/FL - משחקים 0day
what - מוזיקה

די סיכמתי את כל הצרכים (שלי לפחות) ב4-5 טראקרים, ואני חושב שזה בהחלט מה שהולם אותם.
כמובן שבשביל שחרורים מהירים יותר אפשר גם לקחת את הטראקרים המקוריים של השחרורים כמו: CHD, HDBITS, HDW ודומיהם.

מקווה שעניינתי מישהו :)

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
325
מעולה

צפה בהודעהMark, ב-10.04.2013 - 22:55 PM, אמר:

BTN.. הוא סוג של המרכז הענקי ביותר של כל הסדרות מכל הזמנים מכל הארצות.
למעט העובדה שכל אחד יכול להעלות שם (גם בפרשון אבל..) יש שם מלא אנשים שמבינים היטב בקידוד, הקלטה וריפינג (DVD, WEB) ו.. אין עליו.
גם thebox אחלה טראקר, נחמד למרות שאין בו יותר מדי סדרות שוות אלא אם כן אתם משום מה אוהבים סדרות בריטיות, אבל הוא מקור מעולה לנקודות קלות בBTN (אני מדבר מניסיון של כ5 מיליון כאלה).
הרשימה שלי תהיה בערך כזו:
1) BTN
2) TVT.RO
3) thebox.bz
אלה פחות או יותר אלה שיש לי היכרות עמוקה איתם

ולכל אלה שתוהים - HD SPACE, BIT HDTV או כל טראקר HD או SD כללי שיש: הם זבל. האוסף הכי טוב של טראקרים הוא אוסף של טראקרים ייעודיים לנושא מסוים, למשל:
BTN - סדרות
PTP - סרטים
IPT/FL - משחקים 0day
what - מוזיקה

די סיכמתי את כל הצרכים (שלי לפחות) ב4-5 טראקרים, ואני חושב שזה בהחלט מה שהולם אותם.
כמובן שבשביל שחרורים מהירים יותר אפשר גם לקחת את הטראקרים המקוריים של השחרורים כמו: CHD, HDBITS, HDW ודומיהם.

מקווה שעניינתי מישהו :)
זה פילוסופיה שלמה. אבל למי שאין צורך בתוכן ישן, אין סיבה להשקיע בשביל להשיג ייעודיים.
בפשטות למשתמש ממוצע מספיק טראקרים כלליים, ואז TL / IPT / FL ו DR / HEBITS מספקים 95% מהצרכים של משתמש ממוצע.

למי שיש כח להתעסק עם הזמנות וסידבוקסים ולהשקיע, טראקרים ייעודים הם חלום, ומה שקורה טראקרים כללים מאבדים תמטרה שלהם ונהפכים לחסרי ערך.
אני למשל יש לי 4 טראקרים ייעודים לסרטים, 4 ייעודים לHD, ו 3 ייעודיים לסדרות, 1 לפורנו, 1 למוזיקה.
וכל הכלליים? אין לי מה לעשות איתם

מכל הכללים שהיו לי שמרתי רק על 4: IPT FL SCC GFT והישראליים  DR HEBITS.

ויתרתי על סביבות 10 טראקרים כללים שהיו לי, כי אין יותר מה לעשות איתם. כולל NCORE וTL

Mark

Mark
  •  חברים רשומים
  • 174 הודעות
    • מונה תודות: 7 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהMikel, ב-10.04.2013 - 23:23 PM, אמר:

זה פילוסופיה שלמה. אבל למי שאין צורך בתוכן ישן, אין סיבה להשקיע בשביל להשיג ייעודיים.
בפשטות למשתמש ממוצע מספיק טראקרים כלליים, ואז TL / IPT / FL ו DR / HEBITS מספקים 95% מהצרכים של משתמש ממוצע.

למי שיש כח להתעסק עם הזמנות וסידבוקסים ולהשקיע, טראקרים ייעודים הם חלום, ומה שקורה טראקרים כללים מאבדים תמטרה שלהם ונהפכים לחסרי ערך.
אני למשל יש לי 4 טראקרים ייעודים לסרטים, 4 ייעודים לHD, ו 3 ייעודיים לסדרות, 1 לפורנו, 1 למוזיקה.
וכל הכלליים? אין לי מה לעשות איתם

מכל הכללים שהיו לי שמרתי רק על 4: IPT FL SCC GFT והישראליים  DR HEBITS.

ויתרתי על סביבות 10 טראקרים כללים שהיו לי, כי אין יותר מה לעשות איתם. כולל NCORE וTL
לא הייתי קורא לזה פילוסופיה.. לדעתי הכמות שאתה ציינת פשוט מוגזמת! אמנם אני לא יכול להתגאות בכמות קטנה מזו שלך, ועוד פחות אני לא יכול להתגאות בזה שאני סתם מחזיק בחלקם כדי ש"יהיה לי אותו" אבל אני לא בדיוק משתמש "ממוצע", אני די מחפש טראקרים מסוימים בסצינה ש.. ובכן די בלתי אפשרי בשבילי להכנס אליהם בגלל היותי ישראלי.
אבל כן, מה שציינתי זה בהחלט מה שצריך משתמש ממוצע, כי כמות גדולה של טראקרים = השקעה מרובה, הרבה חשיבה (כן כן) ודי הרבה זמן פנוי.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים