עבור אל תוכן

מתי TL איבד מערכו? ואילו אתרים מומלצים בנוסף למה שיש לי?

• אנא התחבר בכדי להגיב
31 תגובות לנושא זה

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב
שלום,
אני פעיל בתחום הטורנטים כבר כמה שנים, תמיד חשבתי שTL נחשב לאתר מכובד מאוד ושווה מאוד. אני רואה פה בפורום שהרבה מחשיבים אותו ליחסית ממוצע ואפילו לא ראוי להרשמה והשקעה. ממתי הוא הפך לאתר כזה מיותר? אני רשום שם כבר כמה שנים ונכון שלא קל להעלות שם ואין בונוסים ופריליצ'ים אבל עדיין אתר מושקע ואמין עם שנים של ניסיון ושירות.
ניסיתי את FL והוא נחמד מאוד, והקטע שאין רארים באמת חוסך לי הרבה זמן אבל עדיין אני לא אוותר על TL ואמליץ עליו לאנשים.
חוץ מזה, מאז כל הפשיטות וסגירת האתרים בשנים האחרונות הבנתי שיהיה חכם להשקיע בטראקרים נוספים לכל מקרה. אז יש לי את כל הבסיסיים (TL, FL, TVT.ro, IPT, GFT) וכמובן הישראליים (DR, Hebits). הבעיה היא שבניגוד להורדות ישירות אי אפשר למצוא שם איזה משהו ספציפי נדיר וישן שסתם אני צריך, דברים כאלה בד"כ מתים אחרי כמה חודשים/שנים. מאז שרוב סצנת ההורדות הישירות די מתה (Raids, סגירות, תביעות) חשבתי לגוון קצת. סדרות אני מוריד בעיקר מTVT. משחקים, סרטים ותוכנות משאר הטראקרים ה0DAY שכתבתי למעלה. אשמח להמלצות לטראקרים כלליים טובים נוספים שאפשר להתקיים בהם בלי סידבוקס, או טראקרים מומלצים לנושא מסויים כמו מוזיקה וכו'. סתם לציין אני רואה סרטים/סדרות בעיקר DVDRIP/480p ולא מעבר אז אתרים של 720p+ לא כאלה שימושיים לי.
תודה :)

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
הוא לא ירד מהרמה שלו. יש בו כמות תוכן גדולה מאוד והרבה טורנטים חדשים של כל דבר שיוצא ברגעים הראשונים. אנשים לא אוהבים אותו כי הם מתקשים לשרוד שם.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
לפי דעתי שילוב של TL FL IPT לסדרות TVT או BTN ( שיותר מומלץ ) וגם 2 הישראלים וזו נוסחה מנצחת ותמצא שם גם דברים ישנים ונדירים :)

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
    • מונה תודות: 439 תודות
323
מעולה
טראקרים איכותיים יותר הגיעו לעולם והתקדמו בהרבה רמות מפעם, בנוסף אנשים כבר לא מורידים תרגום מובנה.
הHD פשוט קסום יותר, אה וכמובן טראקרים ישראליים שהצליחו לעלות רמה בשנתיים האחרונות.

חוץ מהקטע הדפוק עם הרטיו, הוא אולי לא רע, אבל לא חסרים טראקרים לא רעים כמו IPT וFL

נערך על-ידי Mikel, 09.04.2013 - 21:40 PM.

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב

צפה בהודעהKD_35, ב-09.04.2013 - 21:26 PM, אמר:

הוא לא ירד מהרמה שלו. יש בו כמות תוכן גדולה מאוד והרבה טורנטים חדשים של כל דבר שיוצא ברגעים הראשונים. אנשים לא אוהבים אותו כי הם מתקשים לשרוד שם.
מסכים, אבל עדיין חושב שאחרי קצת ניסיון בטראקרים שווה להשקיע בו, מתגברים על הקושי אחרי כמה חודשים :)

צפה בהודעהDDD, ב-09.04.2013 - 21:27 PM, אמר:

לפי דעתי שילוב של TL FL IPT לסדרות TVT או BTN ( שיותר מומלץ ) וגם 2 הישראלים וזו נוסחה מנצחת ותמצא שם גם דברים ישנים ונדירים :)
חח לא אמרתי עליהם שום דבר רע, אחלה אתרים כולם, סתם מחפש לחדש קצת. תכלס חוץ מTVT וTL אני לא משתמש כמעט באחרים, סתם עושה להם Reseed ליום גשום.

צפה בהודעהMikel, ב-09.04.2013 - 21:28 PM, אמר:

טראקרים איכותיים יותר הגיעו לעולם והתקדמו בהרבה רמות מפעם, בנוסף אנשים כבר לא מורידים תרגום מובנה.
הHD פשוט קסום יותר, אה וכמובן טראקרים ישראליים שהצליחו לעלות רמה בשנתיים האחרונות.

חוץ מהקטע הדפוק עם הרטיו, הוא אולי לא רע, אבל לא חסרים טראקרים לא רעים כמו IPT וFL
וזאת ידידי בדיוק המטרה שלי באשכול הזה, אשמח לשמוע על הטראקרים החדשים האיכותיים האלה או על טראקרים ישראליים מוצלחים. רוב האתרים שלי זה המלצות מחבר טוב שמתעסק בזה הרבה, אני לא מעודכן לגבי טראקרים חדשים אז אני שואל פה.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
הייתי ממליץ לך על SCC, אבל שמה קשה מאוד לשרוד בלי סידבוקס.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
323
מעולה

צפה בהודעהDaKiller, ב-09.04.2013 - 21:40 PM, אמר:

מסכים, אבל עדיין חושב שאחרי קצת ניסיון בטראקרים שווה להשקיע בו, מתגברים על הקושי אחרי כמה חודשים :)

חח לא אמרתי עליהם שום דבר רע, אחלה אתרים כולם, סתם מחפש לחדש קצת. תכלס חוץ מTVT וTL אני לא משתמש כמעט באחרים, סתם עושה להם Reseed ליום גשום.

וזאת ידידי בדיוק המטרה שלי באשכול הזה, אשמח לשמוע על הטראקרים החדשים האיכותיים האלה או על טראקרים ישראליים מוצלחים. רוב האתרים שלי זה המלצות מחבר טוב שמתעסק בזה הרבה, אני לא מעודכן לגבי טראקרים חדשים אז אני שואל פה.

לגבי סרטים ישנים אין ספק רק PTP, לגבי סדרות ישנות רק BTN

מוזיקה זה או WHAT.CD או WAFFLES
משחקים יש 3: UG / GG / BCG

לגבי ישראליים, אתה מכוסה לחלוטין.

ולגמרי שכחתי מהקיום של הכללים חסרי הרטיו PTM NCORE בנוסף לGFT שיש לך
יש גם את PTN [טראקר סרטים] שהוא בלי רטיו, והוא טראקר מעולה לסרטים חדשים

נערך על-ידי Mikel, 09.04.2013 - 21:50 PM.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהMikel, ב-09.04.2013 - 21:42 PM, אמר:

לגבי סרטים ישנים אין ספק רק PTP, לגבי סדרות ישנות רק BTN

מוזיקה זה או WHATCD או WAFFLES
משחקים יש 3: UG GG וBCG

לגבי ישראליים, אתה מכוסה לחלוטין.

ולגמרי שכחתי מהקיום של הכללים חסרי הרטיו PTM NCORE בנוסף לGFT שיש לך אבל הוא חסר איכות לחלוטין
זה שיש לך טראקרים יותר טובים ממנו לא אומר ש GFT הוא טראקר ללא איכות. יש לו פרה מצוין והוא מעולה ל Reseed.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
323
מעולה

צפה בהודעהamircz, ב-09.04.2013 - 21:44 PM, אמר:

זה שיש לך טראקרים יותר טובים ממנו לא אומר ש GFT הוא טראקר ללא איכות. יש לו פרה מצוין והוא מעולה ל Reseed.
אם משווים אותו ישירות לTL או SCC הוא חסר איכות, כמעט אף טורנט בו לא נשאר חי אחרי חודש. חוץ מזה הם מתחננים לתרומות בלי הפסקה ובנוסף אולי יש להם פרה טיים אבל הם מעלים סדרות רק חלקית, פרק פה ופרק שם, לא כמו כל שאר הטראקרים באופן סדיר.

תכלס ריסיד זו המטרה היחידה שאני משתמש בו

נערך על-ידי Mikel, 09.04.2013 - 21:48 PM.

CompileR

CompileR
  •  חברים בכירים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 27 תודות
26
רגיל
למשתמש ממוצע שמסתדר עם הרטיו ועם הרארים הוא טראקר מעולה. גם תוכן HD יש בו בשפע...
כמו שנאמר כמה וכמה פעמים טראקרים טובים יותר מחליפים אותו.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
323
מעולה

צפה בהודעהCompileR, ב-09.04.2013 - 22:14 PM, אמר:

למשתמש ממוצע שמסתדר עם הרטיו ועם הרארים הוא טראקר מעולה. גם תוכן HD יש בו בשפע...
כמו שנאמר כמה וכמה פעמים טראקרים טובים יותר מחליפים אותו.
וכמו שתמיד אמרתי, למשתמש ממוצע פיראט ביי הוא אחלה.

Nirogol

Nirogol
  •  חברים רשומים
  • 149 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
21
רגיל
TL זה אייקון של עולם הטורנטים איזה ירד ברמה שלו...כבר איזה 8 שנים הטראקר הזה מתפקד.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
323
מעולה

צפה בהודעהNirogol, ב-09.04.2013 - 22:34 PM, אמר:

TL זה אייקון של עולם הטורנטים איזה ירד ברמה שלו...כבר איזה 8 שנים הטראקר הזה מתפקד.
גם פיראט ביי מתפקד מאז 2007

ramisibo

ramisibo
  •  חברים רשומים
  • 3 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אם אתה ב tvt  אולי יש אפשרות להזמנה לשם אני חדש וזה יעזור לי מאוד או לכל אתר שתוכלו להזמין אותי
אם יש הזמנות לאתרים ישראלים אני אשמח
תודה מראש

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
אם אתה רוצה דברים נדירים אז תרשם לטראקרים שמתמחים בנושא אחד ולא כלליים. בWHAT יש את כל המוזיקה שרק תחלום עליה, בBTN יש את כל הסדרות שרק תרצה(גם בפרשון אבל המאגר של BTN עצום. מצד שני אם תרצה סדרה ולא מצאת בפרשון תיצור בקשה בטוח יש כאלה מBTN שיכולים להעלות את זה), ובPTP יש כל סרט שיצא לקולנוע חוץ מהלא יוצלחים שגם כאלה יש הרבה כנראה. אם אתה אוהב מוזיקה ישנה גם MVIDS טוב

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
בקיצור בוא נסכם
PTP מעולה לסרטים חדשים וישנים כאחד
BTN מתמחה בסדרות חדשות וישנות כאחד(טורנטים ישנים מחזיקים מעמד שנים)
SCC הכללי הכי טוב לדעתי אבל קשה לשרוד שם בלי שרת
FL מייד אחריו
TL אחריהם אבל תאמין לי שאני לא מזלזל בו יש בו הכול פשוט הכול טראקר לא רע בכלל רק שקשה למתחילים לשרוד בו
WHAT.CD מוסיקה רק שישראלים חסומים לבקשת הזמנות במירק
WAFFLESS מוסיקה אחרי what
CHD לתכני HD

עוד שאלות?

נערך על-ידי titan35, 10.04.2013 - 00:09 AM.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Lady.R

Lady.R
  •  חברים בכירים
  • 437 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
61
טוב
PTP-סרטים, שם תמצא את כל סרטים -טראקר לגיבוי TC
BTN-סדרות, שם תמצא כל סדרה כמעט בכל פורמט ואם לא תמצא ותבקש יעלו לך. טראקר לגיבוי TVT.RO יש לך.
FL-כללי-טוב יותר מTL, טורנטים חיים לאורך זמן ומה שלא תמצא ב TL תמצא ב FL ולא להפך.
CHD,SHD לתוכן HD.

יותר מזה אתה לא צריך יותר כלום.
המלצה חמה: תנסה להשיג את מה שחסר לך מאלה שהזכרתי ותרכז את מאמץ ההשקעה שלך בהם.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
323
מעולה

צפה בהודעהLady.R, ב-09.04.2013 - 23:50 PM, אמר:

PTP-סרטים, שם תמצא את כל סרטים -טראקר לגיבוי TC
BTN-סדרות, שם תמצא כל סדרה כמעט בכל פורמט ואם לא תמצא ותבקש יעלו לך. טראקר לגיבוי TVT.RO יש לך.
FL-כללי-טוב יותר מTL, טורנטים חיים לאורך זמן ומה שלא תמצא ב TL תמצא ב FL ולא להפך.
CHD,SHD לתוכן HD.

יותר מזה אתה לא צריך יותר כלום.
המלצה חמה: תנסה להשיג את מה שחסר לך מאלה שהזכרתי ותרכז את מאמץ ההשקעה שלך בהם.
SHD קשה מדי להשגה. אפילו בגיוס שלו בPTP וBTN

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
לHD מספיק CHD וHDW או A-HD

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
323
מעולה

צפה בהודעהtitan35, ב-10.04.2013 - 00:09 AM, אמר:

לHD מספיק CHD וHDW או A-HD
למשתמש ממוצע אפילו HD-SPACE או טראקר כללי מספיק.
ושכחת את HD-T למרות שאני לא מחבב אותו. וA-HD קשה להשגה אם אין לך PU בטראקר כלשהו

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים