עבור אל תוכן

שאלה לגבי Speed Test

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה
לפעמים אני צריך לעשות SpeedTest, בשביל הוכחות וכל מיני דברים כאלה,
אבל עם היוטורנט שלי דולק, ומוריד ומעלה, על מקסימום.
אז אני בודק, הבדיקה מראה לי כאילו אל את המהירות הרגילה שלי (12MB) אלה, את המהירות לאחר העלאה/הורדה,
כלומר, אם אני מעלה קובץ על 100KB אז שאני עושה בדיקת מהירות אז העלאה שלי בבדיקה יורדת ממה שבמציאות..

איך אפשר לעשות בדיקה/ אתר אפשר לעשות בדיקה שתראה לי בול את המהירות בלי אני אכבה את היוטורנט והוא ימשיך לעלול ולהוריד רגיל.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3798 הודעות
    • מונה תודות: 380 תודות
449
מעולה

צפה בהודעהRanCohen, ב-06.04.2013 - 22:26 PM, אמר:

לפעמים אני צריך לעשות SpeedTest, בשביל הוכחות וכל מיני דברים כאלה,
אבל עם היוטורנט שלי דולק, ומוריד ומעלה, על מקסימום.
אז אני בודק, הבדיקה מראה לי כאילו אל את המהירות הרגילה שלי (12MB) אלה, את המהירות לאחר העלאה/הורדה,
כלומר, אם אני מעלה קובץ על 100KB אז שאני עושה בדיקת מהירות אז העלאה שלי בבדיקה יורדת ממה שבמציאות..

איך אפשר לעשות בדיקה/ אתר אפשר לעשות בדיקה שתראה לי בול את המהירות בלי אני אכבה את היוטורנט והוא ימשיך לעלול ולהוריד רגיל.
אפשר לשים הגבלה של 1KB ואז תוריד אותה זה לכמה שניות

Mark

Mark
  •  חברים רשומים
  • 174 הודעות
    • מונה תודות: 7 תודות
7
רגיל
שמע.. זה כמו לשאול איך אני יכול להכין רסק תפוחים בלי לרסק תפוחים.
ספיטסט הוא למעשה כמו הורדה והעלאה של קובץ, רק בעזרת ניתוח תגובת פינג (נראה לי?) לשרת מסויים. אז אם נגיד אתה מוריד משהו - בטח שהפינג יבוא אליך לאט יותר מאשר ב"מציאות" ואותו סיפור עם ההעלאה.

Bing

Bing

Bing- יותר טוב מגוגל.. ;)

•  חברים רשומים
  • 536 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
13
רגיל
אני לא מבין מה כ"כ מלחיץ בלכבות את הטורנט ל10-20 שניות.. מה גם שאתה יכול לקחת תמיד את הבדיקה האחרונה ולא תמיד צריך לעשות ספיד-טסט מחדש (מחדש משהו??)

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב

צפה בהודעהMark, ב-06.04.2013 - 22:30 PM, אמר:

שמע.. זה כמו לשאול איך אני יכול להכין רסק תפוחים בלי לרסק תפוחים.
ספיטסט הוא למעשה כמו הורדה והעלאה של קובץ, רק בעזרת ניתוח תגובת פינג (נראה לי?) לשרת מסויים. אז אם נגיד אתה מוריד משהו - בטח שהפינג יבוא אליך לאט יותר מאשר ב"מציאות" ואותו סיפור עם ההעלאה.
זה פשוט מוריד לך קובץ למחשב במהירות הכי גבוהה שהמחשב שלך מאפשר לאתר, ואז מראה לך את המהירות הזאת. כנ"ל לגבי העלאה.
פינג זה גם לא מסובך, זה פשוט שולח פינג ומודד כמה זמן לוקח לזה לחזור ומציג לך את התוצאה.

לפותח הנושא, כמו שאתה מבין מההסבר, אם אתה כבר מוריד משהו המהירות המקסימלית שהמחשב שלך יאפשר תהיה נמוכה יותר, מה גם שהפינג יעלה כי הקו שלך 'עסוק' בדברים אחרים. העולם לא יתפרק אם תכבה את היוטורנט לכמה דקות בשביל ספיד טסט, אחרי הכל אתה צריך לעשות את זה רק פעם אחת.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים