עבור אל תוכן

פרסמו את המוזיקה הישראלית שלכם שבמחשב

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
היי התחלתי לשמוע מוזיקה ישראלית בתקופה האחרונה. (בתקופה האחרונה השתניתי הרבה)
וסיקרן אותי איזה מוזיקה ישראלית יש לקהילה פה.
ואם אפשר שתציינו מי המבצעים או האלבומים האהובים עליכם? (אני סימנתי בתמונה)

נ.ב. לא רוצה להעליב פה אף אחד, אבל באמת שמוזיקה מזרחית לא מעניינת אותי. אז תחסכו את המאמץ או שתתחילו לשמוע מוזיקה אמיתית.

תמונה שפורסמה

נימוק בחירותי:
אריק ברמן - הבן אדם הכי גאון ששמעתי, ממש מצליח להעביר את רגשותיו במוזיקה בצורה מושלמת. שאגב, לרוב שיריו אני ממש מתחבר.
אסף אבידן - בן אדם כישרוני ברמות ובעל קול מבורך..פשוט וואו! (אני יודע שחלק לא מחשיבים אותו כמוזיקה ישראלית, אבל הוא ישראלי וזה מספיק בשביל לתייג אותו)
מופע הארנבות של ד"ר קספר - להקת הרוק הכי גדולה שבאמת יש והייתה ברוק הישראלי, תותחים!

יש עוד ממש הרבה מוזיקה ישראלית.. ואני רק לאחרונה התחלתי להתעניין, אז תוכלו לשתף ולנמק אני ממש אשמח והידע של כל הקהילה יתרחב לגבי המוזיקה הישראלית, תודה.

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה
שלמה ארצי ?
משינה ?

תלוי איזה קצבים ואיזה סגנון אתה אוהב לשמוע.
רוב המוזיקה שלי היום במחשב בעברית.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2316 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה
יש סיכוי שאם אני אגרד את הדיסק קשיח אני יצליח למצוא 5 שירים בעברית. זהו
מאוהב - סאבלימינל היחיד שאני זוכר תשם שלו

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
18
רגיל

צפה בהודעהRanCohen, ב-05.04.2013 - 15:12 PM, אמר:

שלמה ארצי ?
משינה ?

תלוי איזה קצבים ואיזה סגנון אתה אוהב לשמוע.
רוב המוזיקה שלי היום במחשב בעברית.

אתה שואל אותי מה אתה אוהב?
תפרסם מוזיקה ישראלית, באמת שלא משנה לי איזו, בא לי לראות מה יש לאנשים ולמה.
אם אתה יכול כמובן לא מנסה להכריח או משהו..

Moran

Moran
  •  חברים בכירים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 95 תודות
53
טוב
יש לי
משינה
מופע הארנבות של דוקטור קספר
שלום חנוך
מאיר אריאל
הגבעתרון
השלושרים
שמוליק קראוס
אילנית
והמון אוספים של שנות ה 70 וארץ ישראל היפה
למעלה מ 1 טרה של מוזיקה ישראלית

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה
זה הדיסקים שיש לי:
תמונה שפורסמה
אבל הרוב זה בתייקיה רגילה, ולא דיסקים. אבל אותה אין לי כוח לעלות.

Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד
תמונה שפורסמה
1 - היהודים - הלהקה האהובה עליי. ליריקה מדהימה, רוק ישראלי במיטבו. בין הלהקות היחידות שמחזיקות  את הרוק הישראלי על רמה ולא משכיחה אותו.
2 - כמובן, איך לא? מושב בן ארי, אחד האמנים הכי גדולים שיצאו בארץ. עושה מוזיקה מדהימה בשילוב אתני. בשביל המחשה: "בן ארי משלב ברוח הגרוב שמאפיינת אותו אלמנטים אתניים מזרחיים. בשיריו הוא משלב רוק רך בהשפעות אתניות מזרחיות וגם רגאיי" (ויקיפדיה). גם פה, הליריקה הטובה לא נעלמת. כותב ויוצר אמיתי שאת רוב השירים שלו כתב והלחין בעצמו. זה מבחינתי אומן.
3 - סינרגיה - להקת רוק די טובה יחסית לרוק הישראלי שיש בארץ. מעבר ללהיטים החרושים שלהם ("אשם", "תראה זה אני"), מצאתי המון שירים מעולים ולא מוכרים באלבומים שלהם. לא חוסכים בריפים כבדים ומכבדים את ז'אנר הרוק. באמת הפתיעו אותי לטובה.
לסיכום - לא חסרים אומנים טובים בישראל. עצוב שז'אנר המזרחית הכ"כ רדוד, משעמם וחסר מקוריות כ"כ מצליח היום. (לא מדבר על המזרחית הישנה שעוד איכשהו הייתה סבילה.)
ובנימה טיפה עצבנית - FUCK MIZRAHIT!

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
18
רגיל

צפה בהודעהRizla, ב-05.04.2013 - 15:35 PM, אמר:

תמונה שפורסמה
1 - היהודים - הלהקה האהובה עליי. ליריקה מדהימה, רוק ישראלי במיטבו. בין הלהקות היחידות שמחזיקות  את הרוק הישראלי על רמה ולא משכיחה אותו.
2 - כמובן, איך לא? מושב בן ארי, אחד האמנים הכי גדולים שיצאו בארץ. עושה מוזיקה מדהימה בשילוב אתני. בשביל המחשה: "בן ארי משלב ברוח הגרוב שמאפיינת אותו אלמנטים אתניים מזרחיים. בשיריו הוא משלב רוק רך בהשפעות אתניות מזרחיות וגם רגאיי" (ויקיפדיה). גם פה, הליריקה הטובה לא נעלמת. כותב ויוצר אמיתי שאת רוב השירים שלו כתב והלחין בעצמו. זה מבחינתי אומן.
3 - סינרגיה - להקת רוק די טובה יחסית לרוק הישראלי שיש בארץ. מעבר ללהיטים החרושים שלהם ("אשם", "תראה זה אני"), מצאתי המון שירים מעולים ולא מוכרים באלבומים שלהם. לא חוסכים בריפים כבדים ומכבדים את ז'אנר הרוק. באמת הפתיעו אותי לטובה.
לסיכום - לא חסרים אומנים טובים בישראל. עצוב שז'אנר המזרחית הכ"כ רדוד, משעמם וחסר מקוריות כ"כ מצליח היום. (לא מדבר על המזרחית הישנה שעוד איכשהו הייתה סבילה.)
ובנימה טיפה עצבנית - FUCK MIZRAHIT!

:tanx:
אני אבדוק את אלו שפירסמת פה, נראה טוב.

Eli236

Eli236

משתמש חסום

•  חסומים
  • 308 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
15
רגיל
אני אישית אוהב לשמוע מוזיקה מזרחית. אני ממש לא מתחבר למוזיקה עברית. הטענה של הזמרי מוזיקה עברית זה שבמוזיקה מזרחית אין מילים באמת. ולדעתי גם במוזיקה ישראלית אין כל כך מילים.

אבל אם אתה אוהב מוזיקה עברית אזד בכל יום שישי כמעט כל היום יש שידור של מוזיקה ישראלית בClickFM אם אתה מכיר. שזה שידורים שזה רק שירים עבריים. כמו מה שרשמת.
אז אם אתה מחפש זמרים ודברים כאלה אתה יכול לנסות לשמוע שם כי הם גם הרבה פעמים ממליצים על אלבומים.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: בקשה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים