עבור אל תוכן

בזק חותכת את מחירי האינטרנט בקצבי ה-NGN עד 50%

• אנא התחבר בכדי להגיב
22 תגובות לנושא זה

SAHARXD

SAHARXD
  •  צוות לשעבר
  • 1210 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
10
רגיל
מבין מתחרותיה, בזק היא החברה היחידה המאפשרת מגוון של מהירויות גלישה בקצבים גבוהים

רן גוראון: "כפי שהתחייבנו לפני שנה, עם הבשלת טכנולוגיית ה-VDSL, עלות הגלישה בקצבי NGN יורדת משמעותית"

בזק ממשיכה לעודד את לקוחותיה להתחבר לרשת ה-NGN, ומכריזה היום על הורדת מחירים למהירויות גלישה בקצבים 15-30 מגה. למעשה, מבין מתחרותיה, בזק היא החברה היחידה בתחומה המאפשרת מגוון של מהירויות גלישה בקצבים גבוהים. מהיום המחיר לגלישה במהירות 15 מגה עומד על 111.90 שקל, זאת לעומת 139.90 שקל. המחיר לגלישה במהירות 20 מגה עומד על 149.90 שקל, זאת לעומת 260 שקל והמחיר ל–30 מגה עומד על 199.90 שקל, זאת לעומת 400 שקל שתומחר עד היום, כלומר המחיר נחתך בחצי. בסך הכל, בזק יוצרת מהלך הוזלה משמעותי ביותר המגיע עד 50% מהעלות הקודמת של מהירויות הגלישה. בנוסף, כל לקוחות בזק שישדרגו לקצבי ה–NGN יקבל גם רשת אלחוטית חדשה בתקן N המתקדם בחינם (במודל של חיוב זיכוי). התחברות למסלולים כרוכה בהתחייבות לשנה.

בשנה האחרונה יזמה בזק מספר רב של מהלכים המעודדים את שדרוג מהירויות הגלישה, אם באמצעות תמחור משתלם ואם באמצעות שיווק בלעדי של מחשבים ניידים מתקדמים במחירים נמוכים מהקיימים בשוק. כזכור, מיום השקת רשת ה- NGN עלות הגלישה במהירות 10 מגה בבזק תומחרה באופן זהה לעלות הגלישה במהירות 5 מגה, במטרה להפוך את הקצבים המהירים לסטנדרט בישראל, על מנת לאפשר לכולם לגלוש במהירויות גבוהות.

השיווק המסיבי לשדרוג מהירות הגלישה לקצבי NGN הצליח, ובחודשים האחרונים מרבית לקוחות בזק ששדרגו את מהירות הגלישה שלהם, עשו זאת למהירות 10 מגה, כאשר בזק תחצה בקרוב את רף 100,000 לקוחות במהירות 10 מגה. כלומר, קצב ההצטרפות למהירות 10 מגה הוא הגבוה ביותר בחודשים האחרונים ביחס לכל יתר מהירויות הגלישה, ללא יוצא מן הכלל.

רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק, "במהלך זה בזק מקדמת את קצבי ה- VDSL הגבוהים. כפי שהתחייבנו בזמן השקת רשת ה-  NGN ועם הבשלת טכנולוגיית ה- VDSL, מחירי מהירויות הגלישה בקצבים הגבוהים יורדים באופן משמעותי. אנו עדים לעלייה משמעותית ביותר בקצב הגלישה הממוצע של לקוחות בזק ואין לי ספק, כי עם הורדת המחירים, נראה קפיצה משמעותית יותר במספר המצטרפים למהירויות ה- NGN" עוד הוסיף גוראון כי, "עם התקדמות פריסת רשת ה- NGN והיותה נגישה ליותר ויותר לקוחות ועם הצורך המתגבר ברוחב פס, החלטנו להמשיך להוזיל את המחיר, על מנת להנגיש את מהירויות הגלישה הגבוהות לכולם. אני קורא לכל ספקיות האינטרנט ללכת בעקבותינו, ולהוזיל גם כן את מחירי הגלישה למהירויות הגלישה הגבוהות".

15 מגה -מחיר נוכחי 139.9 ש"ח מחיר חדש-111.9 ש"ח הוזלה של 20 %

20 מגה -מחיר נוכחי 260 ש"ח מחיר חדש-149.9 ש"ח הוזלה של 42.3 %

30 מגה -מחיר נוכחי 400 ש"ח מחיר חדש-199.9 ש"ח הוזלה של 50 %

נערך על-ידי SAHARXD, 20.07.2010 - 13:52 PM.

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
סהר תודה על המדע :thankyou2:

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
תודה רבה על המידע החשוב .
בשלב הזה כל אדם שרוצה להוריד תכנים לא צריך מהירות הורדה גבוהה . למה להוריד סרט של 4.5 גיגה בשעה אם אפשר להוריד אותו בלילה ב-5 שעות . במילים אחרות למה לשלם לחברת בזק \ הוט על תשתית סכום של 112 שח לחודש ועוד לשלם לספק עוד 100 שח על מהירות 15 מגה ולא לשלם לבזק \ הוט 35 שח על חיבור 2.5 מגה ולספק עוד 35 שח על חיבור 2.5 מגה או במילים אחרות למה לא לשם 70% פחות ולהוריד את אותם התכנים בדיוק ?
כשמהירות ההעלה תעלה מעל 1 מגה , אני מזמין את בזק להרים אליי את הטלפון ונראה מה יש להם להציע ואיך הם שוקלים לבוא לקראת הדרישות שלי בכדי שאני אסכים לשלם יותר מ-70 שח לחודש עבור תשתית וספק .

HNC_S

HNC_S
  •  צוות לשעבר
  • 1194 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
35
בינוני
תודה על המידע

Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר
  • 1791 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
63
טוב
תודה רבה על המידע ! אני חושב שזה עדיין מכירים מוגזמים ! לאומת המחירים בחו''ל

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
0
רגיל
אני משלם על 8 מגה בערך כמו שהם מציעים על 15 מגה עכשיוS:
פאקינג שיטS:
אין לי כח להתעסק איתם כבר יצאו לי הכוחות..

נערך על-ידי DevilAngle, 20.07.2010 - 15:53 PM.

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל

צפה בהודעהDel Dude, ב-20.07.2010 - 14:11 PM, אמר:

תודה רבה על המידע החשוב .
בשלב הזה כל אדם שרוצה להוריד תכנים לא צריך מהירות הורדה גבוהה . למה להוריד סרט של 4.5 גיגה בשעה אם אפשר להוריד אותו בלילה ב-5 שעות . במילים אחרות למה לשלם לחברת בזק \ הוט על תשתית סכום של 112 שח לחודש ועוד לשלם לספק עוד 100 שח על מהירות 15 מגה ולא לשלם לבזק \ הוט 35 שח על חיבור 2.5 מגה ולספק עוד 35 שח על חיבור 2.5 מגה או במילים אחרות למה לא לשם 70% פחות ולהוריד את אותם התכנים בדיוק ?
כשמהירות ההעלה תעלה מעל 1 מגה , אני מזמין את בזק להרים אליי את הטלפון ונראה מה יש להם להציע ואיך הם שוקלים לבוא לקראת הדרישות שלי בכדי שאני אסכים לשלם יותר מ-70 שח לחודש עבור תשתית וספק .

אילן, אני חולק עליך!
אם מגיע אלי חבר ואומר לי למשל, "יצא אחלה סרט בא נראה אותו", עם 10M אני פשוט מוריד אותו ישר, מחכה חצי שעה ורואים אותו.
אתה משווה בין המצב הזה לבין העובדה שאני צריך לומר לו "חבל שלא אמרת לי אתמול.. הייתי מוריד, בא נראה רק מה שיש לי או נחכה למחר".

אין מה להשוות, 10M תענוג.

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
בשביל זה אתה צריך שיהיה לך "תקציב חברים" על סך 150 שח לחודש .
באמת , כמה פעמים נתקלת במצב כזה שהיית צריך להוריד סרט מעכשיו לעכשיו ?
הרי ברור שאתה מוריד הרבה יותר ממה שהזמן מאפשר לך לצפות אז תמיד יהיה לך במחשב \ סטרימר באפר מצויין שיאפשר לך גם לא לשלם 150 שח תוספת וגם לא לפספס צפיה משותפת עם חברים שבאים במפתיע לביקור .

צפה בהודעהvista, ב-20.07.2010 - 23:06 PM, אמר:

אילן, אני חולק עליך!
אם מגיע אלי חבר ואומר לי למשל, "יצא אחלה סרט בא נראה אותו", עם 10M אני פשוט מוריד אותו ישר, מחכה חצי שעה ורואים אותו.
אתה משווה בין המצב הזה לבין העובדה שאני צריך לומר לו "חבל שלא אמרת לי אתמול.. הייתי מוריד, בא נראה רק מה שיש לי או נחכה למחר".

אין מה להשוות, 10M תענוג.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5519 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
פשש איזה יופי.
אני נראה לי בקרוב אשדרג ל 5 או 8 מגה ביט. אך לא יותר מזה.
למרות שיש מצב שתשתית ה NGN קרובה לאיזור שלי, אמנם אני בת"א, אך אני מכיר גם מישהו שגר 10 דק' נסיעה ממני וכבר יש לו,
אז אולי אני פשוט אלך על ה 10Mbit, כמובן תלוי במחירים.

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
28
רגיל

צפה בהודעהDel Dude, ב-21.07.2010 - 00:49 AM, אמר:

בשביל זה אתה צריך שיהיה לך "תקציב חברים" על סך 150 שח לחודש .
באמת , כמה פעמים נתקלת במצב כזה שהיית צריך להוריד סרט מעכשיו לעכשיו ?
הרי ברור שאתה מוריד הרבה יותר ממה שהזמן מאפשר לך לצפות אז תמיד יהיה לך במחשב \ סטרימר באפר מצויין שיאפשר לך גם לא לשלם 150 שח תוספת וגם לא לפספס צפיה משותפת עם חברים שבאים במפתיע לביקור .

דווקא זה חוסך לי המון, אני פשוט כמעט ולא מוריד יותר.

כשצריך מורידים ישר.

וככה סוף סוף יש לי מקום בהרדיסקים :p

בנוסף המחיר הסטנדרטי לספק + תשתית הוא נגיד 100 שקל בערך ואני משלם על 10M משהו כמו 150 ככה שזה רק הוספה של 50 ש"ח.

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
המחיר הסטנדרטי לחיבור אינטרנט ADSL במהירות 1.5-2 מגה זה לא יותר מ-60 שח תשתית + ספק . עבור 10 מגה אתה משלם היום 90 שח לספק ו-90 שח לתשתית שזה ביחד 180 שח תשתית+ספק .
אני לא אומר שלא כיף לגלוש עם ADSL 10 מגה . זה כיף ועוד איך כיף אבל לא כשההפרש בין חיבור 2.5 ל-10 מגה זה פי 3 מחיר .

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
28
רגיל

צפה בהודעהDel Dude, ב-21.07.2010 - 07:55 AM, אמר:

המחיר הסטנדרטי לחיבור אינטרנט ADSL במהירות 1.5-2 מגה זה לא יותר מ-60 שח תשתית + ספק . עבור 10 מגה אתה משלם היום 90 שח לספק ו-90 שח לתשתית שזה ביחד 180 שח תשתית+ספק .
אני לא אומר שלא כיף לגלוש עם ADSL 10 מגה . זה כיף ועוד איך כיף אבל לא כשההפרש בין חיבור 2.5 ל-10 מגה זה פי 3 מחיר .

אני משלם 150 ושווה לי להוסיף 90 שקל על הנוחות הנ"ל.
במיוחד בהתחשב בעובדה שעם 1.5 אתה די מוגבל היום (סטרימינג, הורדות קבצים מעכשיו לעכשיו, וכו').
נ.ב. עם 2-4 מחשבים בבית, 1.5 כבר נהיה בלתי נסבל.

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
זו באמת נקודה חשובה - מספר המחשבים בבית . אם יש לך יותר ממחשב אחד בעובד במקביל אז אין ספק שזה הופך את מהירות הגבוהה של ADSL לדבר חובה ולא סתם פינוק .

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
28
רגיל

צפה בהודעהDel Dude, ב-21.07.2010 - 09:35 AM, אמר:

זו באמת נקודה חשובה - מספר המחשבים בבית . אם יש לך יותר ממחשב אחד בעובד במקביל אז אין ספק שזה הופך את מהירות הגבוהה של ADSL לדבר חובה ולא סתם פינוק .

אצלי יש 4 ;)

.MM.

.MM.

לעזרה תמיד כאן !

•  VIP
  • 1349 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
12
רגיל
עדיין יקר מאוד !! ולא נגיש בכל הארץ.

yeyelol

yeyelol
  •  חברים רשומים
  • 189 הודעות
3
רגיל
תודה על הידיעה ראיתי כבר בthe marker :)
אני מת שבזק כבר יפרסו את הNGN באיזור שלי, עכשיו אני מוגבל רק ל2.5 מגה.

SAHARXD

SAHARXD
  •  צוות לשעבר
  • 1210 הודעות
10
רגיל

צפה בהודעהyeyelol, ב-21.07.2010 - 19:37 PM, אמר:

תודה על הידיעה ראיתי כבר בthe marker :)
אני מת שבזק כבר יפרסו את הNGN באיזור שלי, עכשיו אני מוגבל רק ל2.5 מגה.

גם אני :S
ובפרסום שלהם ב 2009 רשום את העיר שלי,אבל אין .
מוזרר אבל נחכה...

yeyelol

yeyelol
  •  חברים רשומים
  • 189 הודעות
3
רגיל
אפשר לבדוק פה אם יש לך בעיר NGN
http://www.bezeq.co....es/ngn_map.aspx
אצלי כתוב שהחלה הפריסה בעיר שלי, אבל לצערי עדיין לא הגיע לאיזור שלי.

SAHARXD

SAHARXD
  •  צוות לשעבר
  • 1210 הודעות
10
רגיל

צפה בהודעהyeyelol, ב-21.07.2010 - 20:00 PM, אמר:

אפשר לבדוק פה אם יש לך בעיר NGN
http://www.bezeq.co....es/ngn_map.aspx
אצלי כתוב שהחלה הפריסה בעיר שלי, אבל לצערי עדיין לא הגיע לאיזור שלי.

גם אצלי אותו הדבר!
ואחי אל תתכנן על זה כי יש זמן עד שזה יהיה בערים שלנו :S

Oruchimaru

Oruchimaru
  •  חסומים
  • 173 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
4
רגיל
תודה רבה על המידע זה מאוד משתלם מזל שאני בבזק כי אין לי כח לעבור עכשיו...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים