עבור אל תוכן

בדיחות שוות

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

1.אסיר אחד שנמלט מהכלא, פרץ לבית ומצא זוג צעיר שוכבים במיטה.
הוא הוציא את הבחורמהמיטה, קשר אותו לכסא ואת האישה קשר למיטה.
אחרי זה הוא התכופף לכיווןהאישה, נישק אותה בצוואר, קם והלך לחדר האמבטיה.
בזמן שהאסיר היה באמבטיה, אמר הבעל לאישה, "תראי את הבגדים שלו - הוא אסיר נמלט. אם הוא ירצה סקס אל תתנגדי. הוא בטח לא ראה אישה הרבה שנים. אם תתנגדי לו הוא יכול להרוג אותנו. תהיי חזקהיקירתי, אני אוהב אותך!"
אשתו ענתה לו, "הוא בטח לא ראה אישה הרבה שנים. אבלהוא לא נישק אותי בצוואר. הוא לחש לי באוזן שאתה נורא מדליק ושאל אם יש לנו וזליןבמקלחת. תהיה חזק יקירי אני אוהבתאותך.."XD

2.איכר זקן באירלנד ביקש לחפור את אדמת הגן שלו ולשתול בה תפוחי אדמה, אך העבודה הייתה לו קשה מדי.
בנו היחיד, שיכול היה לעזור לו, ישב בכלא עלשוד בנק.
הזקן ישב וכתב לבנו מכתב בו סיפר לו על צרותיו.
לא עברזמן רב והוא קיבל תשובה מהבן: "בשם אלוהים, אבא, אל תחפור בגינה. זה איפה שקברתי אתהכסף"!!
בשעה ארבע לפנות בוקר הופיעו שנים עשר שוטרים, הפכו את הגינה על פיהולא מצאו את הכסף.
הזקן המבולבל כתב לבנו מכתב נוסף, סיפר לו מה שקרה ושאלאותו מה לעשות עכשיו.
"שתול את תפוחי האדמה שלך, אבא", ענה לו הבן. "זה מהשיכולתי לעשות מאיפה שאני נמצא".

3."אבא" שואלת הבת הקטנה "מה זה מין?"
האבא הצעיר מופתע. היא רק בכיתה א' וזה נראהלו קצת מוקדםלהתחיל בחינוך מיני, אבל הוא לא מתחמק ומספר לה על הדבוריםוהפרחים ואח"כ על הזרע והביצית.
הוא חושב לעצמו "למה אני הולך סחור סחור? אם היא רוצה לדעת על מין עדיף שאסביר לה בדיוק , אחרי הכל היא ילדה אינטלגנטיתוהמיסתורין רק יגבירו את הסקרנות", ואז הוא מתחיל להסביר לה על איברי המין, עלאוננות, מין קבוצתי, מין אוראלי, מין אנאלי, זנות, סרטי מין ועל ויברטורים.
פתאום הוא תופס שאולי הוא מגזים קצת ושואל את הילדה: "רגע, למה בעצם את שואלתעל מין? "
"כי המורה אמרה שמחר היא תלמד אותנו על ארבעת המינים" אומרת הילדה . :]]

4 .זקן שוכב על בבית חולים עם כל ה"צנורות" מחוברים אליו וגוסס. משפחתו מזמינה אתהכומרלעמוד לידו. לאחר כמה דקות עושה הזקן סימנים שהוא רוצה ניר ועפרון מידמביאים לו אתמבוקשו ובשארית כוחותיו הוא מצליח לשרבט כמה מילים על הניר ומוציאאת נשמתו. הכומרלוקח את הניר ובגלל הסיטואציה מכניס את דף הניר לכיס מעילו.למחרת בהלוויתו של האיש לובש הכומר את אותו המעיל ומבחין בדף שנמצא בכיסו. הואמוציא את הדף ומכריז:" אתמולממש לפני שנפטר כתב יקירכם כמה מילים על דף נירואני אשמח לקרוא את דברו האחרון"
הכומר לוקח את הדף ומקריא: " אל תדרוך על צינור החמצן חתיכת אידיוט..."

5.איש שמן אחד הלך לבית זונות ואמר לסרסור: "אני רוצה לרדת 20 קילו". אמר לו הסרסור: "תעלה לקומה הראשונה". עלה השמן לקומה הראשונה וראה זונה, הזונה אומרת לו "אם אתה תופסאותי אתה מזיין אותי". הם רצים רצים עד שהוא תפס אותה וזיין אותה. למחרת בא השמןלסרסור ואמר לו: אני רוצה לרדת עוד 20 קילו. אמר לו הסרסור "תעלה לקומה השניה". עולההאיש השמן לקומה השניה ורואה זונה, הזונה אומרת לו "אם אתה תופס אותי אתה מזיין אותי".הם רצים רצים תפס אותה, זיין אותה ויצא מבסוט. למחרת בא השמן לסרסור ואמר לו: "אנירוצה להוריד 30 קילו אחרונים" אמר לו הסרסור "תעלה לקומה השלישית" עולה השמן לקומה השלישית ורואה כושי ענק. הכושי אומר לו "אם אני תופס אותך אני מזיין אותך!"...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים