עבור אל תוכן

ההורדה הסתיימה: מכה לחגיגת ההורדות הפיראטיות ברשת

• אנא התחבר בכדי להגיב
44 תגובות לנושא זה

YARPI

YARPI
  •  חברים רשומים
  • 274 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
11
רגיל
ארגון זיר"ה, שנלחם בהורדות הפיראטיות בארץ, הצליח לשתק כמעט לגמרי את הזירה המקומית. בעלי האתרים טוענים שהחוק שמטיל עליהם את האחריות לפיראטיות אינו הגיוני. ורק על דבר אחד מסכימים כולם: שהחלופות החוקיות לצריכת תכנים בארץ הן יקרות ובלתי מספקות

לכתבה המלאה:
http://www.calcalist...3598907,00.html

מישהו יודע איפה עומדים הטראקרים הישראלים בכל הסיפור הזה? מישהו דיבר איתם או משהו כזה??

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
הארגון הזה רק יכול לחלום שייפסקו ההורדות הפיראטיות. זה לא יקרה.

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
הוא לא שיתק שום דבר. כל מי שהוא מוריד עובר לפעול בדרך אחרת. כמו שTVNETIL התחילו להעלות דרך הטראקרים..
זירה לא יכול לעשות שום דבר משמעותי שישתק את הכל.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
חחח רציתי לפתוח אשכול על זה חח
כל הכתבה צחקתי מהשטויות שרשום שם חח
זירה זה פשוט מכונה של כסף.. לא עושה שום דבר מעבר לזה.

נערך על-ידי Magno, 28.03.2013 - 15:08 PM.

Taipan

Taipan
  •  חברים רשומים
  • 106 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
4
רגיל
שתי ההצהרות הקיצוניות לא נכונות :זיר"ה לא שיתק, אבל כן פגע מאוד בסצינת ההורדות הישראלית,
ולפני שאנשים מתלהמים אני מציע שיבדקו את כמות השחרורים של תוכן ישראלי, והדגש הוא על ישראלי, לא לועזי מתורגם,
שיש כעת, מול כמות השחרורים שהגיעה מ-TVNETIL.
בתור גולש ותיק ב-TVNETIL, שאחרי שהורידו אותו טרח להירשם לארבעה טראקרים ישראלים, עדיין לא מצאתי רבים מהתכנים שהייתי מוצא שם.

עריכה: אגב...ואם תחשבו על אנשים מהשורה, שעד לא מזמן היו נכנסים ל-TVNETIL ומוצאים לינקים להורדה,
ופתאום זה נעלם להם והם לא מכירים טורנטים או את סצינת ההורדות בישראל, בטוח שרבים מהם ויתרו על העניין.
אף אני שגולש ברשת מ-1997, הייתי צריך להשקיע מאמצים לא מבוטלים כדי להירשם לאתרים, להשתתף בפורומים ולפרסם הודעות,
להשיג הזמנות, לתת הוכחות של רטיו נכבד באתרים בחו"ל....כל אלה לא טריביאליים שלא לומר בלתי אפשריים להשגה בזמן קצר למשתמש אינטרנט ממוצע.
בגלל זה לדעתי רבים ויתרו או הקטינו מאוד את ההורדות שלהם בגלל חוסר בתכנים להורדה ישירה.

נערך על-ידי Taipan, 28.03.2013 - 15:18 PM.

YARPI

YARPI
  •  חברים רשומים
  • 274 הודעות
11
רגיל

צפה בהודעהTaipan, ב-28.03.2013 - 15:11 PM, אמר:

שתי ההצהרות הקיצוניות לא נכונות :זיר"ה לא שיתק, אבל כן פגע מאוד בסצינת ההורדות הישראלית,
ולפני שאנשים מתלהמים אני מציע שיבדקו את כמות השחרורים של תוכן ישראלי, והדגש הוא על ישראלי, לא לועזי מתורגם,
שיש כעת, מול כמות השחרורים שהגיעה מ-TVNETIL.
בתור גולש ותיק ב-TVNETIL, שאחרי שהורידו אותו טרח להירשם לארבעה טראקרים ישראלים, עדיין לא מצאתי רבים מהתכנים שהייתי מוצא שם.
לגבי תוכן ישראלי, מה שמוזר הוא שרוב הזכיניות (רשת, קשת וכו') נותנות לראות את הפרקים באתרים שלהם... כל הפרקים המלאים של כל מה שהולך בערוץ 10 נמצא באתר שלהם בחינם. כנ"ל לגבי mako ורשת. אם הם נותנים את זה חינם מה אכפת להם שיורידו...?

Taipan

Taipan
  •  חברים רשומים
  • 106 הודעות
4
רגיל

צפה בהודעהYARPI, ב-28.03.2013 - 15:15 PM, אמר:

לגבי תוכן ישראלי, מה שמוזר הוא שרוב הזכיניות (רשת, קשת וכו') נותנות לראות את הפרקים באתרים שלהם... כל הפרקים המלאים של כל מה שהולך בערוץ 10 נמצא באתר שלהם בחינם. כנ"ל לגבי mako ורשת. אם הם נותנים את זה חינם מה אכפת להם שיורידו...?

שם יש את הפרסומות המאוסות כל מספר דקות. בתוכן להורדה ברשת אין פרסומות.

YARPI

YARPI
  •  חברים רשומים
  • 274 הודעות
11
רגיל

צפה בהודעהTaipan, ב-28.03.2013 - 15:20 PM, אמר:

שם יש את הפרסומות המאוסות כל מספר דקות. בתוכן להורדה ברשת אין פרסומות.
אם אני לא טועה פרסומות מעצבנות יש רק בynet על התכנים של הוט. במאקו, רשת וערוץ 10 אין פרסומות. אולי פרסומת אחת בהתחלה. רשת גם הגדילו לעשות וכל התכנים שלהם נמצאים גם ביוטיוב...

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
    • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה
הם לא שיתקו שום דבר, סתם שטויות, בסוף כולם עוקפים אותם....

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהYARPI, ב-28.03.2013 - 15:24 PM, אמר:

אם אני לא טועה פרסומות מעצבנות יש רק בynet על התכנים של הוט. במאקו, רשת וערוץ 10 אין פרסומות. אולי פרסומת אחת בהתחלה. רשת גם הגדילו לעשות וכל התכנים שלהם נמצאים גם ביוטיוב...
הכוונה לא לפרסומות בפרק, אלא בפרסומות של האתר, בצדדים.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
46
בינוני

צפה בהודעהamircz, ב-28.03.2013 - 15:27 PM, אמר:

בימנו פרסמות זה לא הצרה חח
יש Adblock בימנו.

adius

adius
  •  חברים רשומים
  • 123 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
3
רגיל
אני מסכים שהם הקשו קצת על תוכן ההורדות הישראלי אבל הם בהחלט לא יכולים להגיד שהם שיתקו אותו.
אי אפשר לשתק אותו.

Taipan

Taipan
  •  חברים רשומים
  • 106 הודעות
4
רגיל

צפה בהודעהamircz, ב-28.03.2013 - 15:27 PM, אמר:

דווקא התכוונתי לאלה שבפרקים. בכל אופן לפחות לי אישית הרבה יותר נוח שהתוכן נמצא על המחשב,
מה גם שאני בד"כ ממשיך לשמור אותו גם אחרי הצפייה.

royechip

royechip

משתמש חסום

•  חסומים
  • 259 הודעות
    • מונה תודות: 33 תודות
14
רגיל
סתם כתבה מפגרת אפילו הכותב לא האמין למילים שהוא רושם
ולדעתי כדי שהאתר לא יסגר לא לעלות תכנים ישראלים אני לא מוריד גם ככה תכנים ישראלים שירים יש ביוטוב ואפשר להוריד משם

esman

esman
  •  חברים בכירים
  • 210 הודעות
    • מונה תודות: 13 תודות
8
רגיל
אני עם

Taipan

אין פה שאלה... זאת עובדה שהרבה פחות אנשים מורידים היום תכנים ישראליים, וברשת - מופצים הרבה פחות תכנים כאלה
לגולש הממוצע נוח יותר להוריד הורדה ישירה מאשר להוריד מטראקר, שלא נדבר על לקבל הזמנה לאחד כזה - כשהוא לא יודע מה זה טורנט בכלל

נסו להזכר מה היה פה לפני שזיר"ה נכנסו... לאלה שקצת מבינים, אליס היו פשוט בדיחה, הם לא הצליחו לעשות כמעט כלום
זיר"ה הרבה יותר רציניים, והרבה יותר מצליחים

זה שאתם עדיין מורידים תכנים לא אומר כלום... אתם סתם מתווכחים עם עובדות

נערך על-ידי esman, 28.03.2013 - 16:05 PM.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
46
בינוני

צפה בהודעהesman, ב-28.03.2013 - 16:04 PM, אמר:

אני עם

Taipan

אין פה שאלה... זאת עובדה שהרבה פחות אנשים מורידים היום תכנים ישראליים, וברשת - מופצים הרבה פחות תכנים כאלה
לגולש הממוצע נוח יותר להוריד הורדה ישירה מאשר להוריד מטראקר, שלא נדבר על לקבל הזמנה לאחד כזה - כשהוא לא יודע מה זה טורנט בכלל

נסו להזכר מה היה פה לפני שזיר"ה נכנסו... לאלה שקצת מבינים, אליס היו פשוט בדיחה, הם לא הצליחו לעשות כמעט כלום

זאת עובדה שהם סוגרים אתרים.. אבל עובדה שנפתחים כל הזמן חדשים..
ואני מכיר הרבה גולשים ממוצעים שהסתמכו על TVNETIL וכיום מורידים מכל אתר הרשת  את התכנים שהיו בTVNETIL
אני לא רואה מי יודע מה פגיעה, הצורכים הם אותם צורכים פשוט אלה שמספקים להם את התכנים יותר מפוזרים ברשת..

Taipan

Taipan
  •  חברים רשומים
  • 106 הודעות
4
רגיל

צפה בהודעהMagno, ב-28.03.2013 - 16:08 PM, אמר:

זאת עובדה שהם סוגרים אתרים.. אבל עובדה שנפתחים כל הזמן חדשים..
ואני מכיר הרבה גולשים ממוצעים שהסתמכו על TVNETIL וכיום מורידים מכל אתר הרשת  את התכנים שהיו בTVNETIL
אני לא רואה מי יודע מה פגיעה, הצורכים הם אותם צורכים פשוט אלה שמספקים להם את התכנים יותר מפוזרים ברשת..
נראה לי שצוות המקליטים של TVNETIL ברובו פרש או הקטין מאוד את התפוקה שלו.
אם היו ממשיכים היינו רואים את התפוקה שלהם ברשת, וזה לא משנה אם זה היה בטראקרים או באתרי הורדות אחרים.

CompileR

CompileR
  •  חברים בכירים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 27 תודות
26
רגיל

צפה בהודעהTaipan, ב-28.03.2013 - 16:28 PM, אמר:

נראה לי שצוות המקליטים של TVNETIL ברובו פרש או הקטין מאוד את התפוקה שלו.
אם היו ממשיכים היינו רואים את התפוקה שלהם ברשת, וזה לא משנה אם זה היה בטראקרים או באתרי הורדות אחרים.
ולי נראה שפשוט אין רווח בטורנטים ולכן לא שווה להעלות לשם.
ברגע שתהיה זירה (לא זיר"ה) חדשה שמקליטים יכולים להעלות אליה ולהרוויח כסף - כי ככה זה ישראלים, אף אחד לא יקליט בשביל להפיץ לכולם, אז יתחילו להקליט שוב.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה

צפה בהודעהesman, ב-28.03.2013 - 16:04 PM, אמר:

אני עם

Taipan

אליס הצליחו לסגור את WAREZFAW ואת ליונטוורק שהיו פי כמה וכמה גדולים יותר מהירים יותר והיה ניתן למצוא בהם הכל ( יחסית לאותם שנים ) , המכה כואבת היחידה שזירה  הצליחו להנחית זה לסגור את TVNETIL ו WNET  וזה הכל .

הכותב בהחלט לא מבין כלום מהחיים שלו !

1 ניסגר ויקומו 3 , ולגביי הטראקרים זה עדיין ממש לא ברור כי בנתיים הם מתמקדים באתרים הפתוחים הנגישים לכולם!

esman

esman
  •  חברים בכירים
  • 210 הודעות
    • מונה תודות: 13 תודות
8
רגיל
יודעים מה..? בוא נראה לך את זה בדרך אחרת

תנו לי שמות של ארבעת המקורות הישראליים להורדה הכי מצליחים היום

נערך על-ידי esman, 28.03.2013 - 16:42 PM.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מאמר

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים