עבור אל תוכן

{ ענן אטלס } Cloud Atlas 2012 BluRay 720p - 1080p DTS x264 CHD • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 jjbiggs

jjbiggs
 •  VIP
 • 3380 הודעות
  • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

תמונה שפורסמה


תקציר

ענן אטלסאנגלית: Cloud Atlas) הוא סרט עצמאי מסוגת מדע בדיוני-פנטזיה-הרפתקה שנכתב ובוים בידי לנה ואנדי ואשובסקי וטום טיקוור. הסרט הוא אדפטציה קולנועית לספרו של הסופר הבריטי דייוויד מיטשל, ועלותו (100 מיליון דולר) היא מהיקרות ביותר לסרט עצמאי. בסרט מככבים טום הנקס, האלי ברי, ג'ים ברודבנט, הוגו ויבינג, סוזן סרנדון ויו גרנט, אשר מחליפים זהויות לכל אורכו של הסרט.

עלילת הספר עליו מבוסס הסרט מציגה שישה סיפורים המתארים את סיפורה של האנושות על פני שלוש תקופות זמן שונות, מדרום פסיפיק הרחוקה של המאה ה-19 ועד לעתיד דיסטופי. כל סיפור נקרא בידי הדמות הראשית שבסיפור לאחריו, ברטרוספקטיבה לאחור. כל הסיפורים מלבד לאחרון נקטעים בנקודה מסוימת, וכאשר הסיפור השישי מסתיים במרכזו של הספר, העלילה "חוזרת בזמן" וסוגרת קצוות עלילה פתוחים בכל סיפור, אך נסוגה לתקופות היסטוריות קדומות יותר.
ששת הסיפורים הם:
 • האוקיינוס הפסיפי, 1849. אדם יואינג, עו"ד אמריקאי מסאן פרנסיסקו בתקופת הבהלה לזהב, מגיע לאיי צ'תם כדי לערוך הסכם עסקי עם הכומר גיילס הורוקס בעבור חתנו, האסקל מור. הוא עד להצלפתו בשוט של עבד בשם אוטואה, שתופס מחסה בספינתו של יואינג ומשכנע אותו להסתירו ולהצטרף לצוות הספינה כאדם חופשי. בינתיים, ד"ר הנרי גוס מרעיל לאיטו את יואינג, בתואנה כי הדבר הוא השפעה של עלוקה טפילה. הוא מתכנן לגנוב את נכסיו של יואינג. כאשר גוס מנסה להזריק מנה קטלנית, אוטואה מציל את יואינג. עם שובם לאמריקה, יואינג ואשתו טילדה מנתקים קשרים עם אביה, התומך בעבדות.
 • קיימברידג', אנגליה ואדינבורו, סקוטלנד, 1936. מוזיקאי צעיר וביסקסואל בשם רוברט פרובישר מוצא עבודה כמזכירו של מלחין מפורסם בשם ויויאן איירס. הזמן אותו הוא מעביר עם מעבידו מספק לו את ההשראה להלחין את יצירת האמנות שלו, "שישיית ענן אטלס". איירס מבקש לקבל קרדיט על היצירה, ומאיים לחשוף את עברו השערורייתי של פרובישר אם לא יסכים. איירס נורה בידי פרובישר בעקבות העימות ביניהם, ופרובישר נמלט לבית מלון. שם, הוא משלים את יצירת האמנות שלו ויורה בעצמו למוות דקות לפני שמאהבו רופוס סיקסמית' מגיע להצילו.
 • סאן פרנסיסקו, קליפורניה, 1973. לואיזה ריי היא עיתונאית שנפגשת במקריות בסיקסמית' המזדקן, כעת פיזיקאי לחקר הגרעין. סיקסמית' מוסר לריי מידע לתאוריית קשר בנושא הכור הגרעיני החדש, אך הוא נורה למוות בידי המתנקש ביל סמוק לפני שיוכל למסור לה את המידע הנחוץ. אייזק הייז - עובד נוסף במפעל שמוצא כי ריי מוכרת לו - מוסר לה גם את המידע, אך הוא נהרג בידי סמוק, שמסיט את מכוניתה של ריי מהגשר. בעזרתו של ראש האבטחה של המפעל, ג'ו נפייר, היא חומקת מנסיון התנקשות נוסף בחייה שמוביל למותו של סמוק, וחושפת את המזימה להשתמש בתאונה גרעינית לתועלתן של חברות הנפט.
 • הממלכה המאוחדת, 2012. מוציא לאור בן 65 בשם טימותי קבנדיש מוצא את עצמו באמצעו של עימות עם דרמוט הוגינס, סופר גנגסטר שאת ספרו הוציא לאור. הוגינס רוצח במו ידיו מבקר אמנות שקטל את ספרו ונשלח לכלא. כאשר שותפיו של הסופר מאיימים על חייו של קבנדיש כדי לקבל את רווחיו, קבנדיש פונה לעזרת אחיו דנהולם. האח מהתל בו להתחבא במעון סיעודי, היכן שהוא מוחזק בניגוד לרצונו ומטופל ביד קשה בידי האחות הרודנית נואקס. קבנדיש וכמה ודיירי המעון מתכננים את בריחתם.
 • ניו-סיאול, קוריאה, 2144. שיבוט מהונדס גנטית בשם סונמי-451 משמש כמלצרית במסעדה למזון מהיר, והיא מרואיינת לפני הוצאתה להורג. היא נזכרת כיצד היא שוחררה מחיים שלמים של ציות עיוור בידי היי-ג'ו צ'אנג, חבר המחתרת המקומית, וחבריו לתנועה. הם מגלים לה כי שיבוטים כמוה ממוחזרים למזון עבור שיבוטים עתידיים, והודפים מתקפה אלימה בעוד היא נושאת נאום טלוויזיוני בטרם היא נלכדת.
 • איי הוואי, 2321. בעתיד פוסט-אפוקליפטי, כ-106 חורפים לאחר "הנפילה", המתוארכת כשנת 2321. איש שבט בשם זאכרי חי חיים פרימיטיביים לאחר שמרבית האנושות מתה משואה גרעינית. הוא סובל מסיוטים שמגיעים בדמותו של "ג'ורג'י הזקן", השתקפות השטן בעיני אנשיו לשבט. לאחר שגיסו של זאכרי נהרג בידיו של צי'ף שבט הקונה הקניבלי, ג'ורג'י מופיע בפני זאכרי ומפעיל עליו מניפולציות להיכנע לפחדיו. זאכרי זוכה לביקורה של מארונים, חברת אחרוני ציוויליזציה מתקדמת-טכנולוגית בשם פרסיאנטים (רואי הנולד). בתמורה להצלתה של אחייניתו מהכשה רעילה, זאכרי מסכים להנחות את מארונים לעבר הרים בהם נמצא "ענן אטלס", תחנת תשדורת שבעזרתה היא תוכל לשלוח מסר לאנשים שעזבו את כדור הארץ ועברו לחיות בכוכבי לכת אחרים. לאחר שובם, זאכרי מגלה כי אנשי שבטו נטבחו בידי שבט הקונה. הוא הורג את צ'יף השבט, והוא ואחייניתו נרדפים בידי חברי השבט הקניבלי לתוך יער, שם הם מותקפים. מארונים נחלצת לעזרתם ברגע גורלי, והם הורגים את חברי השבט הנותרים. זאכרי ואחייניתו מצטרפים למארונים ואנשיה במסעם לעולם חדש.
תקופת זמן שביעית מוצגת במבואו ואחריתו של הסרט, והיא מתרחשת מספר עשורים לאחר העתיד הפוסט-אפוקליפטי. בתקופה זו, זאכרי המזדקן מעביר מונולוג במיקום שאינו ידוע בתחילה. באפילוג מתגלה כי זאכרי מספר את הסיפור לנכדיו הרבים, בעוד שני ירחים וכדור הארץ מאירים בשמי הלילה כנקודה כחולה חיוורת. מארונים יוצאת מתוך ביתם והם מתחבקים.

טריילר

media]https://www.youtube....?v=pQFAPeaJOf8]
[/media]
קטעים מהסרט

media]https://www.youtube....?v=80lEy-iYGTY]
https://www.youtube....h?v=lxumQYpBzr0
https://www.youtube....h?v=3AxTQ9D5S3Y
https://www.youtube....h?v=0Y617Kdd8ys
[/media]
פרטים נוספים


שם במקור: Cloud Atlas


בימוי:

לנה ואנדי ואשובסקי
טום טיקוור


הפקה:  

   לנה ואנדי ואשובסקי
טום טיקוור
טום ארנדט
גרנט היל


תסריט:  

לנה ואנדי ואשובסקי
טום טיקוור


שחקנים ראשיים:

טום הנקס

האלי ברי
ג'ים ברודבנט
הוגו ויבינג
סוזן סרנדון
יו גרנט


מוזיקה:

ריינולד הייל
ג'וני קלימיק
טום סיקוור


חברת הפצה:

האחים וורנר


הקרנת בכורה:

8 בספטמבר 2012
(פסטיבל הסרטים בטורונטו)

26 באוקטובר 2012
(Flag of the United States.svg ארצות הברית)


משך הקרנה: 164 דקות


שפת הסרט: אנגלית


תקציב: 100 מיליון דולר


הכנסות: 118,383,945 דולר[1]

איכות תמונה


720P

תמונה שפורסמה

תמונה שפורסמה

תמונה שפורסמה


1080P
תמונה שפורסמהתמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
קישור לתמונות:
http://srv1.jpg.co.i...48d1afa89c5.png

http://srv2.jpg.co.i...48d1afaef80.png

http://srv1.jpg.co.i...48d1afb6014.png

http://srv1.jpg.co.i...48d1b063922.png

http://srv2.jpg.co.i...48d1b06d016.png

http://srv1.jpg.co.i...48d1b0a2563.png
הורדה

thepiratebay.se/torrent/8274817/Cloud.Atlas.2012.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD


thepiratebay.se/torrent/8267087/Cloud.Atlas.2012.BluRay.720p.DTS.x264-CHD


נערך על-ידי jjbiggs, 19.03.2013 - 23:20 PM.


#2
 evyatarse

evyatarse
 •  חברים רשומים
 • 23 הודעות
  • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
נראה אחלה סרט, תודה

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: טורנט להורדה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים