עבור אל תוכן

מכתב לתמיכה טכנית לתוכנה נישואין

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

lini

lini
  •  צוות לשעבר
  • 1249 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
19
רגיל
אל: שירותי התמיכה   מאת: מנוי נשוי   הנדון: בקשה לתמיכה טכנית עם התוכנה "נישואין"

לפני כשנה שדרגתי מגרסה Girlfriend 7 לגרסה Wife 1 . שמתי-לב כי התוכנה החלה להריץ תוכנת מישנה בשם Children 1 , אשר גוזלת זמן ומשאבים רבים. בנוסף, הדבר יוצר עומס רב על הכונן הקשיח.

בחוברת ההוראות של התוכנה לא תוארה התופעה, מה עוד שתוכנת Wife 1 מתקינה עצמה באופן עצמאי כ- Resident בתוכנות אחרות, מנטרת אותן בעת האתחול שלהן ומנסה להשתלט על כל מערכת ההפעלה.

ע

כך למשל, תוכנות ותיקות כגון Pickup-Bars 2.5; Beer-with-the-Guys 10.3 והתוכנה הוותיקה והמוצלחת Soccer_on_Saturday 5 , לא רק שהפסיקו לתפקד כלל, אלא שכל מערכת ההפעלה נתקעת בכל פעם שאני מנסה להפעילן.

ע

מדי פעם מופעלת תוכנה סמויה (וירוס או תולעת?) בשם Mother-in-Law 1 החבויה במקום כלשהו בזיכרון וגורמת לכל המערכת להיתקע, או לחילופין, גורמת לתוכנה Wife 1 להתנהג בצורה בלתי צפויה לחלוטין, כאשר למשל היא מפסיקה לבצע פקודות כלשהן.

ע

לא הצלחתי לבצע ביטול התקנה של התוכנה, וכמו-כן איני מצליח לגרום ל Wife 1 לעבוד ברקע, בזמן שאני מנסה להריץ תוכנות אחרות, האהובות עליי.

ע

אני שוקל לחזור ל- Girlfriend 7, אך כאמור איני מצליח להפעיל את ביטול ההתקנה.

ע

אודה לך על עזרתך,

בכבוד רב,

מנוי מודאג.

נערך על-ידי ליני, 18.07.2010 - 07:20 AM.

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל
חחח מוכר, אבל יש גם תגובה של זה.

SAHARXD

SAHARXD
  •  צוות לשעבר
  • 1210 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
10
רגיל
חחחחחחחחח אהבתיי  תמונה שפורסמהתמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
חחחחח
ככה זה עם התוכנות האלה . אתה לא יכול להיות בטוח מה אתה קונה גם אם יש לך גרסתWIFE1 TRIAL להורדה .
בניגוד לתוכנות רבות אחרות אם אתה מחזיר את WIFE1 TRIAL לא רק שהדבר יעבור ללא תשלום , אתה תמצא את עצמך ב-TRIAL עם כל בית היוצר של WIFE1 .

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים