עבור אל תוכן

נועה שינדלינגר ,מביעה שמחה על מות הטייסים באסון המסוק

• אנא התחבר בכדי להגיב
39 תגובות לנושא זה

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
    • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-12.03.2013 - 21:06 PM, אמר:

למה זה נחוץ? כל אחד ידוע שיש חלקים בשמאל שחושבים ככה. אם כבר אתה רוצה לעשות דיון כזה תראה את החלקים הקיצוניים בימין שעושים קצת יותר מסטאטוסים באיטרנט.
לא והשמאל בכלל לא עושה כלום חוץ מכמה "סטאטוסים באינטרנט".... :thumbsdown:

TheCoon

TheCoon
  •  חברים בכירים
  • 167 הודעות
    • מונה תודות: 30 תודות
24
רגיל

צפה בהודעהTAM1R, ב-13.03.2013 - 14:30 PM, אמר:

לא והשמאל בכלל לא עושה כלום חוץ מכמה "סטאטוסים באינטרנט".... :thumbsdown:
מה, הם עושים לינץ' לחיילי צה"ל?

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהTheCoon, ב-13.03.2013 - 14:36 PM, אמר:

מה, הם עושים לינץ' לחיילי צה"ל?
לינץ', זורקים אבנים על חיילים, הם יהיו לצד כל הערבים בגדרות ויעשו בלאגן, והימין? נכון הימין גם עושה בלאגן לפעמיים אבל לא זוכר לי שימנים זורקים בכל יום שישי קבוע אבנים על החיילים שלנו, או שהם עושים לינצים או שהם עושים הפגנות נגד שטחים שיראל לקחה או נגד מלחמות

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהTAM1R, ב-13.03.2013 - 14:44 PM, אמר:

לינץ', זורקים אבנים על חיילים, הם יהיו לצד כל הערבים בגדרות ויעשו בלאגן, והימין? נכון הימין גם עושה בלאגן לפעמיים אבל לא זוכר לי שימנים זורקים בכל יום שישי קבוע אבנים על החיילים שלנו, או שהם עושים לינצים או שהם עושים הפגנות נגד שטחים שיראל לקחה או נגד מלחמות
זה לא סוד שזריקת אבנים של השמאל על חיילים זה שקר של ארגוני ימין קיצוניים. תתבגר.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-13.03.2013 - 15:32 PM, אמר:

זה לא סוד שזריקת אבנים של השמאל על חיילים זה שקר של ארגוני ימין קיצוניים. תתבגר.
לא הבנתי, אתה אומר את זה בציוניות או שאתה מתכוון לשזה שזה המצאה של ארגוני ימין?

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהTAM1R, ב-13.03.2013 - 15:52 PM, אמר:

לא הבנתי, אתה אומר את זה בציוניות או שאתה מתכוון לשזה שזה המצאה של ארגוני ימין?
אני אומר שזה מיתוס שהמציאו ארגוני ימין.

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-13.03.2013 - 16:38 PM, אמר:

אז אתה חי בסרט
שמאלנים קיצוניים בהחלט מתערבבים עם ערבים בהפגנות וזורקים ביחד איתם אבנים על חיילים תוך כדי שהם מקללים אותם
תוך כדי הגשת צווים ותלונות על חיילים בבתי משפט
אני לא יודע אם כבר התגייסת אבל מאנשים שמשרתים בקרבי אני יכול להגיד לך בוודאות שאנשי שמאל זורקים אבנים
תתפכח

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-13.03.2013 - 16:38 PM, אמר:

ואו אתה חי בעולם אחר חבר.... כל כך הרבה הוכחות, כל כך הרבה סרטונים שמוכחים את זה, כל כך הרבה כתבות ושלא נדבר על אלפי מעצרים של אותם אנשים שבוודאות הם אזרחי ישראל עם תעודה כחולה וכתוב בלאום 'יהודי', שאותם אנשים חיים אפישהו בבועה שנקראת ת"א עם שם עברי, כן צודק אחי זה סתם מיתוס.... ושלא נדבר שיש לי כמה חברים מהצבא שעוברים את זה כל שבוע

נערך על-ידי TAM1R, 13.03.2013 - 16:50 PM.

nirke97

nirke97
  •  חברים רשומים
  • 163 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
7
רגיל
איזה גועל נפש

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
ימח שמם של כל השמאלנים באשר הם לא מגיעה להם הזכות שכף רגלם תדרך על האדמה הזאת, גועל נפש של אנשים בלי טיפה של כבוד.

TheCoon

TheCoon
  •  חברים בכירים
  • 167 הודעות
    • מונה תודות: 30 תודות
24
רגיל

צפה בהודעהAviad93, ב-13.03.2013 - 17:29 PM, אמר:

ימח שמם של כל השמאלנים באשר הם לא מגיעה להם הזכות שכף רגלם תדרך על האדמה הזאת, גועל נפש של אנשים בלי טיפה של כבוד.
פחח.
עושה כאלה הכללות ועוד מדבר על כבוד. קצת פתטי, הייתי אומר.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהTAM1R, ב-13.03.2013 - 16:50 PM, אמר:

ואו אתה חי בעולם אחר חבר.... כל כך הרבה הוכחות, כל כך הרבה סרטונים שמוכחים את זה, כל כך הרבה כתבות ושלא נדבר על אלפי מעצרים של אותם אנשים שבוודאות הם אזרחי ישראל עם תעודה כחולה וכתוב בלאום 'יהודי', שאותם אנשים חיים אפישהו בבועה שנקראת ת"א עם שם עברי, כן צודק אחי זה סתם מיתוס.... ושלא נדבר שיש לי כמה חברים מהצבא שעוברים את זה כל שבוע
אוקי, תביא כתבות על זה שארגוני שמאל זורקים על צה"ל אבנים מהשנים האחרונות.  מאתרים רציינים ומספר כתבות כדי שאני אוכל לראות שזה לא אירוע חד פעמי. כנ"ל טיטאן.
aviad93 - אנשים כמוך הם הכי גרועים, על זה יש הסכמה גם מימין וגם משמאל.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-13.03.2013 - 17:54 PM, אמר:

אוקי, תביא כתבות על זה שארגוני שמאל זורקים על צה"ל אבנים מהשנים האחרונות.  מאתרים רציינים ומספר כתבות כדי שאני אוכל לראות שזה לא אירוע חד פעמי. כנ"ל טיטאן.
aviad93 - אנשים כמוך הם הכי גרועים, על זה יש הסכמה גם מימין וגם משמאל.
אתה יודע מה הבעיה של היום חמוד? שהתקשורת בארץ היא ש-מ-א-ל-נ-י-ת שמעלימה את כל מה שהשמאל והערבים עושים, אבל אל תדאג אני יביא לך בזמני החופשי סרטונים וכתבות על השמאל, בחיי היום היום ילדים יהודים נפגעים מאבנים, או שערבים תוקפים יהודים, אבל מה? התקשורת סותמת, אבל שערבי אחד חוטף אגרוף לפנים כל התקשורת קמה לחיים ומפרסמת את זה בענק...

נערך על-ידי TAM1R, 13.03.2013 - 18:24 PM.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהTAM1R, ב-13.03.2013 - 18:24 PM, אמר:

אתה יודע מה הבעיה של היום חמוד? שהתקשורת בארץ היא ש-מ-א-ל-נ-י-ת שמעלימה את כל מה שהשמאל והערבים עושים, אבל אל תדאג אני יביא לך בזמני החופשי סרטונים וכתבות על השמאל, בחיי היום היום ילדים יהודים נפגעים מאבנים, או שערבים תוקפים יהודים, אבל מה? התקשורת סותמת, אבל שערבי אחד חוטף אגרוף לפנים כל התקשורת קמה לחיים ומפרסמת את זה בענק...
ישראל היום, ידיעות אחרונות, ערוץ 2 פשוט כל כך שמלאני שמגיע להם למות. תפסיק לאכול את החרטאות של כל מיני ארגוני ימין קיצוניים ואל תקרא לי חמוד.
אני יודע שבערך הדיון הזה נגמר פה, אתה לא תצליח להוכיח לי שהמיתוס הזה אמיתי, אולי תמצא זריקת אבנים פעם בכמה חודשים. התקשרות שמאלנית זה סתם קלישאה.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
חחחחחחח
KD
אתה ילד... תתבגר

יש מספיק סרטונים ביוטיוב ולא מעט כתבות.... בארור שלא יתעדו כל הפגנה אלימה של השמאל בחדשות ערוץ 2 שלך כי מרוב שזה קורה כל שבוע זה כבר לא מעניין.
וכן , גם חדשות זה עניין של רייטינג ( תשאל כל איש חדשות )

לארגוני השמאל הקיצוני לא מגיע תעודת זהות כחולה

לאיזה טמבל אחד שמנסה לעבור את הגבול לעזה דרך מצרים ( לעזור לאויב !! ) לא הייתי מתאמץ בשביל להחזיר אותו

הבחורה הזאת שבכתבה שאומרת שזה אסון שקמה מדינת ישראלית זה בסדר??

ההבדל בין הימין הקיצוני לשמאל הקיצוני זה שהימין עושה את מה שהוא עושה ( גם אם זה טעות ולא נכון ) מאהבת הארץ ולא משנאה כמו השמאל הקיצוני

תשאל כל חייל בקרבי מי הם הכי שונאים ימין קיצון או שמאל קיצון - התשובה תהיה חד משמעית השמאל
אם רק תרצה לצאת מהבועה שאתה חי בה ובאמת לגלות את האמת ולא להגיד הכל המצאות

ד"א

גם לפני 80 שנה שאמרו ליהודי אירופה שמתקיימת שואה וכדי להם לברוח הם אמרו שזה חרטה - סתם נקודה למחשבה

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהNickLess, ב-13.03.2013 - 19:05 PM, אמר:

חחחחחחח
KD
אתה ילד... תתבגר

יש מספיק סרטונים ביוטיוב ולא מעט כתבות.... בארור שלא יתעדו כל הפגנה אלימה של השמאל בחדשות ערוץ 2 שלך כי מרוב שזה קורה כל שבוע זה כבר לא מעניין.
וכן , גם חדשות זה עניין של רייטינג ( תשאל כל איש חדשות )

לארגוני השמאל הקיצוני לא מגיע תעודת זהות כחולה

לאיזה טמבל אחד שמנסה לעבור את הגבול לעזה דרך מצרים ( לעזור לאויב !! ) לא הייתי מתאמץ בשביל להחזיר אותו

הבחורה הזאת שבכתבה שאומרת שזה אסון שקמה מדינת ישראלית זה בסדר??

ההבדל בין הימין הקיצוני לשמאל הקיצוני זה שהימין עושה את מה שהוא עושה ( גם אם זה טעות ולא נכון ) מאהבת הארץ ולא משנאה כמו השמאל הקיצוני

תשאל כל חייל בקרבי מי הם הכי שונאים ימין קיצון או שמאל קיצון - התשובה תהיה חד משמעית השמאל
אם רק תרצה לצאת מהבועה שאתה חי בה ובאמת לגלות את האמת ולא להגיד הכל המצאות

ד"א

גם לפני 80 שנה שאמרו ליהודי אירופה שמתקיימת שואה וכדי להם לברוח הם אמרו שזה חרטה - סתם נקודה למחשבה
אז תביא לי לינקים לראות הפגנות אלימות של ארגוני שמאל. ואני מכין אותך, כמה גברים ונשים שמחופשים לליצנים או אנערף לא נחשב לאלים. יש מיתוס ואתם צריכים להבין שהוא שקר. אני לא רוצה לעשות תחרות בין מי עדיף השמאל הקיצוני או הימין הקיצוני, שנהם פסולים בעיני. לנסות להפוך את כל השמאל לזרוקי אבנים על חיילי צה"ל (דבר שכמעט לא קיים חוץ מכמה אנשים בודדים) או לנסות להשליח מעשים של איזה מסומם שניסה לחצות את הגבול לעזה זה דפוק. האנשים הבודדיםהאלה כמו האישה בכתבה והדוגמא שאתה הבאת הם לא חלק מהשמאל , הם פשוט דפוקים, כמו האנשים שמנסים להפוך את כל השמאל לכמוהם.
לא צריך יותר משיעור אזרחות כדי להבין שאישה כזאת שמחה במוות היא לא חלק מהשמאל ולא מייצגת ערכים של השמאל. אלה פשוט חולת נפש.

נערך על-ידי KD_35, 13.03.2013 - 19:28 PM.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
לא אמרתי שכל השמאל הוא כזה
אבל אל תגיד לי שהשמאל הוא לא אלים
וזה שתמשיך להגיד שזה מיתוס לא ישנה את העובדה הזאת.....

רוב שהמאלנים הם אנשים נורמאלים שרוצים בטובת מדינת ישראל
כמו שרוב הימין הם כאלו

אבל להגיד שרק בימין יש אנשים אלימים ובשמאל אין זה פשוט טיפשות
או להגיד שהימין ממציא דברים ( כשיש הוכחות ) זה טיפשות

לא אמרתי וגם גם לא יגיד שכל השמאל טיפש
אני אומר שבשני הקצוות יש אנשים טיפשים ואלימים שצריך לעקור מהחברה

הבעיה היא בחילוקי דעות לפה ולפה

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה
אני נמצא בתחום התקשורת, ותאמין לי שאני מבין את העניין מקרוב ואני יודע טוב מאוד איזה אנשים וכתבים עומדים מאחורי כל העיתונים והאתרים האלה

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 978 הודעות
    • מונה תודות: 317 תודות
260
מעולה
בוגדים במדינה ללא ספק, צריכים להיות חוקים נוקשים הרבה יותר בישראל כלפיהם, המציאות היום פשוט מעוותת

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
186
מעולה
על המקרה על הערביה שחטפה מכות ברחוב שמעת? סיפור שהיה ממש לפני כמה ימים, מה התקשורת אומרת? שיהודיה תקפה ערביה על רקע לאומני, אז חבר לצערם של השמאלנים דף שנקרא GNN חדשותי שמפרסם דיווחים על "הכיבוש" פרסם את... התמונה הזאת שבה הדברים נראים קצת אחרת מהמציאות שאנשי השמאל ניסו לתאר, מהר מאוד שהבינו את הטעות שלהם הסירו את התמונה אבל כבר היה מאוחר מידי, אנשים הצליחו לצלם את זה....      תמונה שפורסמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים