עבור אל תוכן

דיון| מה אתם חושבים על פיוזר ?

• אנא התחבר בכדי להגיב
12 תגובות לנושא זה

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
כמו שכולכם יודעים פיוזר חזר לחיים בגרסה קצת יותר נוחה ומשודרגת ממה שהוא היה לפני כן. מה אתם חושבים על הטראקר כעת ?

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה
עדיין מלא באגים, עובד לאט.
נראה טראקר מבטיח, הורדות עדיין לא במהירות מרבית, והעלאות נחמדות אבל לא מספיקות.

חסר לו הרבה, בשביל להגיע ל3 המובילים של ישראל.

אחלה דיון. : )
ובהצלחה בהמשך.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהRanCohen, ב-04.03.2013 - 22:59 PM, אמר:

ובהצלחה בהמשך.

אני מאמין שעם הזמן הם ישתפרו..

נערך על-ידי amircz, 04.03.2013 - 23:36 PM.

אורחMoris Mirozz_*

אורחMoris Mirozz_*
  • אורחים
    • מונה תודות: תודות
נחמד להיות שם

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 310 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
נכון, יש לנו עוד דרך ארוכה מלהיות בין 3 הטראקרים הגדולים, או אפילו הטראקר הכי טוב, אך כל דבר טוב בעתו. סתם מעט נתונים שכדאי שתבינו שאנחנו הולכים לתת פייט בעתיד הקרוב: משתמשים: 809 מעלים באתר: 19 טורנטים באתר: 683 מספר סידרים לטורנט בעשרת הטורנטים הכי חמים (ממוצע): 25.3. עם כל הכבוד לטראקרים הותיקים בשוק, אני לא חושב שהיה עוד טראקר שעמד על נתונים כאלו שבוע לאחר פתיחתו.

אני יכול לומר לכם שצפויה לבוא הפתעה נחמדה שתרעיד את האתר ואת כל הסצינה הישראלית בזמן הקרוב מאוד. אני לא רוצה לגלות מה זה כדי לא לעשות על זה נאחס (וכי זה סגור ב 95%), אבל צפויה הפתעה שתגרום לכולם להשאר עם הפיות פתוחים.

IdanGoshen

IdanGoshen
  •  צוות לשעבר
  • 1203 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
79
טוב מאוד
הטראקר כרגע נחמד, יחסית לטראקר שרק נפתח הוא מפציץ.
הצוות מורכב מאנשים תותחים שרובם היו גם צוות בטראקר האהוב סייפר, מעלים שמעלים כמעט כל בקשה, תומכים שעוזרים, מעצבים נדירים.
ויש שם מה שהכי אהבתי בסייפר. הפורומים פעילים, ובעיקר המכירה והקנייה.
אבל הטראקר כרגע חדש, השאלה אם הוא יחזיק הרבה זמן ויתפתח, או שהוא ייסגר אחרי כמה חודשים.
דבר אחד טיפה מפריע לי וזה העיצוב שלהם כרגע, ישלהם עיצוב שנראה כאילו האתר הוא אתר חינמי.
ישלהם מעצבים ואנשים בפורום שבאמת יכולים לעצב אתרים ממש יפה ואני בטוח שהם ישמחו לעזור אם ההנהלה רק תבקש מהם.
חוץ מזה באמת שאפו על ההתקדמות של הטראקר, ואני חושב שאם הם ימשיכו ככה הם באמת יכולים להיות הטראקר הטוב ביותר בארץ.
בקיצור שיהיה לצוות של פיוזר המון בהצלחה, ואני מקווה שתחשבו על מה שאמרתי לגבי העיצוב של הטראקר.
עידן.

נערך על-ידי IdanGoshen, 05.03.2013 - 04:06 AM.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה
אני אתן כאן חוות דעת משלי, למרות שעדיין לא נרשמתי לאתר כי אני (בלשון המעטה) לא מחבב קהילטראקר, טראקר אמור להיות בראש ובראשונה טראקר, ואח"כ קהילה.

נתחיל עם זה שצריך להחליף את המערכת הזוועתית של VB. למה אתם ממשיכים בול באותה הדרך של סייפר?, המערכת לא נוחה (לפחות בשבילי) ואתם תוכלו להשיג הרבה יותר עם TBDev לצורך ההשוואה ולנתב את המשתמשים אל הפורומים בקישור אחר.

לא אתן התייחסות לעיצוב, כי ברור לי שבעתיד הם ישנו אותו. אבל אני רוצה לשאול משהו את הבעלים של פיוזר שנמצאים כאן; אתם עדיין ממשיכים בדרך של סייפר, אז ז"א שאתם גם מעלים טורנטים (לדוג' סרטים באנגלית) ללא תרגום?

בכ"מ, אם פיוזר רוצה להגיע ל2 המובילים בנתיים, יש לו דרך א-ר-ו-כ-ה.
נ.ב - לא נקטול את הרצון הרב להקים עוד טראקר, שזה מצויין. אבל אפשר לשפר אותו עוד הרבה יותר, אז, למה לא?

יום טוב לכולם. :)

royechip

royechip

משתמש חסום

•  חסומים
  • 259 הודעות
    • מונה תודות: 33 תודות
14
רגיל
אתר טוב מאוד
יש לכם איזה 12  מעלים תכנים באתר שזה טוב
אני אוהב את האתר
רק יש שעות שהאתר לא עולה לי

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
רק כדי לסדר את האוזניים פיוזר כן נמצא ב3 טראקרים הכי טובים חחח אמנם בהפרש דיי ניכר ממקום שני אבל הוא מקום 3 ומיד אחריו DL שאני לא ממש צופה לאתר הצלחה אבל זה לא חשוב.. לדעתי פיוזר יגיע במוקדם או במאוחר למקומות שסייפר היה.. רק החיסרון הוא המערכת VB שדיי נמאסה אבל חוץ מזה האתר רק עולה ועולה..

adius

adius
  •  חברים רשומים
  • 123 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
3
רגיל
לדעתי אחלה אתר שכבר יש לו תוצאות טובות והוא ימשיך לצבור תאוצה. רק חשוב לאפשר כרגע להרבה משתמשים להירשם שיהיו מספיק מורידים ומעלים.

Mark

Mark
  •  חברים רשומים
  • 174 הודעות
    • מונה תודות: 7 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהRanCohen, ב-04.03.2013 - 22:59 PM, אמר:

ובהצלחה בהמשך.

יש סה"כ 5 טראקרים.. אז טופ 3 זה לא כ"כ PRESTIGE ת'יודע, למרות שזה תמיד נחמד.
כמובן שיהיו באגים הרי בכל זאת הצוות שהיה באתר לפני הפתיחה לא יכל לעלות על כל באג אפשרי, וכמובן שזה ממש חושב שמשתמשים יוכלו למצוא את הבאגים בעצמם. להזכירכם גם בסייפר ז"ל כל מערכת חדשה שיצאה לפועל - באגים ובאגים ובאגים. עכשיו כשיש 700+ משתמשים הרבה יותר קל לעלות על כל דבר קטן שדורש שיפור.

CompileR

CompileR
  •  חברים בכירים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 27 תודות
26
רגיל
יותר מדי סייפרי, אם אתם מתכננים ללכת על כיוון של טראקר מצליח תפחיתו את הרמה של הפעילות בפורומים ותשאירו רק פורומים נחוצים באמת לטראקר.
פורומי קנייה ומכירה גם להעיף. זה טראקר לא EBAY.
שיהיה לכם בהצלחה.

מרדכי נאמן

מרדכי נאמן
  •  חברים רשומים
  • 18 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
עובד עם תקיעות ,אבל אפשרי להתמודד עם זה....
בנתיים אחלה טראקר.. טוב שהוא חזר

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים