עבור אל תוכן

רשמית: סמסונג גלקסי S4 יוכרז ב-14 במרץ

• אנא התחבר בכדי להגיב
10 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

תמונה שפורסמה

רגע לפני פתיחתה הרשמית של תערוכת הסלולר בברצלונה, כבר הספיקה סמסונג לרבים מאלו שהגיעו לספרד לרצות לדלג בזמן כשבועיים וחצי קדימה ולחסוך לעצמם את הציפייה. לפנות בוקר פורסם כי בכירי סמסונג הנוכחים בברצלונה הבטיחו הלילה לעיתונאים שבמהלך הבוקר (שני) תישלח אליהם הזמנה לאירוע Samsung Unpacked שייערך בניו-יורק ב-14 למרץ ובו תציג החברה לראשונה את מכשיר הדגל הבא שלה, Galaxy S 4.

השמועות על חשיפתו המתקרבת של הגלקסי החדש נפוצו לאחרונה כאש בשדה קוצים, יחד עם מפרט משוער הכולל את המעבד בעל שמונה הליבות של סמסונג, ה-Exynos Octa, מעבד גרפי בעל שמונה ליבות, מסך Super AMOLED בגודל 5 אינצ', 2GB של זיכרון RAM, מצלמה אחורית ברזולוציה של 13 מגה-פיקסל, מצלמה קדמית ברזולוציה של 2 מגה-פיקסל וגרסת האנדרואיד החדשה ביותר, הלא היא 4.2.2.

מצד שני, לגבי צפי הגעתו לחנויות שמענו בימים האחרונים כי ייתכן שזה לא יקרה כל-כך מהר, בגלל בעיות בייצור המעבד החדש של סמסונג וקושי לייצר אותו בקצב הביקוש למכשיר.

מקור:
http://www.mako.co.i...rtner=obnetwork

http://www.phonearen...gn-desk_id39510

=

נערך על-ידי jjbiggs, 27.02.2013 - 11:19 AM.

LiorNaftali

LiorNaftali
  •  חברים רשומים
  • 893 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
16
רגיל
ראיתי בכמה אתרים שעדיין אין תמונה רשמית של איך הוא יראה..האם זה שקר? כי ראיתי בקישורים ולמעלה תמונה שכנראה זה הוא

נערך על-ידי LiorNaftali, 27.02.2013 - 13:44 PM.

DaKiller

DaKiller
  •  חברים רשומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
50
טוב
מוזר שהם ויתרו על הכפתור הפיזי (בהנחה שהתמונה אותנטית ולא דימיונית).
בכל מקרה המכשיר יהיה פצצה כרגיל :)

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
8 ליבות? :o
ואו.
טוב אני מסתפק בגלקסי 3.. אני לא אחליף אותו למשך זמן רבבבב.
אבל כל הכבוד להם :)

LiorNaftali

LiorNaftali
  •  חברים רשומים
  • 893 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
16
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-04.03.2013 - 21:34 PM, אמר:

8 ליבות? :o
ואו.
טוב אני מסתפק בגלקסי 3.. אני לא אחליף אותו למשך זמן רבבבב.
אבל כל הכבוד להם :)
יש מצב אתה מסביר לי בקצרה מזה ליבות?
וזה הולך להיות פלאפון חייה אני קונה אותווו

adius

adius
  •  חברים רשומים
  • 123 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
3
רגיל
אוף חח אני מקווה שהוא לא באמת יהיה כזה טוב כמו שהשמועות אומרות כי ניראה שהוא הולך להיות חיה! ואז אני אתחרט שקניתי את ה3 לפני ארבעה חודשים...

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

ימים ספורים לפני ההשקה: הגלקסי S4 נחשף (עודכן)

http://hwzone.co.il/...ets/news/140962

תמונות שהדליף אתר טכנולוגיה סיני מציגות את מכשיר הגלקסי אס 4 שיושק ממש בקרוב, (כנראה) בעיצובו הסופי

זה כבר כמה חודשים שמופצות ברחבי הרשת ידיעות לגבי מכשיר הדגל הבא של סמסונג, כאשר ממש לאחרונה נחשפו הפרטים הטכניים המלאים של המכשיר ואף תאריך ההשקה המשוער שלו. כעת, ימים ספורים לפני מועד ההשקה הרשמי – מקדים אתר סיני את החגיגות, עם חשיפת המכשיר במלוא הדרו.

ברחבי העולם כבר החלו להתמרמר על כך שעיצובו של הגלקסי 4 דיי דומה (ואף זהה) למכשיר הנוכחי, אם כי יש לזכור כי עדיין לא מדובר במידע רשמי לחלוטין. עם זאת, התמונות מאשרות כי הגלקסי 4 יכלול מסך בגודל 5 אינטש עם תמיכה ברזולוציית Full HD כשהוא יתבסס על מעבד מרובע ליבות שיפעל בתדר 1.8 ג'יגה-הרץ.

תמונה שפורסמה

כמו כן, כולל המכשיר זכרון ראם בנפח של 2 ג'יגה-בייט כשהוא מציע גם שני חריצי SIM (במהדורה הסינית), מצלמה בעלת חיישן 13 מגה-פיקסל ומתבסס על מערכת האנדרואיד 4.2.1 היישר מן הקופסא.

מהסתכלות על התמונות המודלפות נראה כי מסגרת המסך הצטמצמה עד לכדי מילימטרים ספורים, כך שנראה כי בסמסונג בחרו "למתוח" את המסך מבלי להגדיל את מימדיו הפיזיים של המכשיר, אליהם התרגלנו בגלקסי אס 3. כמו כן, בצידו האחורי של המכשיר ניתן לראות ציפוי בצבע לבן מבריק, מה שלפי הדיווחים מעלה את רמת אמינותן של התמונות.

תמונה שפורסמה

סביר להניח כי המכשיר החדש של סמסונג כולל לפחות עוד מספר חידושים, אך נכון לרגעים אלו יהיה על כולנו להסתפק בתמונות הללו שהדליפו הסינים לרשת (אם כי סביר להניח שהן מגיעות ממקור מהימן). יש הטוענים כי הדלפת התמונות היא מכוונת, כשיתכן ולא מדובר כאן בעיצובו האמיתי של הגלקסי החדש, אלא בתרגיל שיווקי שמטרתו לטפח את גורם ההפתעה. בשורה התחתונה, כל שנותר הוא לקוות שהגלקסי אס 4 יביא עימו בשורות חדשות – אם כי ממבט על עיצובו, עושה רושם שבסמסונג העדיפו לא לשבור את הראש יותר מדי.

עדכון: סמסונג בכבודה ובעצמה החליטה לפרסם בחשבון הטוויטר הרשמישלה תמונה של הגלאקסי אס 4, אם כי היא מעט מושחרת ומסתורית. כך או כך, ברור כי עיצובו של המכשיר החדש יהיה זהה לזה של האס 3, כאשר רבים ברחבי העולם כבר מאשרים אין בכוונת סמסונג להציג מכשיר בעל עיצוב חיצוני שונה. כמו כן, בימים הקרובים יושק המכשיר באירוע של סמסונג.

תמונה שפורסמה
בצד שמאל: תמונת הטיזר של סמסונג. מימין: הגלאקסי אס 3. המכשיר החדש לא יביא עימו עיצוב חיצוני שונה

עדכון 2: בשעות האחרונות דלף לרשת גם סרטון וידאו של הגלאקסי אס 4, שמציג עוד מספר פרטים נוספים לגביו. ראשית, הסרתו של הפאנל האחורי הנשלף חושפת חריץ הרחבה לכרטיס זכרון microSD וסוללה בעוצמה 2600mAh. מלבד זאת, הרמקול של המכשיר הוזז לפינה השמאלית התחתונה בחלקו האחורי של המכשיר (כשבגלאקסי 3 הוא ממוקם ליד המצלמה). עוד מציינים ברשת כי מהוידאו עולה שהאס 4 דקיק במעט מקודמו, שכן עוביו הוא פחות מ-8 מילימטר.

סרטון:

נערך על-ידי jjbiggs, 13.03.2013 - 21:26 PM.

Shadow

Shadow
  •  צוות לשעבר
  • 582 הודעות
    • מונה תודות: 109 תודות
89
טוב מאוד
אני חושב שהמסך קצת (אבל ממש קצת) גדול מידי.

adius

adius
  •  חברים רשומים
  • 123 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
3
רגיל
חחח אני מסכים איתך שזה נהייה גדול אבל יש לי GS3 ובהתחלה ממש פחדתי מהגודל אבל באמת שתוך יום ראיתי את זה כיתרון. זה פשוט כל כך נוח. לא יודע לגבי המסך החדש אבל אני מאמין שגם אליו אפשר להתרגל

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7265 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
תודה על הפרסום

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
עד שהוא לא יוצג רשמית, שום דבר לא בטוח..

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים