עבור אל תוכן

בקשר לשירות גיבוי של בזק

• אנא התחבר בכדי להגיב
9 תגובות לנושא זה

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
קראתי את התקנון והתקנון מאד נוקשה..

הם אומרים שהם לא אחראים אם ניכנס דרכם ווירוס עלינו..

או עם התכנים נעלמים ...

או כל דבר שלא חשבתי עליו (והספקתי לשכוח-התקנון http://www.bezeq.co....ages/Terms.aspx)

אז השאלה שלי האם הם מחריפים את התקנון בכוונה ככה שלא ישאו בתוצאות במידה ויקרה מה שיקרה ,או שבאמת כל הדברים האלו יכולים לקרות בלי בעיות,

אחרי קריאת התקנון פוחד אפילו לנסות-למרות שהוא חינמי..

תודה לעונים.

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 970 הודעות
    • מונה תודות: 283 תודות
214
מעולה
ברמת עיקרון :  זה שירות חדש ועוד לא מוכח אז כן יש סבירות שיהיו תקלות כאלוו ואחרות.
בכול אופן לא הייתי בונה על איחסון דברים חשובים \ אישיים וכדומה שם.. אלה רק דברים שאם ימחקו או אם יבוא יום ותפסיק לשלם לבזק זה לא יהיה נורא שלא יהיה תקבצים.

adius

adius
  •  חברים רשומים
  • 123 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
3
רגיל
אני גם בדיוק נרשמתי לנסות בינתיים זה לא עובד לי חחחח
לא הייתי בונה על זה כשירות מקצועי ואחסון דברים חשובים.
בשביל זה עדיף לחכות לראות מה יהיה איתו

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהWhiteRev, ב-19.02.2013 - 15:21 PM, אמר:

ברמת עיקרון :  זה שירות חדש ועוד לא מוכח אז כן יש סבירות שיהיו תקלות כאלוו ואחרות.
בכול אופן לא הייתי בונה על איחסון דברים חשובים \ אישיים וכדומה שם.. אלה רק דברים שאם ימחקו או אם יבוא יום ותפסיק לשלם לבזק זה לא יהיה נורא שלא יהיה תקבצים.

מה אתה ממליץ לעשות במצב הזה , לגבות כל מיני קבצי וורד פנקסי עבודה שיש שם כל מיני קישורים,,  כעכרון זה זבל מה שאני רוצה לגבות זה לא דברים אישיים שאם זה מגיעה לצד שלישי חשוף בפניו תוכן סודי, זה ממש לא ככה ,אבל בשבילי זה חשוב..כל הזבל הזה..

וד"א יש מגבלה לשימוש המותר?   נגיד ואני רוצה  לגבות קבצי פורנו ,מצד אחד הם לא שימושיים כרגע אבל אולי יותר מאוחר אני אצטרך אותם(אין לדעת) אבל לא יהיה לי אכפת במידה ואעבד אותם ,ומדובר בעשרות GB האם אני יכול לגבות? כמות כזאת? כי לקנות דסיסק קשיח חיצוני זה בטח מלא כסף

ותודה על התגובה

adius

adius
  •  חברים רשומים
  • 123 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
3
רגיל

צפה בהודעהSPONER, ב-19.02.2013 - 15:37 PM, אמר:

מה אתה ממליץ לעשות במצב הזה , לגבות כל מיני קבצי וורד פנקסי עבודה שיש שם כל מיני קישורים,,  כעכרון זה זבל מה שאני רוצה לגבות זה לא דברים אישיים שאם זה מגיעה לצד שלישי חשוף בפניו תוכן סודי, זה ממש לא ככה ,אבל בשבילי זה חשוב..כל הזבל הזה..

וד"א יש מגבלה לשימוש המותר?   נגיד ואני רוצה  לגבות קבצי פורנו ,מצד אחד הם לא שימושיים כרגע אבל אולי יותר מאוחר אני אצטרך אותם(אין לדעת) אבל לא יהיה לי אכפת במידה ואעבד אותם ,ומדובר בעשרות GB האם אני יכול לגבות? כמות כזאת? כי לקנות דסיסק קשיח חיצוני זה בטח מלא כסף

ותודה על התגובה
כן אתה יכול אין מגבלה על המקום. חח עשרות ג'יגות של פורנו תהיה בריא אני מבין מישהו חוגג הרבה

נערך על-ידי adius, 19.02.2013 - 15:50 PM.

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהadius, ב-19.02.2013 - 15:49 PM, אמר:

כן אתה יכול אין מגבלה על המקום. חח עשרות ג'יגות של פורנו תהיה בריא אני מבין מישהו חוגג הרבה

חח לא אחי זה לא מה שאתה חושב

בקשר למגבלה שמע קראתי תתקנון והם הסבירו שם על שימוש יותר מידי יכול להביא לחסימה ולמגבלה ...

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 970 הודעות
    • מונה תודות: 283 תודות
214
מעולה
לגבי סרטים עם זכויות יוצרים ( כן גם פורנו יש זכויות יוצרים ) בעיקרון יש להם זכות להעיף לך מאחסון  כי הם עדיין כפופים לחוקי המדינה ( הפרת זכויות יוצרים זו עבירה על החוק בישראל ).
בכול אופן תנסה מקסימום יעיפו לך אותם .

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהWhiteRev, ב-19.02.2013 - 16:08 PM, אמר:

לגבי סרטים עם זכויות יוצרים ( כן גם פורנו יש זכויות יוצרים ) בעיקרון יש להם זכות להעיף לך מאחסון  כי הם עדיין כפופים לחוקי המדינה ( הפרת זכויות יוצרים זו עבירה על החוק בישראל ).
בכול אופן תנסה מקסימום יעיפו לך אותם .

זה רק תמונות  ולא תמונות שצלם של חברת פורנו צילמם

בכל אופן השירות הזה יהיה האחרון שאני ינסה ,

ומה לדעתך השירות של בזק בינלאומי עד 5 GB חינם  זה שירות וותיק שאפשר לסמוך עליו ? אני שואל כי אני לא מוצא את התקנון של השירות .לכן לא ידוע לי על תנאי השימוש שלו ....

Yaron

Yaron
  •  חברים רשומים
  • 95 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
9
רגיל
בתור עובד בזק.. . אממ...לא אהבתי את  השירות בכלל

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
אתה יכול בקלות לקבל 50 ג'יגה חינם בדרופבוקס, למה ללכת לבזק?

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים