עבור אל תוכן

SCC

• אנא התחבר בכדי להגיב
9 תגובות לנושא זה

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
ל SCC יש גם אנשים שמעלים או שזה רק בוטים שמעלים מה שעולה לשרתים של הסצנה ?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5523 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
כל תכני הסצינה שאתה רואה בדף הטורנטים הרגיל, זה בוטים.
אולי מפה ושם יש אנשים שמעלים תכנים שהוחסרו על-ידי הבוט, אבל לא מעבר.
ומן הסתם בארכיון זה כבר אנשים מעלים.

Mark

Mark
  •  חברים רשומים
  • 174 הודעות
    • מונה תודות: 7 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-18.02.2013 - 19:44 PM, אמר:

כל תכני הסצינה שאתה רואה בדף הטורנטים הרגיל, זה בוטים.
אולי מפה ושם יש אנשים שמעלים תכנים שהוחסרו על-ידי הבוט, אבל לא מעבר.
ומן הסתם בארכיון זה כבר אנשים מעלים.
תגיד יש לך מושג מאיפה כל הבוטים של כל האתרים למינהם לוקחים את התכנים? כי אני כבר כמה שבועות יושב ושובר ת'ראש בניסיון להבין מאיפה :S
הבוט של BTN ל480P יוצר תחושה שהוא לוקח מTD, אבל.. אני כבר לא בטוח בזה חח

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה

צפה בהודעהMark, ב-18.02.2013 - 23:03 PM, אמר:

תגיד יש לך מושג מאיפה כל הבוטים של כל האתרים למינהם לוקחים את התכנים? כי אני כבר כמה שבועות יושב ושובר ת'ראש בניסיון להבין מאיפה :S

הבנתי שהם מקושרים ישירות לשרתי FTP של הסצנה, וכל מה שעולה לשם עולה אוטומטית לאתר.

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
נכון. וגם BTN. כל מה שאתם רואים X min\X sec after pretime זה העלאה מהשרתי FTP של הסצינה בכל מקום. TL וTD ואולי IPT גם מעלים מFTP של הסצינה אבל אצלם לא מראים את הPRETIME.
אם אתה רוצה אתה יכול להכנס לפה ולראות את כל הפריטיימס בכל הטראקרים. נושא שבSCC מאוד גאים בו https://sceneaccess....ewtopic?id=4576

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה

צפה בהודעהafro, ב-18.02.2013 - 23:22 PM, אמר:

נכון. וגם BTN. כל מה שאתם רואים X min\X sec after pretime זה העלאה מהשרתי FTP של הסצינה בכל מקום. TL וTD ואולי IPT גם מעלים מFTP של הסצינה אבל אצלם לא מראים את הPRETIME.
אם אתה רוצה אתה יכול להכנס לפה ולראות את כל הפריטיימס בכל הטראקרים. נושא שבSCC מאוד גאים בו https://sceneaccess....ewtopic?id=4576
זה פשוט לא להאמין, סתם דוגמה, היום עלו אחד אחרי השני שני פרקים של קליפוניקיישן. ב TL ו FL ו TD המעלים והמורידים היו על 0 ורק ב SCC אתה רואה כבר 200 מעלים, פשוט פסיכי.

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
40
בינוני
כי בSCC הזמני שחרור הרבה יותר מהירים מכל מקום אחר. ההבדלים בין מקום ראשון(SCC לרוב למעט מקרים קיצוניים) לשני הם עצומים ובין מקום שני להבאים זה נמוך. ויש יותר מעלים זה פשוט לא הספיק להתעדכן באתר עצמו. וזה גם לא שיש מקום שני קבוע כל הזמן זה מישהו אחר... וFL לא קשורים לסצינה יש להם זמני שחרור כי הם כנראה מורידים מSCC ומעלים...

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2315 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה

צפה בהודעהamircz, ב-18.02.2013 - 23:28 PM, אמר:

זה פשוט לא להאמין, סתם דוגמה, היום עלו אחד אחרי השני שני פרקים של קליפוניקיישן. ב TL ו FL ו TD המעלים והמורידים היו על 0 ורק ב SCC אתה רואה כבר 200 מעלים, פשוט פסיכי.
1. RSS בסידבוקס.
2. התעדכנות השרת של הטראקר היא איטית [בBTN למשל רק אחרי 10 דקות כמות הליצ'רים מתעדכנת.], בSCC היא מיידית.

SCC וGFT הכי טובים בזמני פרה, בגלל שחלק מהבוטים הם של מקודדים בסצינה שהם גם חלק מהטראקרים האלה.
אחרי זה מגיעים כל שאר הטראקרים.

צפה בהודעהMark, ב-18.02.2013 - 23:03 PM, אמר:

צודק לגמרי.
הmSD הוא לא סצינה. הוא מקודד ע"י הצוות של TD ומשם מועלה עי הבוט לBTN ודולף לטראקרים הציבוריים או פרטיים אחרים. לפעמים כשהבוט מפספס, אפשר למצוא את השחרור רק שם ולא בשום אתר אחר. מניסיון.
אבל מי צריך את האיכות המסריחה הזו כשיש HD חח

לגבי כל שאר שחרורי הסצינה זה בוטים מFTP כמו שאמרו לך.
חוץ ממשחקים שמועלים ידנית עי כל אתר בעצמו, כי הם לא סצינה, מורידים אותם בהורדה ישירה מהאתרי הפריצ, SKYDROW ו-RELAODED
סדרות בריטיות גם לא מועלות עם בוט לBTN ואחרים, הם נלקחות מTHE BOX ששם המקודדים והמקליטים מעלים, בדיוק כמו שסדרות ישראליות מגיעות מTVNET והטראקרים הישראליים ומשם לBTN.
גם FLAC אין סצינה, זה משתמשים רגילים בלבד.

נערך על-ידי mike_17, 19.02.2013 - 00:23 AM.

Mark

Mark
  •  חברים רשומים
  • 174 הודעות
    • מונה תודות: 7 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהmike_17, ב-19.02.2013 - 00:16 AM, אמר:

1. RSS בסידבוקס.
2. התעדכנות השרת של הטראקר היא איטית [בBTN למשל רק אחרי 10 דקות כמות הליצ'רים מתעדכנת.], בSCC היא מיידית.

SCC וGFT הכי טובים בזמני פרה, בגלל שחלק מהבוטים הם של מקודדים בסצינה שהם גם חלק מהטראקרים האלה.
אחרי זה מגיעים כל שאר הטראקרים.

צודק לגמרי.
הmSD הוא לא סצינה. הוא מקודד ע"י הצוות של TD ומשם מועלה עי הבוט לBTN ודולף לטראקרים הציבוריים או פרטיים אחרים. לפעמים כשהבוט מפספס, אפשר למצוא את השחרור רק שם ולא בשום אתר אחר. מניסיון.
אבל מי צריך את האיכות המסריחה הזו כשיש HD חח

לגבי כל שאר שחרורי הסצינה זה בוטים מFTP כמו שאמרו לך.
חוץ ממשחקים שמועלים ידנית עי כל אתר בעצמו, כי הם לא סצינה, מורידים אותם בהורדה ישירה מהאתרי הפריצ, SKYDROW ו-RELAODED
סדרות בריטיות גם לא מועלות עם בוט לBTN ואחרים, הם נלקחות מTHE BOX ששם המקודדים והמקליטים מעלים, בדיוק כמו שסדרות ישראליות מגיעות מTVNET והטראקרים הישראליים ומשם לBTN.
גם FLAC אין סצינה, זה משתמשים רגילים בלבד.
מי צריך? אני בשבילך סנאצ'ים :)
יש לי סה"כ 600 וקצת (אני צריך עוד 400 והרבה נקודות כדי לעלות לELITE) ומתוכם כשהעלתי 3 טורנטים של 480 עשיתי לפחות 200 סנאצ'ים - אנשים מורידים את החרא הזה.. מה לעשות :)
ויש איזה אחד, Podkovka, שאני לא בטוח אם הוא באמת רק בוט - כי הוא אשכרה העלה תוכן בריטי ב720P לפני שהוא עלה לTHE BOX, והוא עדיין לא עלה לTHEBOX

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
40
בינוני
לFLAC יש סצינה אבל מעט שחרורים וסקידראו ורילודד הם סצינה אין להם אתרים באמת הם מעלים לFTP

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים