עבור אל תוכן

30 בדיחות שוות מאוד ליום חמישי


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
ארנב אחד מגיע ועומד מול אריה ולביאה, הלביאה בהריון שוכבת ונחה, הארנב ניגש אליה ומתחיל לצעוק : אני אזיין אותך בתחת, אני אקרע לך ת'תחת ! אני אפתח לך תצורה ! הלביאה מתעצבנת ואומרת לאריה : אריה תעשה משהו, תעזור לי אני בהריון, הארנב הזה מציק לי ! האריה אומר לה : עזבי אותו, הוא לא רציני, הוא סתם רוצה צומת לב, ככה גם ביום שאחרי אותו דבר וגם ביום השלישי, ביום הרביעי היא לא יכלה לסבול יותר, היא קמה רדפה אחרי הארנב ונתקעה בין שני גזעים, הארנב הסתובב בא אליה מאחורה וקרע לה את התחת ! היא חוזרת כולה צולעת לאריה, אז האריה מסתכל עליה ואומר לה : מה גם לך הוא עשה את הקטע עם הגזע ?כבאי בא לאשתו, ואומר לה אני רוצה שנעשה בבית שלנו כמו שאצלי בתחנת כיבוי אש, שריקה ראשונה מתלבשים, שריקה שנייה מחליפים בגדים, שריקה שלישית הולכים לאוטו, שריקה שלישית עולים על האוטו, האישה הסכימה, הוא לקח משרוקית ושרק פעם ראשונה, שניהם הורידו בגדים, הוא שרק עוד פעם הם עלו למיטה ושריקה שלישית הם התחילו לעשות סקס, פתאום במהלך הסקס האישה שורקת, אז בעלה שואל אותה מה קרה ? האישה ענתה : האש מתגברת אבל הצינור קצר מדיי !


תלמידות שלמדו באוניברסיטה ישבו ודיברו בניהן על הפרופסור שכל הזמן מדבר בגסות, והחליטו שבפעם הבאה שהוא ידבר בצורה גסה הן יקומו ויעזבו את הכיתה, יום למחרת התחיל השיעור עם אותו פרופסור, ובאמצע השיעור הפרופסור אמר להם שבצרפת חסרות זונות, תוך כדי שהן קמות והולכות, צועק להן הפרופסור, בנות לאן אתן הולכות ? הטיסה הבאה לצרפת רק מחר בערב !

שלושה ציידים יוצאים למסע צייד ביחד עם הכלבים שלהם וכל אחד מהם מנסה להשוויץ בכלב שלו, הראשון מספר שיום אחד הוא שכח את הכדורים בבית נתן לכלב להריח את הרובה, והכלב חזר כעבור זמן קצר עם הכדורים, השני מספר שהוא שכח את הרובה בבית נתן לכלב להריח כדורים, והכלב חזר עם הרובה, השלישי אמר להם, על מה אתם מדברים, אני ואשתי נסענו לסוף שבוע על חוף הים ושכחנו את הבגד ים תחתון של אשתי בבית אז הכנסתי לאשתי שתי אצבעות לכוס נתתי לו להריח, ולאחר כמה שעות הוא חזר עם הביצים של השכן.

איזה בן אדם אחד נכנס עם צפרדע על הראש לרופא, הרופא מסתכל עליו וכעבור שתי דקות שהאדון לא אומר כלום, הרופא שואל אותו, כן, במה אני יכול לעזור לך ? עונה לו הצפרדע מלמעלה : תוריד לי כבר את הגידול הזה מהתחת !איזה בחור יוצא עם בחורה בפעם הראשונה ואחרי הפגישה הוא לוקח אותה לביתה יוצא ממכוניתו ומלווה אותה לבית שלה, רגע לפני שהיא נכנסת הוא נשען על הקיר ואומר לה : בואי תמצצי לי ! הבחורה שמאוד נדלקה על הבחור הזה ורואה בקשר הזה קשר רציני ארוך טווח לא ממש הבינה מיפה זה בא עליה וניסתה להסביר לו שזה יותר מדיי בפגישה הראשונה, תוך שהם עומדים ככה והוא נשען על הקיר ומתווכחים לאחר 3 שעות יוצאת פתאום אחותה ואומרת : תקשיבי לי שרית, אבא אמר או שאת מוצצת לו או שאני מוצצת לו, או שהוא מוצץ לו או שהשכן ימצוץ לו, רק שמישהו ימצוץ לו כבר כדי שיוריד את היד מהאינטרקום !
אישה חוזרת לבית, ניגשת לבעלה ואומרת לו, מעכשיו כל פעם שתרצה סקס תמשוך לי בפטמה הימנית ונעשה ובכל פעם שתחזור עייף מהעבודה תמשוך לי בשמאלית ונלך לישון, אומר לה הבעל, גם לי יש רעיון, בכל פעם שיתחשק לך לעשות סקס תמשכי לי באיבר המין פעם אחת, ובכל פעם שלא יתחשק לך תמשכי בו 100 פעמים !


איזה אחד מגיע לרופא זקן ואומר לו יש לי בעיה אבל כולם צוחקים עליי, אז הרופא אומר לו : תשמע, אני כבר בן 55, ראיתי כבר הכול, אני לא חושב שיכולה להיות כאן איזה בעיה, הבחור מתעקש אבל בסוף אומר לרופא : יש לי ביצה אחת קטנה וביצה אחת גדולה, אז הרופא אומר לו : נו טוב, אז תראה ונראה מה העניין, הבחורה פותח קצת את החנות פתאום נופלת ביצה ענקית עד לרצפה, הרופא מסתכל, לא מצליח להתאפק ונקרע מצחוק, נופל על הרצפה עם דמעות בעיניים וצוחק.. הבחור אומר לו : אתה רואה ? עכשיו אני לא אראה לך את הביצה הגדולה !

אישה נאה מאוד מגיע לרופא נשים ואומרת לו שהיא סובלת מכאבים, הרופא מציע לה קודם שהוא ימדוד לה חום הוא מבקש ממנה לשכב על הבטן להוריד בגדים ולפסק רגליים, היא עושה כמו שהוא ביקש ואז היא פתאום צועקת, ד"ר זה לא פי הטבעת, אז הד"ר ענה לה : אני יודע, זה גם לא המדחום !

שמעון רצה לשים תמונה על הקיר שתהיה בגובה המיטה שלו שהוא יוכל לראות אותה בכל ערב לפני שהוא הולך לישון, הוא קודח בקיר ופתאום שומע צרחות מהשכן, הוא שולח את הבן שלו שיבדוק מה קרה שם, הבן שלו חוזר ואומר לו אבא יש לי 2 בשורות לספר לך, אז האבא אומר מה ? אז הבן שלו עונה : אתה קדחת עם המקדחה לתוך התחת של השכן דרך הזין שלו, אז הוא אומר לו, וואי אוי ואבוי לי, מה הבשורה השנייה ? אז הילד אמר : לאימא נשברו השיניים, האבא : הבן זונה..


גבר אחד הולך לישון ביום ההולדת שלו, ואשתו באה אליו ונותנת לו מתנה ליום הולדת צפרדע, הבעל אומר לה : מה פתאום צפרדע ?! אז האישה אומרת לו : אל תדאג, זאת צפרדע מיוחדת, תנסה לילה אחד ותראה, תוך כדי שהוא יושן הוא מתעורר ומרגיש מציצה בזין שלו כמו שלא היה לו בחיים, אחרי 20 שניות הוא בר גומר וככה כל הלילה הצפרדע מוצצת לו, יום למחרת בבוקר האישה מגיע למטבח ורואה את בעלה מחזיק את הצפרדע ביד אחת וביד השנייה ספר בישול, אז האישה אומרת לו : מה לא היה לך טוב אתמול ? אז בעלה ענה לה : אני מלמד את הצפרדע בישול כי אתה עפה מהבית !


חייל בחיל האוויר יצא לקורס צניחה וביום הראשון שהוא היה צריך לצנוח הוא חוזר הביתה בערב והאבא שלו שואל אותו : נו בן, איך היה היום ? אז הבן שלו ענה : נכנסו למסוק וכל אחד לקח לעצמו מצנח, היינו 20 חיילים והמפקד אמר לנו שאנחנו יכולים לקפוץ, ואז קפצו עשרה חיילים, אז האבא מתלהב ואומר לו : נו וקפצת ? אז הבן שלו ענה לו : לא אבא לא קפצתי וממשיך לספר.. ואז המפקד אמר שמי שלא קופץ עכשיו הוא מכניס לו מכות, וחמש קפצו, אז האבא שואל אותו : נו ואז קפצת ? אז הבן שלו אומר לו : לא, לא קפצתי, ואז המפקד אמר שמי שלא קופץ הוא מזיין אותו בתחת וארבעה מבנינו קפצו, אז האבא שלו שואל אותו נו ואז קפצת לא ? אז הבן אמר לו : קצת בהתחלה..

למלך אחד היה סוס שכל היום היה אדיש לסובבים אותו, המלך שאהב אתגרים ומשחקים פנה לפשוטי העם והבטיח שק מטבעות כסף למי שיצליח להצחיק את הסוס, ניסו חכמים וטובים במשך הרבה מאוד זמן ולא הצליחו, יום אחד הגיע בחור צעיר ניגש אל הסוס, אמר לו משהו בלחישה והסוס התחיל לצחוק, האיש לקח את הכסף והלך, הבעיה עם הסוס שהוא צחק וצחק ולא הפסיק לצחוק וזה גרם למבוכה בארמון, המלך שהתעצבן ביקש שמישהו יגרום לסוס הזה לבכות אחרי כל המבוכה שהוא גרם ופנה שוב אל העם, אותו בחור צעיר שגרם לסוס לבכות, בא ניגש אל הסוס התעסק איתו 2 דקות לבד יצא מהאורווה והסוס בוכה, המלך שראה את זה ביקש מהבחור לספר לו את מה שקרה, אז הבחור אמר לו : בפעם שעברה באתי אליו ואמרתי לו שיש לי זין יותר גדול משלו והוא צחק, היום הראיתי לו !האיברים בגוף של האדם מתחילים להתווכח בניהם למי יותר רע, אומרת היד, אני כל היום עובדת, בכל דבר נוגעת, אני סובלת הכי הרבה, אומרת כף הרגל : על מה אתה מדברת יד ? אני כל היום בתוך גרב בלי אוויר בלי אור, מסריח לי וחנוק וכל הזמן דורכים עליי, פתאום קם הזין ואמר : חברה אתם כולכם טועים, אני הכי סובל, כל היום אני אוכל מכות מהרגליים בום טראח בום טראח, מסריח לי וחנוק ואין לי אור, ובלילה כשאני רוצה לנוח מכניסים אותו לתוך מקום מסריח ולחוץ מלא בריר מכניסים אותי ומוציאים בלי הפסקה עד שאני כבר לא יכול יותר ומקיא את המעיים !ילד בן 13 חוזר לבית מאושר ושמח, אימא שלו רואה אותו ושואלת אותו למה הוא כל כך שמח והילד אומר לה שהמורה שלו בהריון ושבגלל זה הם עכשיו לא ילמדו איזה יומיים עד שתבוא מורה מחליפה, אז אימא שלו שואלת, ובשביל זה אתה כל כך מאושר ? אז הילד אומר לה : זה כן, אבל בעיקר בגלל שאני עומד להיות אבא !


איזה אחד ניגש לאיזה בחורה רוסיה ברחוב ואמר לה : בואי תמצצי לי ! אז היא מתעצבנת ואומרת לו : משוגע מגעיל אחד איך אתה מדבר ?! אז הוא אמר לה : נו יאללה בואי כבר תמצצי לי ! אז היא אמרה לו : ומה יצא לי מזה ? אז הוא ענה לה : וואלה, מה שייצא שלך !

איזה בחור צעיר אחרי הצבא חסך כסף ונסע לתאילנד, שם הוא זיין מכל עבר ובלי הכרה, כל מה שבא וכל בחורה שיכל היה תוקע, אחרי שהוא חזר לארץ הוא ראה שעל הזין שלו מתחילים להיות כתמים מוזרים של יובש, הוא נבהל והלך לרופא, הרופא אמר לו שהוא נדבק בתאילנד במחלה מאוד נדירה וכדי להציל את חייו הוא חייב לקרות את הזין שלו, האיש אמר לרופא : תודה אבל אני אלך לבדוק חוות דעת נוספת, הוא לקח את שארית כספו ונסע להודו, שם הוא הגיע למנזר עתיק, הוא ביקש שם רופא והביאו לו את הרופא של המקום, הנזיר בדק ותוך כדי שהוא בודק האיש אמר לו שהרופא שלו רוצה לכרות לו את הזין כדי להציל את החיים שלו, אז הנזיר התחיל לצחוק ואמר : ככה זה רופאים בישראל כולם טיפשים, ישר רוצים לחתוך, לא צריך לחתוך שום דבר, האיש שאל אותו : מה באמת ?! אז הנזיר אמר, אין צורך הוא ייפול לבד.שתי נשים נכנסות לסופר עם התינוק שלהן, אחת אתיופית והשנייה רוסיה, הן הולכות ולוקחות מצרכים ופתאום התינוק של האתיופית מתחיל לבכות, אז האתיופית מניקה אותו והוא נרגע, אחרי זה התינוק של הרוסייה מתחיל לבכות, היא מניקה אותו ומנסה הכול אבל הוא לא מפסיק לבכות, אז היא שואלת אותו : מה יש ? אז התינוק מצביעה על האתיופית ואומר : אני רוצה שוקו !
איזה בחור אחד מגיע לבית זונות ומבקש זונה איכותית, שולחים אותו לחדר עם דלת אדומה, הוא נכנס בפנים ורואה בחורה מאוד יפה, הוא מבקש ממנה שתמצוץ לו ושואל כמה זה יעלה לו, היא אומרת שזה יעלה לו 500$ הוא אומר לה : אבל זה נורא יקר ! היא לוקחת אותו לחלון מראה לו מכונית מרצדס ואומרת לו : המכונית הזאת זה רק ממציצות, האיש מתלהב נותן ת'כסף ומקבל את המציצה של החיים שלו, יום אחרי זה הוא חוזר ורוצה להביא לה בתחת, היא אומרת לו 700$ הוא אומר לה שזה מאוד יקר, היא לוקחת אותו לחלון ומראה לו בניין ענק ואומרת לו : זה הכול מהתחת שלי, אז הוא מתלהב משלם ת'כסף ומקבל את הזיון בתחת של החיים שלו, יום למחרת הוא חוזר ורוצה זיון רגיל, היא לוקחת אותו לחלון ואומרת לו : אתה רואה את שני גורדי השחקים האלו, ואת שלושת המלונות ? אז הוא אומר בהתלהבות : נו.. והיא אומרת : זה היה יכול להיות שלי אם היה לי כוס במקום זין !


יום אחד הגיעו לבית של זוג נשוי שני אב"מים מכוכב מאדים, אחד זכר ואחד נקבה, ואמרו לזוג הנשוי שהם רוצים לעשות איתם סקס כדי להתנסות עם המין האנושי, הזוג שחיי המין שלהם היו רדומים בתקופה הזאת הסכימו להצעה, הבעל לקח את האב"מית, והאישה לקחה איתה את האב"ם, האישה נכנס עם האב"ם לחדר, סגרה את הדלת והורידה בגדים, גם הוא הוריד בגדים, והיא ראתה שבמקום זין יש לו חט דק וקטן, אז כשהוא ראה שהיא עצובה הוא אמר לה : אל תדאגי, פשוט תסובבי לי את האוזניים, היא תפסה לו את אוזן שמא וסיבבה, והזין נהיה עבה יותר ואז את ימין והזין נהיה ארוך יותר, היא קפצה עליו ועשתה איתו סקס תוך כדי שהיא מזיזה את הזין לגדלים ולרוחב שהיא רוצה, אחרי הזיון היא ובעלה נפגשים בחוץ והבעל שואל אותה איך היה : היא ענתה שסקס כזה עוד לא היה לה בחיים, והיא שאלה אותו איך אצלו, אז הוא ענה : היה ממש מצוין, אבל התעצבנתי שהיא כל הזמן עיקמה לי את האוזניים !

5.דברים שאליהם מתכוון המרצה שהוא אומר..

1. "זה נכון עד כדי קבוע" :יש לי טעות איפה שהוא.
2. "יהי אפסילון": לכו לישון, זה ייגמר עוד שעה.
3. "זה טריוויאלי": לא מעניין אותי שאתם לא מבינים.
4."קל לראות ש...": אין לי סבלנות להסביר ש...
5. "זה לפי ההגדרה": אין לי מושג למה זה ככה.
6. "זו שאלה טובה": התקלת אותי.
7."זו שאלה מצוינת": התקלת אותי, אבל במקרה אני יודע את התשובה.
8."זו שאלה חשובה": וואי! הזכרתם לי חומר ששכחתי ללמד!
9."זה יהיה במבחן": נמאס לי לדבר לעצמי.
10."זה לא יהיה במבחן": יש לי מספר דקות לסוף השיעור ואני מורח את הזמן.
11."בהנחה הכללית": אני אפתור את זה עבור כדור בריק, אתם תפתרו את זה במבחן עבור משושה מולטי סינגולרי בשדה מגנטי.


6.המורה שואלת את התלמידים איזה הרים אתם מכירים?
אורי- הרי השומרון
שאול-הרי יהודה
דורון- והרי החדשות.


7.מורה הטילה על תלמידיה משימה לבוא לכיתה עם סיפור שיש בו מוסר השכל. "המשפחה שלי מגדלת תרנגולות ומוכרת ביצים בשוק", סיפר דורון. "פעם אחת נסענו לשוק ובדרך הסל התהפך וכל הביצים נשברו". "ומה מוסר ההשכל" שאלה המורה? "לעולם אל תשים את כל הביצים בסל אחד" אמר דורון.
המורה היתה מאוד מרוצה וביקשה ממיכל לספר את הסיפור שלה. "גם אנחנו מגדלים תרנגולות", סיפרה מיכל, "ונוסעים למכור אותם בשוק העופות. פעם בקעו מעשר ביצים רק שמונה אפרוחים, ואבא אמר שמוסר ההשכל הוא שאסור לספור את התרנגולות לפני שהם בקעו". "נהדר" התמוגגה המורה ופנתה אל ולאד. "אבא שלי סיפר דווקא על דודתי רותי" הוא אמר. "היא היתה מהנדסת מוצנחת במלחמת המפרץ. יום אחד המטוס שלה הופל. היא ידעה שהיא עומדת לצנוח בשטח אויב, וכל מה שהיה לה זה בקבוק וויסקי, עוזי מקוצר ומצ`טה.
בדרך לקרקע היא שתתה את כל הוויסקי כדי שלא ישבר בנחיתה. היא צנחה ישר לתוך מחנה אויב ששהו בו 100 חיילים. 70 היא הרגה עם העוזי, 20 עם המצ`טה ולעוד עשרה היא שברה את המפרקת ביידים". "זוועה" צעקה המורה, "על איזה מוסר השכל אבא שלך חשב כשהוא סיפר לך את זה?" "להתרחק מדודה רותי כשהיא שיכורה", ענה ולאד


8.המורה: "גיא! למה זרקת אבן על יניב הפסקה?"
גיא: "הוא התחיל איתי"
המורה: "אז למה לא פנית אלי?"
גיא: "למה?! את חושבת שאת יודעת לזרוק אבנים יותר טוב ממני?"


9.המורה: ליאור מה הבנת בשיעור השברים?
ליאור: שנשבר לי ממתמטיקה...


10.מורה- עם יד על הלב: הקשבת?
תלמיד- (שם יד על הלב) לא.


11. מחנכת-אני כל כך מפחדת שהילדים שלי יהיהו כמוך.
תלמיד- מה הבעיה?
מחנכת- בעיה? בעיות!


12.מורה: כשאני הייתי בגילך ידעתי את השמות של כל הנשיאים
ושל כל ראשי הממשלה!!!
תלמיד: נכון... כשאתה היית בגילי היו רק שני נשיאים וראשי ממשלה...


13.תלמיד:"המורה מקבלים עונש על דברים שלא עושים?"
המורה:לא
התלמיד:"מצוין! כי לא עשיתי את שיעורי הבית."


14.המורה אמרה שמבחינה מעשית לוויתן לא יכול לבלוע אדם, כיוון שלמרות גודלו העצום, הגרון שלו קטן.
הילדה הקטנה הזכירה שיונה הנביא נבלע ע"י לוויתן.
המורה המתוסכלת חזרה ואמרה שוב שלוויתן לא יכול לבלוע אדם, זה בלתי אפשרי באופן מעשי.
הילדה הקטנה אמרה "כשאני אגיע לגן-עדן, אני אשאל את יונה הנביא אם זה נכון."
"ומה יהיה אם תגלי שיונה הגיע לגיהינום?" שאלה המורה.
"אז את תשאלי אותו."


15.המורה: "מדוע אחרת לבית הספר?"
התלמיד: "בגלל השלט שבדרך לבית הספר".
המורה: "איזה שלט יכול לגרום לאיחור?"
התלמיד: "השלט שאומר `האט! בית ספר לפניך`".


16.לדני היתה בעיה: במקום לכתוב `הלכתי` הוא כתב `אלחטי`. יום אחד המורה התרגזה עליו והחליטה להעניש אותו: אחרי הלימודים, משה היה צריך להישאר ולכתוב על הלוח מאה פעמים `הלכתי`.
למחרת בבוקר, המורה מגיעה ורואה את כל הלוח מכוסה במלה `הלכתי`, כשלמטה רשומה ההודעה: "כתבתי `הלכתי` חמישים פעם, ואז נגמר המקום, אז אלחטי הביתה".


17.מורה: "דני, אפשר לשאול אותך שאלה?"
דני:"כן, אבל רק אחת."
המורה:"בסדר, איפה נמצאת אוסטליה?"
דני:"שם."
המורה:"איפה זה שם?"
דני:"המורה... זו כבר שאלה שנייה..."


18.המורה לאומנות רכנה מעל הציור של יעל ופלבלה בעיניה למראה מלאך שכף ידו מצוידת ב 6 אצבעות. "ראית פעם מלאך עם 6 אצבעות" שאלה. ענתה רונית ומלאך עם 5 אצבעות את פעם ראית?

20.איזה באסה להיות חסה.
איזה דיכאון להיות מלפפון.
איזה ביאוס להיות סוס.
איזו בעיה להיות עגבניה.
איזה מחריד להיות תלמיד!


21.ילד אחד הראה לאביו תעודה שכולה ציונים שליליים וכשהגיע ל-100 בזמרה נתן לבנו סטירה.
הבן אמר לאביו למה כשהגעתי ל-100 נתת לי סטירה ?
ענה האב" עם ציונים כאלה גרועים יש לך חשק עוד לשיר"?!


22.תלמיד נכנס לכיתה ולא סוגר את הדלת.
המורה: "למה אתה לא סוגר את הדלת? מה נולדת באוטובוס?"
תלמיד: "לא המורה נולדתי בבית חולים אבל גם שם לא סגרתי את הדלת"


23.מורה: "עליכם ללמוד אנגלית... חצי מהעולם דובר שפה זו."
תלמיד חכמולוג: "נו... וזה לא מספיק?"


24.בדיחת כימאים:
ש: איזה קול עושה אלקטרון כשהוא נופל לבור אנרגיה פוטנציאלית?
ת: פלאנק...


בדיחת פיזיקאים:
ש: איזה קול עושה חתול בשיפוע?
ת: מיו...


25.מרצה לפסיכולוגיה מסביר איך אפשר לעצבן בן אדם, ואומר, "יש 3 סוגים של מצבים בהם אדם יכול להימצא."
לצורך הדגמה הוא מרים שפופרת ומחייג למספר כלשהו.
בחור עונה לטלפון והמרצה שואל אותו, "חיים בבית?"
"זאת טעות", עונה הבחור ומנתק בכעס.
המרצה מסביר, "מצב ראשון, הבחור כועס, אבל עדיין שולט על עצמו."
המרצה מחייג שוב לאותו מספר, ושוב שואל את הבחור, "חיים בבית?"
הבחור מעבר לקו מתחיל להתעצבן ואומר, "מה קרה, לך אין פה אדם בשם חיים, עזוב אותי כבר."
המרצה מסביר לסטודנטים, "זה מצב עצבנות שני. הבחור מתחיל לצאת מדעתו."
המרצה שוב מחייג לאותו המספר, ושואל, "חיים בבית?"
הבחור מעבר לקו מתעצבן, מתחיל לצעוק, מקלל את המרצה ובסוף מנתק.
מרצה מסביר לתלמידיו, "עכשיו ראינו איך האדם לא שולט על מעשיו ודיבורו. הוא נורא עצבני ולכן הוא איבד קשר עם המציאות."
פתאום סטודנט אחד אומר, "יש עוד מצב אחד שלא הזכרת."
המרצה המופתע אומר, "בבקשה בוא ותראה."
הסטודנט מרים את השפופרת ומתקשר לאותו המספר, כשעונים לו הוא אומר, "שלום, קוראים לי חיים, מישהו התקשר ורצה אותי???"


26.ילד מאחר לכיתה.
המורה שואלת אותו: "שוב אתה מאחר?"
עונה הילד: "אמרת בעצמך שאף פעם לא מאוחר ללמוד."


27.מורה למתמטיקה בן 70 נסע לכנס בפלורידה
ולאחר שהות של שבוע
כותב מכתב לאישתו: "אני פה עם בחורה בת
18. אני עוזב אותך לתמיד."
אשתו מתקשרת ואומרת לו: "שמע, אני פה
עם בחור בן 18 ותזכור:
שמונה עשרה נכנס בשבעים יותר מאשר
שבעים בשמונה עשרה."


28.עשר דברים שלא כדאי לתלמיד להגיד למורה
1. הכלב אכל לי את שיעורי הבית.
2. מי שאמר שאת יפה צריך משקפיים.
3. אם את יודעת את התשובה, מדוע את שואלת?
4. מפגרת! תמותי אמן!
5. אני אתן לך 5 שקלים אם תעלי לי את הציון.
6. מתי הספקת להמציא את כל החומר הזה?
7. הלוואי שהייתי בכיתה המקבילה.
8. אני רואה את השיער שלך, הרגליים שלך, הידיים שלך, אבל איפה המוח?
9. יש לך פה גדול מאוד.
10. אם הייתי המנהל, היית מפוטרת מזמן.


29.בחינות סמסטר
היסטוריה: בקיצור, תכתוב על השפעתו של הנייר על הדת, כלכלה, פוליטיקה ופילוסופיה באמריקה, אירופה, אפריקה, אוסטרליה ואסיה. אנא ענה בקיצור ובספיציפיות. יש לך 15 דקות
כתיבה: תכתוב שיר על הרגעים החשובים בחייך, תכלול חלקים מהיצירות של ת.ס. אליוט, האחים מרקס, דנטה, האודיסיאה, והתורה הקלטית. יש לך 15 דקות
מוסיקה: תרכיב קונצרט שלם ותנגן אותו. אתה תמצא תופים, מנדולינה, גיטרה, פסנתר, חליל, חלילית, סקסופון, ומפוחית מתחת לשולחנך. עליך להשתמש בכל הכלים האלו. יש לך 15 דקות.
אומנות: הסבר את חיוכה של המונה ליסה. יש לך 15 דקות.
ידע כללי: במבחן זה עליך להשתמש בחשיבה לוגית. עליך להוכיח את הדברים הבאים בקיצור: שהיקום הוא אין סופי, שהאמת תמיד מנצחת, שאין איש קטן שגר במקרר ופותח\סוגר את האור במקרר כאשר אתה פותח\סוגר את הדלת, ושאתה הוא האיש אשר נבחן אכשיו. עליך לענות בקיצור ובספציפיות, יש לך 15 דקות.
רפואה: עליך לערוך ניתוח הוצאת שקדים על האיש היושב עלידך. אתה תמצאה סכין, מיטת חולים, וגז הרדמה מתחת למושבך. יש לך 15 דקות.
סוציאליזם: הסבר בקיצור אך בפרטים את השפעת סוף העולם על החברה, הכלכלה, ופוליטיקה. יש לך 15 דקות.
נאומים לפני ציבור, מנהיגות: 2500 ילדים משוגעים יפרצו לכיתה. עליך להרגיע אותם. מותר לך להשתמש בכל שפה עתיקה חוץ מ יוונית. יש לך 15 דקות.
פיזיקה: תוכיח ש תורתו של איינשטיין לא נכונה. יש לך 15 דקות.
הנדסה: עליך להרכיב רובה צייד מהיסוד לפני שטיגריס בנגלי רעב יכנס לכיתה. יש לך 15 דקות.
כימיה:עליך להפוך פחם לזהב. אתה יכול לבנות מדורה על שולחנך, יש לך 15 דקות.
פוליטיקה: יש מאחוריך טלפון אדום. תתחיל מלחמת העולם השלישית, תהפוך את קזחיסטן למעצמה הכי גדולה בעולם יש לך 15 דקות.


30.המורה שאלה את יוסי: "יוסי ,מהו העץ האהוב עליך?"
יוסי: "אקליפטוס."
המורה: "יפה! האם אתה יודע כיצד לכתוב אקליפטוס?"
יוסי: "במחשבה שנייה... אני אוהב דקל!"

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים