עבור אל תוכן

ההיסטוריה של בית"ר ירושלים הוצתה בבית וגן • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 jjbiggs

jjbiggs
 •  VIP
 • 3380 הודעות
  • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
"הסמל של בית"ר נשרף, אני עם דמעות בעיניים"


בבית"ר ירושלים קמו לבוקר לא נעים. בקבוצה גילו את משרדי הקבוצה בבת וגן שרופים כליל ובקבוצה יבדקו את צילומי מצלמות האבטחה בניסיון לאתר את מי שביצע את ההצתה. אנשי הקבוצה שנמצאים בבית וגן המומים מכך שחדר המזכרות של הקבוצה נשרף כליל כולל גביע השלום שבית"ר הביאה מרומא בתקופה שאלי גוטמן אימן אותה. גם ספר תהילים שהונח במקום נשרף קליל ובמועדון מקווים לאתר את מי שביצע את ההצתה.

מנהל הקבוצה מנחם נידם שנמצא במקום התייחס למקרה: "אני מעריך שמי ששרף את המקום לא ידע מה הוא שורף אבל הוא לא בחל בשום אמצעים וגרם לנו נזק אדיר. כנראה שכל זה בעקבות הגעתם של שני השחקנים החדשים שלנו לקבוצה".

איש המשק של בית"ר, מאיר הרוש שנמצא גם הוא במקום אמר: "מי שעשה את המעשה הזה שרף את הסמל של המועדון. זה חדר שכל מי שבא להתארח, ילדי בר מצוות ואורחים וילדים שמגיעי מכל הארץ , זה החדר הראשון שבו מבבקרים עם כל המזכרות של המועדון. יש פה קרוב ל-200 חולצות היסטוריות שהכל נשרף, גביעים היבטוריים נשרפו והדמעות עומדות לי בעיניים".

שלום עליכם, אח של מאיר הרוש, אמר: "היום שרפו את הנשמה של אחי מאיר הרוש. הוא אסף חולצות של שחקנים כבר 15 שנה. הוא אירח ילדים בחדר הזה שבאו לחגוג בר מצווה. מי שעשה את זה הוא לא אוהד בית"ר. אני מכיר את אחי מאיר, זו מכה קשה בשבילו אני פשוט לא מאמין שעשו לו דבר כזה. הם פגעו לו בדבר הכי יקר לו, אף אחד לא יבין מה הוא עובר, גמרו אותו".


שחקן בקבוצה אמר ל-ONE: "מי שעשה את זה לא יכול לקרוא לעצמו אוהד בית"ר. שהיו שורפים את הכל, רק לא את החדר הזה. אנשים לא מבינים מה היה בחדר הזה, היסטוריה שלמה - שרפו אותה בשנייה". אבירם ברוכיאן, שפוסטר שלו נשרף, התייחס להצתה בבית וגן ואמר בקצרה: "כולי תקווה שאלו לא אוהדי בית"ר".

דובר כבאות והצלה של מחוז ירושלים, רש"פ משנה אסף אברס אמר ל-ONE: “הבוקר בסיבובת השעה 5:00 התקבלה התראה במוקד המבצעים של כיבוי ירושלים על דליקה במשרדי בית"ר ירושלים בבית וגן. שני צוותי כיבוי מצאו זירה עם להבות של אש ועשן, פרצו את חלון המבנה והשתלטו על הדליקה. נערכה חקירה ומהזירה נאספו ממצאים ראיות שהועברו לצוות המעבדה לזיהוי פלילי. אנו בודקים חשד להצתה ונגרם נזק כבד מאוד לאחד החדרים שמשמשים כמוזיאון למזכרות של המועדון. גם מצלמות האבטחה בזירה נבדקות".

תגובת עמותת אוהדי בית״ר: "עמותת האוהדים מרכינה את ראשה לנוכח המראות הקשים של שריפת המועדון ובראשם גביעים הסטוריים, חולצות ופרטים יקרי ערך. אנו מגנים בשאט נפש את המעשה הנתעב הזה ומקווים שרשויות החוק יביאו את האשמים לדין במהרה. אנו רואים במעשה פשע חמור לכל דבר. עמותת האוהדים אינה רואה באחראים לפשע כחלק ממשפחת אוהדי בית"ר ירושלים".

תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמהתמונה שפורסמהhttp://www.one.co.il...cle/212648.html

http://www.one.co.il...cle/212650.html

#2
 THEX

THEX

  משתמש חסום

 •  חסומים
 • 1060 הודעות
  • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה
כואב ולא נעים, אוהדים מגעילים....

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים