עבור אל תוכן

טראקר סדרות ישראלי

• אנא התחבר בכדי להגיב
23 תגובות לנושא זה

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
    • מונה תודות: 439 תודות
323
מעולה
נראה לי שאם היה טראקר כזה, הוא היה גן עדן להרבה מאיתנו.
אני הכי שונא להתקל בסדרה שיש לה HD אבל הסנכרון לא תואם כי הסדרה תורגמה לפני 3 שנים ואין מסנכרנים לסדרות ישנות מן הסתם.
בטראקר ישראלי, יהיו מסנכרנים שידאגו לסנכרן את כל הסדרות לכל הגרסאות שיצאו.
וגם כל סדרה חדשה שיש לה מתרגמים קבועים תעלה אוטמטית אליו.

ולמה אני חושב שחייב אחד במיוחד לסדרות?
היום הכי קרוב לשם, מנוי ליס - מקס HD בשביל כל הסדרות שאין להם תרגום ברשת, ולהשתמש בBTN ובTVT ביחד עם סאבטייטל וסאבסנטר, 4 אתרים שלפעמים גם הם לא עוזרים במקרים מסוימים ואז זה התרגומים של BSPLAYER ופיראט ביי ("איש הפח" גרסת בלוריי!! באתרי הכתוביות אין סנכרון, בBS יש), החיה (עד לפני שהעלתי לפיראט ביי את הגרסא התואמת לא היה, אחרי זה מישהו העתיק ישר לBTN).
בכללי אם DR או הביטס היו פותחים בפרוייקט כזה של העלאת "כל הסדרות" היה יכול להיות אדיר, אבל בינתיים אין אפילו 100 מתוך כל ה270 סדרות [פרסמתי פה תרשימה.]

והכי מגניב, שאם תהיה מערכת שתתגמל משתמשים שיעלו באופן עצמאי הקלטות מיס לסדרות שאין להם תרגום, תהיה חגיגה אמיתית. [בDR עשו את זה עם "חיות פוליטיות"]

לגבי סדרות ישראליות, אני מודה - הטראקרים הישראליים אחלה.
קהל של 5 אלף (חתום שיש כמות כזו של צופי סדרות בארץ) לא מספיק בשביל לפתוח טראקר?

אז מה דעתכם?

נערך על-ידי mike_17, 07.02.2013 - 05:08 AM.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
וואלה נשמע טוב.. הרי טראקרים ישראלים נועדו כדי להקל בעניינים האלה וטראקרים כללים קיימים מספיק ומעלים סדרות ישראליות
באמת הגיע הזמן טראקר נטו לסדרות זה רק יקל..
אני מאוד בעד הרעיון ואני בטוח מאוד שהוא גם יצליח

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 861 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה
רעיון נחמד מאוד, נראה אם באמת מישהו יקח את זה על עצמו.

Mark

Mark
  •  חברים רשומים
  • 174 הודעות
    • מונה תודות: 7 תודות
7
רגיל
רעיון ממש טוב, בהתחשב בעובדה שכל הטראקרים הישראליים הם 0-day

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 950 הודעות
    • מונה תודות: 270 תודות
202
מעולה
לא יעבוד מהסיבה הפשוטה :  טורנטים ימותו נורא נורא מהר ( חוץ מתכנים פופולרים ) לכן לעלות כל סדרה ולשבת לסנכרן זה נחמד השאלה מה הלאה

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
אני מסכים עם וויט
לישראלים יש נטייה לא לשתף יותר ממה שצריך

אבל בכל מקרה הרעיון שלך יהיה יותר טוב רק לתרגומים
איזה פרוייקט שאתרי תרגום יתרגמו את מה שחסר
פשוט קובץ תרגום הרבה יותר קל לשמור על שרת ( בגלל המשקל )

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
46
בינוני

צפה בהודעהWhiteRev, ב-07.02.2013 - 09:30 AM, אמר:

לא יעבוד מהסיבה הפשוטה :  טורנטים ימותו נורא נורא מהר ( חוץ מתכנים פופולרים ) לכן לעלות כל סדרה ולשבת לסנכרן זה נחמד השאלה מה הלאה
לא יודע מה איתך אבל דווקה סדרות לי באופן אישית אני נוטה לשתף הכי הרבה! יש מקרים שגם יותר מ3 חודשים!
פשוט כשאני רואה סדרה לוקח זמן לגמור אותה ואני מוחק את כולה כשאני מסיים לראות וזה הרבה יותר זמן מזמן השיתוף הבסיסי 72 שעות וזה יכול גם להיות חודשים..
דווקה יש נטיה למחיקה מהירה יותר של משחקים/ סרטים כי אתה פשוט מתקין ומוחק או רואה את הסרט ומוחק..
לא יודע .. באופן אישית הטורנטים הכי ישנטים בטורנט בשיתוף הם דווקה סדרות
ולדעתי ההפך! יהיו הרבה יותר מעלים! הרבה טורנטים של סדרות בהביטס אני רואה שמ2008-2009 עוד פעילים וחמים יש הרבה מעלים ומורידים
לדעתי יש מקום לטראקר כזה בישראל :)

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 950 הודעות
202
מעולה
מנגו. מה שרשמתי זו עובדה.. זה לא דעה..רק טיפ לפותח האשכול
זה שאתה חריג סבבה אבל זה עדיין לא המצב .

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
46
בינוני

צפה בהודעהWhiteRev, ב-07.02.2013 - 10:14 AM, אמר:

מנגו. מה שרשמתי זו עובדה.. זה לא דעה..רק טיפ לפותח האשכול
זה שאתה חריג סבבה אבל זה עדיין לא המצב .

אשמח לדעת על מה אתה מבסס או מאיפה העובדה? פשוט אני רואה משהו אחר לגמרי

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה
כמו שהרוב כאן אמרו,
אני חושב שזה רעיון גאוני, והלוואי שיהיה אפשרי להפעיל אותו.
אבל לא כל אחד יודע לסנכרן גרסאות, לא כולם ירצו לך לשתף את התכנים מספיק זמן, והכל ילך לאיבוד.
תכנים יאבדו מהירויות, ונתקע בלי מהירויות לסדרות שיעבור עליהם חודש- חודשיים.
וזה חבל, ופה זאת הבעיה.

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 950 הודעות
202
מעולה
מנגו ? מאיפה אני יודע? אממ טיפה ניסיון אבל רק טיפה.בשיתוף הקבצים בארץ.
עזוב וזה כבר חריגה מנושא הדיון
יום מהנה לכולם

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
327
מעולה

צפה בהודעהMagno, ב-07.02.2013 - 10:18 AM, אמר:

אשמח לדעת על מה אתה מבסס או מאיפה העובדה? פשוט אני רואה משהו אחר לגמרי

אחי, הוא הבעלים של הטראקר הישראלי המצליח כרגע בארץ, DownRev, בוא נגיד שאם מישהו פה מבין בקהל יעד ישראלי, זה הוא.
אז הוא יודע עובדות מעצמו, ואף אחד לא יכול להתווכח אתו, כי הוא מכיר אותם מקרוב הכי שאפשר.

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
46
בינוני

צפה בהודעהRanCohen, ב-07.02.2013 - 10:38 AM, אמר:

אחי, הוא הבעלים של הטראקר הישראלי המצליח כרגע בארץ, DownRev, בוא נגיד שאם מישהו פה מבין בקהל יעד ישראלי, זה הוא.
אז הוא יודע עובדות מעצמו, ואף אחד לא יכול להתווכח אתו, כי הוא מכיר אותם מקרוב הכי שאפשר.

לא התווכחתי פשוט רציתי לדעת את הנסיבות ברור שיש לו יותר נסיון ממני והוא גם מנהל בכיר בטראקר לכן שאלתי מה הם הסיבות חח אבל הבנתי אותם לאחר כמה תגובות
תודה רבה :)
בכל מקרה לא משנה אם יפתח טראקר סדרות, אם יהיה שיפור משמעותי בטראקרים הקיימים בתחום הסדרות זה מצויין ואם יפתח אחד חדש גם טוב, אם יהיה משהו שרק יעשה טוב אני בעד וכעת רק הזמן יגיד..

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 950 הודעות
202
מעולה
רק למען הסדר הטוב.. אני מאחל למי שיחליט לעשות תרעיון שהועלה פה המון בהצלחה כמו שאיחלתי לפיילסריבר בעבר ולכל מי שלקח יוזמה בצורה הוגנת ונקייה.
כמובן שכל מה שנרשם פה זה אך ורק מתוך רצון טוב להחזיר למציאות ולתת טיפים בונים לעיצוב הרעיון.
שיהיה בהצלחה אם פותח הרעיון יצטרך עוד טיפ או לשאול שאלות אני פה

CLUBER77

CLUBER77
  •  חברים רשומים
  • 14 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
בקטע הזה יש לנו הרבה מה ללמוד מאלו שגרים בחו"ל, הקטע של הסדרות תופס חזק, כנראה שזה עניין של אופי.
שיהיה בכל אופן בהצלחה.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
    • מונה תודות: 439 תודות
323
מעולה

צפה בהודעהNickLess, ב-07.02.2013 - 09:48 AM, אמר:

אני מסכים עם וויט
לישראלים יש נטייה לא לשתף יותר ממה שצריך

אבל בכל מקרה הרעיון שלך יהיה יותר טוב רק לתרגומים
איזה פרוייקט שאתרי תרגום יתרגמו את מה שחסר
פשוט קובץ תרגום הרבה יותר קל לשמור על שרת ( בגלל המשקל )
אתם יודעים מה אירוני?
בBTN יש משתפים לסדרות ישראליות ובטראקרים ישראלים כמעט ואין.
מה שאני באתי להגיד זה שאם תהיה פלטפורמה ומערכת תומכת, המשתמשים ישקיעו בעצמם. תראו איך BTN נהפך לאיכותי ולמקום ראשון, רק בזכות מערכת הבקשות והשימוש בגרסאות שונות בכל עונה-מערכת הGAZZELE.

חח אין לי לא זמן ולא כסף לפתוח טראקר.
וברור שאת בעיית השיתוף של הישראלים אפשר לפתור בצורה מהממת: טראקר בינלאומי דו-לשוני בדיוק כמו TVT, עברית ואנגלית.
אני בכלל לא מדבר רק על כתוביות מסונכרנות, אלא על טראקר שיביא פידבק אמיתי לBTN. כי בינתיים אין משהו כזה.
בגרסה העברית יהיו תרגומים שיורדו מהשרת של האתר והטורנטים יהיו בשיתוף המון זמן כי מן הסתם יהיו איזה 50 אלף משתמשים מכל העולם.
מן הסתם שאם זה יהיה טראקר ישראלי נטו, הוא יהיה עלוב ושום פרק חדש לא יעלה אליו באותו יום.
הבעיה הכי גדולה של BTN היא שהיא קהילה מאוד סגורה וגם אם השגת הזמנה, הם נותנים באנים בלי הפסקה [32 אלף פעילים 28 אלף חסומים].
TVT לא מתקרב אליו באיכות אפילו בעשירית אחוז.
אם BTN באמת יחליט לשנות כיוון ולהיות טראקר שיתוף אמיתי ולא טראקר של המנהלים שלו, זה יהיה מדהים.
או שאופציה אחרת שTVT יתחילו עם מערכת חדשה שמסודרת לפי גרסאות ולא "כל הסדרה" בגרסא אחת וזהו.

אבל אמרתי, אם בDR יקחו ברצינות את הנושא של הסדרות, זה באמת יהיה מבחינתי מדהים.

נערך על-ידי mike_17, 07.02.2013 - 23:35 PM.

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
לסדרות יש נטיה להעלם הרבה יותר מהר מסרטים או משחקים. אני אתן לך כמה דוגמאות שתבין למה לא משתלם לטראקר ישראלי לפתוח קבוצה יעודית לתרגום וסנכרון של סדרות ישנות:
א. כמסנכרן, אין לי מושג אם מה שאני הולך לסנכרן בכלל יתפוס. האם מישהו ירצה לראות את הסדרה "צוות לעניין" או את "פארסקייפ". יכול להיות שאני אשקיע עכשיו כמה ימים טובים רק לסנכרן ולתרגם את כל הסדרה, רק בשביל לגלות שיש לה רק מוריד אחד. זה דיי מבאס.
ב. רוב הטראקרים היום הם כבר לא כמו TL. היום בכל טראקר יש לך מערכת "נקדות בונוס" שאתה מקבל תמורה על שיתוף. רובו הגדול של הפקטור מתבסס על נפח הטורנטים המשותף בכללי. אנשים שרוצים רק לשפר את הפקטור שלהם יעדיפו להוריד טורנטים גדולים (פחות טורנטים לעקוב אחריהם לראות אילו כבר שיתפת לפי החוקים ואתה יכול למחוק).
ג. מקודם דיברתי על טראקרים שונים מTL, עכשיו בוא נדבר על טראקרים דומים לTL. טראקרים שההתקדמות היחידה שלך בהם היא רק הגדלת הבאפר שלך. אני אעדיף להוריד את הטורנט של סקייפול השוקל כ-45GB. למה? כי כל אדם שיכניס אותו להורדה, אני אקבל כמות ג'יגות לא מבוטלת. עם טורנט ששוקל 100-200MB, אני כלל לא אטרח.
ד. נעבור לדבר על סוג טראקר שלישי... BTN. BTN עובד בצורה הבאה: יצא פרק S01E01? אין בעיה. הוא ימשיך לרוץ עד שמישהו יעלה טורנט של כל העונה הראשונה ואז אותו טורנט יעלם, בין אם אתה רוצה ובין אם לא.
ה. לאתרים כמו סאבטייטל, סאבסנטר, טורק וכו' יש סטנדרטים מאוד גבוהים. רוב האנשים ירגישו יותר בנוח להוריד ממקום שבו הם יודעים שיש איכות טובה ושהם לא יתאכזבו.
ו. אחרון אחרון חביב... כשאתה עובד על תרגום, אתה רוצה שלכמה שיותר אנשים תהיה גישה אליו. כמה שיותר יוכלו להינות ממה שעשית. שלא תרגיש שעבדת לחינם. ברגע שאתה מפרסם את התרגום רק בטראקר אחד, רק האנשים של אותו הטראקר יראו אותו. כל העבודה שלך מוגבלת עכשיו רק לטראקר אחד.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
BTN קהילה סגורה? אם היית PU בביטגיימר שזה לא בעיה היית יכול להשיג אליו הזמנה. או בוואפלס שזה גם לא בעיה להיות PU שם אחרי פריליץ

TheShark

TheShark
  •  חברים רשומים
  • 477 הודעות
    • מונה תודות: 57 תודות
50
טוב

צפה בהודעהmike_17, ב-07.02.2013 - 23:32 PM, אמר:

אתם יודעים מה אירוני?
בBTN יש משתפים לסדרות ישראליות ובטראקרים ישראלים כמעט ואין.
מה שאני באתי להגיד זה שאם תהיה פלטפורמה ומערכת תומכת, המשתמשים ישקיעו בעצמם. תראו איך BTN נהפך לאיכותי ולמקום ראשון, רק בזכות מערכת הבקשות והשימוש בגרסאות שונות בכל עונה-מערכת הGAZZELE.

חח אין לי לא זמן ולא כסף לפתוח טראקר.
וברור שאת בעיית השיתוף של הישראלים אפשר לפתור בצורה מהממת: טראקר בינלאומי דו-לשוני בדיוק כמו TVT, עברית ואנגלית.
אני בכלל לא מדבר רק על כתוביות מסונכרנות, אלא על טראקר שיביא פידבק אמיתי לBTN. כי בינתיים אין משהו כזה.
בגרסה העברית יהיו תרגומים שיורדו מהשרת של האתר והטורנטים יהיו בשיתוף המון זמן כי מן הסתם יהיו איזה 50 אלף משתמשים מכל העולם.
מן הסתם שאם זה יהיה טראקר ישראלי נטו, הוא יהיה עלוב ושום פרק חדש לא יעלה אליו באותו יום.
הבעיה הכי גדולה של BTN היא שהיא קהילה מאוד סגורה וגם אם השגת הזמנה, הם נותנים באנים בלי הפסקה [32 אלף פעילים 28 אלף חסומים].
TVT לא מתקרב אליו באיכות אפילו בעשירית אחוז.
אם BTN באמת יחליט לשנות כיוון ולהיות טראקר שיתוף אמיתי ולא טראקר של המנהלים שלו, זה יהיה מדהים.
או שאופציה אחרת שTVT יתחילו עם מערכת חדשה שמסודרת לפי גרסאות ולא "כל הסדרה" בגרסא אחת וזהו.

אבל אמרתי, אם בDR יקחו ברצינות את הנושא של הסדרות, זה באמת יהיה מבחינתי מדהים.

אתה משווה קהילה של BTN לקהילה ישראלית? ב BTN בשביל להשיג הזמנה אתה צריך להיות מאסטר אנשים שמשתפים שם סדרות זה בעיקר בשביל הניקוד כדי להגיע לדרגה הזאת הכל טוב ויפה אבל זה כבר היה בעבר וזה לא ישתנה
הרעיון של לפתוח טראקר לסדרות ישראליות הוא יפה
יש לו כמה בעיות הראשונה היא הקהילה השניה היא שיש הרבה אנשים מחו"ל חלקם מארצות הברית שרוצים את הסדרות האלה וטורנטים בארצות הברית זאת סכנה...

צפה בהודעהafro, ב-07.02.2013 - 23:55 PM, אמר:

BTN קהילה סגורה? אם היית PU בביטגיימר שזה לא בעיה היית יכול להשיג אליו הזמנה. או בוואפלס שזה גם לא בעיה להיות PU שם אחרי פריליץ
הקושי ב BTN הוא להגיע לדרגה שמאפשרת לך לשלוח הזמנה
וכמו ששמת לב פה בפורום חל איסור בכלל לתת הזמנות אחריי הבלאגן שהיה פה לפני כמה חודשים

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
327
מעולה

צפה בהודעהafro, ב-07.02.2013 - 23:55 PM, אמר:

ביטגיימר, נסגר.
וואפלס, חצי פורום כאן לא נמצאים שם, כי דיי קשה להשיג לשם הזמנה.

אז לא כולם יכולים להיות PU בכל טראקר שני.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים