עבור אל תוכן

סימנו חניית נכה סביב רכב שחנה בכחול-לבן בתל אביב, וגררו

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
תושבת תל אביב העלתה הלילה לפייסבוק סרטון מדהים, שבו נראית התנהגות שערורייתית של עובדי ופקחי העירייה. לאחר שחנתה בכחול-לבן כחוק, שני עובדי עירייה סימנו סביב הרכב חניית נכה, וזמן קצר לאחר מכן הוא נגרר מהמקום. הקנס - 1,350 שקלים. עיריית תל אביב: "טעות חמורה, הקנס בוטל"

לראות ולא להאמין: עיריית תל אביב נחשבה מאז ומעולם למחמירה במיוחד בכל הקשור לנושא החניה בשטחה, אבל לפעמים המציאות עולה על כל דמיון. תושבת העיר העלתה הלילה (שלישי) לפייסבוק סרטון מדהים, שבו מתועדת התנהגות חסרת תקדים של עובדי ופקחי העירייה. בסרטון נראה בבירור כי לאחר שהאישה החנתה את רכבה סמוך למדרכה הצבועה בכחול ולבן - על פי החוק, שני עובדי עירייה מסמנים מסביב לרכב מקום חניה לנכה, ולאחר מכן פקחים גוררים אותו מהמקום. הקנס? 1,300 שקלים.

"בבוקר יום ראשון בערך בשעה 12 בצהריים חזרתי עם רכבי אל ביתי אשר ביהודה הלוי בתל אביב, והחנתי את רכבי ממש מתחת לבית. החנייה הייתה כחוק, במדרכה המסומנת כחול-לבן, אפילו עם תו חנייה אזורי. אני חונה כבר קרוב לחצי שנה ברחוב (הרי שם אני גרה) ומכירה היטב היכן מותר להחנות והיכן אסור", כתבה האישה בעמוד הפייסבוק שלה.

"באותו ערב, בערך בשעה 22:00 הייתי בדרכי אל הרכב בשביל לצאת לעבודה. ההפתעה הגדולה שחיכתה לי שברה את כל השיאים והתקשתי להאמין למראה עיניי - הרכב שלי לא היה במקום בו החניתי, ובמקום זאת קיימת עתה חניית נכה - עם סימון חניית נכה באותו מקום בו החניתי. מיותר לציין שחניית הנכה לא הייתה שם כשהחניתי, וסרבתי להאמין למראה עיניי. התקשרתי אל חברתי שהייתה איתי בעת חניית הרכב, מנסה לוודא שלא השתגעתי או נהייתי סנילית, וגם זו אישרה שהחנינו בכחול-לבן".

כשהתקשרה למוקד 106 לברר מה בעצם קרה, טוענת האישה כי המוקדן דיבר אליה בגסות, ואף הטיח בה כי היא משקרת. רק לאחר שהרימה את קולה, הסביר לה המוקדן כי עליה להיכנס לאתר האינטרנט של העירייה ולמלא טופס בקשה לשחרר את הרכב שנגרר. "אמרתי לו שזה לא הגיוני שאני צריכה עכשיו לשלם 350 ש"ח על עלויות גרירה, וזה ניסה לשכנע אותי שאין ברירה אחרת", כתבה תושבת העיר בפייסבוק. לבסוף התברר, כי בנוסף לתשלום על הגרירה, עליה לשלם גם קנס של 1,000 שקלים - בגלל חניה במקום של נכה.

תמונה שפורסמה

"אני לא מתכוונת לשתוק, אפתח בהליכים משפטיים"

בבוקר שאחרי האירוע ההזוי והמעצבן, גילתה תושבת העיר כי בבניין המשרדים הסמוך למקום החנייה ישנם צילומי מצלמת אבטחה שתיעדו את מה שהתרחש. "בזמן שרכבי חונה בכחול-לבן, מגיעים שני עובדי עירייה ומסמנים סביבו את חניית הנכה. צ'יק-צ'ק גם שינו את צבע המדרכה מכחול לבן לאפור. ככה, בפשטות. תוך חמש דקות הפכו אותי לעוברת על החוק. פשוט בריונות ובזיון שטרם נראו בעיריית תל אביב. הרי יש שם שני עובדים אף אחד מהם לא שם לב שעומד שם רכב? לא יכלו להרים שנייה טלפון? להתריע? כמובן שלא. כי מה אכפת להם? הם רק באו לעבוד", הלינה האישה בזעם, והוסיפה כי שעתיים לאחר מכן הגיעה גם הפקחית שרשמה את הדוח והזמינה גרר.

"העיקר שעיריית תל אביב מצצה לנו עוד קצת את הדם ואת הכיס. מזלי הרב מאוד שיש לי את הצילומים. אני לא רוצה בכלל לחשוב על אנשים אשר קרה להם מקרה דומה ושצריכים עכשיו ללכת להוכיח את חפותם ללא שום הוכחה", המשיכה בעלת הרכב ותקפה את עיריית תל אביב במילים קשות.

ומה עכשיו? תושבת העיר מתכננת לתבוע את העירייה על עוגמת הנפש שנגרמה לה. "אני לא מתכוונת לשתוק, ולא לרגע אחד, וגם לא לנוח ולא להרגע", היא הבהירה בפייסבוק שלה. "אני אפתח בהליכים משפטיים על העוול ועוגמת הנפש, אבל יותר מכל על העבירות שלכם".

עיריית תל אביב בתגובה: "טעות שלומיאלית, אנחנו מתנצלים"
מעיריית תל אביב מסרו כי מדובר בטעות, כי הם מתנצלים וכי הקנס שהוטל על בעלת הרכב - בוטל. "זו אכן טעות חמורה ושלומיאליות שאינה מקובלת על עיריית תל אביב - יפו. אנחנו מתנצלים על עוגמת הנפש ונבדוק את עצמנו לגבי העתיד כדי שדברים מסוג זה לא יישנו", נמסר בתגובת העירייה.

"נדגיש כי עם הגעתה של התושבת לאגף החניה אמש בוטל הקנס באופן מיידי, והיא לא חויבה בהוצאות גרירה. באשר למענה של הנציג במוקד 106, הנושא ייבדק ויחודדו הנהלים לגבי אופן המענה והטיפול של נציגי המוקד במקרים מעין אלו".

http://news.nana10.c...rticleID=956252

( כנסו יש גם סרטון)

נערך על-ידי jjbiggs, 06.02.2013 - 18:12 PM.

royechip

royechip

משתמש חסום

•  חסומים
  • 259 הודעות
    • מונה תודות: 33 תודות
14
רגיל
היה את זה בחדשות

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
    • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה
ראיתי את זה אתמול, פשוט בושה, רק כסף מחפשים המפגרים האלה...

Taipan

Taipan
  •  חברים רשומים
  • 106 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
4
רגיל
אני רק מתפלא שלקח שעתיים בין סימון החנייה לגרירה. הרי הפושעת היתה יכולה לברוח בזמן הזה בלי עונש.

YARPI

YARPI
  •  חברים רשומים
  • 274 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
11
רגיל
לי זה נראה פשוט חוסר תיאום. ההוא צבע את החנייה בלי לעדכן אף אחד והפקחים עברו אח"כ וראו מישהו בחניית נכים וגררו אותו....

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד

YARPI

אתה תמים מידי

בושה וחרפה של מעשה
רק תחשבו כמה פעמים זה הצליח להם עד שעלו על זה

YARPI

YARPI
  •  חברים רשומים
  • 274 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
11
רגיל

צפה בהודעהNickLess, ב-07.02.2013 - 13:05 PM, אמר:

YARPI

אתה תמים מידי

בושה וחרפה של מעשה
רק תחשבו כמה פעמים זה הצליח להם עד שעלו על זה
אני לא תמים ולא באתי להצדיק אותם, אבל זה נראה לי הזוי מדי שיעשו דבר כזה בכוונה. מה עוד שהפקחים שגררו את האוטו הגיעו רק שעתיים אחרי שצבעו את החנייה.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים