עבור אל תוכן

אם שני הצ'צ'נים לא יחתמו, גאידמק ינתק קשר עם בית"ר

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
רעידת אדמה בדרך? הבעלים יסגור דלת במידה שלא יגיעו על רקע גזעני. החלוץ זאור סאדייב חושש להגיע לישראל ואמר לאתר ערוץ הספורט: "אמרתי שאני לא רוצה לבוא, אבל אני עדיין לא יודע מה יהיה איתי"

תמונה שפורסמה

בין סערה לסערה, בין דיון אחד בבית הדין למשנהו, פשוט אין רגע אחד של שקט בבית"ר ירושלים. מאז שנודע על כוונתו של ארקדי גאדימק להחתים שני שחקני צ'צ'נים ממוצא מוסלמי, נדמה כאילו נפתחה תיבת פנדורה, שעשויה להביא איתה גם תוצאות מרחיקות לכת.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי אם בסופו של דבר המהלך של צירוף שחקני טרק גרוזני לא ייצא לפועל על רקע גזעני, הבעלים הנוכחי ינתק כל קשר עם בית"ר. "ארקדי נתן כל כך הרבה לבית"ר, ויש 500-600 אוהדים שרוצים לפגוע בו", אמרו בסביבתו.

ובינתיים, בצ'צ'ניה, החלוץ זאור סאדייב נלחץ מכל הפרסומים על כך שאם יגיע לארץ אנשי ארגון ה"לה פמיליה", שמתנגדים לצירופו, יחכו לו בנתב"ג. "אמרתי שאני לא רוצה לבוא אבל אני עדיין לא יודע מה יהיה איתי", אמר סאדייב בשיחה מצ'צ'ניה.

גם המנהל הטכני של גרוזני, אלכסנדר פוסייב לא הצליח לפזר את הערפל ואמר הבוקר לאתר ערוץ הספורט: "עדיין לא התקבלה תשובה רשמית לגבי העברת שחקנים לישראל". בתקשורת הרוסית פורסם כי השניים חוששים להגיע אך במועדון הצ'צ'ני מנסים לשכנעם יחד עם נציגים אחרים מישראל שאף שוחחו עם השניים.

http://www.sport5.co....64.136687.html

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים