עבור אל תוכן

רדנאפ: מביא הכדורים טמבל מכיר הרבה שהיו בועטים בו

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

as2330

as2330
  •  חברים רשומים
  • 52 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
מנג'ר ק.פ.ר יוצא להגנת הזאר אחרי האירוע הסוער: "זה יצא מכל פרופורציה". הבלגי צפוי לקבל עונש חמור ביותר מההתאחדות

תמונה שפורסמה

אנגליה עדיין סוערת בעקבות הבעיטה של הדן הזאר במביא הכדורים וביממה האחרונה מדווחים בממלכה שהשחקן צפוי לקבל עונש השעיה חמור ביותר מההתאחדות המקומית. למרות זאת הבלגי מקבל היום (שבת) עזרה לא צפויה ממנג'ר ק.פ.ר הארי רדנאפ.

"ראיתי בטלויזיה שהילד צייץ בטוויטר שהוא בזבזן זמן כרוני", אמר המאמן, "הוא התנהג בצורה כל כך מגעילה. מדוע הוא נשכב על הכדור? דמיינו לעצמכם את התסכול של שחקני היריבה. אתה רוצה לקחת את הכדור כדי לנסות להעפיל לגמר והילד האידיוט שוכב עליו".
אגב הילד, צ'רלי מורגן הוא בנו של מנהל סוונסי, מרטין מורגן. "הזאר לא בעט בילד, הוא בעט בכדור. כל הסיפור הזה יצא מפרופורציה. אני מכיר על לא מעט שחקנים שהיו בועטים בו חזק יותר ממה שהזאר עשה", הוסיף רדנאפ.
כרגע מציינים בממלכה שהשחקן יקבל עונש חמור יותר מהשעיה אוטומטית של שלושה משחקים. בהתאחדות המקומית כבר מסרו כי "העונש הרגיל למקרה כזה אינו מספיק". בצ'לסי מנסים ביומיים האחרונים להשיג עדויות של אוהדים שהיו קרובים לאירוע, כדי שיגידו שהשחקן ניסה לבעוט בכדור ולא בגופו של הנער.
אגב, יו"ר סוונסי עמד בדיוק במקום קרוב לאירוע וכשנשאל מה הוא ראה, ענה בקצרה כי "זהו דבר שאנחנו מעדיפים לשכוח".

http://www.sport5.co...=136491&Lang=he

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7265 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
תודה על הפרסום

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
גם אני הייתי בועט בו... הוא לא יכול לשכב על הכדור ולא לתת אותו.

chiko

chiko
  •  חברים רשומים
  • 48 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
6
רגיל
ילד חוצפן, למרות שבכל זאת הזאר יצא מטומטם, לפעמים צריך לדעת להתאפק

Shadow

Shadow
  •  צוות לשעבר
  • 582 הודעות
    • מונה תודות: 109 תודות
89
טוב מאוד
חח שחקן עם קצת עצבים ומוסר כדורים מפגר :p

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה
הוא הגזים עם התגובה שלו, בכל מקרה הוא רק ילד, אני הייתי מתאפק טיפה, בתור שחקן הוא בייש את עצמו, אבל זה עובר. ;)

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
תודה על הפרסום

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים