עבור אל תוכן

מפרט למחשב

• אנא התחבר בכדי להגיב
28 תגובות לנושא זה

Forrest Bondurant

Forrest Bondurant
  •  חברים בכירים
  • 338 הודעות
    • מונה תודות: 31 תודות
18
רגיל
אני צריך 2 מפרטים.
אחד לתקציב של 5,000 ש''ח ואחד לתקציב של 6,000 ש''ח.
בבקשה תגובות רק מי שמבין.

אוקי, אז ניגש לעיניינים:
* מחשב שיריץ לי משחקים עם דרישות גבוהות מאוד באיכות הכי טובה שיש.
* מסך מחשב מתאים לסרטים בHD בצורה חלקה.
* כונן פנימי לא עולה על 1TB.
* אין צורך בציוד היקפי כולל רמקולים.
* מערכת 64BIT.

תודה מראש :D

נערך על-ידי Forrest Bondurant, 21.01.2013 - 18:21 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
ת'רציני? אתה רוצה לרכוש מערכת הפעלה חוקית? זה עולה הרבה, ובמקום לשים כסף על מע' הפעלה עדיף להשקיע את הכסף ברכיבים עצמם!

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה
בכל מקרה,
ממליץ לך ללכת על מחשב כזה:
  • מחשב טוב ל-OC למעבד. המעבד + לוח אם תומכים לך במכפלה פתוחה.
  • קירור למעבד מעולה - מומלץ בחום. תוכל לעשות OC למעבד בכיף ל 4.0Ghz לפחות.
  • 8 ג'יגה זיכרון של G.Skill - חברה מעולה. יש לי זיכרונות דומים מאוד, יציבים מאוד!
  • הארד דיסק 1TB של WD, גרסת Black. עדיף לא לקחת משהו זול יותר, כי הם חרא של הארד דיסקים כלל הגרסאות המוזלות מביניהם.
  • ספק כוח של 650W, יספיק לגמרי לחלקים שלך. במיוחד עצם העובדה שהמעבד + כרטיס מסך הם בטכנולוגיה חדשה שצורכת בחשמל ובחום, אז אין צורך לקחת ספק כוח עם הספק יותר גדול - אל תתן לאף אחד לעבוד עלייך שאתה צריך יותר מזה ;) בנוסף, זה ספק מודולרי כך שאם תרצה להוסיף אליו עוד כבלי חשמל על מנת להוסיף רכיבים נוספים, תוכל לבצע את זה בצורה נוחה ודינאמית.
  • מארז ענקי ומרווח לכל שינוי עתידי והוספות שרק תרצה.

תמונה שפורסמה

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-21.01.2013 - 18:41 PM, אמר:

בכל מקרה,
ממליץ לך ללכת על מחשב כזה
תמונה שפורסמה
חבל על המוגן, עדיף לו ללכת על משהו זול יותר (AC Freezer 7/13) ולהשקיע את הכסף במשהו אחר, במילא הוא לא עושה OC. אפשר להביא לו גם לוח אם טוב יותר אם זה רצונו. הייתי הולך על הדור החדש של המארזים של NZXT, זה יהיה מצויין, אבל בסה"כ המפרט של סלביק מצויין אם תרצה אותו.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהTheDarkKnight, ב-21.01.2013 - 18:47 PM, אמר:

חבל על המוגן, עדיף לו ללכת על משהו זול יותר (AC Freezer 7/13) ולהשקיע את הכסף במשהו אחר, במילא הוא לא עושה OC. אפשר להביא לו גם לוח אם טוב יותר אם זה רצונו. הייתי הולך על הדור החדש של המארזים של NZXT, זה יהיה מצויין, אבל בסה"כ המפרט של סלביק מצויין אם תרצה אותו.

נכון, אבל אם הבאתי לו כבר מעבד + לוח שתומכים ב-OC גדול אז אמרתי נדחוף לו כי הוא בטח יעשה בסופו של דבר מתישהו.
אבל כן, זה תלוי בו בסופו של דבר, אם הוא רוצה לעשות או לא.
אם הוא לא עושה OC אפשר להוריד לו ללוח אם עם צ'יפסט H77 ומעבד 3570 בלי ה-K.
ומן הראוי שגם להוריד את הגוף קירור למשהו קצת זול יותר.

בכל מקרה, ב KSP לא מוכרים מארזים של NZXT. מארזים מעולים וחבל מאוד. גם לי יש אחד, NZXT Phantom שחור. ואני מבסוט ממנו :)
הייתי צריך לרוץ לחנות אחת כדי לקנות את המארז, ואז רצתי עם המארז ל-KSP כדי שיבנו לי את המחשב לתוך המארז הזה, חח.

עריכה:
הנה מפרט עם שינויים קטנים (מעבד + קירור + לוח אם) שנועד למחשבים שלא יעשו OC - במילא מחשב חזק.
תמונה שפורסמה

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
153
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-21.01.2013 - 18:50 PM, אמר:

נכון, אבל אם הבאתי לו כבר מעבד + לוח שתומכים ב-OC גדול אז אמרתי נדחוף לו כי הוא בטח יעשה בסופו של דבר מתישהו.
אבל כן, זה תלוי בו בסופו של דבר, אם הוא רוצה לעשות או לא.
אם הוא לא עושה OC אפשר להוריד לו ללוח אם עם צ'יפסט H77 ומעבד 3570 בלי ה-K.
ומן הראוי שגם להוריד את הגוף קירור למשהו קצת זול יותר.

בכל מקרה, ב KSP לא מוכרים מארזים של NZXT. מארזים מעולים וחבל מאוד. גם לי יש אחד, NZXT Phantom שחור. ואני מבסוט ממנו :)
הייתי צריך לרוץ לחנות אחת כדי לקנות את המארז, ואז רצתי עם המארז ל-KSP כדי שיבנו לי את המחשב לתוך המארז הזה, חח.
פאאקק, גם לי יש NZXT PHANTOM!, שלי בא עם 8 מאווררים, עושה לי תגיהנום כשאני מנקה את המחשב.

ולגביי החומרה, ללא ספק. ואני מסכים איתך. הכל תלוי, אוראל, אתה תעשה OC מתישהו? כי אפשר לקצץ ולשפר פה ושם.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהTheDarkKnight, ב-21.01.2013 - 18:53 PM, אמר:

פאאקק, גם לי יש NZXT PHANTOM!, שלי בא עם 8 מאווררים, עושה לי תגיהנום כשאני מנקה את המחשב.

ולגביי החומרה, ללא ספק. ואני מסכים איתך. הכל תלוי, אוראל, אתה תעשה OC מתישהו? כי אפשר לקצץ ולשפר פה ושם.

חחח לצערי לי הגיע רק עם 4 מאווררים. לא יודע איך הגיע לך עם 8, ומאיפה לעזאזל קנית אותו, נשמע לי מוזר חח.
אגב רק שתדע, אני קניתי את המחשב שלי לפני כשנה ומשהו בערך כבר, וניקיתי את המחשב לפני כחודש.
תקשיב.. אני פתחתי את המחשב והייתי בשוק!!!! לא היה אבק כמו שחשבתי שיהיה! תכלס יכולתי לסגור את המארז ולעבוד איתו בכיף עוד שנה,
כאילו היה אבק במאווררים וכו', אבל לא כמו בדרך כלל במחשבים שאתה לא מנקה אותם איזה שנה וחצי חחח.
קיצור הברקתי אותו בסוף ;)

בכל אופן, ערכתי את ההודעה הקודמת שלי ושמתי מפרט מקוצץ מעט.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
153
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-21.01.2013 - 18:55 PM, אמר:

חחח לצערי לי הגיע רק עם 4 מאווררים. לא יודע איך הגיע לך עם 8, ומאיפה לעזאזל קנית אותו, נשמע לי מוזר חח.
אגב רק שתדע, אני קניתי את המחשב שלי לפני כשנה ומשהו בערך כבר, וניקיתי את המחשב לפני כחודש.
תקשיב.. אני פתחתי את המחשב והייתי בשוק!!!! לא היה אבק כמו שחשבתי שיהיה! תכלס יכולתי לסגור את המארז ולעבוד איתו בכיף עוד שנה,
כאילו היה אבק במאווררים וכו', אבל לא כמו בדרך כלל במחשבים שאתה לא מנקה אותם איזה שנה וחצי חחח.
קיצור הברקתי אותו בסוף ;)

בכל אופן, ערכתי את ההודעה הקודמת שלי ושמתי מפרט מקוצץ מעט.
אני קונה רק מספקים מורשים, יקר, אבל אני לא מוותר על האחריות. (הזמתי את הGTX580 שלי דרך ספקים, ואני נדהמתי לגמריי מהמחיר)
בקיצור, המפרט החדש מצויין. אבל למה לא ללכת על ספק של Seasonic?

עריכה: לא ניקית את המחשב למעלה משנה?! אני כל חודש מנקה פילטרים, מחשב, ופעם בשנה משמן את המאווררים! יא אולוהים.

נערך על-ידי TheDarkKnight, 21.01.2013 - 19:01 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהTheDarkKnight, ב-21.01.2013 - 18:59 PM, אמר:

אני קונה רק מספקים מורשים, יקר, אבל אני לא מוותר על האחריות. (הזמתי את הGTX580 שלי דרך ספקים, ואני נדהמתי לגמריי מהמחיר)
בקיצור, המפרט החדש מצויין. אבל למה לא ללכת על ספק של Seasonic?

עריכה: לא ניקית את המחשב למעלה משנה?! אני כל חודש מנקה פילטרים, מחשב, ופעם בשנה משמן את המאווררים! יא אולוהים.

חחח כן לא ניקיתי מלמעלה משנה כבר.
תקשיב, כשיש לך מאוורר של 220 מ"מ למעלה שמוציא את מרבית האבק שיש לך במארז אז תאמין לי שזה עוזר :)
אולי אצלך ספציפית המחשב שלך נמצא מתחת למשהו, ואז בעצם המאוורר לא מצליח להוציא את האבק ואז האבק נשאר, לא יודע.

בכל מקרה, כן יצאתי טיפש.. אני חשבתי שהבאתי לו SeaSonic, אני אישית ממליץ עליהם יותר.
הנה עריכה קטנה:
תמונה שפורסמה

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
153
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-21.01.2013 - 19:04 PM, אמר:

חחח כן לא ניקיתי מלמעלה משנה כבר.
תקשיב, כשיש לך מאוורר של 220 מ"מ למעלה שמוציא את מרבית האבק שיש לך במארז אז תאמין לי שזה עוזר :)
אולי אצלך ספציפית המחשב שלך נמצא מתחת למשהו, ואז בעצם המאוורר לא מצליח להוציא את האבק ואז האבק נשאר, לא יודע.

בכל מקרה, כן יצאתי טיפש.. אני חשבתי שהבאתי לו SeaSonic, אני אישית ממליץ עליהם יותר.
הנה עריכה קטנה:
תמונה שפורסמה
לא, זה לא שהוא ממש מלוכלך, יש לי 2 של 220 מ"מ למעלה (מלאתי את כל המארז מאווררים, טוב שהוא לא יעוף עוד מעט)
והמפרט שהבאת, האחרון, מצויין. אוראל - אם אתה לא מתכוון לעשות OC לך עליו, בעיניים עצומות.

Forrest Bondurant

Forrest Bondurant
  •  חברים בכירים
  • 338 הודעות
18
רגיל
קודם כל תודה על התגובות.
אני קצת יודע מה זה OC אבל אתם ממליצים לעשות את זה מתישהו? מה היתרונות של זה לעתיד? (כי אני לא מבין בזה כל כך בכל זאת)
סלביק לא הכנסת למפרט מסך, אני מעדיף שלא יחרוג מהתקציב ואם אפשר להחליף לכונן פנימי אחר עם פחות נפח כדי שלא יחרוג בתקציב זה טוב.

נערך על-ידי Forrest Bondurant, 21.01.2013 - 19:36 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהForrest Bondurant, ב-21.01.2013 - 19:33 PM, אמר:

קודם כל תודה על התגובות.
אני קצת יודע מה זה OC אבל אתם ממליצים לעשות את זה מתישהו? מה היתרונות של זה לעתיד? (כי אני לא מבין בזה כל כך בכל זאת)
סלביק לא הכנסת למפרט מסך, אני מעדיף שלא יחרוג מהתקציב ואם אפשר להוריד לכונן הפנימי עם פחות נפח כדי שלא יחרוג בתקציב זה טוב.

אאוץ'.. שכחתי מהמסך לגמרי!! o_O
לאור העובדה הזאתי הייתי צריך לקצץ בחלקים... במיוחד בכרטיס מסך! :(
תראה, אני מציע לך אולי דבר כזה.. בינתיים תרכוש את המחשב בלי מסך.. תישאר עם המסך שיש לך עכשיו לאיזה חודשיים-שלוש נגיד,
עד שתצבור כסף נוסף לקניה של מסך חדש ואז ללא כל צל של ספק תקנה את המסך ששמתי לך פה למטה.. ככה גם יהיה לך מחשב יותר משתלם עם כרטיס מסך הרבה יותר חזק ובסופו של דבר גם מסך בן זונה!

תמונה שפורסמה

Forrest Bondurant

Forrest Bondurant
  •  חברים בכירים
  • 338 הודעות
18
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-21.01.2013 - 19:44 PM, אמר:

אאוץ'.. שכחתי מהמסך לגמרי!! o_O
לאור העובדה הזאתי הייתי צריך לקצץ בחלקים... במיוחד בכרטיס מסך! :(
תראה, אני מציע לך אולי דבר כזה.. בינתיים תרכוש את המחשב בלי מסך.. תישאר עם המסך שיש לך עכשיו לאיזה חודשיים-שלוש נגיד,
עד שתצבור כסף נוסף לקניה של מסך חדש ואז ללא כל צל של ספק תקנה את המסך ששמתי לך פה למטה.. ככה גם יהיה לך מחשב יותר משתלם עם כרטיס מסך הרבה יותר חזק ובסופו של דבר גם מסך בן זונה!

תמונה שפורסמה

אני מעדיף לא לחרוג מהתקציב אבל יש מצב שאני אקשיב להצעה שלך.
רק כמה המסך עולה?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה
אני חושב באמת תקנה את המסך יותר מאוחר...
כי תקשיב, המסך הזה פשוט WOW. מסך ממש ממש מעולה.
אני עם DELL דגם ישן יותר רק של 22 אינץ'.. ובאמת אין לך מושג עד כמה המסכים שלהם נהדרים.
ללא ספק גם על ה 23 אינץ' יש ביקורות נהדרות ואין סופיות.

נכון לעכשיו, המסך עולה 930 ש"ח.

Forrest Bondurant

Forrest Bondurant
  •  חברים בכירים
  • 338 הודעות
18
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-21.01.2013 - 20:00 PM, אמר:

אני חושב באמת תקנה את המסך יותר מאוחר...
כי תקשיב, המסך הזה פשוט WOW. מסך ממש ממש מעולה.
אני עם DELL דגם ישן יותר רק של 22 אינץ'.. ובאמת אין לך מושג עד כמה המסכים שלהם נהדרים.
ללא ספק גם על ה 23 אינץ' יש ביקורות נהדרות ואין סופיות.

נכון לעכשיו, המסך עולה 930 ש"ח.

מחיר מוגזם יחסית להוסיף על ה6,000 :S
תנסה לעשות משהו, קיצוצים פה ושם וגם בכונן הפנימי תראה מה יצא...

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהForrest Bondurant, ב-21.01.2013 - 20:04 PM, אמר:

מחיר מוגזם יחסית להוסיף על ה6,000 :S
תנסה לעשות משהו, קיצוצים פה ושם וגם בכונן הפנימי תראה מה יצא...

לקצץ מאיזה מפרט בדיוק? פירסמתי יותר מדי חח.
מה אתה מתכוון לעשות? לקנות מחשב טוב יחסית (מה התקציב המקסימאלי שאתה מוכן להגיע?) עכשיו בלי מסך או לקצץ הרבה בחלקים ולקנות עכשיו עם מסך?

Forrest Bondurant

Forrest Bondurant
  •  חברים בכירים
  • 338 הודעות
18
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-21.01.2013 - 20:06 PM, אמר:

לקצץ מאיזה מפרט בדיוק? פירסמתי יותר מדי חח.
מה אתה מתכוון לעשות? לקנות מחשב טוב יחסית (מה התקציב המקסימאלי שאתה מוכן להגיע?) עכשיו בלי מסך או לקצץ הרבה בחלקים ולקנות עכשיו עם מסך?

קודם כל מה אתה חושב על הOC? ממליץ לעשות את זה? מה היתרונות של זה בעתיד?
התקציב המקסימלי הוא 6,000 , אז עדיף שתקצץ ובכל זאת לבנות משהו פצצה.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
153
מעולה

צפה בהודעהForrest Bondurant, ב-21.01.2013 - 20:27 PM, אמר:

קודם כל מה אתה חושב על הOC? ממליץ לעשות את זה? מה היתרונות של זה בעתיד?
התקציב המקסימלי הוא 6,000 , אז עדיף שתקצץ ובכל זאת לבנות משהו פצצה.
אוברקלוק יכול לשפר לך משמעותית את הביצועים (במקרים של העלאת מתחים וידיעה של מה שאתה עושה), היתרונות? מהירות טובה יותר ממה שאתה מקבל. החסרונות? אתה לא יודע מה אתה עושה? - נשרף המעבד. ועל זה האחריות לא תקפה.
המסך שסלביק המליץ לך הוא מהמקצועים ביותר בשוק.

Forrest Bondurant

Forrest Bondurant
  •  חברים בכירים
  • 338 הודעות
18
רגיל
אז אני חושב שאני לא אקח סיכון אז אני לא אקח את המפרט עם הOC.
וראיתי מפרט מעניין: http://www.tms.co.il...w/spec/efc5qwnb ואם נכניס לשם את המסך שסלביק הביא אז זה יוצא בערך 6,300 ש''ח ועוד מפרט: http://www.tms.co.il...w/spec/m45xf2ql עם המסך שסלביק הציע.
מה אתם חושבים עליהם ומה עדיף מבין כולם?

נערך על-ידי Forrest Bondurant, 21.01.2013 - 21:02 PM.

Forrest Bondurant

Forrest Bondurant
  •  חברים בכירים
  • 338 הודעות
18
רגיל
אני לא יכול לערוך את ההודעה למעלה אז הנה עוד מפרט, יוצא בערך 6,100 בלי הSSD שלא צריך.
http://www.tms.co.il...w/spec/ldnw8bjc

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: בקשה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים