עבור אל תוכן

סקר בחירות 2013

• אנא התחבר בכדי להגיב
39 תגובות לנושא זה

סקר: בחירות 2013- למי אתם מצביעים? (37 משתמשים הצביעו)

לאיזה מפלגה תציבעו בבחירות הקרובות?

1. הליכוד ביתנו (7 הצבעות [18.92%])

אחוז ההצבעות: 18.92%

2. העבודה (2 הצבעות [5.41%])

אחוז ההצבעות: 5.41%

3. ש''ס (0 הצבעות [0.00%])

אחוז ההצבעות: 0.00%

4. יש עתיד (7 הצבעות [18.92%])

אחוז ההצבעות: 18.92%

5. הבית היהודי (13 הצבעות [35.14%])

אחוז ההצבעות: 35.14%

6. קדימה (0 הצבעות [0.00%])

7. התנועה-ציפי לבני (1 הצבעות [2.70%])

אחוז ההצבעות: 2.70%

8. עוצמה לישראל (2 הצבעות [5.41%])

אחוז ההצבעות: 5.41%

9. עלה ירוק (1 הצבעות [2.70%])

אחוז ההצבעות: 2.70%

10. מרץ (0 הצבעות [0.00%])

11. רע''ם-תע''ל (0 הצבעות [0.00%])

12. פתק לבן (4 הצבעות [10.81%])

אחוז ההצבעות: 10.81%

הצבעה אורחים אינם יכולים להצביע

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהDarkPassenger, ב-18.01.2013 - 19:00 PM, אמר:

מה הבעיה להפציץ בסוריה? אפילו מרצ היו עושים את זה..הבעיה עם איראן היא יותר מעשור ותאמין לי שזה לא כל כך פשוט לתקוף שם למרות שביבי עושה מיטב מאמציו למנוע אירן גרעינית.
למרות שביבי אחלה בביטחון, הוא חרא בכלכלה ואני חושב שהעבודה ויש עתיד מועמדות טובות ומקווה שהם יזכו
שהוא דיבר על להפציץ בסוריה, הוא לא התכוון על קושי מבחינה מבצעית. הוא התכוון על יכולת לקבל החלטות בטחניות.
דניס אתה צודק, ביבי מאכיל הרבה בולשיט את המצבעים שלו. כל יום שביבי בשלטון יותר נזק תדמיתי נעשה לנו. ביבי לא נח לרגע  ובקצב הזה אני לא אופתע עם בבחירות הבאות כבר נסבול מסנקציות (לא קציניות ).

House

House
  •  חברים רשומים
  • 107 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
19
רגיל
"יש עתיד".
יאיר לפיד אולי לא היה מעורב ישירות בכנסת אבל הוא היה עיתונאי כל חייו. וכל מי שיודע משהו על עיתונאות יודע שזה למעשה הניתוח של הפוליטיקה! ואת זה הוא עשה מצויין!
אני חושב שהוא צבוע כמו כולם, אבל לפחות הוא יודע לדבר והוא ישראלי בכל עמקי נשמתו. אני לא חושב שכולם צריכים להתגייס לצה"ל, אבל אני כן חושב שכולם צריכים להתנדב לשירות מדיני לתקופה זהה בלי קשר למוצאם/דתם/מינם/צבע עורם או כל הבדל אחר.
הדבר היחיד שבעייתי איתו זה הנושא הביטחוני שאין לו נסיון צבאי בכלל. אבל אני מקווה שהוא חכם מספיק להאמין למישהו שיש לו, כמו מספר 5 אצלו, יקב פרי -ראש השב"כ לשעבר.
ההתלבטות הייתה בין "יש עתיד" ל"מרץ" (ליגליזציה של קנאביס בנוסף להגיון בתחומים אחרים) אבל יש עתיד הולכת רחוק יותר ואני חושב שהם ישפיעו הרבה יותר בממשלה הבאה.
יאיר לפיד המלך!

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה

צפה בהודעהHouse, ב-18.01.2013 - 23:39 PM, אמר:

"יש עתיד".
יאיר לפיד אולי לא היה מעורב ישירות בכנסת אבל הוא היה עיתונאי כל חייו. וכל מי שיודע משהו על עיתונאות יודע שזה למעשה הניתוח של הפוליטיקה! ואת זה הוא עשה מצויין!
אני חושב שהוא צבוע כמו כולם, אבל לפחות הוא יודע לדבר והוא ישראלי בכל עמקי נשמתו. אני לא חושב שכולם צריכים להתגייס לצה"ל, אבל אני כן חושב שכולם צריכים להתנדב לשירות מדיני לתקופה זהה בלי קשר למוצאם/דתם/מינם/צבע עורם או כל הבדל אחר.
הדבר היחיד שבעייתי איתו זה הנושא הביטחוני שאין לו נסיון צבאי בכלל. אבל אני מקווה שהוא חכם מספיק להאמין למישהו שיש לו, כמו מספר 5 אצלו, יקב פרי -ראש השב"כ לשעבר.
ההתלבטות הייתה בין "יש עתיד" ל"מרץ" (ליגליזציה של קנאביס בנוסף להגיון בתחומים אחרים) אבל יש עתיד הולכת רחוק יותר ואני חושב שהם ישפיעו הרבה יותר בממשלה הבאה.
יאיר לפיד המלך!

ראיתה כמה גנרלים יש ברשימה שלו ??

לידע כללי שכולם תדעו כל הביטחוניסטים הכי גדולים והכי קשוחים נוטים למרכז ושמאל ( כנראה שהם יודעים יותר טוב מאיתנו מי טוב לביטחון המדינה )

swisa112

swisa112
  •  חברים רשומים
  • 49 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
4
רגיל
יש עתיד או ציפי או ביבי. העדפה ליש עתיד.

doronhn

doronhn
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
    • מונה תודות: 28 תודות
12
רגיל
אני כנראה לך עם שלי, חושב שהבעיות שלנו הם קודם כל פנימיות ואחר כך חיצוניות...

Vidic

Vidic
  •  חברים רשומים
  • 115 הודעות
12
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-18.01.2013 - 13:56 PM, אמר:

פתק לבן נדמה לי.
לא מכיר אף אחד בפוליטיקה, בכללי לא יודע מה זה פוליטיקה... וגם לא יצא לי אף פעם להתעניין.
בכל אופן, הבנתי שאם אשים פתק לבן אז זה לא אמור לחזק את כל הדוסים חרדים האלה וכל הפסיכופטים, אז אלך נראה לי על פתק לבן. :)

זה בדיוק הפוך ממה שרשמת.
הדבר היחיד שפתק לבן עושה הוא תמיכה בחרדים כי שם אחוזי ההצבעה הגבוהים ביותר. כל חילוני שלא מצביע מחזק את החרדים וגורם לכל קול שלהם להיות יותר משמעותי.
לבנט אני לא מסוגל להצביע ואני לא מבין איך אזרח חילוני יכול להצביע למפלגה שמתוך 120 איש שהיתה אמורה לרשום כמועמדים מטעמה, רשמה חילוני אחד. אותי הם בטח לא מייצגים והם לא אלה שימנעו ממשלה עם שס.
היחידי שישנו איזשהו סיכוי קלוש שיוכל להכנס לממשלה במקום שס ולנסות למנוע את המשך הגניבה הציבורית המטורפת של שס הוא יאיר לפיד. ולמרות שעד עכשיו הייתי מצביע ימין הפעם הבחירה שלי כנראה תהיה יאיר לפיד.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה

צפה בהודעהVidic, ב-19.01.2013 - 00:51 AM, אמר:

זה בדיוק הפוך ממה שרשמת.
הדבר היחיד שפתק לבן עושה הוא תמיכה בחרדים כי שם אחוזי ההצבעה הגבוהים ביותר. כל חילוני שלא מצביע מחזק את החרדים וגורם לכל קול שלהם להיות יותר משמעותי.
לבנט אני לא מסוגל להצביע ואני לא מבין איך אזרח חילוני יכול להצביע למפלגה שמתוך 120 איש שהיתה אמורה לרשום כמועמדים מטעמה, רשמה חילוני אחד. אותי הם בטח לא מייצגים והם לא אלה שימנעו ממשלה עם שס.
היחידי שישנו איזשהו סיכוי קלוש שיוכל להכנס לממשלה במקום שס ולנסות למנוע את המשך הגניבה הציבורית המטורפת של שס הוא יאיר לפיד. ולמרות שעד עכשיו הייתי מצביע ימין הפעם הבחירה שלי כנראה תהיה יאיר לפיד.

אז אתה טועה בגדול חח, זו מתמטיקה בסיסית אחושרמוטה. :)

בוא נעשה דבר כזה, אעשה לך דוגמא ממש פשוטה.
לדוגמא יש לנו:
מפלגה א' ומפלגה ב'.
בסה"כ אנחנו במדינה של 4 אנשים לדוגמא.

נקח מקרה ראשון ש-2 אנשים מצביעים למפלגה א' ו-1 רק למפלגה ב'. ובן אדם אחד לא מצביע בכלל!
זה אומר שהאחוז למפלגה א' יהיה 0.66% ולעומת זאת למפלגה ב' יהיה רק 0.33%!

עכשיו נוסיף למשוואה את האפשרות לבחור בפתק לבן, ועדיין נשאיר ש-2 הצביעו למפלגה א' ו-1 הצביע למפלגה ב',
אך גם הפעם הבחור שלא הצביע מקודם, הפעם הצביע ובחר בפתק לבן. הפעם הנתונים משתנים!
הפעם יוצא ש:
מפלגה א': 0.5%
מפלגה ב': 0.25%
פתק לבן: 0.25%

כפי שאתה רואה, בהיגיון בסיסי הנתונים לאחר הוספת הפתק הלבן למשוואה קטנו וצנחו... כמובן שגם אם נקח בחשבון את המציאות שיש הרבה מפלגות
ושיש הרבה בוחרים אז ללא ספק מה שרשמתי לגבי זה שזה לא מחזק את החרדים וכל הבולשיטרים האלה אז אני עדיין בדעתי :)

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-19.01.2013 - 01:00 AM, אמר:

אז אתה טועה בגדול חח, זו מתמטיקה בסיסית אחושרמוטה. :)

בוא נעשה דבר כזה, אעשה לך דוגמא ממש פשוטה.
לדוגמא יש לנו:
מפלגה א' ומפלגה ב'.
בסה"כ אנחנו במדינה של 4 אנשים לדוגמא.

נקח מקרה ראשון ש-2 אנשים מצביעים למפלגה א' ו-1 רק למפלגה ב'. ובן אדם אחד לא מצביע בכלל!
זה אומר שהאחוז למפלגה א' יהיה 0.66% ולעומת זאת למפלגה ב' יהיה רק 0.33%!

עכשיו נוסיף למשוואה את האפשרות לבחור בפתק לבן, ועדיין נשאיר ש-2 הצביעו למפלגה א' ו-1 הצביע למפלגה ב',
אך גם הפעם הבחור שלא הצביע מקודם, הפעם הצביע ובחר בפתק לבן. הפעם הנתונים משתנים!
הפעם יוצא ש:
מפלגה א': 0.5%
מפלגה ב': 0.25%
פתק לבן: 0.25%

כפי שאתה רואה, בהיגיון בסיסי הנתונים לאחר הוספת הפתק הלבן למשוואה קטנו וצנחו... כמובן שגם אם נקח בחשבון את המציאות שיש הרבה מפלגות
ושיש הרבה בוחרים אז ללא ספק מה שרשמתי לגבי זה שזה לא מחזק את החרדים וכל הבולשיטרים האלה אז אני עדיין בדעתי :)
לא הבנתי מה אתה רוצה.
פשוט תשתמש בהגיון ישר ובריא. פתק לבן לא נחשב לכלום, זה נדה, עדיף כבר לא להצביע. ברגע שיש פחות מצביעים, כל קול שווה יותר מנדטים. הבעיה היא שהרוב המוחלט של הלא מצבעים הם חילוניים שנוטים למכרז שמאל.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
283
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-19.01.2013 - 01:14 AM, אמר:

לא הבנתי מה אתה רוצה.
פשוט תשתמש בהגיון ישר ובריא. פתק לבן לא נחשב לכלום, זה נדה, עדיף כבר לא להצביע. ברגע שיש פחות מצביעים, כל קול שווה יותר מנדטים. הבעיה היא שהרוב המוחלט של הלא מצבעים הם חילוניים שנוטים למכרז שמאל.

אז אתה טועה לדעתי,
אם תקרא את מה שרשמתי למעלה בעיון ותשתמש בהיגיון בריא (וטיפה מתמטי) תבין שיש משהו מאחורי האחוזים האלה ואיך הפתק הלבן בכל זאת משפיע מעט.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-19.01.2013 - 01:54 AM, אמר:

אז אתה טועה לדעתי,
אם תקרא את מה שרשמתי למעלה בעיון ותשתמש בהיגיון בריא (וטיפה מתמטי) תבין שיש משהו מאחורי האחוזים האלה ואיך הפתק הלבן בכל זאת משפיע מעט.
הפתק הלבן לא משנה את האחוזים. הוא פשוט לא נחשב, עדיף כבר לא להגיע לקלפי. תקח לדוגמא מצב שיש 100 חברי כנסת, ו400 בוחרים. אם 300 אנשים לא בוחרים או שמים פתק לבן, אז כל קול שווה ערך למנדט אחד. אם יש מתאיים אנשים שלא מצבעים, אז כל שתי קולות שווים מנדט אחד. שוב פעם אני מזכיר לך, הפתק הלבן לא שווה כלום והוא לא כננס למשוואה של חלוקת המנדטים.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
283
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-19.01.2013 - 10:15 AM, אמר:

הפתק הלבן לא משנה את האחוזים. הוא פשוט לא נחשב, עדיף כבר לא להגיע לקלפי. תקח לדוגמא מצב שיש 100 חברי כנסת, ו400 בוחרים. אם 300 אנשים לא בוחרים או שמים פתק לבן, אז כל קול שווה ערך למנדט אחד. אם יש מתאיים אנשים שלא מצבעים, אז כל שתי קולות שווים מנדט אחד. שוב פעם אני מזכיר לך, הפתק הלבן לא שווה כלום והוא לא כננס למשוואה של חלוקת המנדטים.

אז סתם שאלה... למה בכלל יש פתק לבן? שפשוט בן אדם לא יבוא בכלל ולא ישים כלום.. תחשוב על זה :)
זה הכל מחושב, גם הפתק הלבן.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-19.01.2013 - 10:49 AM, אמר:

אז סתם שאלה... למה בכלל יש פתק לבן? שפשוט בן אדם לא יבוא בכלל ולא ישים כלום.. תחשוב על זה :)
זה הכל מחושב, גם הפתק הלבן.
הפתק הלבן נועד במקור כדי לרשום את האות של המפלגה שלך אם נגמרו לה הפתקים. זה גם משמש כמאחה, אבל אין לו שום חשביות מבחינת ספירת הקולות.

Vidic

Vidic
  •  חברים רשומים
  • 115 הודעות
12
רגיל

Neotrix - אני ממש לא אחד שמשכנע להצביע אבל חשוב לי שלפחות תסתמך על עובדות.
אכן כמו ש- KD35  אמר, אתה יכול להיות בטוח במאה אחוז שלאחר בדיקת התוצאות אתה תגלה כמה פתקים לבנים או פסולים היו אבל ממש לא סופרים אותם בחלוקת המנדטים.

בדוגמא שלך בשני המקרים נשארו אותם אחוזים.
עכשיו תחשוב לרגע על הדוגמא שלך עם נתון נוסף - שני מצביעים הינם חרדים שיוציאו אותם בכל מקרה בהסעות ביום הבחירות עם קמעות, והבטחות להכנסה ולרפואה ושטויות כאלה ומי יודע אם לא גם עם תשלום "סמלי" כדי להצביע למפלגתם.
עכשיו תגיד לי אם באמת אתה חושב שחוסר ההצבעה שלך לא משרת מגזרים שאתה לא תומך בהם...

אגב מצעתי לך כתבה בנושא: "הצעירים שלא מצביעים מחזקים את החרדים"
http://www.ynet.co.i...4333049,00.html

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
    • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
גו בנט!

ליאור10

ליאור10
  •  חברים רשומים
  • 157 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
2
רגיל
הבית היהודי .....

TheWolverine

TheWolverine
  •  Z-Sites
  • 140 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
16
רגיל
שיכחד השמאל...

אני מצביע לפוליטיקאי היחיד שאני מכיר ברמה האישית קיצוני או לא קיצוני מיכאל בן ארי ועוצמה לישראל זה הבחירה שלי..

בנאדם משכמו ומעלה, היה חייל של דוד שלי ז"ל שנהרג במלחמת לבנון הראשונה ב82, וגם היום 31 שנה אחרי הוא מגיע להזכרה שלו כל פעם לחלוק כבוד למשפחה

חוץ מזה כמוני [וכמו כל המשפחה שלי] הוא היה גולנצ'יק.. יש יותר טוב מזה?

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
זהו זה, מחר הבחירות !

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
מה אתם אומרים על התוצאות ?

chiko

chiko
  •  חברים רשומים
  • 48 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
6
רגיל
יש עתיד הפתיעו בענק, יהיה מעניין לראות מה יקרה הלאה

Taipan

Taipan
  •  חברים רשומים
  • 106 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
4
רגיל
ניצחון גדול לאג'נדה האזרחית על זו הבטחונית.
30 שנה הליכוד והעבודה משתמשים בקלף הבטחוני וקלף השלום כדי לעוור את עיננו בזמן שהדתיים הופכים אותנו עבדים לעצלות ולבערות שלהם.
היום הכל התהפך: כ-16% מתושבי ישראל הגיעו למצב שלא מוכנים להמשיך כך, והצביעו למפלגה שחרטה על דגלה מצע אזרחי-שוויוני-דמוקרטי.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים